Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wewerka

wydzielina z gardla

Polecane posty

Gość bas221
Witam, Tak, pod ten numer telefonu dzwonimy. Ideałem byłoby pojechać do tej pani zielarki osobiście, ale jak ktoś ma daleko to może zdecydować się na leczenie "telefoniczne". My tak właśnie zrobiliśmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem. Nie sprawa migdalow bo ich nie mam. Pozostaje kwestia alergiczna bo jestem alergikiem (trawy, kurz, pokarm) Mam atopowe zapalenie skory ( czesto zaczerwieniona i swedzaca twarz, za uszami itp) tak wiec grzyby. Ale sprawa wydzieliny byc moze jest skutkiem zle dzialajacego ukladu pokarmowego. Laryngolog stwierdzil ze jest stan przewleky zalenie przelyku wiec moze to jest przyczyna. Nalezy leczyc gastrycznie, Polecil najnowszy srodek na refluks. Odradzam picie noni i innego dziadostwa. Rozwlailem sobie zoladek tymi swinstwami. Moze ktos ma inne sugestie? gg 1313928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara1
witajcie. ja już sie przyzwyczaiłam do picia ziółek i nawet zaczynaja mi smakować ;) na początku ciężko mi się wstawało żeby zalac zioła pół godziny wcześniej. tym bardziej ,że ja do pracy mam rzut beretem i wstaje tylko 20 min wcześniej. a teraz nastawiam sobie zegarek zalewam zioła i spadam jeszcze na poł godziny oczko przymknąć. jeśli chodzi o wode to nie widzę problemu: wystarczy kupić sobie 3 butelki mineralnej na cały tydzień(wode gotowaną może zastąpić woda mineralna) Jeżeli ktoś leczy się w kratke to nie ma co liczyć na efekty bo to jest jak z odchudzaniem. jednego dnia trzymasz diete a na drugi się objadasz a w ten sposób nie schudnie się. narazie nie piszę o efektach bo nie chcę zapeszać no i na pewno po trzech tygodniach picia ziół nie można się cudow spodziewać. samonastawienie moim zdaniem dużo daje więc proponuję troszkę uwierzyć w to ,że to jest dobra droga do wyzdrowienia POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioła zioła
A możecie coś napisać więcej o tych ziołach, jaki jest koszt? Skąd ta Pani wie jakie zioła dać? Przecież każdy organizm jest inny. Ja jak piłam na szczawiany to z każdym razem dostwałam inny skład. Gdzie te zioła kupujecie - czy może ta Pani Wam wysyła? Bardzo prosze o odpowiedź. Wiem, że każdemu sie nie chce pisać ale byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara1
ja za ziółka zapłaciłam 180zł. tych ziół jest na 3 miesiące. do tego trzeba kupić miód spadziowy. Ta pani na podstawie objawów ustala mieszanke ziół. musiałabyś przesledzić nasze posty tam znajdziesz namiary na tą panią nr tel i adres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury wypisujecie z tymi ziolami..chyba macie za duzo pieniedzy do wydania..efekt mizerny a napijecie sie swinstwa ze hej hahaha oj ludzie ludzie macie pojecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja tez kupiłam te ziołka...Splywa mi wydzielina taka sama jak wam! Byłam wlasciwie juz przez minione 5 lat u każdego lekarza. W nastepnym tygodniu jeszcze neurolog i tomografia i wcelu wykluczenia zatok, ktore na zwykłym rtg wychodzą super, tyle, że zostaja jeszcze zatoki przynosowe, których zdjecie nie wychwyci. Zioła kupiłam głownie dlatego, ze w akcie \"desperacj\" chyba jestem juz na wiele gotowa mimo iz podchodze do nich bardzo sceptycznie, probuje uwierzyc w ich moc..ale... Pije je dopiero 3 dni wiec nie wiele mogę powiedziec. Zapłacilam za nie 180 zł sa n atrzy miesiące, Pani wyslala mi je poczta za pobraniem...jedno mnie tylko zastanawia, dzwoniac do pani zielarki powołałam sie na dawid ktory na forum opisywal swoj przypadek, pani doskonale wiedziala o kogo chodzi, zaznaczajac ze leczy sie u niej...o mojej chorobie nie rozmawialismy wogole, pani nie pytala o objawy, ja nic nie mowilam...wiec zastanawiam sie na jakie podstawie dobrala ziola! Nie daje mi spokoju to, ze zioła nie sa w żadnym orginalnym opakowaniu tylko w zwykłej reklamowce! Próbuje sie nie doszukiwać dziury..ach i tak juz kupilam wiec na pewno bedę je piła. Podchodzę do tego bardzo sumiennie także licze ciagle podświadomie na pozytywne efekty. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara1
Mikimause ja podobnie jak Ty mam wątpliwości no ale cóż nam zostało. kto nie ryzykuje ten nie ma :) . na pocieszenie napiszę Ci ,że Dawcio podał jej adres więc ściemą chyba to nie jest bo można sie do niej na wizytę wybrać ale jest kilka znaków zapytania. jak ja dzwoniłam to opowiedziałam co mi dolega i ta Pani zadała mi kilka pytań odnośnie choroby. no nie wiem ,nie wiem. w cos trzeba wierzyć. piję je od 3 tygodni i wydaje mi sie ,że jest troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulfon-ka
Witajcie, Z powrotem pije regularnie ponieważ wydaje mi się,że się pogorszyło jak przestałam pić,więc chyba działają.Wypije to wszystko,podobno po 2 miesiącach mamy mieć satysfakcjonującą poprawę,jeżeli będzie kupię kolejną siateczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYDZIELINA O KTOREJ MOWA
TO PRZYCZYNA GRONKOWCA!!!!!!!!!!!!. NIE MACIE PRZYPADKIEM BIALYCH KULEK NA GARDLE KTORE CZASAMI WYCHODZĄ Z TAKICH JAKBY DZIUREK? PROPONUJE ZROBIC WYMAZ Z GARDLA NA GRONKOWCA. PRZED BADANIEM NIE MOZNA JEŚC 2 GODZINY. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulfon-ka
Ja nic nie mam ale dzięki za radę ! Tylko oczywiście ta okropna wydzielina, która nie daje normalnie zyć. Mnie to trzyma 4 lata i raz wyzdrowiałam na pare dni do 0... dostałam antybiotyk petardy takie,że nie mogłam połknąć...po kilku dniach znikło jak ręką odjął no ale nie mogło być tak pięknie...po paru dniach znów to samo także nie zdziwie się jak się wyleczymy tymi ziółkami i po zakończemniu kuracji nie wróci? jak mam pić to całe życie to dziękuję,skąd mam wiedzieć jakie mają te zioła skutki uboczne skoro nawet nie znam składu... kto umie odpowiedzieć na to pytanie: jesteśmy z różnych stron Polski,nie chce mi się wierzyć,że wszyscy lekarze są źli,bezradni,niby nie da się tego wyleczyć choć w to nie wierzę ale jeśli każdy tak mówi to ziółka nas wyleczą?? wierzę natomiast w naturalne środki ale chciałabym dostać coś raz a porządnie żebyt znikło na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa2
litrowego termosu i zalać wrzątkiem. W ten sposób uzyskujemy 3 szklanki naparu, który (najlepiej małymi łykami) należy wypić następnego dnia w przerwach między posiłkami, tj. minimum 30 minut przed posiłkiem i 40 minut po posiłku. → Napar ma działanie ogólnie wzmacniające, nieco moczopędne, a przede wszystkim świetnie oczyszcza drogi oddechowe i przełyk, przynosząc szybką ulgę. Napar należy stosować 6 tygodni. W przypadku potrzeby ponawiania kuracji, należy robić trzytygodniowe przerwy. Na forum bioslone - Józef Słonecki - podaje taką mieszankę na drogii odedechowe nie jest zbyt droga i zamierzam kupić te zioła. Mam problem z zatokami. Zgrubienia zatok, niedrożne ujścia. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa2
3 łyżki stołowe siemienia lnianego, 2 łyżki stołowe kwiatu wrzosu i po jednej łyżce stołowej: korzenia omanu i liści melisy. → Napar należy przygotować wieczorem. Składniki wsypać do litrowego termosu i zalać wrzątkiem. W ten sposób uzyskujemy 3 szklanki naparu, który (najlepiej małymi łykami) należy wypić następnego dnia w przerwach między posiłkami, tj. minimum 30 minut przed posiłkiem i 40 minut po posiłku. → Napar ma działanie ogólnie wzmacniające, nieco moczopędne, a przede wszystkim świetnie oczyszcza drogi oddechowe i przełyk, przynosząc szybką ulgę. Napar należy stosować 6 tygodni. W przypadku potrzeby ponawiania kuracji, należy robić trzytygodniowe przerwy. Jeszcze raz bo coś źle skopiowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara1
Ktoś tam napisał o gronkowcu. bzdura totalna ja prawie przez podejrzenie "niby gronkowca" przekręciłam się . Pół roku byłam na "końskich" antybiotykach bo z wymazu z nosa wyszedł mi gronkowiec. chciałabym powiedzieć ,że to normalne zjawisko ale lekarz stwierdził ,że trzeba mnie leczyc i tak długo faszerował mnie antybiotykami dostępnymi na rynku, aż pewnego dnia nie miałam sił wstac z łóżka i zemdlałam. jak zadzwoniłam to przestraszona lekarka kazała natychmiast odstawić antybiotyk. jedno jest pewne do niej juz na pewno nie pójdę i nie polece jej nikomu. każdemu lekarzowi ,ktoremu opowiadałam moją historie leczenia i jak słyszał o tym moim gronkowcu to sie za głowe łapał. GRONKOWIEC TO TO NIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara1
kulfon-ka niestety zdrowi ludzie i Ci co się wyleczyli nie wchodzą na takie forum więc jesteśmy zdani na ludzi którzy się leczą i w końcu komuś się uda, albo testować dalej różne leki i inne metody leczenia. ja też tak jak Ty pragnę ,żeby to raz na zawsze znikneło dlatego skusiłam sie na te zioła. jak pytałam tą Pania, co zioła robi o skład ,ponieważ planuję ciąże i nie wszystkie zioła można pić przez ten czas to niestety usłyszałm tylko odpowiedź ,że to jest jej praca i nie może mi zdradzić tajemnicy. dlatego muszę się z ciążą wstrzymać pomimo ,że usłyszałam ,że to są bezpieczne zioła dla ciąży ale za dużo razy już ktoś mnie z czymś zapewniał i się mylił :( ŻYCZE ZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alergia..dodatkowo nadwrazliwa tkanka zatok wydziela za duzo sluzu ktory zalega w gardle..zapalenie przelyku..zaleganie wydzieliny..przyczyny rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam podobny problem jak wszyscy na tym forum. Mam zamiar jechac po te zioła do Bielska do tej pani i mam nadzieje ze to mi pomoże bo ta wydzielina jest okropna. Przejrzalem w internecie wiele stron i przypuszczam ze przyczyna tej wydzieliny moze byc Candida albicans. Jest to grzyb ktory rozwija sie miedzy innymi w przełyku i jamie ustnej. Znalazlem bardzo ciekawa strone na temat tego \'\'bydlaka\' \'i naprawde polecam każdemu kto zmaga sie z podobnymi dolegliwościami: http://www.candida.peet.pl/ Po przeczytaniu artykułu i sposobie leczenia z tej strony jutro ide zrobić badania laboratoryjne czy faktycznie w moim przypadku jest to candida albicans. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
witam, ale nasza dyskusja się rozwinęła;) myślę, że nie możemy mieć pretensji do naszej Pani Zielarki, że zioła wysyła w reklamówce (za piękne i kolorowe opakowania -znamienne dla zwykle niezdrowych produktów - to my musimy zapłacić)i nie ujawnia składu (w ten sposób zarabia na życie) myślę, że warto spróbować... Anetara jakich ziół nie można stosować w trakcie ciąży? moż warto je sobie wypisać i spytać Pani czy przypadkiem mieszanka ich nie zawiera. Co do candidy - jestem prawie przekonana, że w moim przypadku to jest właśnie przyczyna dolegliwości. Polecam stronkę www.bioslone.pl. Można się tam dużo dowiedzieć na temat candidy. Polecam się z tym zapoznać. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze raz polecam przeczytac Wam ten artykuł: http://www.candida.peet.pl/index4.php Po przecztaniu artykułu o ktorym wyżej mowa dowiedzialem sie bardzo duzo na temat tego pasożyta, jakie sa przyczyny, jak się rozwija i przede wszystkim jak go zwalczyc. W tym artykule sa wszystkie odpowiedzi na wasze dolegliwosci wystarczy tylko poświęcić trochę czasu i to przeczytac. Ja od jutra zmieniam sposób odżywiadia sie i przechodze na dietę ktora jest niezbeda w walce z candida albicans a jestm przekonany niemal w 100% ze \'\'wychodowalem\'\' w sobie tego bydlaka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
witam, Jestem po tej lekturze a także po wielu innych na temat candida. Przetrząchnęłam net w tym celu. Od połowy sierpnia jestem na diecie niskowęglowodanowej. Polecam stronę www.bioslone.pl. Lekarze specjaliści od metod naturalnych leczenia grzybicy etc udzielają porad na forum. Można się wiele ciekawego od nich dowiedzieć. Ponadto stosują niezwykle ciekawe metody walki z grzybicą. Polecam wszystkim gorąco. Myslę że to jest dla nas szansa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bass221 i jak jest jakas poprawa po tej diecie? Ja diete zaczalem stosowac dopiero od dzisiaj. Mam zamiar wyeliminowac z mojego pożywienia wszystkie weglowodany czyli cukry ktore sprzyjaja rozwojowi candidy. A poza tym stosuje różne zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
Karol20 generalnie to ja nie nastawiam sie na jakies piorunujace efekty, gdyz walcze z ta choroba tyle lat ze nie sadze, by po miesiacu stosowania diety i ziol moj swiat sie odwrocil do gory nogami. Niemniej jednak powiem, że nie mam taich problemow gastrycznych jakie mialam do tej pory czyli zgaga, wzdecia potworne, skurcze w jamie brzusznej, zaparcia, biegunki... to wszystko sie bardzo uspokoilo i mysle ze to bardzo dobry znak;) poczytaj te materialy do ktorych wyslalam link, warto:) pozdrawiam i zycze wytrwalosci w walce ze soba w nie jedzeniu cukru - to nie takie proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc z tego tej strony http://www.candida.peet.pl/index2.php jakies straszne pierdoly opisuje..nie dosc ze latał po 10 roznych lekarzach nabral pelno antybiotykow to jeszcze sie dziwi ze organizm wysiada..wedlug mnie powinien isc do psychiatry bo sam sobie rozwalil organizm stosowaniem tak duzej ilosci antybiotykow a co za tym idzie wyhodowanie roznych bakterii nie biorac lekow oslonowych. Rowniez strosowanie antybiotyku w kuracji 14 dni i anstepny to cos nie tak..przeciez po paru dawkach widac czy jest poprawa czy nie wiec skutecznosc bywa watpliwa. Druga sprawa to jesli damy ta sama probkle do roznych laboratoriow wyjdzie co innego. Z niekotorymi bakteriamu musimy zyc bo sa one w organizmie i beda..kwestia tylko wzrostu. Dla mnie osobiscie gosc jest nieudacznikiem, ktory sam sobie zaszkodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
Nie zgdzam się. My zwykli szarzy ludzie oddajemy się w ręce lekarzy z wiarą że nam pomogą - to jest zawód zaufania publicznego. Jeżeli mamy problem z którym nie jesteśmy w stanie sobie poradzić to chyba normalne, że prosimy o pomoc ludzi, którzy od tego są żeby nam pomóc?... My im ufamy, a oni nas trują... to tylko świadczy o tym jaką mamy w PL służbę zdrowia... Ludzie w akcie determinacji zrobią wszystko żeby sobie pomóc -a lekarze powinni być autorytetami. Historia mojej choroby jest podobna niestety... i ja tego gościa rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bass221 moglbys mi pomoc?? Probuje sie zarejestrowac na www.bioslone.pl ale podczas rejestracji trzeba odpowiedziec na takie pytanie: O czym wspomina Pan Józef w swojej ostatniej książce (broszurce), pisząc o jej uzdrawiającej roli? A ja w ogole nie wiem o co tu chodzi w tym pytaniu i nie znam odpowiedzi. Gdybys podal mi odpowiedz bylbym bardzo wdzieczny. A odnośnie candidy to dzisiaj odebralem wyniki wyamzu z gardla i faktycznie dobrze myslalem mam pojedyńcze kolonie candida albicans. Diete niskoweglowodanowa stosuje juz od tygodnia i stosuje różne ziola: wyciag z grejfruta, aloes, wyciąg z wisiołka, czosnek w kapsułkach. Teraz jak juz potwierdzilo sie sie mam napewno candide to chce kupić jakies srodki antygrzybiczne ale wlasnie zastanawiam sie jakie duzo czytalem o Lamisilu wiec chyba to kupie. A Ty jak sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamdosyć
przeczytałam caly post. Ja szukalam rozwiązania na moj problem szukając po objawach. U mnie zaczeło sie od tamtego roku kiedy dostałam kaszlu takiego ze az sie dlawilam i dusilam. po ni prawidlowym leczeniu dostalam zapalenia oskrzeli ale wirusowe, a nie bakteryjne. Nastepnie laryngolog i lecznie podejrzenia astmy, badania alergologiczne wyszly dobrze, wiec chyba astmy nie mam (slowa lekarza). w tym roku od kilku miesiecy nie mam kataru ale za to splywa mi bardziej wydzielina po gardle. tak jak wy opadam z sil mimo ze mecze sie z tym krócej, ale do tego kaszel i suchy i duszacy i z ta wydzielina ktora mnie dlawi i zalega w gardle jak jakas kula. Mam trudnosci z mowieniem, bola mnie uszy ale są wg lekarza dobre, zle slysze ale to przez mgielke na blonce( lekarz), nie przepisal mi jednak na uszy nic - bola dalej, podejrzewa skrzywienie przegrody nosowe, ja mysle ze zebralo mi sie z zatok tam za duzo wydzieliny i zatkalo ujscie dlatego noie mam kataru za tow ydzielina smierdzaca, uprzykrzająca mi zycie. Jestem rozbita, czuje, ze psychicznie wysiadam, problemy z oddychaniem, duszenie, kołatanie serca, trzesące si e ręce, problemy ze wzrokiem (niewielkie ale dobijające), boli mnie nos jakby byl złamany, g lowa i niedosłyszę, do tego nie moge sie skupic, zapominam - przeszkadza mi w pracy. Mam nadzieje ze znajde przyczyne kaszlu i tego wszytkiego. Moze znajdzie sie ktos kto ma wydzieline ale bez kataru. pozdrawiam. Ja wierze, ze duzo zalezy od dobrego nastawienia. Z tym jednak mi trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
Karol20 po pierwsze małe sprosotowanie - jestem kobietą;P Po drugie -nie rejestrowalam sie na bioslone. Odpowiedzi na wszystkie interesujace mnie pytania znalazlam na forum - to prawdziwa skarbnica wiedzy! Nie znam odpowiedzi na to pytanie - nie czytalam tej ksiazki:( wiec nei pomoge. Mam inne książki tych autorów w domu i być może tamtą też kupię. Ja jak na razie zaczęłam od diety i ziółek - to dla mnie i tak szok! potem zamierzam wprowadzić miksturę oczyszczającą i zastosować metodę ze książki "nie daj się zjeść grzybom candida" dr Janusa. Zamierzam to wszystko wprowadzić stopniowo bo ponoć jest hard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
do Mam dość: a Ty myślałaś o przebadaniu się w kierunku candida - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka7
Oj. Mam ten sam problem. Przeraża mnie to, co piszecie. Od pewnego czasu się z tym borykam i postanowiłam się za to w końcu zabrać, gdyż moje samopoczucie się nieustannie pogarsza. Wydzielina jest na porządku dziennym, a raczej porannym. W ciągu dnia ciągle czuję, że coś spływa do gardła, ale towarzyszą temu bóle głowy w okolicach zatok. Zawsze, gdy bolą mnie zatoki wydzielina idzie masowo. Czasem uda mi się sprawdzić, co tam płynie i wydzielina jest raz żółta, raz ruda, a ostatnio była nawet krew. To mnie przeraziło. Podtrzymajcie mnie na duchu, proszę.... Wybieram się po raz pierwszy z problemem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas221
Kokosanka a od jak dawna się z tym męczysz?? może masz klasyczne zapalenie zatok? przejdź się z tym do laryngologa, jeżeli leczenie zatok nie pomoże to pewnie dołączysz do nas - grona, którym nie wiadomo jak pomóc... ale próbuj laryngologicznie się leczyć , a nóz widelec coś zadziała... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×