Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta dojrzała

Pogaduszki na werandzie

Polecane posty

:):):) Muszę to napisać,bo pęknę !! Idalko 🌻...skąd wiedziałaś,że uwielbiam wiśnie w czekoladzie z alkoholem ?????? Czytając Twój opis Werandy doznałam uczucia błogości,które zagnieździło sie początkowo w okolicach brzucha / mało romantycznie,ale tak było /...a później wędrowało wyżej i wyżej....dotarło do serca...zrobiło się cieplutko...i doszło do głowy,skołatanej wizytą u swej niezrównanej Mamusi... Wielkie dzięki za ten opis ! Jakże musisz umieć wymyśleć taki design w życiu realnym ! Ale Weranda jest piękna ! Szkoda...wielka,że nie można osobiście tam zasiąść.. A te horoskopy Idalko ? Co ten rok przyniesie Lwu ,na przykład ? Ja szykuje się na wizytę na Werandzie. Pozdrawiam wszystkie werandowiczki - Aleks..A Kawunię całuję bardzo mocno.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lineczko 🌻 Nasza siostra Aleksandra nie takie rzeczy wyczyniała nad Bosforem. Jej zielone spojrzenie powodowało,że pałac Topkapi,który był wtedy całkiem świeżą budowlą, zamierał.A co ciekawe,zawsze się uśmiechała .Nawet jak wydawała kolejny wyrok na domniemaną rywalkę ...czyli...hop,siup do Bosforu.. Ale tak została wychowana.Miała 4 lata,gdy dostała się w saraceńskie ręce. A janczarzy ? Straszna turecka piechota ? To dzieci z jasyru - chrześcijańskie przecież.. Ale o tym innym razem. My też dzisiaj będziemy się topić.W szampanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Już zaczęłam przygotowywać sylwestrową kolację. Mąż się postarał i kupił rosyjskie przedwojenne ( raczej przedrewolucyjne) specjały. ;) Kawior, łosoś, szampan. Zapraszam! Olśniła mnie Weranda w nowej szacie. :) Znowu czytałam dwa razy jej opis, bo nie chciałam pominąć żadnego szczegółu. Idalio 🌻 dziękuję, dziękuję, dziękuję 🌻. Jest naprawdę sylwestrowo, stylowo i wygodnie. O odpowiedniej porze - będę tu. Może nie o północy, ale przed i po - wstąpię. Na pewno. Z wielką radością. Dziękuję za życzenia i słodkie upominki. ❤️ Dziękuję kawuni i innym paniom za życzenia. Za godzin kilka i ja coś \"wysmażę\", jak mówił mój syn. Pomyślę czego by tu miłym paniom życzyć; wśród tylu życzeń nie łatwo będzie coś wydumać. Ale... od czego jest wyobraźnia i doświadczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka piekna weranda. Dlugi byl ten opis. Przeczytalam jednak do konca. Bylo warto. Postaram sie wstapic na werande przed wyjsciem na Time Squere. Mowia, ze w tym roku bedzie tam milion ludzi. A ogladac ma nas miliard. Mama zgodzila sie zostac z dziecmi. Nasi znajomi juz tam poszli, aby zajac lepsze miejsca. Nie maja dzieci, wiec moga tam sterczec az do polnocy. To jeszcze tyle godzin. My pojdziemy na trzy cztery godziny przed polnoca. Wystarczy. W Polsce Nowy Rok zacznie sie u nas szesc godzin wczesniej. Zloze wiec zyczenia na czas:) Jeszcze wroce. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idalio dzieki za poczęstunek,w tak pieknym otoczeniu nawet czekolada nie tuczy:P Wszystkim werandowiczkom zdrowia i pomyslności w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy blisko setnej strony!!!:) może nam się uda i w nowy rok 2007 wejdziemy na nowej - setnej już stronie. :) Byłoby zabawnie. A może to jakaś wróżba? Wrócę. Teraz pójdę na ostatni dzisiaj spacer z moimi milusińskimi. Dopóki wiejscy chłopcy nie zaczną strzelać i \"pertardować\". Później psy pochowają się w mysie dziury. Jak każdego roku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze w starym roku! udało mi się, nikt nie ma zamiaru siedzieć dzisiaj przy komputerze, mam go tylko dla siebie. Już kilka pań było już dzisiaj na naszej werandzie. Może przyjdą jeszcze raz. Byłoby fajnie. Będę się starała dotrwać do północy. Ale gdyby mi się nie udało to - Szczęśliwego Nowego Roku 2007 !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzenia
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Szczesliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 U nas niestety \'\' petardują \'\',jak diabli.. Echo niesie się po Sokolich Górach,niczym pomruk zbliżającego się frontu.Moje psy wychodzą do lasu po raz ostatni tej nocy.Muszę je zamknąć w domu,tak bardzo się boją. Aż nie chcę myśleć o tych wszystkich Burkach przywiązanych do swych bud.. Jak moje miłe ? Szampan się chłodzi ? A kieliszeczki już stoją ? To czekamy na chwilę,kiedy będziemy starsze o cały rok !! Ale nic to !! Jeżeli kochać,to tylko ....Werandę !!! eżeli kochać Jeżeli kochać Jeżeli kochać Jeżeli kochać to nie indywidualnie, Jak się zakochać to tylko we dwóch Czy platonicznie pragniesz jej czy już sypialnie niech w uczuciu wspiera dzielnie Cię druch Bo pojedynczo się z dziewczyną nie upora Ni dyplomata, ni mędrzec, ni wódz więc Ty drugiego sobie dobierz amatora i wespól w zespół by żądz moc móc wzmóc i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Bo kiedy sam w zmysłów trwasz zawierusze to wszystek czas Ci pochłonie i zdrowie lecz gdy z oddanym kolegą to tuszę że tylko w połowie wniosek: Jeżeli kochać Jeżeli kochać Jeżeli kochać Jeżeli kochać to dlaczego nie z kolegą? dziewczynę wespół uwielbiać jest lżej co niebezpieczne dla mężczyzny samotnego to z kolegą niebezpiecznym jest mniej Jeżeli kochać to nie indywidualnie Jak się zakochać to tylko we dwóch Czy platonicznie pragniesz jej czy już sypialnie niech w uczuciu wspiera dzielnie Cię druch i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ A kiedy rzuci Cię w szczęścia południe kobieta z pięknym bezdusznym obliczem dla samotnego to cios aż zadudni dla dwóch zaś to prztyczek wniosek: Jeżeli kochać Jeżeli kochać Jeżeli kochać Jeżeli kochać to nie indywidualnie jak się zakochać to tylko we dwóch czy platonicznie pragnie się czy sypialnie niech w uczuciu wspiera dzielnie Cię druh bo pojedynczo się z dziewczyną nie upora ni dyplomata, ni mędrzec ni wódz więc Ty drugiego sobie dobierz amatora i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc i wespół w zespół by żądz moc móc wzmóc Chyba nie dam rady dociągnąć,aby Aurinko 🌻 była zadowolona. Jak Beduin,padam u stóp wydmy... I moje wielbłądy też... Dużo wielbłądów... A oaza gdzie ? Już ją widać !!!! Sądzę,że do północy dotrę do źródła !!:D:D Wasza - Aleks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aleks! ❤️ jesteś Kochana, jak dobrze! Szczęśliwego Nowego Roku! na tyle tylko mnie stać, bo chyba pospieszyłam się z toastem zdziebko!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! 🖐️ Ja nie wypiłam ani \"zdziebka\" ale i tak mi szumi w głowie. W ostatniej chwili usłyszałam dobrą wiadomość. Narzeczony mojej córci przyjechał do nas z ....pierścionkiem zaręczynowym... I zabrał ją na bal. Jestem sama, ale szczęśliwa. To taki dobry chłopak. Hej, hej Nowy Roku! 2007! 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas w usa juz po obiedzie, a przed kolacja;) Czesc, jeszcze w starym roku! Witaj Aleks, witaj Aurinko, witaj Stella. Wszystkiego Najlepszego. Czy jest na Werandzie szampan? Zdrowie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevena
wspaniala strona ,dzieki EWO ze mi ja podalas , dlatego jeszcze w starym roku zycze wszystkim forumowiczom z NOWYM ROKIEM POMYSLNOSCI I OPTYMIZMU !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wespół, w zespół żegnamy stary roczek? Ja żegnam go razem z moją niemogącą usnąć kotką:DJest ona bardzo wrażliwa na dzisiejsze huki,chociaż w tej chwili słychać je zaledwie z daleka i są to pojedyńcze próby.Mogło by to pięknie się świecić na niebie,ale czemu tak dudni:D A jeszcze niedawno,w poprzednim stuleciu słychać było pojedyńcze tylko huki. Pamiętam taki sylwester kiedy usnęłam wcześnie bardzo zmęczona.Usłyszałam strzelaninę:D i tylko pomyślałam sobie,że to już mamy nowy rok!I spałam smacznie do samego rana. A dzisiaj czekamy!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks, dziękuję za piosenkę. Bomba. Zaraz poszukam jakiegoś tekstu. może znajdę coś zabawnego. Szkoda, że nie zrobiłam tego wcześniej. W głowie szumi. Czy dam radę? Witaj Ewikk, witaj Stello. Ale fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku... Abyśmy zdrowe były ...:D...i setną stronkę zakończyły !! DOSIEGO ROKU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Linko ! jakże się cieszę, że jesteś na Werandzie. Kurcze, wzruszyłam się, naprawdę. :) Widzę i Ewę, moją nową przyjaciółkę z internetu, ze Skypa. Poznałyśmy się zaledwie kilka minut temu. Witaj. 🖐️ Rozgość się i zostań z nami.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę i widzę,że wszystkie razem,wespół z Seweną🌻 otworzyłyśmy tę setkę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli los Ci doskwiera boleśnie i rozwściecza znajoma tępota to zrób to, co słyszałeś już wcześniej: weź kota. Jeśli wokół panoszą się wieprze i rozrasta się zwykła hołota, to zrób to, co dla ciebie najlepsze: weź kota. Jeśli kryzys ci zdrowie rujnuje, lub zawiodła cię bliska istota, to zrób to, co niewiele kosztuje: weź kota. Jeśli zbyt ci samotność dokuczy, a twe serce w rozterkach się miota, to znajdź coś, co ci miłość wymruczy weź kota. * * * A kiedy weźmiesz i po jakimś czasie powiesz, że nic ci nie dało kocisko, wtedy odpowiem, że w tej ludzkiej masie na drabinie ewolucji jesteś troszeczkę za nisko. Franciszek Klimek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwego nowego roku
Z okazji Nowego Roku 2007 szczęścia w życiu osobistym, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, dobrej zabawy, mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, nie wieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicielek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, przyjęcia do Unii Europejskiej, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi i czterolistnej koniczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Seweno ...WITAJ ...jeszcze w starym roku !! Za godzinkę już będziesz miała roczny staż!!! Całusy moje miłe - ode mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Idalio! 🖐️ dobrze, że wstąpiłaś. Bardzo się cieszę. Mamy setną stronę! W taki dzień. To dobrze wróży! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×