Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Zdesperowana_kaczuszka
czekoladka11 prosze napisz mi od kogo kupujesz oryginalne tabletki? ewa007700@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa007700
czekoladka11 bardzo prosze o przesłanie mi namiarow na sprzedawce z oryginalnymi tabletkai ewa007700@o2.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam o namiar na orginalne tabsy!!!!!! Bo każdy sprzedający zaswiadcza że jego towar super a potem okazuje się ze wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - 20kg
Ja podczas odchudzania korzystałam z porad na portalu: http://sukcesosobisty.pl/ dużo przepisów, ćwiczeń + świetni specjaliści czyli dietetycy itd...:) Jednym słowem schudłam ponad 20 kg co najważniejsze ZDROWO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euromaniaczka
Z czystym sumieniem mogę polecić lide i meizi zielony od pani martynkax26@onet.pl po dwoch mies schudlam 14 kg łącznie czuje się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha aha ha ha
super:):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitpink
Dziewczyny, a brała któraś z Was ADIPEX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
adipex to zamiennik meridi tak samo działa jak zelixa tylko jest pod inną nazwa ale skład mają ten sam i tez jest wycofany jak masz okazje kupic orginał to polecam waga leci niesamowicie,parę lat temu jak był dostepny to brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
gOSIALM ja po mezi msv nie miałam żadnych skutków ubocznych moze przez 2 tyg mniej jadłam ale nie chudłam odstąpiłam reszte koleżance i na nia działał miała skutki uboczne nie miała apetytu i schudła 3kg w dwa tyg.a najlepsze ze pisze ze to strong mocniejsza dawka i ja juz wiecej nie kupie mezi zostaje przy lidzie teraz miałam pare dni przerwy i od jutra zaczynam brac dalej ale juz po szóstej tabletce to mąż zauważył ze robi sie mnie mniej fajnie uslyszec takie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula.
hej dziewczyny jak myślicie lidowaczka teraz ponoć martynka sprzedawała/sprzedaje oryginalną lide?ile po tygodniu stospwania lidy mozna mniej wiecej schudnąć? pilnie czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula ja kupiłam od lidowniczki i mysle, ze jest oryginalna, po tygodniu schudłam ok 3 kg, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula.
Skarbek86 ja biorę już 8 dni i mam wrażenie że NIC nie schudłam !!! jem mniej, nie chce mi się pic chociaż mam suchość w ustach a spać chodzę o 2-3 nad ranem. jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruziowa śminka
Dziewczyny, czy któraś z was brała tabletki meizi od calineczka656??? Doszły do mnie te tabletki, wzięłam,ale żadnych skutków nie ma, ani tych negatywnych ani pozytywnych-co gorsza... :( Czuję się oszukana-kilka lat temu brałam te tabletki-efekty były, tylko nie pamiętam od kogo je kupowałam..schudłam, byłam pobudzona, nie mogłam jeść, a teraz żADNYCH EFEKTÓW!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruziowa śminka
dodam,że na moim meizi zielny są napisy po chinśku i po rusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Zapraszam do mnie również mam meizi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruziowa śminka
same podróby, kazdy swoje chwali, a okazuje się, że to kit: / wezmę całe opakowanie i dam znać czy coś skutkuje ten meizi zielony od tej całej calineczki tak wychwalanej na forum... :/ jak na razie lipa, żadnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Ale prawda jest taka że nie wszystko na wszystkich działa tak samo. Meizi czerwony jest najmocniejszy z wszystkich tych preparatów. Zapraszam do mnie po oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula.
martynkax26@onet.pl a jakiej cenie razem z przesyłką masz Meizi czerwony i czy wysyłasz za pobraniem? czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Meizitang czerwony 120 zł a przesyłka za pobraniem kurierem 18 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka-kruszynka
szukam oryginalnych tabletek! prosze o pomoc... anna77881@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelia
Witajcie drogie Panie ja dziś otrzymałam zamowione we wtorek tabl LIDA ze stronki http://meizitang-lida.wizytowka.pl/ pod nr tel odezwala sie zyczliwa osoba odpowiedziala wyczerpujaco na moje pytanka. teraz pozostaje tylko chudnąć. czytam tak wasze wpisy od tyg aż wreszcie postanowiłam dołączyć. 3lata temu bralam meridie 15 i w 2m-ce schudłam 15kg na dzien dzisiejszy startuje z wagą 70kg pry wzroscie 170cm licze na choćby 6-7kg trymam za was i za siebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam Meizitang zielony, teraz będe czekać na przesyłkę a potem z uporem maniaka włazić na wagę. Pozdrawiam wszystkie meizitanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Stara wersja Lida tylko u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pela30
Biorę meizi czwarty dzień, co prawda pragnienie mam okrutne ale wyłącznie to, apetyt w sumie bez zmian w zwiazku z tym mam pytanie, po jakim czasie mogę liczyć na pierwsze efekty? dodam, ze przez te cztery dni waga ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×