Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Keny
Hmmm wiesz co Iziulka, ja za pierwszym razem jak szukalam to kupowałam na zasadzie "raz kozie śmierć" i ona jako jedyna miala zdjecia z oryginalną lidą i taką też dostałam więc jej ufam no a po za tym u niej kosztuje 99zł a u innych duzo taniej to juz cos znaczy chyba :) A to jak brałaś i tyłaś to nie mogłaś przerwać branie albo zmienić na inne? :) Ale ja to rozumiem bo u mnie było dokładnie tak samo tylko ja to z 10kg przytyłam od anty. Ginekolog mi przepisał je bez badań a przyszłam po co innego w ogóle...a ja głupia wzięłam porażka. Teraz już w ogóle nie biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelusia2211
czesc kochani podajcie sprawdzony namiar na mizitang zelowy zielony ja probowalam zamowic z dieta.321 ale tam nikt nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keny
podałam pare postów wcześniej, znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidalida@onet.pl
oryginalne tabletki z chin zapraszam do poczytania www.lidalida.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziulka
Wiesz co Keny tak sie złożyło że je juz zostawiłam bo bralam wtedy izotretinoine. Lek na tradzik tez ma mnostwo skutkow ubocznych jadlam to przez 1,5 roku. We Włoszech ponoć go wycofali bo wątrobę niszczył i jakoś nic mi nie jest robilam badania itd. Wszystko wporzadku. Chcę kupić lidę ale wciąż się waham.... 100 zł dla mnie to dużo wydac na takie tabletki, ponieważ nie zarabiam dużo. A jesli się okażą podróbą to 100zł w bloto :( Waham się ale jak czytam te komentarze niektóre 7kg, 10kg dzieki tym tabletkom to mi szczena opada. Też bym chciala tyle schudnąć. A po tabletkach anty jest mi ciężką schudnąć jakoś teraz. Przepisała mi Dianę nieszczęsną którą powinny wycofać na wykładach doktor z farmacji opowiadała nam o niej ze powoduje tycie i zatrzymanie wody w organizmie. A dermatolog mówla moja że sama ją bierze od wielu lat i się dobrze czuje. Tak ale na mnie to inaczej podzialało. Keny a ty dalej bierzesz lide? Ile już schudlaś i ile już ją zazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidalida@onet.pl
zapraszam do zakupu oryginalnych chińskich tabletek lida i meizitang prosto z chin zapraszam na strone www.lidalida.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reevenge
Oo raaany, tragedia, nie miałam dostępu do internetu tyle dni, myślałam, że ZWARIUJĘ:D Keny ja mam 18 lat, 6 miesięcy i 10 dni:) M działa, nie chce mi się jeść caaaały dzień, ale wieczorem jakoś apetyt wraca :/ ale walczę z nim, M biorę około 11.00 w południe. Narazie nie potrafię ocenić czy schudłam i na wagę nie wchodzę, jeszcze nie :)) A Ty jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keny
Ja akurat mialam pecha i trafiłam na totalne gówno jeśli chodzi o antykoncepcyjne i je to juz chyba wycofali bo jak je brałam to potrafiłam obejść wszystkie apteki w Warszawie i nigdzie nie było nawet w hurtowniach, nawet nie pamiętam jak się nazywały ale były tanie bardzo. Potem zmieniłam na yasmin , który normalnie kosztuje nawet 55zł a u mnie w aptece 37 na pół z chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keny
I NIE WIEM CZEMU UCIĘŁO RESZTĘ MOJEGO POSTU. TAK.ja nadal biorę lidę od prawie dwóch tygodni. Narazie efektów nie ma ale ja cierpliwie czekam, martwię sie jedynie bo ta nie działa na mnie tak mocno jak poprzednia ale może to być spowodowane tym, że organizm się przyzwyczaił. A oryginalna jest na bank. Przy pierwszej udało mi się tak na oko 6-7kg schudnąć ale dopiero jakoś pod sam koniec. Zaczęłam wątpić i płakałam, że umre gruba i brzydka ale jednak udało się :) tylko miałam zaparcia co dla mnie było totalną nowością i czułam się paskudnie :P Moja przyjaciółka Xenna Extra wspierała mnie w tych trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nelusia ta osoba zazwyczaj odpisuje może po prostu twoje maile wylądowały w spamie bo to się zdarza. Chcesz to spróbuj napisać SmSa na numer 515 633 663 to do tej osoby . Pewniejszy niż pisanie maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
szukacie oryginalnych tabletek lida piszcie do mnie na maila lala222012@interia.pl. NOWA DOSTAWA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pisze ze ma super towar i takie tam , niema to jak opinie tych co kupili .Zobaczymy co inni o tobie napiszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karara
Dziewczyny, zamówiłam właśnie opakowanie meizitangu czerwonego, nie mało za nie zapłaciłam, wiec myślałam ze to bedzie oryginal.. Ale z tego co przeczytałam w internecie, tabletki powinny być zielone, a nie tak jak moje - czerwone. Możecie mi cos powiedziec na ten temat? Jakie były wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA1976
Witam . na tym forum odezwałam się tylko raz - szukałam orginałów . Zamówiłam u polecanej tu Pani Basi .niestety lida okazala sie byc nieorginalna. Czuję się oszukana. Opakowaniem podzieliłam się z kolezanka , na żadną z nas to nie zadziałało. I to nie jest tak że na jednych działa na drugich nie. Ja kiedys stosowałam takie leki i wiem jakie powinny byc " efekty " uboczne tu takich ani ja ani kolezanka nie miałysmy. Przykro mi że dalam się oszukać.Napewno zaraz bedzie napisane ,że jestem jakąś konkurencja albo kims takim. Ale napewno nie . Myślęże można to łatwo sprawdzić. Pisze tylko dlatego żeby przestrzec ." Pani Basia "nie ma Orginalnych leków pozdrawiam i zyczę udanych poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
NOWA17ileś tam, no to miałaś pecha po prostu albo zwyzajnie w świecie nie potrafisz tej lidy przyjmować. Jeśli myślałaś, że zadziała jak nie będziesz nic robiła, nadal żarła to się nie dziw. I do tego to jest terapia dla 1osoby a nie dla dwóch. Najpierw to moze napisz jak przebiegała Twoj kuracja z lidą. Od początku, co jadłaś, co robiłaś, czy piłaś wode, czy ćwiczyłąś i przede wszystkim jak dokładnie wyglądało opakowanie tej lidy. Nie posądzaj od razu ludzi o kłamstwo jeżeli nie masz o czymś pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Widze że męczycie się od bardzo długiego czasu z tematem odchudzania.Też to przeżyłam.Niewiedziałam jako poczatkująca co zastosować i od kogo kupić i jaki jest naprawde działani.Dziasiaj mam 26 kilo mniej po 11 tygodiach kuracji:))Jestem cyba najbardziej szczęśliwą ooba pod słońcem,a co najważniejsze nie widze już tych ludzi pogardliwie oglądających sie za mną na ulicy.Miałam taki okres w życiu że przez 6 miesięcy nie wychodziłam prawie nigdzie poza uczelnią.Kuracje zaczełam od lidy potem zielony meizi ana końcu meizitnc czerwony który przyniósł największe efekty.Nie ukrywam że po 6 tygodniu stosowania dawke zwiększyłm do 2 kapsulek dziennie,ponieważ działanie było już osłabione.Niestety organizm u wielu osób szybko przyzwyczaja się do tego preparatu.Troche przy tym ćwiczeń,no i jak jadłam to tylko to co zdrowe i niskokaloryczne(to napewno duży plus).Jednak brak apetytu miałam zabójczy.Dużo piłam,cociaż suchość u mnie ustach była słaba,ale jeść niechciało mi się wogóle.Jedyne co moge wam poradzic dziewczyny to zakup preparatów ze sprawdzonego źródła.Mojego sprzedawce poleciła mi znajoma farmaceutka,która od podsewki znaMeridie a przeciez to ta sama substancja cynna.Jestem po ogólnych wynikach i jet wszystko OK:))A tak się tyc wyników bałam.W razie pytań służe pomocą pod adresem iwcia1410@onet.com.pl Wiem co to znczy być nieatrakcyjnym lub mieć kompleksy.Życze wytrwałości:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
oryginalna lida stare dobre działanie polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kiedyś siostra dała mi jakieś chińskie tabletki na odchudzanie bo ona po nich schudła w miesiąc chyba 8 kg, ale powiem Wam ze dla mnie to był dramat. One są na bazie narkotycznej robione i u mnie niestety po 5 dniach brania wystapiły wszystkie możliwe skutki uboczne (u mojej siostry była tylko suchość w ustach a u mnie cała gama łacznie z halunami). Jak zaczęłam mieć problemy ze snem, z nadwrażliwością na dotyk i później doszły zwidy, wtedy zaczęłam szukać informacji - czym to mnie uraczyła moja siostra i się okazało że wszystkie te cudowne tabletki na odchudzanie to straszna trucizna prowadząca nawet do zgonu. Pewnie w zależności od wytrzymałości organizmu. Tak czy inaczej - czy nie lepiej zdrowo się odżywiac i wprowadzić trochę ruchu do życia niż faszerować się jakąś trucizną wątpliwego pochodzenia, która może zniszczyć Wasze zdrowie? Zastanówcie się nad tym, czy aby na pewno warto? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a próbowałaś zamówić u dieta.321@tlen.pl? Jakby nie odpisywała to ja mam telefonik do niej 515633663 Mnie pomogła i dlatego jestem wdzięczna za pomoc.Jak przestała na mnie działać subitramina po długiej kuracji doradziła mi Xiyouji i pomogło. Odzyskałam wreszcie wiarę w dobre samopoczucie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karara
dziewczyny, napiszcie prosze jak wygląda oryginalny meizitang czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuZ Nie Puszysty
Cześć witam wszystkich wiem , ze wyda wam sie to wszystkim śmieszne ,ze tutaj pisze ,ale jednak nie moge sie powstrzymac by sie chwalic calemu swiatu jak moje zycie diametrialnie sie zmienia do 25 roku zycia latorga ciagle wyzwiska: grubas , świnai , wiecej Mc Donalds zero znajomych cale zycie pod gorke prawdziwe pieklo , zadne kobiety na mnie nie zwracaly uwagi a jesli juz to z prawdziwa pogarda . Tak było do 3 miesiecy wstecz probowalem wszelkich środkow wielokrotnie zostawalem oszukany na pieniadze jednak zapomnialem juz o tym poniewaz nareszcie znalazlem ludzi ktorzy naprawde mi pomogli kiedy opisalem im w email moja historie zawdzieczam im zmiane mojego zycia z piekla na niebo powiem tylko tak 3 miesiace kuracji 47kg mniej i ciagle waga leci na tym samym poziomie jeszcze tylko raz tyle samo w dol i bedzie bosko nie jestem tu dla czyjes reklamy tylko by sie chwalic dlatego tez dane sprzedawcow i tego preparatu zostawiam dla siebie ludzie szukajcie a znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
oryginalne sprawdzone tabletki zapraszam na maila lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą czytałam na innym forum że lida od lidowiczki to sciema. Czyli kolejna autoreklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuZ Nie Puszysty
Ponieważ mnostwo osob prosi o ujawnienie źródla , z ktorego nabylem Tabletki , postanowilem podac jedynie tel tych panstwa o reszte pytajcie pod tym numerem 515643322 i prosze o nie rozpowszechnianie tego numeru na prawo i lewo poniewaz sam bylem proszony o dyskrecje. Jednak po duzej liczbie prośb jakie otrzymywałem na moj adres e-mail zdecydowalem sie na udzielenie tego kontaktu w kilku watkachana Kafateri stwierdzilem ze to zeczywiscie nie wpozadku bo jednak mnie ktos pomogl w krytycznej dla mnie chwili i byc moze teraz uda sie mnie wyrwac kogos wrecz ze szpon rozpaczy wiem jedno napewno jednych z tych tabletek nie ma nikt inny do zaoferowania w internecie dlatego nie interesuje mnie skad ci panstwo je biora a wrecz przeciwnie cieszy mnie ze ich znalazlem ze te tab. dzialaja wrecz rewelacyjnie tak jak obiecywali i ze poraz setny nie zostaje oszukiwany na pieniadze. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka1111
ja mam lide od lidowiczki i po 15 tab jestem lzejsza o 3 kg takze na mnie dzialaja i moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten numer 515643322 to jest Lidowiczki .Znają go wszystkie osoby które wyrzuciły kasę w błota.Wiem bo sama się przejechałam na trafnym meizitangu od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator2012Ni
No faktycznie wpisać nr telefonu w post to super dyskrecja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
oryginalna lida ze starego zrodla z ktorego byly zadowolone klientki zapraszam lala222012@interia.pl ps. ten nr telefonu nie jest moj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczk
Kasisia bardzo prosze o namiary na Lide moj mail to juliadlaallegro@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam wam dziewczyny na foum,bo emaili otrzymałam tak wiele że zabrakłoby mi czasu na odpowiedzi:)) Otóż sprawdzony naprawde sprzedwca któemu jestem wierna i zaopatruje się od samego początku to: amol.dieta1@gmail.com Możecie skorzystać ze strony: http://meizitang.slim.wizytowka.pl Naprawde polecam.Tylko oryginalne a co najważniejsze skutecznie działające produkty. Życze dużych efektów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×