Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

martynka reklamuje oficjalnie i ciekawe że nikt ją nie atakuje a każdy wie co sprzedaje .....................ma tyle opinii ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikunia
Martynka sprzedaje podrobki i wiemy o tym.Ma prawo sie reklamowac na rowni z innymi tu obecnymi dilerami. Kto chce zaryzykowac ten kupi. Ale przynajmniej nie podszywa sie pod ,, zadowolone klientki ,, i nie udaje jednej z nas. Dlatego pewno nikt jej nie atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ale może się wstrzymasz od mówienia w liczbie mnogiej . To że ktoś krytykuje innych i wyraża się za innych nie znaczy że jest głosem wszystkich. Najwyraźniej masz coś wspólnego z tą prowokatorką co pisała tutaj za wszystkich i za nikogo .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
Co racja to racja. Ja tam np. nie wiem co ona sprzedaje więc się na ten temat nie wypowiadam ;] Z resztą ile to jeszcze będziecie ciągnąć? Odchudzanie wam nie wychodzi to robicie wszystko by ominąć ten temat i w kółko na siebie najeżdżać kto jest oszust a kto nie ? Zjedzcie coś bo was bierze ;] Żeby pojawił się ktoś nowy i napisał coś z sensem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana ka
Pikunia-masz w pelni racje. Ale sie psudoklientka ze strefygrubasa i podszywaczka od basi oburzyly, ale sie oburzyly...Wiedzialy , ze to o nich - żenada...Uderz w stol, nozyce sie odezwą. A zauwazylas, ze zawsze pisza jedna po drugiej?Chyba utworzyly holding , ha, ha, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tutaj nie grzeszy inteligencją. To że ktoś ma swoje zdanie nie znaczy że jest czyimś agentem. Za to widać że ktoś tutaj za wszelką cenę stara się udowodnić że czarne jest białe a białe jest czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Ja już schudłam 5kg w 2tyg. a wy nadal pier... o jednym i tym samym :) a Ty an ka czy jak Ci tam jak piszesz o kimś to przynajmniej odważ się napisać jego "nick" Bo tak to sobie mozesz gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
i jesli tą "podszywaczką" pod baske jestem ja to sobie daruj bo ja tylko napisałam od kogo kupiłam oryginał bo nie jestem frajerem, że by dawać sie naciągać na podróby. Dziękuje, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinaK
Ja biorę od annakaczmar@yahoo.pl i jestem zadowolona :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie adresy emailowe z końcówką @Yahoo bo najczęściej służą do kradzieży kontaków.Dostaniecie póżniej tony spamu z super ofertami od hakerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F. kolo konskich
Monia 1059- jestes tu jeszcze? Naprawde jestes z Konskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elllo, hejka meridia widzę że obie tam kupowałyśmy polecam szybkie fajne kupowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F. kolo konskich
Chcesz jeszcze ten namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F. kolo konskich
To wlacz sobie poczte. Przejdziemy tam.Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
Lida, meizitang Zielony, Meizitang Czerwony sprowadzany prosto z Chin bez posrednikow oryginalne preparaty zapraszam www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaturek
Dla odmiany gdy ktoś nie lubi martynki ja dodam że kupowałam dobrą lidę na http://tnij.info/meridia i były efekty więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaturek
Tabletki działają ale jak się kupuje oryginał i nie za 5 zł ... Mam zdjęcie przed rokiem i teraz więc nikt mi nie powie że 20kg samo spadło ot ak sobie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.zakupiłam tabletki meizintang zielony pierwszy raz,dzisiaj przyszedł,mam obawy czy pomorze mam nadzieje,że 100zł nie pójdzie w błoto.jutro zacznę kurację to się okarze,mam nadzieje ż lipy nie będzie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
ORYGINALNE TABLETKI NA ODCHUDZANIE W NISKICH CENACH LIDA MEIZI ZAPRASZAM lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
ORYGINALNE TABLETKI NA ODCHUDZANIE TANIO LIDA MEIZI ZAPRASZAM lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wziełam dzisiaj pierwszy raz.Troszkę inaczej się czuję,mam wyraźiejszy puls.Do jedzenia szczególnie mie nie ciągie ale jem bo czytałam że trzeba.Zaczełam z wagą 64 przy wzroście167cm.Mam do zrzucenia pare kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Najważniejsze to zero słodkiego i kalorycznego i dużo ćwiczyć a efekty będą na pewno i to widoczne :) Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
ja64 ale 64kg przy wzroście 167 to jeszcze nie taka tragedia gorzej jakby było 67kg przy 164cm :D u Ciebie 10kg to jest "świat i ludzie" więc tym bardzie Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasisia chcę schudnąć dokladnie 8 do 10 kg.Wiem że aż tak strasznie ze mną nie jest ale nigdy tyle nie ważyłam tyle,tylko wtrakcie ciąży i źle się z tym czuję.Mam nadzieje że będzie ok,dzisiaj druga tableka:)A Ty ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
ORYGINALNE TABLETKI ODCHUDZAJACE LIDA MEIZITANG. GWARANCJA ZADOWOLENIA, TANIE. SPROWADZANE BEZ POSREDNIKOW lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×