Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Grazynko gratuluje!!! To się nazywa wynik, ja na prawie 2 tyg męczarni 4kg to średnio się ciesze ;/ No ja chyba się też juz skuszę na Lidę :) Alexandra333 pisząc "reklamuje" miałam na myśli to co napisała "Nie będę tu podawać danych na mojego dostawce ale jeśli ktoś chce kupić sprawdzona lide to piszcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie81
grazynko, tez gratuluje ubytków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ))) Wy tez piszcie o swoich sukcesach i sposobach ..zaczynam 7 tydzień ja zauważyłam że waga leci ..ale muszę pić dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Oryginalna Lida od producenta. Wysyłka za pobraniem polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazynko juz znalazlam strone powiedz jeszcze czy twoja lida ma napisy po rusku i hologram, czy moze po polsku Lida dajdahua?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixtape35
Jeśli mogę coś powiedzieć. Lida jest produkowana w chinach więc oryginał nie ma na pudełku ani ulotce napisów w żadnym innym języku niż używamy w chinach a już napewno nie ruski. Od kad żyje a mam 35 lat nie widziałam jeszcze aby Lida wygladala tak jak na zdjęciu na tej stronie dieta.otwarte24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mala moja lida ma hologram napis Li DA Daidaihua i tylko napisy po chińsku datę produkcji i przydatności z boku kod kreskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Grazynko! Bo włąsnie patrze na opakowania na tej stronie i zdebiałam, obie z siostrą zdecydowałyśmy się złozyć zamówienie, czekałam tylko na twoją odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ..jak zamawiałam pierwsze opakowanie ..przyszły tabletki zapakowane w kartoniku..później zamówiłam 2 następne( są identyczne) tylko trochę się zdziwiłam..bo blistry z tabletkami były osobno ( 10szt) ..a kartoniki złożone na płasko ..i tak zapakowane przywiózł mi to kurier jedno jest pewne..żadnych napisów po rusku polsku czy angielsku tylko chiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja juz nie wiem, bo patrze na stronie to opakowanie jedne po rusku a drugie to angielski sądze bo chyba nie polski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
))) a czy to ważne..są efekty Mała..potwierdzam..testuje je na sobie no i moja siostrzyczka teraz zaczęła nowe opakowanie od nich ..wcześniej miała od lidowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe sama juz nie wiem gdybym nie zwracała uwagi na szczegóły to bym już dawno zamówiła u kogokolwiek ;p No ale zamawiam choć nie wiem czy mi sa potrzebne, bo w sumie organizm świetnie się dostosował do nie ejdzenia, a przecież te tabsy maja mi hamować apetyt ;p No najwyżej będą wsparciem teraz na 2 tyg wyjazdu gdzie nie wiem jak to będzie z gotowniem i czego hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazynka a na str jest, że jest sotepna ejdna sztuka jak klikne, że chce dwie to dostane 2 a ta jedna jest tylko tak podana czy to juz ostatnia został ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala.. ja wysłałam zamówienie na adres jaki tam jest podany ( patrz kontakty...calineczka...@) i zamówiłam 2 opakowania ..płacąc raz za kuriera. w @ podałam swój adres i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 dniach miałam tabletki u siebie..poprosiłam Panią " calineczkę" tylko o potwierdzenie kiedy nada przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaa:)
Cześć, chciałam Wam polecić sprzedawcę (oczywiście bezinetresownie :D) http://www.extrafigura.ugu.pl/ . Wiem że teraz na tzw. czarnym rynku aż roi się od podróbek, dlatego szukałam sprzedawcy z okolic Krakowa żeby kupić tabletki od ręki. Znalazłam go na ogłaszamy24.pl. Facet jest bardzo miły, podjechał w ustalone miejsce także nazajutrz od mojego meila miałam Meizitang. Sprzedawca ten ma oryginały 100% - lek jest sprowadzany od producenta. Cena nie jest wygórowana także serdecznie polecam zakup u tego Pana, zwłaszcza osobom z terenu Krakowa. Nie nabierajcie się na "wpłaty z góry" , szukajcie sprzedawców z Waszego miasta. Z tym że w/w sprzedawca jest poważny i sprzedaje oryginalne tabletki :)(Sama raz zakupiłam Meizitang przez internet, oczywiście okazał się podróbką) A żeby się pochwalić - mój wynik 5kg w niecały tydzień, efektów "ubocznych" nie zauważyłam, może dlatego że jestem niskociśnieniowcem i uczucie podwyższonego ciśnienia mi nie zagraża. Oczywiście suchość w ustach mnie dopadła i czasami lekki ból głowy :))) Rzeczywiście nie chce się jeść, może nie wystąpił u mnie jadłowstręt ale np. przechodzę obojętnie na widok mojego ukochanego serniczka :D Reasumując -20kg już za mną (15kg "własnymi siłami" i 5kg dzięki Meizitangowi). Jeszcze raz polecam tego Pana, jestem bardzo zadowolona z tego produktu i od razu mówię - nie, nie chodzę po forach i robię reklamę, po prostu jestem wdzięczna za oryginalny produkt który otrzymałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
ja też zamówiłam 2 opakowanie od lidowiczki i pierwsze jak i te drugie nie mają czerwonego znaczka na pudełku po pierwszym opakowaniu waga spadła prawie 7kg.wszystko ok tylko przesyłka trwa dlugo no i cena wkoncu spadła ale mi sie nie udało kupic w promocji trudno ale i tak z efektów jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Ja tez mam bez logo czerwonego i żyje. Ania życzę sukcesów :) ja teraz waze 50 jeszcze 2 i będzie oki ;). W święta sobie odpuszczam... Ale po biorę sie za siebie!!!;) życzę wszystkim zdrowych i pogodnych Swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Witam ponownie po świętach :) objadlysmy się smakołyków przybyło parę kg. Polecam Lida oryginalne sprowadzane od producenta na zrzucenie świątecznych kalori. tanio polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Nie chce innej reklamy- a poza tym nie ufam obcym. Powiem szczerze, ze mimo ostrej wymiany zdań z Lidowiczka jak bym miała kupić Lide to tylko od niej. Niemniej kupuje po 60 zł ze sklepu zielarskiego. Ale kiedy te zapasy wyczerpia sie to kupię na pewno od Lidowiczki. Trochę za drogo niemniej zawsze ratunek dla naszej wagi. Ale będę sie targowala, bo to wolny rynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaa
nie będę komentować tego co napisałeś/aś napiszę tylko że każdy tu (przeważnie) ma 18lat i każdy ma wolną wolę i robi to co chce bo ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU i ani twoje głupie komentarze, ani pogarda, ani obrażanie nic tego nie zmieni. Daruj sobie i zamiast czytać to forum idź pouprawiać sobie sport, bo chyba od tego siedzenia zapewne z torebką chipsów też Ci mózg przymuliło, przebiegnij się i dotleń. Zmarnowałeś/aś tylko czas, no ale cóż jak nikt cię nie lubi w realu to trzeba było się gdzieś wyładować :) miłego sportowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaa
nie będę komentować tego co napisałeś/aś napiszę tylko że każdy tu (przeważnie) ma 18lat i każdy ma wolną wolę i robi to co chce bo ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU i ani twoje głupie komentarze, ani pogarda, ani obrażanie nic tego nie zmieni. Daruj sobie i zamiast czytać to forum idź pouprawiać sobie sport, bo chyba od tego siedzenia zapewne z torebką chipsów też Ci mózg przymuliło, przebiegnij się i dotleń. Zmarnowałeś/aś tylko czas, no ale cóż jak nikt cię nie lubi w realu to trzeba było się gdzieś wyładować :) miłego sportowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaa
nie będę komentować tego co napisałeś/aś napiszę tylko że każdy tu (przeważnie) ma 18lat i każdy ma wolną wolę i robi to co chce bo ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU i ani twoje głupie komentarze, ani pogarda, ani obrażanie nic tego nie zmieni. Daruj sobie i zamiast czytać to forum idź pouprawiać sobie sport, bo chyba od tego siedzenia zapewne z torebką chipsów też Ci mózg przymuliło, przebiegnij się i dotleń. Zmarnowałeś/aś tylko czas, no ale cóż jak nikt cię nie lubi w realu to trzeba było się gdzieś wyładować :) miłego sportowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Oryginalna Lida od producenta tanio. Wysyłka za pobraniem polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssss
a i nawet nie chce wiedziec w jakim wy stanie macie watrobe czy nerki tlusciochy, po wpierw tuczeniu chemicznym, zakonserwowanym zarciem a potem truciu sie meizitangami itp. ale gdy cos sie dzieje to pretensja do lekarzy, boga czy calego swiata za swoja niedole, a nie do siebie za to co sie wyprawialo z wlasnym cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
Do aaaaaa sory ale nie pisz już bo jak człowiek czyta twoje słowa to naprawde szkoda słow,nie powinnas sie wypowiadac na tym forum bo nic nie wiesz na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbb! :D
do aaa(...) ile masz lat? może i jesteś "wysportowana" ale kulturą nie grzeszysz.. I powiem Ci tak w sekrecie że Twoje posty chyba świata nie zbawiły :( Udowodniły tylko jakie - jak Ty to ładnie nazywasz - ścierwa chodzą po świecie. Nie wiem skąd w Tobie tyle jadu, chyba sama masz ciężko w życiu a na dodatek nikt Cię nie lubi przez Twój charakter. Tutaj też nikt nie doceni Twojej głębokiej mądrości życiowej na temat zdrowia. Smutne - tego akurat współczuję, a teraz wracam do moich chipsików :*:) Dziewczyny, byleby się nie ograniczać! Wszystko jest dla ludzi, w umiarkowanych ilościach ;) Ja sobie niczego nie odmawiam- "grzeszę" całkiem często i nie mam wyrzutów sumienia a z 62kg spadłam do 46kg przy 162cm :) Właśnie takie kretynki jak "aaaaaa" robią wodę z mózgu - życie bez przyjemności (bo jedzenie to przyjemność), destrukcyjne, czasami, zdrowe życie, pilnowanie sie na kazdym kroku... Tak się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×