Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Lidowiczka
Przestraszyłam sie? poprostu wiele kobiet z tego powodu zrezygnowało a teraz mają szansę :) a co do kooza to nie wiem czy wiesz ale rozporządzenianie czyis danych osobowych bez zgody właściciela jest karalne i w sądzie cywilnym mogę stawać o odszkodowanie od Ciebie (czyt. Ustawe o ochronie danych osobowych). Więc teraz co z tym robimy? Usuwasz post z danymi czy robimy sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądem ją straszysz??? tak a Ty zapewne ..masz działalność gospodarczą, sprowadzasz legalnie te tabletki , wystawiasz rachunki za sprzedaną lide, odprowadzasz podatek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Nie strasze. Nie życzę sobie aby ktoś podawał moje dane ty chyba też byś sobie nie życzyła więc się nie dziw. Studiowałam prawo dlatego poczekam aż usunie post...ale nie wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem urzędnikiem i moim skormnym zdaniem dodam tylko, że Art. 3a.1. Ustawy NIE STOSUJE się do: 1) osób fizycznych, które przetwarzają dane wyłącznie w celach osobistych lub domowych,to po pierwsze... ...a po drugie jak jest to niezgodne z prawem ANNO SZCZYGIELCZYK to od usuwania postów jest tu administrator. ..... po trzecie Kooza, założenie sprawy przez Lidowiczkę to będzie nie lada wyzwanie i stracony czas. Koszty procesu cywilnego Różnica między sprawą założoną przez policję a sprawą cywilną jest taka, że ta pierwsza nie kosztuje i nie trzeba się stawić do sądu ( w przypadku KOOZY bezzasadna) , natomiast w przypadku tej drugiej założenie sprawy kosztuje 300 zł. Rozpatrując koszty procesu cywilnego, należy wziąć pod uwagę dwa rodzaje opłat. Pierwsze to opłaty sądowe, drugie to opłaty kancelaryjne (te drugie nie podlegają zwrotowi). Opłatą sądową jest wpis od pozwu, zaliczka na poczet wynagrodzenia kuratora sądowego, zaliczka na rzecz opinii biegłego oraz inne koszty zależne od rodzaju założonej sprawy. Wśród opłat kancelaryjnych mamy np. opłaty za wydanie dokumentów, które zależne będą od ilości potrzebnych stron. Jednak założenie sprawy to dopiero początek, ponieważ by pojawić się w sądzie potrzebować będziemy pełnomocnika. Koszt jego pracy ustalany jest indywidualnie przy czym należy wziąć pod uwagę fakt, że jeśli proces przegramy, będziemy musieli ponieść koszty pracy pełnomocnika pozwanej strony. Natomiast juz teraz mogę powiedzieź jak ta sprawa by się skończyła o ile w ogóle by się zaczeła- UMOZENIEM ZE WZGLĘDU NA NISKIE KOSZTY SZKODY (o ile w ogóle by były). Bo dziewczyna nie obraziła Cię a jedynie przetworzyła Twoje dane, które udostęponiłaś jej (czyli wyraziłaś zgodę, podając jej na JEJ prywatny meil) a Ona przetworzyła-co jest jak najbardziej zgodne z prawem. ... nie mówiąc już jak usmiała by się Sędzina czy p.Policjanci (na pewno mają poważniejsze sprawy niż ten spór) ;)miłego dnia Dziewuchy pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Ona też podała mi swoje dane i co ja mam je rozpisac po całym internecie. Dane zostały podane dla niej a nie do rozpowszechnia ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... W sumie to Lidowiczko, zwracam honor - TWOJE TABLETKI DZIAŁAJĄ! Może masz rację, po prostu nie załapałam się na 'promocję' :-( Dlatego chcę zamówić jeszcze 2 opakowania - poproszę na ten sam adres. A propos danych - nie mogę ich sama usunąć, musi to zrobić moderator po zgłoszeniu przez osobę poszkodowaną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że grzeczniejsze jej to powiedzenie, że sobir tego nie zyczysz załatwi sprawę i sytuacja się nie powtórzy :) myśle, że kierowała się tym, iz chciała pokazać zrobiony przelew- a nie zaszkodzić Tobie Aniu :) pzdr. Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Kooza to napisz mi na maila lala222012@interia.pl jeszcze raz swój adres bo czyścilam pocztę i nie mam. Wyśle 2 za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Kooza to napisz mi na maila lala222012@interia.pl jeszcze raz swój adres bo czyścilam pocztę i nie mam. Wyśle 2 za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Kooza to napisz mi na maila lala222012@interia.pl jeszcze raz swój adres bo czyścilam pocztę i nie mam. Wyśle 2 za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anufry
Lidowiczka proszę o namiar na orginalną Lide lub Meizitang mój adres aniaprzybyt@poczta.fm, po ciąży wyglądam jak wieloryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Oryginalna Lida od producenta tanio polecam. Wysyłka pobraniowa!!!!! zamówienia lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinówka-1
bo tam piszą że nie sprzedaje takich Lidy jak na tym zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Lida której zrobiłam zdjęcie mają znaczek na pudełku ale mam też bez znaczka i wszystkie pochodzą od producenta. To również jest oryginalna Lida tylko z innego roku produkcji poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale się uśmiałam MAŁA -ZłOŚNICO poczytaj forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3239827 nasza Pani Lidowiczka..wpadła..już się pogubiła czy jej tabletki mają czerwony znaczek i jasny proszek czy ciemny ..bo pokazuje jasny a sprzedaje ciemny ))))) nie wiem po co ona tak kręci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Przed wysłaniem do was nie patrzę do kapsułek jaki maja proszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że nie patrzysz, przeciez to nie Ty je wysyłasz!! weź już dziewczyno nie kompromituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grażynko miło Cie znów usłyszeć, włąśnie ejstem teraz na drugim forum na stronie 288 (aby wdrożyc się w wątek) :P no i widzę, że sie "proszki zaczeły mieszać kolorem " a może to się w oczach juz miesza hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Polecam Lide oryginalną od Producenta. Wypróbowalam na sobie i działa. Lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Trafiłam na wasze forum przypadkiem. Czytałam ostatnie watki również odchudzam się z Lida mam ja od swojego dostawcy u którego kupuje setki osób. Wzielam już 2 opakowania schudlam 14 kg jak dotad. Cena lidy u mojego dostawcy wynosi 80 zł plus przesyłka także myślę że to wogóle nie jest wysoka cena. Nie będę tu podawać danych na mojego dostawce ale jeśli ktoś chce kupić sprawdzona lide to piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynko dietę trzymam tylko efekty to marne ;p zrzuciłam nie całe 4 kg hehe powiem ci, że ja to chyba przystosowałam już swój organizm do tak extremalnych warunków, że zamiast zrzucać to on magazynuje na złe czasy ;p od 18tej nic nie jem i nawet mi się nie chce ( w sumie 2 tydz. idzie) no i chyba powinnam coś gubić ale jakieś tam dekagramy tylko ;p zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić... ;p po świętach wyjeżdzam z pracy na 2 tygodnie i nie wiem jak to będzie z jedzeniem, nie będę mogła gotowac jajek bo nie będę miała na to warunków yh... Juz miałam od Ani (Lidowiczki) brac lide tak czytam i foty wkleiła ale na drugim forum, któs obczaił foty, że są bez numerka czerwonego i proszek ciemny, yh szkoda, że Aniu zapewniałaś ciągle, że twój jest jasny i znów wzbudziłaś wątpliwości... bo zataiłaś, że są dwie różne. Ale jak można zapewniać kogoś "moja jest oryginalna" nie mówiąc, że ma się dwie różne. nie trzeba otwierać tabletek ale wystarczyłoby dodać "mam z numerkiem ale mam i bez" Myślę, że lida powinna na każdego działać ponieważ posiada ona w sobie mieszanki ziół. Ktore, mają właściwości-pobudzać organizm do rpodukcji, soku, adrenaliny. Problem dotyczy oryginalości. Patrzę, że nowa koleżanka od lidy się reklamuję i juz znów zastanawiam się tak samo nad kupnem hehe.... oj mętlik mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie prawie 6 kg mniej ..i zobaczyłam "piątkę: z przodu )))) ważę 59,8 ))) jej normalnie szok jeszcze 3 kg i daję sobie spokój ..ale teraz już tak pewnie ładnie nie będzie leciało.. a i pije bardzo dużo wody ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie81
a długo sie odchudzasz?i jesz cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała złośnico ja się nie reklamuje bo ja nie rozprowadzam. Ale Lida która brałam też nie miała owego czerwonego znaku a działa jednak. Na proszek w środku nie zagładalam więc nie wiem. Owa pani Lidowiczka faktycznie trochę mataczy ale myślę że nie ma złych chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 tydzień z lida jem rano kawa , w pracy ok 9 jogurt, potem pieczywo chrupkie i serek wiejski ok 11 , jabłko lub inny owoc ok 13, obiad normalny jak bez ograniczeń o 16 i tyle ale to tylko w tygodniu w weekendy pozwalam sobie na trochę więcej..np.w sobotę zjadłam u znajomych pizze o 21 i wypiłam wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×