Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

z ciekawości sprawdziłam w necie co to jest ta sibutramina.... \"Sibutramina jest lekiem redukującym masę ciała. Stanowi ona inhibitor wychwytu zwrotnego dwóch monoamin tj. serotoniny i noradrenaliny. Jak wiadomo w regulacji łaknienia i wydatków energetycznych podstawową rolę odgrywają serotonina (5-HT) i noradrenalina. W wyniku stymulacji zakończeń nerwowych w mózgu są one uwalniane do szczeliny synaptycznej. Następnie łączą się z receptorami odpowiedzialnymi za przekazywanie sygnałów do komórek docelowych. Im dłużej neuroprzekaźniki znajdują się w szczelinie synaptycznej tym bardziej efektywne jest ich działanie. Aktywność tego procesu zależy od mechanizmu wychwytu zwrotnego, który polega na ponownym wchłonięciu neuroprzekaźnika przez komórki, które go uwolniły. Sibutramina poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego potęguje działanie serotoniny i noradrenaliny na receptory komórek postsynaptycznych. Za pobudzenie uczucia sytości odpowiedzialny jest wpływ ośrodkowy serotoniny na receptory 5HT2A i 5HT2, a noradrenaliny na receptory B1. Natomiast zwiększanie wydatków energetycznych zależy od działania obwodowego noradrenaliny na beta-3 receptory (3). W dotychczas przeprowadzonych badaniach nie wykazano występowania wad zastawkowych serca u pacjentów leczonych sibutraminą (8). Wyniki tej obserwacji zależą od innego w porównaniu z deksfenfluraminą mechanizmu pobudzania aktywności monoamin. Sibutramina hamuje wychwyt zwrotny serotoniny podczas gdy deksfenfluramina pobudza głównie jej wydzielanie. W rezultacie stężenie serotoniny w synapsie stymulowane deksfenfluraminą jest 5-10-krotnie wyższe w porównaniu z efektem działania sibutraminy. Sibutramina wchłania się z przewodu pokarmowego, metabolizowana jest w wątrobie a jej metabolity wydalane są przez nerki. Okres półtrwania metabolitów sibutraminy wynosi 14-16 godzin. Ubytek masy ciała uzyskiwany w wyniku leczenia otyłości sibutraminą jest wynikiem zmniejszenia ilości przyjmowanej energii, a także zwiększonej utraty ciepła z organizmu. Osłabiony apetyt powoduje, że pacjent zjada mniejsze posiłki, skraca czas ich trwania, rezygnuje z przekąsek. Orientacje smakowe zmienia się w kierunku produktów białkowych. Z kolei zwiększony wydatek energetyczny u ludzi zależy od stymulacji termogenezy poposiłkowej, a u zwierząt poprzez wpływ na brunatną tkankę tłuszczową (9). Ponadto lek ten utrudnia powstawanie efektu yo-yo, co wynika z faktu, że sibutramina utrudnia spowalnianie spoczynkowej przemiany materii. Jak wiadomo powstaje ona w wyniku stosowania diet redukcyjnych. W badaniach na ochotnikach z dodatnim wywiadem w kierunku uzależnień od różnych substancji nie wykazano aby sibutramina posiadała cechy uzależniające (10). Stwierdzono, że istnieje zależność efektu terapeutycznego od podawanej dawki leku (11). Najlepsze rezultaty uzyskuje się stosując dziennie jednorazowo 10 mg lub 15 mg sibutraminy. Czas leczenia do 12 miesięcy, ale tylko u osób, które w ciągu początkowych 3 miesięcy terapii straciły nie mniej niż 5% początkowej masy ciała. Dotychczas przeprowadzono szereg kontrolowanych prób klinicznych z zastosowaniem sibutraminy, które wykazały statystycznie znamiennie większe ubytki masy ciała w grupie pacjentów przyjmujących sibutraminę w porównaniu z placebo. Metaanaliza wykazała, po 12 tygodniach, że 5% ubytek masy ciała, osiągnęło wśród otrzymujących 10 mg sibutraminy 49% leczonych, a w grupie 15 mg odpowiednio 55%, a w grupie placebo tylko 19% (12). Bray i wsp. wykazali, że ubytek masy ciała w wyniku stosowania sibutraminy w dawce 10 lub 15 mg wynosi odpowiednio 6,1% i 7,4%, a w grupie placebo tylko 1,2%. (13). Apfelbaum i wsp. stwierdzili, że zastosowanie sibutraminy u pacjentów poprzednio leczonych dietą o bardzo niskiej zawartości energii (VLCD) nie tylko powoduje utrzymanie uzyskanych rezultatów, ale również indukuje dalszy ubytek masy ciała, średnio o 6,1 kg (14). W zaprezentowanych po raz pierwszy podczas Europejskiego Kongresu Otyłości (Mediolan, 1999) najnowszych badaniach wieloośrodkowych STORM (Sibutramine Trial in Obesity Reduction and Maintance) oceniano efekty, tolerancję i bezpieczeństwo długoterminowego leczenia otyłości przy pomocy sibutraminy zalecanej w skojarzeniu z dietą niskokaloryczną i zwiększoną aktywnością fizyczną. Wyniki 6-miesięcznej obserwacji wykazały średni ubytek masy ciała wynoszący 11%, zmniejszenie obwodu talii o 10,6 cm, obwodu bioder o 8,6 cm, a ubytek wskaźnika talia/biodra (x100) wynosił 2,7. Ponadto wykazano, że lek ten jest przydatny w utrzymaniu, przez okres 2 lat uzyskanych rezultatów w ciągu pierwszych 6 miesięcy leczenia (15). Również z innych obserwacji dotyczących leczenia otyłości sibutraminą wynika, że zarówno w dawce dziennej 10 mg jak i 15 mg szczególnie zmniejsza obwód talii, co może wskazywać na ubytek tkanki tłuszczowej wisceralnej. Ponadto wykazano, że podczas leczenia otyłości sibutraminą obniża się poziom całkowitego cholesterolu, LDL-cholesterolu i trójglicerydów. Ponadto sibutramina przyczynia się do wzrostu poziomu HDL-cholesterolu i poprawy profilu glikemii u pacjentów z cukrzycą (16). Z objawów niepożądanych, które mogą pojawić się podczas stosowania sibutraminy wymienia się nieznaczny wzrost ciśnienia krwi (3 mmHg), a także przyspieszenie częstości pracy serca o 5-6 uderzeń na minutę. Inne objawy uboczne to suchość w jamie ustnej, zaburzenia snu i zaparcia. Sibutramina nie powinna być stosowana jednocześnie z lekami podwyższającymi poziom serotoniny we krwi (17). Dotyczy to leków działających poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego monoamin lub stymulację uwalniania neuroprzekaźników, a także blokujących aktywność monoaminooksydazy (MAO). Inhibitory izoenzymu CYP 3A4 (erytromycyna, ketokonazol, cymetydyna, werapamil, sok greipfrutowy) nasilają działanie sibutraminy. Natomiast leki indukujące aktywność izoenzymu CYP 3A4 (antybiotyki makrolidowe, fenobarbital, deksametazon) osłabiają jej działanie. Pamiętać należy, że nie należy kojarzyć sibutraminy z innymi centralnie działającymi lekami hamującymi łaknienie, a także lekami przeciwdepresyjnymi i neuroleptykami. Sibutraminy nie podaje się w przypadku wtórnej otyłości, istnienia nie poddającego się leczeniu nadciśnienia tętniczego, pheochromocytoma, ciężkiej niewydolności wątroby i nerek, tachykardii, zaburzeń rytmu serca, zwężenia naczyń mózgowych, choroby niedokrwiennej serca, a także hipomagnezemii i hipokalemii. Przeciwwskazaniem do podawania sibutraminy jest jaskra z wąskim kątem przesączania.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik ucięło... \"Sibutramina nie powinna być stosowana jednocześnie z lekami podwyższającymi poziom serotoniny we krwi (17). Dotyczy to leków działających poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego monoamin lub stymulację uwalniania neuroprzekaźników, a także blokujących aktywność monoaminooksydazy (MAO). Inhibitory izoenzymu CYP 3A4 (erytromycyna, ketokonazol, cymetydyna, werapamil, sok greipfrutowy) nasilają działanie sibutraminy. Natomiast leki indukujące aktywność izoenzymu CYP 3A4 (antybiotyki makrolidowe, fenobarbital, deksametazon) osłabiają jej działanie. Pamiętać należy, że nie należy kojarzyć sibutraminy z innymi centralnie działającymi lekami hamującymi łaknienie, a także lekami przeciwdepresyjnymi i neuroleptykami. Sibutraminy nie podaje się w przypadku wtórnej otyłości, istnienia nie poddającego się leczeniu nadciśnienia tętniczego, pheochromocytoma, ciężkiej niewydolności wątroby i nerek, tachykardii, zaburzeń rytmu serca, zwężenia naczyń mózgowych, choroby niedokrwiennej serca, a także hipomagnezemii i hipokalemii. Przeciwwskazaniem do podawania sibutraminy jest jaskra z wąskim kątem przesączania\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronce www.kardiologiawpraktyce.pl znalazłam.... Podstawowymi mechanizmami działania leków stosowanych w leczeniu otyłości jest: – hamowanie łaknienia (leki serotoninergiczne: sibutra-mina-Meridia), – zmniejszanie trawienia pokarmów i wchłaniania tłuszczów w jelitach (inhibitory lipazy: orlistat – Xenical), – działające termogenicznie (leki noradrenergiczne: sibutramina – Meridia, efedryna, kofeina). Sibutramina (Meridia) zmniejsza przyjmowanie pokarmów, wywołując uczucie sytości. Mechanizm jej działania jest podwójny. Hamując wychwyt zwrotny serotoniny, nasila poposiłkowe uczucie sytości, a poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego noradrenaliny nasilając termogenezę zwiększa wydatek energetyczny, co łącznie prowadzi do zmniejszenia masy ciała. Stosowanie sibutraminy polega na rozpoczynaniu od dawki 10 mg na dobę, którą w razie potrzeby można zwiększyć do 15 mg. Lek stosuje się rano, raz na dobę, u pacjentów, u których nasilenie głodu występuj po południu i w godzinach wieczornych, lek można stosować w godzinach przedpołudniowych. Program STORM (Sibutramine Trial of Obesity Reduction and Maintenance) jest dwuletnim badaniem oceny skuteczności sibutraminy w redukcji masy ciała i utrzymaniu uzyskanego efektu (James W.P.T.: Lancet 2000, 356, 2119). W okresie pierwszych sześciu miesięcy stosowania sibutraminy 10 mg dziennie średni ubytek masy ciała u 605 leczonych pacjentów wynosił 10 kg, a w dalszym okresie obserwacji do dwóch lat sibutramina pomagała utrzymać zredukowaną masę ciała. Poza obniżeniem i utrzymaniem zredukowanej masy ciała, u osób leczonych sibutraminą obserwowano znamiennie niższe stężenie triglicerydów i wyższe stężenie HDL cholesterolu jak w grupie leczonej placebo (Dujovne C.A.: Am.Heart J. 2001, 142, 489). U chorych otyłych z cukrzycą typu 2 w czasie kuracji z zastosowaniem sibutraminy obserwowano wraz z obniżeniem masy ciała poprawę regulacji cukrzycy (Finer N.: Diabet Obes, Metab. 2000, 2, 105; Fujioka K.: Diabet. Obes., Metab. 2000, 2, 175). Korzystnym sposobem stosowania sibutraminy okazało się jej stosowanie w terapii przerywanej (Wirth A.: JAMA 2001, 286, 1331). Działania niepożądane, takie jak suchość w jamie ustnej, bóle głowy, zaparcia, bezsenność i pobudzenie, były na ogół łagodne. Obserwowano średni wzrost skurczowego i rozkurczowego ciśnienia tętniczego krwi od 1 do 3 mm Hg, a średnie przyspieszenie częstości tętna wynosiło od 3 do 7 na minutę. Przeciwwskazaniem do stosowania sibutraminy są zaburzenia rytmu serca i niewyrównane nadciśnienie krwi. Nie należy stosować sibutraminy u osób stosujących leki przeciwdepresyjne, neuroleptyki, leki przeciwmigrenowe, opioidy. Jaskra, ciężka niewydolność wątroby i nerek stanowią przeciwwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostrożna czy nie zamieściłaś tych informacji na forumlida???Jestem tam zalogowana i po Twoich ostrzeżenaich forum na jakiś czas przestało istnieć,a kiedy się pojawiło oczywiście ,żadnych Twoich informacji i ostrzeżeń nie było.Administrator wiedział co wykasować!!!Proszę wejdz na forum i przypomnij swoje ostrzeżenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123
Darusia - daj linka do forum lida Ja tam napisałam,ze lida zawiera kolę, która działa rakotwórczo i inne informacje, ale.......... juz nie wiem gdzie to forum było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tam też była dziewczyna ,która pisała,że jej kumpela stosowała lida i wylądowała w szpitalu,a jej rodzice dali do szczegółowej analizy cudowną tabletkę lida.Niestety też ta informacja w cudowny sposób zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meridia
Jak chcecie to moge załatwić meridie 15 mg po 280 zł bo pracuje w Abbott Polska i mam w cenie farbycznej. Pozdrawiam tarczuch@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
chłopie to chyba wybraleś złe forum na te swoje reklamy :D Tu akurat trwa nagonka na te wszystkie cudowne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinika
Dziewczyny, zamiast krytykować Lide i Meizitang może najpierw dowiedzcie się czegoś więcej na temat tych tabletek. Mój dobry kolega sprowadza te tabletki, prowadzi gabinet medycyny tybetańskiej razem z lekarką pochodzącą ze Wschodu. Te tabletki (oryginalne!!!!) sprzedaje tylko w porozumieniu z lekarką medycyny tybetańskiej, która jest bardzo ceniona w naszym kraju ( np. na AM i UW), sama jest świetnym lekarzem. Poza tym jest tyle podróbek tych tabletek że nic dziwnego iż piszą o nich takie bzdury. Podróbki mają identyczne opakowanie ale same tabletki różnia się bardzo. Mają właśnie składniki toksyczne. Poza tym podróbki są ponad 3 razy tańsze od oryginału ( patrzcie na allegro). Sama na początku nie wierzyłam w działanie tych tabletek. Sama wzięłam i nie żałuje. Działają doskonale, czuję się świetnie i ubyło mi kilka kilo. Więc polecam ORYGINALNY PRODUKT + konsultacje z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerise
Cześć ! Czy ktoś z Was wie jak działa Lida z pigułkami antykoncepcyjnymi ? Chodzi mi głównie o to, czy przypadkiem Lida nie "osłabia" działania pigułek antykoncepcyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinika
Lida w żaden sposób nie wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeemo
tabletki pleciła mi kumpela! pytałem czy facet tez noże je stosować, powiedziała że tak! biore je już prawie miesiąc. owszem początkową były zawroty, pociłem sie, ale tylko przez krótki cas! teraz czuje sie dobrze! zauważyłem ze schudłem! moze Lida to nie jest lek jakich mało ale napewno jest skuteczny! Kupiłem na allegro i napewno nie kuiłem podróby! wiecie jak wam zależy aby schudnąć, mnie tez wiec może macie jeszcze lepszy sosób, zamias atakować i nażekać to polećcie cos bezpieczniejszego i równie skutecznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja stosuje meizi tang zielony. jak narazie w 15 dni schudłam 4kg. czuję się świetnie. chciałam się odnieść do kilku wątków 1)nie piszcie bzdur typu \"obżeraliście się, roztyliście, a teraz nie potraficie schudnąć. trzeba było tyle nie żreć\". takiego typu teksty pochodzą od osób mających płytką wiedzę na temat przemiany materii i wpływu leków na organizm ludzki. jedni bedą ŻREĆ ile wlezie i są chudzi jak patyk. a inni jedzą śladowe ilości, a są przy kości lub po prostu grubi. Ja biorąc tablrtki antykoncepcyjne przytyłam prawie 20kg. sama schudłam ok.7kg bez pomocy leków, ale duzo mnie to kosztowało, i potem nic waga nie chciała drgnąć- mimo ścisłej diety, i gimnastyki. jak ktos ma taki organizm, to wcale nie jest łatwo powiedziec \"wez sie za siebie\" 2)ktoś napisał tu, ze któreś tabl. odchudzające powodują raka itd. TO POCZYTAJCIE ULOTKI INNYCH LEKÓW Z APTEKI!! wiecie na ilu pisze o tym, ze moga powodować raka i inne groźne syfy!!?? albo że powodują jakieś wysypki, depresje, dreszcze, zaburzenia wzroku,koncentracji, mdłości,wymioti itd. itp...............KAŻDY LEK NIESIE ZE SOBĄ RYZYKO SKUTKÓW UBOCZNYCH, ALE KAŻDY ORGANIZM JEST INNY! WIEC CO---POWINNISMY NIE ŁYKAĆ CHYBA ŻADNYCH LEKÓW, BO MAJĄ TAKIE A TAKIE SKUTKI UBOCZNE TAK??????????? CO ZA BZDURA!! 3)TO CO KAŻDY ŁYKA TO JEGO WYBÓR!!!Więc dajcie sobie \"siana\" z nawracaniem. każdy ma swój mózg. 4)w moim mieście też jest apteka o.Bonifratów i Meizi też jest tam dostępny. 5)PISZECIE O SZKODLIWYCH SUBSTANCJACH- a myślicie że to co jemy na codzień, i to co pijemy, i to co wdychamy- to jest zdrowe??wszystko dookoła nas to chemia. jeden umiera na raka płuc od nałogowego palenia, a drugi w zyciu nie palił i umiera na to samo!NIE MA REGUŁY NA TO, PO CZYM CZŁOWIEK POCZUJE SIĘ LEPIEJ A PO CZYM ZACHORUJE pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Podobno skuteczny jest tasiemiec,i to w 100% naturalny!Może będzie lepszy niż to co za przeproszeniem żrecie.Nie szkoda Wam mózgu?Ja tam osobiście swój lubię i nawet czasem z niego korzystam.A jak z Wami?Pseudo leki już wyżarły mózg, czy coś tam jeszcze zostało???? Sorry, ale nie mogę się powstrzymać jak coś takiego czytam.PS.Świetnie również podobno działa amfa....też już próbowałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do amita bez urazy, ale skoro twierdzisz że te leki \"mózg wyżerają\" to mów za siebie i poprzyj to dowodami, badaniami z pieczątką itd. ja łykam meizi i na braki w mózgu nie narzekam. moje komórki mózgowe mają się jak najlepiej, o czym może świadczyć moje wszechstronne wykształcenie :) KAŻDY DZIAŁA NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! poczytajcie sobie skład i skutki uboczne różnych leków ogólnie dostępnych w aptece bez recepty. zdziwicie się, co one mogą u nas wywołać! każdy lek ma jakieś skutki uboczne!! jeszcze raz powtarzam- każdy ma swoje zdanie na ten temat i wolną wolę. jak nie chcecie- nie bierzcie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzy
ja takze uważam ,że każdy wie co robi i skoro chce odchudzać się tabletkami Mezitang-czerwony to mam takowe -693922800.Brałam je sa skuteczne i czuje się po nich b.dobrze, spadło mi 16 kg i polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, moge tylko potwierdzic ze ten codo preparat* LiDa Dai Dai Hua Jiao Nang*jest swinstwem, jest niebespieczny i kazdemu odradzam branie tych tabletek,mieszkam w niemczech o tabletkach uslyszalam od mojej kolezanki ze sa super i sa efekty... nie czekalam dlugo zamowilam tabletki,kolezanka mi je przyslala, wczoraj wzielam pierwsza tabletke o 8 ran po poludniu zaczelo mi sie robic bylejak-bol glowy,mrowienie na calym ciele,suchosc w ustach -polozylam sie spac, dzisiaj o 8 rano wzielam nastepna tabletke pare godzin pozniej zaczelam czuc sie tak jak wczoraj,niebiore zadnych tabletek ani nie stosowalam wczesniej zadnej diety-niejestem wycieczona ani chora-pomyslalam wiec ze przyczyna mojego stanu musza to byc chinskie tabletki ktore biore.na polskich stronach znalazlam wzmianki ze tabletki sa super ze dzialaja, -sa legalne do kupienia na stronach i allegro, natomiast w niemczech te tabletki sa zabronione o skitkach ubocznych pisala wyzej ostrozna -uwazajcie na to swinstwo ja od jutra zaczynam jesc salatki pic wode i duzo sie ruszac :-) http://www.verbraucherfenster.de/news_messagedetails.php?nmid=1405 http://rhein-zeitung.de/on/05/08/08/rlp/t/rzo172179.html pozdrawiam alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambroza
a jak powinny wygladac oryginalne tabletki lidy??biore lide od 9 dni i wsystko bylo ok , az do dnia dzisiejszego, od rana mam straszny bol glowy ktory wogole nie przechodzi. nie wiem co robic, troche sie przestraszylam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambroza-oryginalne tabletki?? to jest trucizna wszystko jedno czy orginalne czy nie, daj sobie spokoj z lykaniem tego swinstwa- im szybcirj tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipera
No tak, już jedno takie forum przeczytałam (aktualnie jest ok. 110 stron). I wszedzie to samo - obrzucanie się g...... Mam wrazenie, że tym "ostrzegajacym" wcale nie zależy na ostrzeżeniu lecz zmieszaniu z błotem pozostałych i udowodnieniu, że ich mózg dziala lepiej...hmm, a to juz bardzo kontrowersyjne. Do tych którzy przyjmują M lub L - czy nie szkoda waszego czasu i energi na puste dyskusje, skoro i tak wiecie lepiej i już dokonaliście wyboru? Ja też dokonałam wyboru i pojawiam sie na forum w celu poszukiwania ważnych informacji, które mój "mądry mózg" potrafi przetwarzać i na bieżąco decydowac co dalej. Cenne sa wszystkie informacje, te o skutkach negatywnych i te o świetnych osiągnięciach, ale dlaczego trzeba sie tak napieprzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolgirl
Dziś jest 13ty dzień brania przezemnie LiDy, w pierwszym tygodniu czułam sie rewlacyjnie, przez 7dem dni miałam tkiego powera ze az sobie zazdroscilam tego ze nie trace czasu na sen budzilam sie o 5tej rano bez uczucia zmeczenia, faktem jest ze w ciagu pierwszych 2dni przez 2 godzinki gdzies kolo 17 odczuwałam tak jakby podwyższona temperaturę , pozniej bylo juz normalnie. W I-szym tygodniu schudłam 4 kilo z dnia na dzien widziałam po ubraniach rewelacyjne efekty, wiadomo odwodnienie organizmu, teraz po nastepnym tygodniu stosowania schudłam nastepne dwa kilo co prawda niestety moje spanie wrocilo do normy, i budze sie kolo 7mej nie mam juz takiego powera jak w poprzednim tygodniu po prostu jest norma tak jak bylo przedtem z troszke wiekszym pulsem tak mniej wiecej wiekszym ok 15 niz zazwyczaj, jedyne na co moge narzekac to to ze dzis jakoś słabo mi sie oddycha tak plytko co jakis czas musze brac głeboki wdechh zeby dostarczyc organizmowi wieksza dawke tlenu, wiem jedno to napewno tez moja wina bo wypalam 1paczke dziennie fajek a to jak dla mnie sporooooo .... i niewiele zjadam 1dno jabłko dzinnie, albo jakis jogurt to dla mnie juz za duzo tak jakby jakis jadlowstret mnie ogarnoł i suchosc w ustach ustaje po jakim 1,5 tyg brania tak jak u mnie bynajmniej ... pozdrawiam wszystkich i widocznych efektów zycze bez jojo oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ! Wczoraj zażyłam 6 -stą tabletke L , i wdzisiaj wyżuciłam reszte tabletek do kosza , oprócz standardowych efektów ubocznych tj. suchość w ustach, ciągła nerwowość zaparcia , bardzo mocne walenie serducha , dzisiaj sie naprawde przeraziłam . Od dwóch lat biore tabl. antykoncepcyjne i okres mam zawsze tego samego dnia wręcz o tej samej porze!! A dostałam go dzis zamiast za 4 dni! Nie urodziłam jeszcze dzidziusia ale chciała bym za jakieś 2-3 lata, a przeczytałam ze składniki L utrzymują sie w organizmie 3-6 lat i mogą wpływać na upośledzenie płodu i inne takie straszne rzeczy!! Napiszcie błagam jakie macie na ten temat informacje , czy 6 tabletek L mogło dokonać takiego spustoszenia w moim organizmie ? Co wiecie na temat łączenia L z antykoncepcyjnymi? Prosze o odpowiedz !! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun
wiecie ze po wypuszczeniu przez ofizer leku na zapalenie opon mozgowych od tego leku zginelo 10 osob? poszukajcie informacji o tym jakich spustoszen dokonuja leki legalne. moja mama jak ognia unikala antybiiotykow. generalnie cos za cos. ja uwazam ze najbardziej niebezpieczny jest brak regulacji "rynku" na zasadzie, ze i ja moge nasypac maki i rozprowadzic na allegro. nikt to nie ma laboratorium nie sprawdzi co jest w srodku. natomiast wiesz co lykasz jelsi kupisz to w aptece, jesli niesie ze soba powazne konsekwencje powinno wtedy byc dostepne na recepte... pozdrawiam dziewczyny. co do potomstwa: nie biore tabletek antykoncepcyjnych. za duzo zlego sie o nich naczytalam... jesli chcesz miec zdrowego dzidziusia to nie martw sie o meizi ale wlasnie o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeemo
pisałem wcześniej, potem zaprzestałem pisania poniewaz czekałem na efekty jestem już po 2,5 miesiecznej kuracji !!!!!1 czuje sie swietnie, lek od 1,5 miesiąca wogóle nie koliduje z moim organizmem nie mam juz typowych objawów jego stosowania od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolgirl
Witam ponownie, dawno mnie nie było, ale chcialam sie pochwalic ze jest mnie 8 kg mniej i siuper sie z tym czuje.... pozdrawiam i zycze powodzenia przedemna jeszcze conajmniej 5 kilogramow a mam jeszcze 12 dni wiecc zaczynam ostro cwiczyćććć.... brzuszki, rowerek i takie tam pierdoły w kazdej wolnej chwili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w takie normalne działanie L lub M. Jest wiele krytyki na ten temat, ale.... Ale przecież z drugiej strony, kupując np. na www. zhenlu.pl, wydawałoby się, że jest to legalne. Przeciez jest to sklep internetowy, zarejestrowany jako podmiot gospodarczy, znaczy się ponosi odpowiedzialność za to, co sprzedaje. Przecież to nie jest tak, że ktoś sobie otwiera sklep, sprzedaje, co chce (równie dobrze mógłby sprzedawać narkotyki) i nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×