Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość orbitka71
rok temu bralam te tabletki i schudałam 12kg! Ponownie chciałabym je zakupic ale nigdzie ich nie moge znalesc bo sa widocznie nielegalne ... i jak tu piszecie nie zdrowe. Mi jednak nic nie było. To zależy od organizmu! Jeżeli ktoś ma dostęp do tych tabletek to bardzo proszę o kontakt przez maila lub gg: 6466640! Z góry bardzo dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randex
Wydaje mi się właśnie, że cały problem z efektami ubocznymi i ich nasileniem wynika z tego, że kapsułki były przyjmowane w zbyt dużej ilości, albo były podróbkami z paskudną zawartością...Wiem o trzech osobach, które odchudzają się tym sposobem, przyjmują po jednej kapsułce dziennie, piją dużą ilość płynów, tak jak jest zalecane, jedzą delikatne posiłki, i nie mają efektów ubocznych, a ładnie szczupleją...Więc? Pozdrawiam ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista
odchudzanie to miłe panie przede wszystkim normalna dieta- BEZCUKROWA i niskowęglowodanowa.Trzeba się też trochę ruszać! pić płyny/nie colę/.Dobrze jest zbadać sobie poziom hormonów.Natomiast przetarg nad Lidą to pojęcie względnę. Palimy, stresujemy się a zapominamy czym jest FIZJOLOGIA CZłOWIEKA. Merida itp, to wszystko nabijanie kasy przemysłowi farmaceutycznemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka.j.
Witam wszystkich, powiem tak jakiś tydzień skończyłam brać tabletki Lida, brałam je przez 4 tygodnie i schudłam przez ten miesiąc 10 kg ,z czego jestem bardzo zadowolona ...dodam jeszcze że przez czas brania tabletek dziennie zjadałam jedna bułeczkę rano i piłam tylko wodę, w ogóle nie maiłam apetytu...moje skutki uboczne jakie mnie drażniły była straszna suchość w ustach, było to strasznie uciążliwe a także krosty które wyskoczyły na twarzy oraz na ciele....ogólnie czułam się raczej dobrze może tylko trochę osłabiona momentami...od przyszłego tygodnia zaczynam brać kolejna paczkę tych tabletek. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalka
no wlasnie meridia i meizitang maja identyczny sklad i meizitang uwaza sie za szkodliwy a meridie nie nikt nie zastanawial sie z was dlaczego tak wlasnie jest odpowiedz jest prosta meridie mozna kupic na recepte za 300 zl natomiast meizitang mozna kupic od 75-100 zl najwyzej bez recepty wniosek z tego jest prosty.... jeszcze jeden watek czce ty poruszyc mianowicie efekt jojo nie wystepuje przez specyfik lecz przez obzarstwo myslicie ze jak dzieki meizitang zgubicie kilka albo kilkanascie kilogramow to pozniej wam wolno zrec do woli kazdy kto ma choc troch nadwagi niestety musi ograniczac sie w jedzeniu no i oczywiscie nalezy dostarczac organizmowi duzo wody (2 l) i nie zrec tlustych i kalorycznych potraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura! meridia kosztuje 100-120 zł a nie 300 tyle kosztowała dawno temu meizitang ma nieznany skład i to jest groźne, nigdy nie wiesz ile jest sibutraminy - czy 10 mg, czy 15, czy 30, a może 50 mg? w jednej kapsułce a skoro lek jest na receptę, to nie jest ogólnodostępny z ważnych powodów, a nie po to, aby utrudnić tym, którzy potrzebuję tego naprawdę, schudnięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka123
Kupiłam te tabletki i po zjedzeniu drugiej zaczęło mrowić mnie w tyle głowy a następnie po ok.3 godzinach swędziały mnie stopy i dłonie a na nogach i plecach miałam czerwone plamy. Zastanawiam się czy to odchudzanie jest tego warte? Nie wiem czy je dalej brać ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, niektore wasze historyjki sa tak zabawne. np dziewczyna z paralizem:D zal.pl:P objewy typu bezsennosc, kolatanie serca, suchosc w ustach czy zaparcia sa po lidzie sa normalne. ja to lykam od tygodnia, malo spie i sie budze, jem tylko platki na sniadanie a pozniej nic, i pije sporo wody. czasami dziwnie sie czuje tzn mam zawroty glowy itp, ale nie sa silne i trwaja chwile. i mysle ze sa spowodowane oslabieniem organizmu przez to ze prawie nic nie jem. na kazdego dziala inaczej. a kolezanka ktora stracila \"wszystko\" i byla agresywna, powinna udac sie do psychiatry, a nie psychologa. jesli chodzi o mnie: mam SYNDROM NIESMIERTELNOSCI! jak umre to umre, poki co zyje i chudne. mam 16 lat, 167cm wzrostu i waze 53, a chce zejsc do 48. haha! podobala mi sie wypowiedz pana ktory wciaga amfe, niezly komentarz:P sama wciagalam przez rok, ale zostalam wyslana na terapie i z tym skonczylam. ale zgadzam sie ze stwierdzeniem ze kazdy jest wolny i robi co chce. i jesli sie uprze to rady typu \"to złe i moze cie zabic\" naprawde nie pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, juz sobie wyobrazam wasze oburzenie. \"głupia gówniara\" \"cpunka\" itp. moze troche pusto zabrzmialo to co napisalam. moze sobie brzmiec jak chce! zareczam ze nie jestem ani glupia, ani pusta. wychodze z załozenia ze wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinorka
Tydzień temu kupowałam w aptece meridię i kosztowała mnie 63 zł za 30 tabsów.Więc nie wiem skąd niektórzy biara takie kosmiczne ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madula
gdzie mozna kupic meride??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELLAK5
SUPER JA TEŻ STOSOWAŁAM LIDE!!POLECAM MAM - 23KG. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELLAK5
Chciałabym zwrucić się do moniczki j. jak ty to zrobiłaś w tak krutkim czasie schudłaś 10kg. a ja w ciągu 4 miesięcy schudłam 23 kg, musze cię pochwalić jesteś bardzo wytrwała ja jadłam zazwyczaj tylko jeden posiłak dziennie i nic pozatym nieraz nawet nic niezjadłam ale niemogła schudnąć aż tyle podkreślam jeszcze że wody piłam bardzo mało!!(może to niedobrze)mam więc pytanie jeszczrobiłaś jakąś przerwe między jednym a drugim opakowaniem bo ja 10 dni. jeżeli ktoś jeszczemoże mi pomuc jak to zrobić aby też tyle schudnąć prosze o odpowiedz !!POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI ZA TE OSOBY KYURE DĄŻĄ DO TEGO CELU CO JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meridia kiedys tyle kosztowala
podobno kosztowala nawet okolo 400 zl!!! teraz okolo 60 zl. ciekawe ile naprawde jest warta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam LIDA. Wzielam dwa opakowania od wrzesnia. Efekt byl super - wszyscy zauwazyli. Nie mam jakiejs specjalnej nadwagi(177 cm i 72 kg.), ale kiedys wazylam duzo mniej. To bylo za czasow, kiedy bylam koszykarka. W trakcie brania pierwszego opakowania czulam sie ok. Suchosc w ustach owszem byla, ale dzieki temu pilam duzo wody. Tydzien po tym jak przestalam brac tabletki zapisalam sie z powrotem na aerobic. Poszlam na step i zaczelo sie. Potworne kolatanie serca. Przez dwie godziny nie moglam dojsc do siebie. Przeszlo tylko na chwile bo od tego czasu mam takie kolatanie czesto a o aktywnosci fizycznej nie ma mowy. Ktoregos dnia moje tetno w spoczynku wynosilo 130 (przy cisnieniu 110/70) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyznam, ze dopoki nie przeczytalam tego forum wydawalo mi sie, ze powodem jest stres. W koncu objawy wystapily juz po zakonczeniu przyjmowania tabletek. Do tego tabletki dostalam od dyplomowanej kosmetyczki i masazystki. Teraz mam problem. Nie biore tabletek od dawna, ale kolatanie nie ustalo. O aktywnosci fizycznej nie ma nawet mowy. Po wejsciu na 5 pietro moje tetno to chyba jakies 150. Kazdy oczywiscie wyciagnie z tego takie wnioski, jakie chce. U jednych objawy wystapia, u innych nie. Przyznam, ze tabletki byly bardzo skuteczne i byla to jedyna metoda, dzieki ktorej udalo mi sie schudnac (dieta i silownia 6 razy w tygodniu tez nie pomogly). Ale o dyskotece w polaczeniu z alkoholem w wieku 23 lat moge chwilowo zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moze jeszcze jedno. Kiedys (juz po tym jak przestalam grac ostro w kosza - wtedy wazylam jakies 59 kg) wazylam 63 kg. W pewnym momencie wyszlam powyzej 70 i nie moge wrocic do poprzedniej wagi. Nigdy sie nie obzeralam. Przez ten czas w ogole nie zmienialam nawykow zywieniowych, ani ilosci aktywnosci fizycznej (zawsze byl i basen i aerobic i spacery), wiec zakladam, ze to zapewne kwestia hormonow, jakiejs chorej kobiecej natury. probowalam juz duzego wysilku fizycznego i profesjonalnej diety, ale chudlam 3 kg (i to w 3 miesiace) a potem wszystko wracalo do normy. nie da sie przeciez na okraglo chodzic na silownie 6 razy w tygodniu i jesc przy tym jedno jablko. trzeba jakos normalnie zyc. prosze wiec wszystkich, ktorzy po prostu sa szczupli z natury dali sobie spokoj ze zlosliwymi komentarzami. to na prawde nie jest fajne jak czlowiek juz sam nie wie co zrobic, zeby schudnac. mozemy wam tylko pozazdroscic. ja na pewno wam zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie 51kg
hej dziewuszki moje.po co to przekonywac sie nawzajem kto chce niech bierze kto nie to nie.ja wiem jedno ze mi osobiscie LIDZIA pomogla bardzo!!!!po ciazy wazylam 75 kg przy wzroscie 160 od cholery poprostu odchudzanie meki panskie bo bez jedzonka ciastek itd to zycie nudne jest!ale jakos poszlo juz bylo 63 ale to trwalo dlugo az schudlam,i to tez niebyla moja wymazona waga.az wreszcie zdecydowalam sie iiiii po czterech tygodniach waze 51 i jest super niewiem co kto mowi ja wiem swoje niebede juz grubaskiem mimo ze zdaje sobie sprawe ze cudow niema a te leki to ingerencja nie w brzuszek nie bum w tluszcz ale w mozga jakie sa skutki uboczne kto bedzie chcial to mu powiem bo sa znosne lekkie ale sa.pozdrawiam was cieplo ida swieta wiec MERRY CHRISTMAS kochane 3majcie forme!maggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie 51 kg
ja kupilam ze zrodla ktore polecila mi kolezanka i polecam po swietach przyda sie pozdrawiam 3 majcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111
TY ARTIBALET JESTEŚ CHORA NA GŁOWĘ IDZ NA LECZENIE JAK CI ZYCIE TAK OBOJĘTNE TO PO CO SIE ODCHUDZASZ PUKNIJ SIE W PECYNĘ Z KOŚCI NA OŚCI PRZY TAKIM WZROŚCIE JESTEŚ PSYCHICZNA A FEE.....CHODZĄCE PASKUCTWO NAPRAWDĘ GDZIE BYŁAŚ JAK BÓG ROZDAWAŁ ROZUM WOLNOŚĆ NIE POLEGA NA TYM O CZYM TY PISZESZ WSPÓŁCZUJE TWOIM RODZICOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestolatka
Witam weszłam tu przez google czytam wasze wypowiedzi szukałam czegos na temat lidy!! Znalazłam WAS wszyscy macie racje każdy swoje... Brałam lide w ubiegłym roku po operacji w nic sie nie mieściłam a nie mogłam ćwiczyć , ani w zielarskim mi dała ( przed prasową nagonką) rzeczywiście mniej spałam pić sie chce ale to dla zdrowotności, inne objawy nie kojarze ładnie schudłam pojechałam na warsztaty ,po 10 h intensywnego wysiłku potem disco np latino , czasem drink i kondycja jak u konia mimo że połowa grupy jest w wieku mojej córki !! To super specyfik robiłam badania i zero czegokolwiek a po szpitalu miałam anemie!!Każdy specyfik niesie uboczne skutki tak jest ze sztucznymi witaminami , antykoncepcją ( wątroba) Ale wybieramy mniejsze zło szczupłe jesteśmy szczęśliwsze, dowartościowane, kręgosłup zdrowszy i serce odtłuszczone no i kwestia cholesterolu itp, więc ....własny wybór.Jedno jest pewne im mniej jemy tym lepiej, a pogoń za pracą dobrobytem przewartościowała wiele rzeczy i nas patrzymy na reklamy a tam młodość i piękno!! Myślicie że samo z siebie ? nie wszystko jest ''podrasowane'' jak nasza pomoc w marzeniu o byciu taką jaką sie chcemy widzieć! I nie ważne czy poprzez skalpel ( ile to niesie nieszczęścia i bólu) czy botoks, czy inne zabiegi . CZłOWIEK POWINIEN TAK ZYC ABY BYł SZCZęSLIWY !!! Pamiętajcie o jednym jedzcie małe porcje w trakcie brania lidy bo potem bedzie efekt jo-jo, i bierzcie witaminy, spiruline , czy co tam bierzecie ja tak robiłam i nic mi sie nie działo !! Bądżcie piękne i dumne z siebie i swoich wyborów ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi80
Hejka piszecie ze Lida z google sa sprawdzone ale czytajac wypowiedzi wczesmiejsze to nie bardzo bo ktoras z Was pisala ze z pomorskiego to podrobki.ja swoje kupuje w aptece zielarskiej i sprawdzam czy na tabletce jest znaczek i oczywiscie jest!Dzisiaj po miesiacu przerwy zazylam pierwsza ,wiem ze mnie Lida nie uzaleznia i potrafie bez niej zyc,ale chce i musze schudnac pare kilo.To prawda ze czasamo robia sie krosty i dluzej sie goja ale sposob jestv jeden nie wolno wyciskac!!Nie wiem jak Wy ,ale mnie czasami cale cialo swedzi! Kiedys kolezanka powiedziala mi,ze jak zazyje Lide to po jakims czasie zeby stwierdzic ze dziala musze dotknac wlosow na rece pod wlos jak stoja to jest OK! Napiszcie czy Wy tez zaobserwowalyscie takie dzialanie> Pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extreme79
Oczywi,ście że to wszystko to nagonka prowadzona przez firmę farmaceutyczną która produkuje Meridię, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt że cena Meridii w aptece spadła z 400 zł na 70 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja brałam już 2 opakowania Meizitangu i pół Lidy i czuję się rewelacyjnie, nie tyję, nie ma efektu jojo, schudłam tylko 6 kg ale na mnie to dużo i więcej się widocznie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walker
witam wszystkich:)co ci ludzie sie tak czepiaja tej lidy?predzej czy pozniej i tak wszyscy umrzemy,jesli nie przez lide to przez raka od slodzika albo sie potopimy w wyniku globanego ocieplenia. ja zaczelam brac lide kilka miesiecy temu ale potem sie pochorowalam i odstawilam l.bo bralam antybiotyk.teraz nabralam sil po grypce i zaczelam od nowa od tego poniedzialku.waze 85/160cm,mam 28 lat i nie chce juz tak wygladac.czuje sie calkiem dobrze i z doswiadczenia wiem,ze takie objawy jak bol glowy czy bezsennosc mija po kilku dniach.pic sie chce do konca ale przynajmniej sie nie odwodnimy:) trzymajcie za mnie kciuki i odezywajcie sie czesciej:) do nastepnego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * karola *
Witam Wiem, że być moze zaraz na mnie spora ilosć forumowiczek "naskoczy" ale... jednak odwazę się opisac moją historie z Meizitang'iem. Pod koniec 2006 roku, dowiedziałam się od mojej cioci od "cud tabletkach" które są zabronione w Polsce i ze bardzo odchuidzają! Zamówiłyśmy je w tajemnicy, po upływie miesiąca schudłam ok.8,5 - 9 kg. to było niesamowite! Każdy chwalił "ale ty wyszczuplałaś! bardzo schudłaś, co takiego robisz...? " ja milczałam na temat M. mówiłam że to taka dieta po prostu mniej jem, więcej się ruszam, piję dużo wody i takie tam... Zrobiłam sobie przerwę 2mies. Na początku lutego znowu zaczęłam brać Meizitang, wtedy schudłam ok.6-7kg, znowu rezultat był PODOBNY, podobny bo zaczęły sie problemy ze zdrowiem... bóle żołądka, serce.. następna przerwa przez wakacje przestałam brać, a pod koniec orku 2007 znowu.. Cóż głupota wiele robi..., dzisiaj pisze to ponieważ wróciłam przedwczoraj ze szpitala, leżałam na ostre zapalenie trzustki! Lekarze pytali sie czy nie miałam styczności z narkotykami a mianowicie z amfetaminą!!! tak tak... ale w końcu udało mi się wcisnąć im że jem ostre i słone żarcie... dali się nabrać, a zaufanej lekarki spytałam się czy zna M. - powiedziała mi czym to grozi, teraz już wiem co te prochy są w stanie zrobić z człowiekiem, najpierw odchudzają - myślałam żE ZNAM SWóJ ORGANIZM! żE WIEM KIEDY PRZESTAć, żE MI NIC NIE BęDZIE! żE TE OSTRZEGAWCZE POSTY TO BZDURY! A JEDNAK... Nie ufajcie !!! pozdrawiam, karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiiiiii
witam. brałam lidę przez miesiąc. i nie polecam. owszem chudnie się. bo waga spadła mi o 8 kg! ale ja bałam się iść spać, że się nie obudzę... straszne rzeczy się ze mną działy. przestałam się kontrolować. nic mi się nie chciało. owszem jeść też nie. ale mam małe dzieci i nie mogę sobie pozwolić by to one mnie ratowały :( jakby się coś stało. poźniej zazywałam zelixe, a teraz meridię 15mg. zdecydowanie polecam te z apteki. działają podobnie, mają również skutki uboczne, ale nie aż takie. podrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia89
a słyszałyście może o ABSOLUTE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labella23
To co pisałam Ulka25 o tym powykrzywianiu palców i o tym długotrwałym skurczu, nazywając go "paraliżem" to 100% prawda. Kiedyś dawno już temu znajomi przekonali mnie do spróbowania amfetaminy. Na początku było super, lecz w końcu stało mi się dokładnie to samo, co ta dziewczyna opisała. Kołatanie, zawroty głowy, senność (choć wtedy ostro mnie pilnowali, żebym nie zasnęła), byłam półprzytomna, aż w końcu z moimi palcami u rąk stało się dokładnie to samo. Z tym, ze ten długotrwały skurcz dopadł mój palec wskazujący, nie kciuk. Po pewnym czasie wszystko wróciło do normy, a ja już nigdy nie tknęłam tego świństwa. Nie śmiejcie się, bo sami tego nie przeżyliście i nie wiecie jakie to uczucie, kiedy ma się wrażenie, że to już twój koniec. Okropność i nikomu tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgenstein20
aha,i jeszcze jedno. czytalam dokladnie wszystkie wypowiedzi od 2005roku i duzo materialow w internecie,pozatym moja mama jest pielegniarka od 20lat i tez troche na ten temat wie i doszlam do nastepujacych wnioskow: 1.)przy stosowaniu tych tabletek(M/L) nie nalezy pic kawy i herbaty-bo kofeina i teina nasila dzialanie sibutraminy,co niesie za soba konsekwencje zdrowotne 2.)bardzo dobrze by bylo brac podczas kuracji witaminki,oraz jakies srodki wzmacniajace watrobe oraz nerki-gdyz pijac duzo wody witaminy sie wyplukuja,a chronic nerki i watrobe trzeba przy sibutraminie profilaktycznie 3.)nie nalezy przekraczac 1tabl dziennie-bo z sibotramina niewolno przesadzac 4.)jesc przynajmiej 2 posilki dziennie i pic jak najwiecej wody-bo jak sie je 1 bulke na dzien to oslabienie,zawroty i bole glowy,kolotania serca sa oczywiste 5.)przeczytac przeciwskazania-np moja mama jest chora na tychokardie,wiec w jej przypadku branie tabletek z sibutramina jest wykluczone.Albo moj kuzyn ma ciezka depresje,leczy sie psychotropami,ma problemy z wlasna psychika-tez niemoglby brac M czy L bo by mu sie pogorszylo. Jesli wszystkie osoby ktore braly M lub L wzielyby pod uwage powyzsze punkty i troche pomyslaly (tak jak niechwalac sie ja) to by niemialy problemow.chyba ze np sa uczulone na ktorys ze skladnikow w tabletkach a o tym niewiedzialy. DLATEGO LUDZIE-JESLI ZAMIERZACIE BRAC MEIZITANG,LIDE LUB MERINDE POMYSLCIE I TO INTENSYWNIE NAD TYM JAK TO BRAC BY WAM NAJMNIEJ ZASZKODZILO. pozdrawiam PS.ymajcie kciuki by mi sie udalo schudnac na meizitangu bez efektu jo jo (nadal niewiem czy niekupilam podrobki i jesli nawet schudne wymazone 9kg mniej czy niewystapi efekt jo jo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindzia
Witam dziewczyny.Pewnie macie racje z tym co piszecie o np.LIDZIE, ale myśle ze to zależy od organizmu.Biorę LIDĘ od wakacji z dwoma przerwami.Obecnie kończę 3 opakowanie.I absolutnie nie miałam żadnych objawów może z wyjatkiem tego że mniej śpię.Ale moja koleżanka która zaczęła brać równo ze mną miała chyba wszystkie objawy które mogą wystąpić łącznie z napadami depresji .Jedyne co mogę potwierdzić na swoim przykładzie to to że uzależniają>Są chwile w których wydaje mi się ze nie dałalabym rady przeżyć dnia jakbym tego nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×