Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Magdalena_gk
DZISIEJSZY ARTYKUŁ Z DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO: Odchudzanie, które kończy się śmiercią Celnicy z Gdyni zatrzymali duże partie pastylek (fot. Dziennik Bałtycki / Piotr Manasterski) Uwaga! Na Pomorzu pojawił się niebezpieczny chiński "lek" na odchudzanie. Działa podobnie do amfetaminy, uzależnia jak narkotyk i może zabić. Najpierw do szpitala psychiatrycznego, a potem do Kliniki Toksykologii gdańskiej Akademii Medycznej trafiła pacjentka w stanie psychozy. Kobieta - biorąc nielegalnie sprowadzany z Chin preparat - próbowała schudnąć. - W preparacie tym znajduje się sibutramina, substancja o działaniu podobnym do amfetaminy - mówi dr Wojciech Waldman, toksykolog z AMG. Preparat meizitang jest reklamowany w Internecie jako "hit w odchudzaniu", który po 30 dniach stosowania pozwala na zmniejszenie wagi nawet o 12 kilogramów. Można go bez problemu kupić na internetowej aukcji lub u osób, przedstawiających się jako "lekarze medycyny chińskiej". Tymczasem meizitang spowodował już na świecie śmierć co najmniej kilkudziesięciu osób! Ostrzegają przed nim zarówno niemieccy, jak i brytyjscy lekarze. Specjaliści podkreślają, że sibutraminę można zażywać wyłącznie pod kontrolą specjalisty. - Już dwukrotnie nie dopuściliśmy do przemytu tego preparatu - twierdzi Jolanta Twardowska, rzeczniczka Izby Celnej w Gdyni. - Pierwszy raz w lutym, drugi w minionym tygodniu. Łącznie zatrzymaliśmy na granicy 13 600 tabletek. Walka o piękną figurę może zakończyć się tragicznie. Przyjmowanie nielegalnie sprowadzonych chińskich ziółek prowadzi do uzależnienia, a w niektórych przypadkach grozi nawet śmiercią! Meizitang na czarnym rynku kosztuje ok. 80-100 złotych. Reklama w Internecie zachęca: "Jest to naturalny koncentrat dietetyczny - suplement spożywczy. Kompozycja ta została wynaleziona ponad 1000 lat temu, pozwala tybetańskim mnichom zachować znakomitą witalność oraz sprawność fizyczną całego organizmu". Pacjenci, trafiający do lekarza, skarżą się na kołatanie serca, napady paniki, gwałtowny wzrost ciśnienia. Niektórzy mają halucynacje. - Przestałam brać ten preparat już po dwóch dniach - mówi Magda z Gdyni. - Bałam się, że umrę. Czułam, jakby mi serce wyskakiwało z piersi, miałam zawroty głowy. Co najmniej pięć osób prosiło już gdańskich toksykologów o pomoc. Twierdziły, że mają kłopoty z odstawieniem "chińskich ziółek". Ewa wczesną zimą ważyła ponad 120 kilogramów. Dziś - poniżej 90 kilogramów. Od kilku miesięcy regularnie bierze kupowany na czarnym rynku meizitang. - Schudłam - przyznaje. - Jest tylko pewien problem. Nie mogę przestać brać tych tabletek. Kupuję już co najmniej dwa opakowania na zapas i boję się, że zabraknie. Meizitang zawiera sibutraminę, która wprawdzie występuje w niektórych lekach dopuszczonych do sprzedaży w Polsce, jednak musi być podawana pod ścisłym nadzorem lekarza. Na polskich aukcjach internetowych aż roi się od ofert jego sprzedaży. Większość sprzedających chce zachować anonimowość, jest jednak też oficjalna strona firmy z Białegostoku. - Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem chińskiego producenta w Polsce, w przeciwieństwie do tych, którzy oferują podróbki - twierdzi Marek Ignaciuk, właściciel firmy. - Nie potrzebujemy zgody na sprowadzanie meizitangu, bo nasz produkt nie jest farmaceutykiem, tylko suplementem diety. W tym, co oferujemy, nie ma sibutraminy, tylko naturalne środki roślinne. - W styczniu br. zatrzymaliśmy pierwszą partię 3300 tabletek meizitangu - mówi Jolanta Twardowska, rzeczniczka Izby Celnej w Gdyni. - Po zbadaniu preparatu w laboratorium okazało się, że jest tam sibutramina. Była ona także w ponad 10 tysiącach tabletek, które próbowano przemycić w maju. Europa ostrzega W wielu krajach europejskich ostrzega się pacjentów przed samowolnym spożywaniem chińskich leków na odchudzanie, zawierających sibutraminę, która oprócz blokowania głodu powoduje niebezpieczne skoki ciśnienia, co może zakończyć się tragicznie. Sibutramina jest zakazana we Włoszech po tym, jak spowodowała śmierć kilku osób. Niemcy piszą o co najmniej 34 przypadkach śmiertelnych. W Wielkiej Brytanii The Medicines and Healthcare Product Regulatory Agency opisuje przypadki nieodwracalnego uszkodzenia wątroby po zażyciu chińskich produktów. Specjaliści twierdzą, że niektóre specyfiki są podrabiane. Dorota Abramowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr talia
Wy glupie p...y wescie sie za ruch a nie gowna zrecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumacz
wieć wam wytłumaczę: 1. Jojo to efekt, który wynika z nieprawidłowości niskokalorycznych diet cud - niskokaloryczna dieta, powoduje obniżenie podstawowej przemiany materi, czyli ilośi energi którą organizm wykorzystuje dla bazowych procesów zyciowych (chociażby oddychanie). Jeżeli po takiej diecie, wracacie do "normalnej", to organizm jeszcze przez kilka tygodni wykorzystuje dostarczaną energię w mniejszym stopniu, Różnica to to nawet 300 kcal dziennie. Cały ten ładunek odlozy się w postaci tłuszczy ze wzmożoną siłą. Jeżeli chcecie naprawdę pozbyć się tłuszczu i uniknąć efektu jojo, to jedym sposobem jest odpowiednio harmonijna /zawartość/ dieta, bazująca na dużej ilości, małych posiłków - tylko w ten sposób można dac organizmowi sygnał, że nie musi odkładać, bo często dostanie paszę - w efekcie przyśpieszamy metabolizm. 2. Żadna termogeniki /sympatykomemiki/, czy słabsze cze też mocniejsze jak omawiane powyżej nie są odpowiedzią na zły tryb życia, żywienia, bark ruchu, obżarstwo i brak konsekwencji. NIE MA drogi na skróty. 3. Poczytajcie lepiej działy poświęcone żywieniu i treningowi w serwisach kulturystycznych - większość lekarzy czy doradców żywienia cierpi na nadwagę - czy widzieliście kulturystę z "tłuszczem" może warto sobie zadać pytanie dlaczego. I proszę - bez odpowiedzi w stylu hormony - to tylko świadczyłoby o bardzo niskim poziiomie wiedzu. Hormony też nie są odpowiedzia na nieprawidłowości zywienia. 4. jeżeli ktoś chec poracy, zapraszam do kontaktu priv ze mną: mbrylant@inteliservice.com. Doradzę z chęcią, nie pobieram opłat. Po prostu nie mogę patrzec jak ludzie robią sobie krzywdę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida30
cześć chcę wszystkim powiedzc że M, to najgorsze świnstwo jakie istnieje choć mnie ostrzegano ja nic z tego sobię nierobiłam, i je kupiłam,po tym co przeżyłam a wziełam tylko 4tabletki,juz nigdy niekupię tabletek cieszę się ze żyję ostrzegam wszyskich niebieżcie tego świnstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po specyfiku
identycznym jak M czy L tyle że sprzedawanym w aptekach (niestety nie w Polsce) schudłam bez jo-jo 11kg w 1,5 miesiąca, z ty że stosowałam do tego dietę 1000kcal. to było w listopadzie 2005. do tej pory brak skutków ubocznych i nie przybyło nic, a już jem w miarę normalnie ale rozsądnie. Nie obżeram się, zero słodyczy, chleba i najwyżej łyżka ziemniaków do obiadu albo bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie mam do a ja po specyfiku, czy możesz bliżej coś napisać na temat tego specyfiku? jaki producent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssssak
A jak w takim razie nabyć oryginalne tabletki (jest w Polsce jakieć przedstawicielstwo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po specyfiku
dodzia ---> producent firma farmaceutyczna GEROT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytek do a ja po specyfiku, jak możesz coś bliżej mi napisać mailem, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssssssak
A gdzie w takim razie nabyć oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta83
moja kolezanka brala tabletki o nazwie super slim i dalej jakos po chinsku i schudla juz ok10kg.nie miala apetytu ale cos na sniadanie zawsze zjadla.teraz wyglada super..je juz normalnie,chodzi na fitness i basen ale przytyla tylko 1kg.fakt,miala kolatanie serca,zmienne nastroje,nie mogla spac,duzo sie pocila i byla dosc slaba.brala je razem z tabletkami anty(i wszystki bylo oki).te tabletki sa pakowane po 5blistrów,kazdy 6tabletek bezowo-zielonych.na ulotce(zielonej, ze zdjeciem dzikiej rozy)wszystko jest napisane po chinsku badz po rosyjsku).jest podana str. www.yf-sw.com(oczywiscie wszystko po chinsku)czy ktos mial do czynienia z takimi tabltkami??? kosztuja one ok100-120zl.prosze o odpowiedź.sama mam do zrzucenia z 6kg i sie zastanawiam.obawiam sie ze w przyszlosci bedzie to mialo jakies konsekwencje(najbardziej boje sie o zdrowie mojego dziecka).wiem ze kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje.czy ktos bral te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torquemada
Mam Pytanie dotyczące wpływu tego świństwa na potencję?.Bo wytrzymam każde skutki uboczne oprócz impotencji.Przepraszam za formę ale pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitu
Byly dinozaur, jusz wiem dlaczego piszesz o dupie,bo o glowie nie mozesz " Dinozaury mieli je puste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitu a odpieprz sie od
Dinozaura, wszak on wie co pisze, ale czy Tyu wiesz to ja wątpię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitu
Do rodziny Dinozaurow. Manitu ma racje. O bzdurah pogadajcie w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitu
Kto sie tam podszywa podemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grand
mam pytanko czy meizitang moze przeszkadzac w działaniu tabletek antykoncepcyjnych np,osłabiac ich działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani nie można pic kawy ani herbaty , tak powiedział chińczyk u którego dzisiaj kupiłam tabletki , stąd się biorą kołatania serca , żadnej kofeiny przy stosowaniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa18
witam,nazywam sie justyna mam 18 lat mam172cm zwrostu i waze74 kg,to jak na moj wiek bardzo duzoi,zle sie czuje sama ze soba mimo tego ze biaegalam ,plywalam na basenie przeprowafzalam mocne i "sprawdzone" diety schudlam gora 2 kg,co przy tym jak ogolnie wygladam nie jest widoczne,wkoncu dokladnie tydz temu dowiedzialam sie o tabletkach lida od znajomej,schudla po nich 10 kg wygladala bardzo dobrze mino tego ze kiedys wygladala juz strasznie,gdy tylko przyszlam do domu zaczelam czytac o tych tabletkach i... poprostu zamowilam je,dzisiaj mija 5 dzien jak je biore,codziennie rano po lekkim sniadaniu,ale to co dzieje sie ze mna JEST nie mozliwe,pije dziennie minimum 8 litrow woddy nic nie jem jedynie rano,do tego czuje sie dziwnie,rano budze sie o 5 i nie moge usnac a wczesniej spalam nawet do 12 w poludnie,w nocy tez czesto sie budze, nie wiem czy to dobra oznaka moze powinnam przerwac ale tak bardzo chcem schudnac jestem poprostu zrospaczona mojim wygladem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani!!!! bardzo wazne artykuly!!!! wybaczcie ze po angielsku ale to najpewniejsze zrodla i najbardziej rzeczowo opisane http://lib.bioinfo.pl/pmid:16870382 http://www.rxfiles.ca/acrobat/Cht-weight-loss.pdf nie jestem dobrym tlumaczem wiec jak nie dacie rady sami to poproscie kogos o tlumaczenie!!! jesli ktos chce brac to powinien wiedziec dokladnie co bierze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gambi
Martinika.. Mam pytanie , bo pisałaś o Lidzie , że twój znajomy posiada oryginalne produkty.Jak rozpoznać że to oryginał i ewentualnie czy możesz taki mi przesłać pozdrawiam gambi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tesz chcem orginał!!! dla niepoznaki, żeby się policmajstry nie skapnęły, to na kopercie napiszcie \"nie otwierać! wąglik!\" i wyslijcie priorytetem czekamy MA i panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do farmaceuta - witam.. czy moglibyśmy porozmawia np. na gg lub meilowo? W sprawie Lida ... moje gg 7000203, meil znajdziesz w stopce:) Poczytałam troszkę o tym \"badziewiu\" ....hmmm kupiłam to u siebie w ziołoleku i jestem przerażona tym co przeczytałam :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×