Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość pumpkin01
Witam. Piszę troche zmartwiona skutkami ubocznymi i mam nadzieję że ktoś mi powie ze to po prostu przy braniu Meitizang zdarza. Dzis wzielam 5tabletke. Pomijajac juz wszystkie oczywiste skutki jak zawroty glowy, kołatanie serca, ciepło/zimno, strasznie mi wysypało twarz syfami. Mam cale policzki i czoło czerwone od tych krostek z ropą. Bardzo zalezy mi na tym zeby schudnac i nawet widze juz malutka roznice w figurze,ale boje sie ze te pryszcze bede miala dluzej niz kilka dnia a moze nawet zostana mi po skonczeniu opakowania. albo ze zostawia paskudne blizny. Pomocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala88
Witam ja bardzo chciałabym się dowiedziec jaki lek kupic, aby schudnąc jakies 4 lata temu ważyłam 49, a teraz chciałabym z 6 kg chociaz schudnąc bardzo proszę o radę i tak mam zamiar kupic jakis lek. A czy stosowanie tych leków pozwala na schudnięcie nóg, brzucha i innych częsci oczywiście tak tylko pytam nie mam zbytnich problemów ale chce prosi o otrzymanie odpowiedzi, ponieważ chce tylko około 6 kg stracic. Proszę i dziekuje za uwagę. Pozdrawiam i czekam na sensowna odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa22
Witam kurde juz sama zglupialam na temat tych tabletek, ja bym chciaala bardzo schudnac!!!! waze 73kg przy wzroscie 165 i caly czas mam ochote cos jesc!!!!czasem jak spojrze na swoj brzuch to sie mi odechciewa, jestem slaba psychicznie co do jedzenia, ale z drugiej strony jak czytam ze jak w przyszlosci chce miec dziecko a moze sie urodzic chore to wogle mnie przeraza!!!!! lide mozna kupic tylko po znajomosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.t
lala88,ja przede wszystkim schudłam z brzucha,bioder i ud..ale plus ćwiczenia i peeling kawowy,masaż...nie wiem czy dla sześciu kg.warto stosować tak silne środki jak lida,ale to indywidualna sprawa.Ja startowałam z wagą 68 kg a chciałam ważyć ok 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-Ateny
Witam wszystkich i odsyłam do strony http://www.medicus.lublin.pl/2001/01/otylosc.htm Znalazłam tam artykuł - „Otyłość. Problem o rosnącym znaczeniu w podstawowej opiece zdrowotnej” - autorami którego są: prof. dr hab. Wiktor B. Szostak - kierownik Zakładu Żywienia Klinicznego Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, dr Magdalena Białkowska - Zakład Żywienia Klinicznego Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie dyrektor instytutu: dr Lucjan Szponar Oto końcowy fragment artykułu: „W leczeniu otyłości można też stosować sibutraminę, lek o działaniu ośrodkowym. Jest on inhibitorem wychwytu zwrotnego monoamin: serotoniny i nor¬adrenaliny. Sibutramina potęguje działania serotoniny i noradrenaliny na receptory komórek postsynaptycznych. Wchła¬nia się z przewodu pokarmowego, metabolizowana jest w wątrobie, a metabolity wydalane przez nerki. Okres pół¬trwania metabolitów sibutraminy wynosi 14-16 godzin. Ubytek masy ciała podczas leczenia otyłości sibutraminą jest wynikiem zmniej¬szenia ilości przyjmowanej energii, a także zwiększonej utraty ciepła z organizmu. Pacjent zjada mniejsze posił¬ki, skraca czas ich trwania, rezygnuje z prze¬kąsek. Dominuje orientacja smakowa w kierunku produktów obfitujących w białko. Z kolei zwiększony wydatek energetyczny zależy u ludzi prawdopodobnie od stymulacji termogenezy poposiłkowej, a u zwierząt poprzez wpływ na brunatną tkankę tłuszczową. Jak wiadomo, w wyniku stosowania diet redukcyjnych zwalnia się spoczynkowa przemiana materii, co ułatwia powstawania efektu jo-jo. Wykazano, że sibutramina osłabia występowanie tego zjawiska. Na podstawie poprzednich doświadczeń wynikających z leczenia otyłości fenfluraminą i deksfenfluraminą stosowanymi pojedynczo lub w skojarzeniu z fenterminą sugerowano, że leki o działaniu serotoninergicznym powodują uszkodzenie zastawek serca. W dotychczas przeprowadzonych badaniach nie wykazano, aby częstość występowania wad zastawkowych serca u pacjentów leczonych sibutraminą była większa w porównaniu z grupą kontrolną składającą się z osób otyłych nie przyjmujących leku. Podkreślić należy, że stężenie serotoniny w synapsie stymulowane jest 5-10-krotnie wyższe w porównaniu z efektem działania sibutraminy. Dotychczas przeprowadzono szereg kontrolowanych prób klinicznych z zastosowaniem sibutraminy. Z wielu badań klinicznych wynika, że lek ten powoduje znamiennie wyższe ubytki masy ciała w grupie pacjentów przyjmujących sibutraminę w porównaniu z placebo. Bray i wsp. stwierdzili, że ubytek masy ciała w wyniku stosowania sibutraminy w dawce 10 lub 15 mg dziennie wynosi odpowiednio 6,1 i 7,4%, a w grupie placebo tylko 1,2%. Apfelbaum i wsp. wykazali, że zastosowanie sibutraminy u pacjentów poprzednio leczonych dietą o bardzo niskiej zawartości energii (VLCD) nie tylko powoduje utrzymanie uzyskanych rezultatów, ale również indukuje dalszy ubytek masy ciała (średnio o 6,1 kg). W najnowszych badaniach wieloośrodkowych STORM prowadzonych aktualnie w Europie ocenia się efekty, tolerancję i bezpieczeństwo długoterminowego leczenia otyłości przy pomocy sibutraminy zalecanej w skojarzeniu z dietą niskokaloryczną. Poza korzystnymi doraźnymi efektami sześciomiesięcznej kuracji wykazano, że lek jest przydatny w utrzymaniu uzyskanych rezultatów w ciągu dwóch lat dalszej obserwacji. Dwukrotnie więcej pacjentów przyjmujących sibutraminę utrzymywało początkowy ubytek masy ciała w porównaniu z ludźmi przyjmującymi placebo. Z różnych obserwacji dotyczących leczenia otyłości sibutraminą wynika, że szczególnie zmniejsza się obwód talii, co może wskazywać na ubytek tkanki tłuszczowej wisceralnej. Ponadto wykazano, że podczas leczenia otyłości sibutraminą obniża się poziom całkowitego cholesterolu, LDL-cholesterolu i trójglicerydów. Ponadto sibutramina przyczynia się do wzrostu poziomu HDL-cholesterolu i poprawy profilu glikemii u pacjentów z cukrzycą. Z objawów niepożądanych, które pojawić się mogą podczas stosowania sibutraminy wymienia się nieznaczny wzrost ciśnienia krwi (3 mmHg), a także przyspieszenie częstości pracy serca o 5-6 uderzeń na minutę. Inne objawy uboczne to suchość w jamie ustnej, zaburzenia snu i zaparcia. Pragniemy podkreślić, że największym problemem w leczeniu otyłości jest utrzymanie uzyskanego efektu przez dłuższy czas. Nowe leki wyraźnie ułatwiają redukcję masy ciała. Przyszłe badania uściślą, jak długo te nowe leki można stosować. Aktualny staje się problem wypracowania zasady skojarzonego leczenia otyłości z zastosowaniem terapii behawioralnej, dietetycznej i farmakologicznej. Należałoby dążyć do tego, aby w okresie farmakoterapii wypracować przy pomocy terapii behawioralnej nowy styl życia sprzyjający utrzymywaniu uzyskanych efektów.” "Przewodnik Lekarza" 4(18) 2000 Córka schudła i to znacznie. Jedynym problemem podczas kuracji bylo przyśpieszone bicie serca po wypiciu kawy. Teraz ja zaczęłam odchudzanie tabletkami LiDa po konsultacji z lekarzem Rechabilitacji i Medycyny Sportowej. Ciśnienie mierzone mam każdego dnia. Czuje się świetnie. Wreszcie zaczęłam pic dużo wody. Nikogo nie namawiam, nikomu nie odradzam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klempiszon
http://lidadaidaihua.com/catalog/product_info.php?products_id=28 dziewczyny, aby rozwiac wszelkie watpliwosci. tabletki brane przez zdrowa osobe, bez nadcisnienia czy chorob serca, nie w ciazy, nie karmiace piersia.. tabletki nie maja efektow ubocznych. nalezy brac jedna dziennie, przed lub po sniadaniu, pic duzo wody, jesc duzo owocow, pic duzo naturalnych sokow. nawet jesli nie odczuwa sie glodu nalez jesc porcje niewielkie ale regularne. nie wolno pomijac posilkow. sprawdzalam na sobie, probowali moi znajomi i mama. wszyscy maja sie dobrze i sa zadowoleni z efektow. jedyne nieprzyjemnosci jakich doswiadczylismy, to suchosc w ustach (owoce bardzo pomagaja) i nadmierne pocenie sie. podalam na poczatku mojego postu link do angielskiej strony, kazdy niech przeczyta co pisze o tym producent. oczywiscie kazdy organizm jest inny, i kazdy reaguje inaczej, tabletki sa jednak ziolami i naprawde poprawiaja przemiane materii i nie maja efektu jojo. jesli macie jakies pytania, sluze pomoca. trzymam kciuki za wszystkich walczacych ze zbednymi kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaxs
Brałam Lide przez miesiąc i schudłam 5 kg.Teraz utrzymuje wagę 55 kg i jestem z siebie dumna.Nie miałam żadnych skutków ubocznych,wszysko jest pod kontrolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywajaca
sluchajcie takie ostrzezenia typu niekupuje bo oczytana jestem w necie na temat takich tabletek to bez sensu... ja juz od 6 miesiecy moze nawet dluzej biore te tabl;etki i nietylko te duzo wiecej i pomimo glupiego pisania netowego nic mie si eniedzieje niejestem uzalezniona tylko bardzo zadowolona teraz mam przerwe 0,5 miesieczna i nieczuje potzreby brania tych tabletek a waga spada duzo spada ... :) jupiii wiec jesli niesprobowales niepisz ! jeszcze jedna sprawa owszem z jednym sie zgodze ze jesli kupujesz z niepewnego zrodla niewiesz co bierzesz ja kupuje od lekarza (polaka ) :P i to niejest pseudo lekarz rozmawialam a nim na temat tych specyfikow i uspokoil mnie bo on niebral by na swoje barki odpowiedzialnosci za tak duuuzo ludzi ktorzy do nego przyjezdzaja i jakby bylo cos nietak on tez zakonczyl by swoja medyczna pomoc wiec jeden wniosek kupuj z pewnego zrodla i nieostrzegaj nikogo jesli sam niesprobowales bo niejest dobrym ostrzezeniem bo kolezanki znajoma kolezanki tamtej znajomej ... ja sprobowalam i polecam nic mi sie niedzieje oprucz spadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partycjaaa
na tabletkach zrzucilam prawie 10 kilo i deo dzisiaj nie wrocil ani jeden ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
wlasnie zastanawiam sie na kupnem lidy,mam mieszane uczucia ale chcec schudniecia jest duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEEaĆĆĆ
Ehh... Ja tam biorę lide od 2 miesięcy robiłam wyniki są w normie, schudłam 20 kilo....Musze jedynie uważać na kawę i napoje energetyczne bo podwyższają ciśnienie no i ograniczam alkohol... Początek był ciężki 3 dni chodziłam senna ale mi przeszło..Na mnie działa ja polecam ale to sprawa wyłącznie indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś Słaba
No widzę że stara gwardia nie marnuje czasu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiri
Od 3 miesięcy biorę Meridię 15(schudlam tylko 5kg). Jednocześnie przez ostatnie 2 miesiące bralam lek przeciwdepresyjny Zoloft(mam od roku depresję). W ulotkach informacyjnych przy obu lekach jest napisane, że lączenie ich jest zabronione. Tylko nie rozumiem jakie mogą być skutki uboczne? Jedno co mogę stwierdzić, to to, że już nie tracę na wadze od miesiąca, a co do antydepresantów to mi nic nie daly. Może ktoś wie coś więcej na ten temat? Dodam, że Zoloft przepisal mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mua
ja w ogóle nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi?! Narzekacie że jesteście grube - ok, to albo ćwiczcie i nie jedzcie tyle albo bierzcie proszki! I tak źle i tak nie dobrze - każdy odpowiada za siebie - ile można słuchać na forach biednych panienek z kilogramami które tylko psioczą i nic nie robią :/ oj oj - Lida - narkotyki - tez mi coś! Sport - nieeee, dieta... ? no i tak w koło Macieju.... 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 2006
To co piszecie o sutkach ubocznych to mit ja biorę lide 3 dni żadnych objawów nie mam ,jem trochę mniej i straciłam 4kilo .Jedyny minus to częsta wizyta w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ale pieprzysz
Dziewczyno w 3 dni 4 kg, ale ty masz fantazje, nie bierz tych prochów,bo ci resztki mózgu huj strzeli! a jesli chodzi o "skutki" to skutki są uboczne ale sutki uboczne-bożee!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 2006
mam to w dupie co sobie tam piszesz a lida tak na mnie działa .inni chudną mniej a inni więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata321
witam ja juz własnie skonczyłam 2 serie li da i mimo z wypowiedzi na forum zaryzykowałam i było naprawde warto poniewaz tez bałam sie ze cos mi bedzie ale stwierdziłam ze raz kozie smierc i co efekty oszałamiajace po 1 seri schudłam 7 kilo ale w tym piłam duzo wody tzn na pewno 2 litry dziennie nie raz mniej jadłam normalnie nie głodziłam sie poprostu nawet po tym sie nie chce jesc ale wiem ze trzeba poniewaz jeden dzien nie jadłam i organizm jest osłabiony ale mimo to po drugiel seri z 73 kg waze 58 kg miesiac przerwy zrobuiłam i druga serie nie odrazu 2 i efekty sa naprawde kazdy sie pya co robiłam ze tak schudłam . teraz lato wiec nadrobie cwiczeniami zamiast brac li da ale na zime znów powroce to nie prawda ze uzalezniaja nawet o nicvh nie mysle i nie ma zadnych dolegliwosci ludzie usłyszeli o tych z zagranicy i panikujac wmawiali sobie wszytko a to nie prawda jestem tego dowodem !!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenobia2008
Totalnie nie zgadzam sie z ta opinia!!!!!! Schudlam po lida 15kg w ciagu 2miesiecy i czuje sie po kuracji wspaniale a podczas widzialam jak chudlam w oczach i w dodatku nie ma efektu JO-JO SUPER SA TE LIDA DAI DAI HUA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępek
spszedaję proszek zawarty w Lidzie dajdajhuła jako kokainę pszesypuję go do worecków z zatrzaskiem, a głupie sipy kupują go ode mnie na dyskotekach i w klubach, gdzie stoję pod kiblem - frajerzy sami pchają mi kasiore w rence :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2011
Czść mam 25 lat. Pierwszy raz z Lidą miałam styczność na początku 2007 r. Polecila mi ja przyszła bratowa (buziaczki Kurczaczku). Ważyłam wtedy 104 kg. Moja psychika była kompletnie zjechana - odnosnie samooceny. Lide zaczełam brać a styczniu. Na początku podchodziłam do niej raczej sceptycznie bo probowałam wieluuuuuu sposobów odchudzania ale zawsze kilogramy wracały nawet z nawiązka. Efekty były widoczne już po 3 dniach - 1 kg. w przeciągu 3 miesiecy schudłam 22 kg. Faktycznie, pilam wodę jak smok, zmuszałam się do jedzenia przynajmniej śniadania i owoców w ciagu dnia. Moja rodzinka dostawała szłu - stałam się nieznośna, złośliwa i miałam huśtawki nastrojów od śmiechu do płaczu. W nocy nie moglam spać bo serducho pikało mi jak szlone. A przy tym ciągle było mi goraco i pociłam się jak prosie. Ale efekty - kochani sama bez pomocy Lidy nigdy nie dałabym rady. Tak więc, zbiłam wagę do 82 kg. Porobiłam badania i nic wszystko ok, nawet więcej zdrowa jak rybka. Przez 9 mc -y przybyło mi 2 kg, dlatego też zdecydowałam się na ponowna kurację. Zaczłam brać Lide 2007.12.01. Po 2 paczkach straciłam kolejne 14 kg. w tej chwili waże 70 kg. Wszyscy są zachwyceni moja przemianą. Ja również. Lida zmieniła moje życie na lepsze. Nie plecam Lidy dla osób o słabej psychice i słabym zdrowiu fizycznym, może wpędzić człowieka w depresje. Mogą ją brać tylko osoby z niskim ciśnieniem i zdrowym sercem. Jeśli jesteś zdowy, polecam - nic innego nie działa tak jak Lida - efekty są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawcia
hej, ja byłabym zainteresowana zakupem lidy, tylko jakbyściemogły mi podać takie sprawdzone żródło. nie chciałabym trafić na podróbe. Proszę o informacje na adres jolakot@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika2222
ta lida ma podobny skład do adipexu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wzięłam pierwszą tabletkę Lida i - nic ! Najadłam się obiadu, oczekiwałam, że w którymś momencie mnie odrzuci od jedzenia. Nic podobnego! Pocę się, ale jest okropnie gorąco, więc w sumie nie wiem... . Czy to możliwe, żeby lida nie działała na niektórych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaNau24
Nie myśl, że po zażyciu jednej tabletki od razu będą efekty. Poczekaj kilka dni. A skoro się pocisz to zaczyna działać:) pij tylko dużo wody. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja chyba spodziewałam się, że szczególnie na samym początku będę odczuwała wszystkie wspomniane przez innych objawy, a najbardziej to liczyłam na brak łaknienia:(. Nic z tego. Dziś 3-ci dzeń po tabletce i nic. Nawet piję kawę jak zawsze. Doszukuję się i wsłuchuję w siebie - NIC!!! Jestem załamana - tak bardzo liczyłam, że to mi pomoże :(. Dziś ojciec powiedział, że wyglądam jak w ciąży (brzuch to moj największy problem. Bardzo proszę, powiedzcie mi, czy ktoś miał podobne objawy - a w zasadzie ich brak? A jeśli to zbyt szybko aby poczuć efekty (chociaż któraś z Was piała, że po pierwszej tabletce tak żle się czułą, że ledwo dotarła do domu po pracy, a większość chudla już w pierwszym tygodniu), to ile jeszcze powinnam czekać na jakiekolwiek działanie? Proszę, odpowiedzcie mi, bo jestem w totalnym dole (w związku z czym jem jeszcze więcej)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaNau24
Nie martw się na pewno zadziałają. Od razu nie widać efektów a im bardziej na nie czekasz to tym bardziej ich nie zauważysz. Tak to już jest. Ja po 45 tabletkach czyli po 1,5 miesiąca schudłam 24 kg a wyglądałam jak mały hipopotam hihihi. Więc głowa do góry i poczekaj jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaNau, oby Twoje słowa się spełniły!!! Ja nawet nie marzę o zgubieniu tak wielu kilogramów - ważę 70 kg przy 164 wzrostu. Wystarczyłoby mi jakieś 12 kg - wtedy wyglądam i czuję się idelanie:) Swoją drogą - dziś coś jakby nie bardzo mam apetyt:) . Pozdrawiam i dziękuję, że mnie pocieszyłaś, pozostając w nadziei, że nie będę jedyną kobietą na świecie, której nie udało się schudnąć nawet po lidzie! Acha, jestem ciekawa, czy po lidzie nie chciało Ci się jeść, czy też z rozsądku przeszłaś na jakąś lekką dietę? I czy ćwiczyłaś coś, bo ja nie mogę - mam poważny kłopot z kręgosłupem. Dopóki go nie miałam, byłam aktywna fizycznie - albo biegałam, albo chodziłam na siłkę. Ale ból stał się nie do wytrzymania, więc w ogóle przestałam ćwiczyć, za to rekompensuję sobie wszystko jedzonkiem, w którym się zakochałam ;(. Pozdrawiam i czekam - może któraś z Was dziewczyny się jeszcze na mój temat odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szit..
ja naprawde nie rozumiem dlaczego dziewczyny biora jakies swinstwa na odchudzanie :/ tabletki, ktore wyniszcza ci organizm ale skutki uboczne poczujesz za pare lat, czy tak ciezko sie troche poruszac i zdrowo odzywiac? puknijcie sie w glowe! od lykania tabletek sie naturalnie nie chudnie! to wbrew prawu natury, ruszcie dupy bo to jest juz zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen32
ilonka33 znam ten problem aż za dobrze,też próbowałam już wszystkiego i z apteki i ze sklepu zielarskiego,ale to dla pań co mają chyba po 2,3kg do stracenia,bo na mnie nic nie działa.byłam zrezygnowana i nadwagi 30kg.mam koleżankę dietetyczkę nawet jej diety nie skutkowały:))przeczytałam w necie o LIDZIE i musiiiiałam spróbować,nikomu nic nie mówiąc zaczełam stosować.przez 1 miesiąc 10kg ubyło a po 5 mieś.26kg.trochę kreciło mi się w głowie,ale to do wytrzymania.każdy kilogram mniej dodował mi tyle energii i siły,że chodziłam rodosna i uśmiechnieta.nr tel. do marcina po tab.LIDA podałam wczsniej.trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×