Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość bbbbbb! :D
aha! jeszcze jedno, jeśli mam polecić jakiś suplement diety to kupcie sobie jod w tabletkach. Poczytajcie o nim na internecie :) Wspomaga on tarczycę - a to ona steruje naszym metabolizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaa płacę składki zus więc nic ci do tego czy będę potem latać do lekarza czy nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falaret
Dziewczyny, ratujcie sie jak jeszcze macie odrobine rozsadku. Tydzien temu pochowalam kuzynke. Zdrowa dziewczyna postanowila odchudzac sie ta chemia. Po miesiacu!!! kiedy wydawalo sie ze wszystko jest ok zostala znaleziona martwa w mieszkaniu i osierocila dwojke dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrt876
falaret, mozesz cos woięcej napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie81
w sumie to nie wiadomo co takie tabletki zawierają , jakie "zioła " i z jakiego zródla kupione i co tam jeszcze jest w składzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Ale o czym wy dyskutujecie? Z osoba konserwatywna? Przecież taka osoba oprócz grubasów wyeliminowała by pewnie gejów i lesby i zapewne tez osoby z dredami czy czerwonymi włosami. A tragedie Smolenska spowodował zamach, najemnik i.t.p. To sa ludzie nienawidzacy i chcacy sie wyzyc na innych za osobiste niepowodzenie Nie ma sensu używać jakichkolwiek epitetów. Nie wiem jak wy ale ja trzymam sie zasady: jakiś owoc, nabial, mięsko. Bez jedzenia klusek, chleba i ziemniaków. Do tego witaminy. Ale tez czasami zdarza mi sie podjadac chipsy, ciasto czy ogólnie nocne podjadanie- to ostatnie bardzo rzadko. I tracę na wadze, a jak nie to napewno nie tyje. Jeszcze kilka dni i odstawiam tabsy. Teraz brałam co drugi dzień, ale od jutra co trzeci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret333
Śmierć po lidzie. Bojcie Się Boga Lida to zwykle zioła a od ziół jeszcze nikt nie umarł. Brałam parę lat temu a teraz robiłam wszystkie badania do pracy i wyszły wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Oryginalna Lida od producenta nowa dostawa nowe działanie lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret333 nie wiem czy jestes taka naiwna czy głupia... gdyby to były same zioła to były by legalne w polsce... LIDA zawiera sibutramine i to dlatego tak cudownie chudniesz nie ruszając dupska z kanapy. Z reszta powodzenia ci zycze jesli myslisz ze zioła maja AŻ takie działanie odchudzające. Daj jedna talbetke do SANEPIDU zeby zbadali to sie dowiesz co tam w środku jest. Prosze, zachęcam do poczytania http://www.ptfarm.pl/pub/File/FP/7_2009/02%20%20leki%20sfalszowane.pdf Tak jest taka tableka, radze przeczytac. Nazwa produktu: Lida Daidaihuajiao Nang Deklarowany status produktu: suplement diety Deklarowany skład produktu: zioła Producent: Kunming-Dali Industry Stwierdzona substancja czynna: sibutramina lub monodezmetylo sibutramina Dawka: 29 mg/kaps. 28 mg/kaps. Przy czym maksymalna dopuszczalna dawka dobowa dla człowieka to 15 mg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie81
ewelinka, mysle ze zle zrozumiałas margaret. ona ma racje, ze to niby zioła i na tyle ludzi co je zazywa,to gdyby była smiertelna, toby poł globu padło. ale jesli ktos wazy 55 kg , zazywa tabl , nic nie je, nie bada sie itp, to mogą byc takie skutki. gdzies czytałam,ze dziewczyna pisała, ze zazywala chyba lide a po czterech latach wątroba jej siadła:( ludzie, przeciez mozna zachorowac nie jedząc takiego swinstwa. nie przecze, ze to cukiereczki alez ile zdrowych sportowców umiera na boisku z powodu utajonych chorób? a kobiety które zazywają tabl.anty twierdzą ze to powoduje niepłodnosc, a ile z nich badało sie wczesniej na drożnosc jajników , innych chorób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falaret
Dziewczyna dostala wylewu krwi do mozgu i narzadow wewnatrznych po zazyciu tych chinskich"ziolek". Piana z ust jej poszla, wymioty, strasznie ja powykrzywialo. Tragediaaaa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falaret
Dziewczyna znaleziona z wylewem krwi do mozu i narzadow, piana z ust i wymiociny naokolo. po zazyciu tych "Ziolek". Dwojka dzieci z trauma do konca zycia. Wiedziala jakie jest ryzyko i co z tego. Tragedia, do kiedy ludzie beda popelniac powolna smierc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie81
falaret, ale skąd wiesz ze po chinskich ziołach? moze miała jakies choroby albo zbieg okolicznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitpink
Dziewczyny wszystko jest dla ludzi... tylko trzeba brać tabsy z głową. Jestem dietetykiem i sportowcem... dotychczas byłam, ale miałam wypadek i niestety czeka mnie teraz bardzo długa rehabilitacja. Mój organizm jest przyzwyczajony do ciężkich treningów prawie każdego dnia. Teraz niestety "siadłam na dupsku", mimo tego że nie jem chipsów i innego niezdrowego jedzenia, ale z braku ruchu tyję w oczach. Zamówiłam 'Lida", we wtorek powinnam już dostać więc od środy zaczynam. Dam Wam znać co i jak i czy działa :) Myślę, że biorąc witaminy i minerały -aby nie wypłukać elektrolitów, oraz pijąc co najmniej 2,5 litra wody oraz stosując dietę o ograniczonej kaloryczności i ilości złych węglowodanów można zdziałać cuda :) Uważam, że większośc przypadków w których ktoś zachorował jest spowodowane tym, że osoby te przesadziły z ograniczeniem jedzenia, witamin i minerałów. Zwykłe odwodnienie może doprowadzić do śmierci, więc jak ktoś na własne zyczenie się odwadnia to nie ma co się dziwic... Chciałbym wszystkim polecic zabieg lipolizy iniekcyjnej. Dla tych które już schudły, ale zostało im troszkę skóry podszytej niesetetycznym tłuszczykiem. To naprawdę działa, bo 2 lata temu przed zawodami zrobiłam sobie 3 zabiegi i brzuszek był boski -efekt trwały :) Zastrzyki prawie nie bolą, a naprawdę pomagają wytopic tłuszczyk z pod skóry którego mimo cwiczeń nie można się pozbyc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Witam dziewczyny. Posiadam na sprzedaż oryginalną lide od producenta. Nowa dostawa przywieziona w piatek. Super cena. Posiadam również na próbę ten cudowny specyfik zi xiu tang również w dobrej cenie wszelkie informacje lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliq85
witajcie, jestem na mezi czerwonym od 3 dni. skutków ubocznych prawie w ogóle nie odczuwam. Środek kupiłam extrafigura. Mam do stracenia ok 7 kg czuję tylko standardowo suchość w buzi i lekkie drętwienie palców u dłoni. Jeśli chodzi o jedzenie faktycznie jem mniej ale muszę to kontrolować, gdybym tego nie robiła myślę ze spokojnie zjadłabym tyle samo co zwykle. Głodu niby nie odczuwam. sama nie wiem, może nastawiłam sie na mase skutków ubocznych i teraz panikuje ze mam podróbę. czy ktoś naciął się na w/w sprzedawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uliq85 sprzedawca ktorego podajesz nie jest oszustem, aczkolwiek nie biore meizi. Ale kupowałam u niego Reduce i wszystko wporzadku, działa. Dał mi nawet 5 tabl meizi czerwonego na sprobowanie ale nie skusiłam sie, lezy w szafce. Skutki uboczne które opisujesz sa typowe. Zanik apetytu jest, nie chce sie jesc, ale jak zobaczysz cos smakowitego to bys zjadła. Tabletki niestety CHĘCI za ciebie nie opanują, grunt to silna wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy girl8
Nigdy dla was nie pisałam ale teraz mam się czym dzielić. Mam 174 cm wzrostu wazylam 80 kg źle się czułam w taka waga ponad 2.5 mies temu kupiłam od Lidowiczki lide po pierwszym opakowaniu ważyłam 75 kg. zrobiłam tydzień przerwy waga spadła jeszcze 3 kg. kupiłam więc drugie opakowanie po skończeniu ważyłam 67 kg tydzień przerwy spadło 2 kg. teraz dla odmiany kupilam u niej zi xiu tang zobaczę czy będzie równie dobry jak Lida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offcors
dlaczego nie pisałas wtedy tylko teraz? skąd mamy wiedzie ze ty to nie lidowiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy girl8
Bo nie wchodziłam na forum a dziś weszlam i pisze. Jestem Monika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliq85
Zapeszyłam! Dziś odczulam chyba wszystkie skutki uboczne za wyjątkiem tego który by mi sie przydał tj. powera. W ogóle przeżywam dziś jakiś kryzys, jestem słaba ospała i strasznie chce mi sie czegoś słodkiego- na szczęście to pohamowałam. Muszę w końcu kupić wagę, bo przed odchudzaniem okazało się ze stara sie popsuła. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uliq85 Słaba i ospała bo mało cukru w oraganizmie :) domaga sie tego co ograniczyłaś kategorycznie, tego najbardziej zakazanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliq85
Ograniczylam w zasadzie do zera. Jedyny cukier ktory zjadam jest w jablkach. To minie ? Ile czasu trzeba na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uliq85 ja wiem ze swojego doswiadczenia ze gdzies z tydzień mnie tak zmulało bo brakowało cukrui organizm musiał się przestawic na rezerwy, zeby ciagnac ze srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliq85
Dzi ęki :) Dziś postanowiłam brać tabletki co drugi dzień. W sobote nie brałam i miałam wrażenie że trzyma mnie tabletka jeszcze z piątku. Nie odczuwałam głodu, i ciągle chciało mi się pić. Mam 170 i waże ok 67 kg, chyba powinnam acząć od mezi zielonego. Słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha74
witam pierwszy raz lide brałam 6 lat temu efekt był super!!! po trzech miesiącach zrobiłam przerwę ( te trzecie opakowanie już dawkowałam co drugi co trzeci dzień) oczywiście była ta suchość w gardle ale dużo piłam wody i dodatkowo brałam magnez lide załatwiła mi koleżanka .wagę utrzymywałam długo!!! po 2 latach zaszłam w ciąże i urodziłam zdrowego synka dziś ma już 3latka i oczywiście ciałka mi przybyło i chciałabym kupić lide moja koleżanka wyprowadziła się i nie mam pewnego zródła proszę o poradę gdzie mogę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izucha... Lida jest słaba poczytaj jak dziewczyny o niej piszą, lepiej kupić coś mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha74
meizitang będzie lepszy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 31
Lidowiczka,proszę o namiary na oryginalną Lide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×