Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość oryginalna!!!!
idzie wiosna, zbliżają się święta!!!! zrzuccie pare kilogramów zapraszam oryginalne sprawdzone preparaty w promocyjnych cenach zapraszam !!! www.lida-inne.wizytowka.pl !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..no wiec tak..ja osobiscie bardzo polecam lide. sama stosuje ja po raz kolejny...za pierwszym razem gdy zaczelam ja stosowac wazym ok 80-83kg. przy codziennym stosowaniu tego suplementu po ok 3 miesiacach wazylam 64kg!!! kolega nawet sie mnie zapytal ze taka laska sie ze mnie zrobila ze do top model powinnam startowaci ze z pewnoscia by na mnie zglosowal. potem zaszlam w ciaze no i niestety pare kg mi przybylo. po ciazy wazylam 78kg. od tygodnia stosuje znowu lide poniewaz wiem ze jest sprawdzona i przy 7mc dziecku niestety nie mam czasu na bieganie czy stosowanie rozmaitych diet. jak wspomnialam wczesniej po tygodniu waze juz 74kg. polecalam je tez kolezanka i rozniez udalo sie jednej nawet 25kg zrzucic..z wlasnego doswiadczenia wiem ze jesli czlowiek naprawde sie sie czuje ze swoja otyloscia i ma obrzydzenie patrzac na siebie w lustrze to nie jest wazne tak naprawde czy bedzie mial skutki oboczne i czy to zdrowe. ja osobiscie nie mam zadnych efektow ubocznym..no moze jestem bardziej drazliwa ale to nie jest na tyle uporczywe zebym zrezygnowala z dalszej diety. wiec jesli chodzi o mnie to oczywiscie POLECAM.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxx85
a podasz mi namiary na meila na lide ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Hej dziewczyny jak ktoś chce mam dobry namiar na lidę basiawawa13@gmail.com .Ta lida na pewno działa i ma rozsądną cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzia1987
Wiktoryna11 podasz namiar na lide . mój email bodzia1987@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosuje od tygodnia lide i mam już 2,5 kg mniej... dobrze się czuje i mam więcej energii... ale to nie jest tak ze się je wszystko i w dużych ilościach... ja ogólnie jem duzo mniej bo mam mniejszy apetyt i o to własnie chodzi...trzeba rozgraniczyć faktyczny głód od zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamiutka
Jezeli komuś pomoge to muszę pochwalić sprzedawcę namiar tel. 725725666 po Lidzie od tej osoby pierwszy raz mnie ruszyło i waga się zmniejszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexwu22
Wiktoryna11 czy mogła byś podać namiary na oryginalną lidę ? Borykałam się Meizitangiem zielonym, niestety kolejna próba nieudana bo dostałam nieoryginalne.. Jeśli oczywiście możesz wyślij na maila alexwu22@interia.pl Będę wdzięczna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexwu22
ewelajna1 tą samą prośbę kieruję do Ciebie :) czy mogła byś mi przesłać namiary na maila na oryginalną lidę? będę wdzięczna ! alexwu22@interia.pl Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam meizitang ale na mnie nie działał za to lida rewelacja!!! Polecam wszystkim którzy maja z czego sie odchudzac. Mam nadzieje ze teraz też uda mi sie odchudzic męża. Macie jakies doswiadczenia jak to działa na facetów. Osoba od której kupuje mówi że zalezy od organizmu tak jak u kobiet. Ale chętnie poczytam wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
.....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM lub ASYSTORSLIM i itp. Chińskie wynalazki. Zawsze tylko naturalny susz ziołowy. Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyhujik
czy zamawial ktos z tej strony ??? www.meizitang.sklepy24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 76
Wiatam mam prośbę do WIKTORYNA11 czy mogłaby prosić o namiary, gdzie kupowałaś Lide...jestem podobnej wagi coty na początku( 96 kg), więc sama rozumiesz..zależy mi na oryginale...Z góry dziękuję madlenjag@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziz
Hej dziewczyny czy któraś z Was stosowała może tabletki na odchudzanie Libramed? Podobno bardzo dobre, na bazie naturalnych składników, dozwolone nawet dla dzieci otyłych powyżej 8 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
polecam strone www.schudnij-szybko.otwarte24.pl duzy wybor niskie ceny oryginalne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij szybko to martynki!!
TAK JAK WYŻEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam 21 lat ważę 56 kg chcę ważyć 50 kg czy mogę brać jako osoba młoda(chcąca być kiedyś mamą:) i nie mająca wielkiej nadwagi o ile w ogóle ją mam czy jest sens żebym brała LIDE ? Zależy mi na zrzuceniu 6 no może 10 kg Czy jedno opakowanie by mi pomogło ? Czy może ten środek działa tylko na osoby z dużą nadwagą kiedy byłam na diecie z moją mamą która ważyła 85 kg jej waga spadała dużo szybciej, podobno komuś kto ma dużo kg lecą one łatwiej. Proszę o radę osobę doświadczoną, mającą pojęcie o produkcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeglarkaaaa
Cześć od mojej zaufanej kolezanki dostałam pewny namiar na taki lek http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1069062652/Sprawdzony-dostawca-lida-meizitang-lishou-i-inne.html tzn. dokładnie na Zixiutang to podobno jakiś nowy mocny preparat po którym można schudnąć więcej niż po tradycyjnej Lidzie. Nie znam tego i trochę się boję.Możecie mi napisać czy warto to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj**
Masz racje wszystkie podane tutaj stron www to reklamy tej Martynki. Bezpieczniej zamawiać na konkretny numer telefonu lub adres emailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj**
Adres strony czy emaila łatwo zmienić a numer telefonu to już trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
Witam. Kobietki jestem nowa na rynku, bralam sama tabletki lida ale niestety tez trafialam na podroby wiec sama troche poswiecilam czasu i doszlam do dobrego importera. Biore od tygodnia ta lide ktora sprzedaje i mam 2kg mniej, noe chwale sie tutaj ale jak sprzedaje to chcialam sama wyprobowac. Nie mam z zadna martynka nic wspólnego, naprawdę sa na swiecie tez inne ludzie jak pani martyna:) Zapraszam www.schudnij-szybko.otwarte24.pl lub mail schudnij.szybko@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
Duuuuuuuuuuuuuuuuuupaaaaa ten namiar to strona www pani Martyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj**
Wszystkie na tej stronie to adresy Martyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
wy macie cos z glowami chyba!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×