Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Li da
Witam , biore lidie 5 dni i schudlam dwa kilo brałam kiedyś meridie osobiście wole lide bo jest bardziej odpowiadającą mojemu organizmowi .Czuje sie po niej bardzo dobrze , mam pytanie skąd bierzecie czasem takie bzdury na jej temat nie rozumiem , kupując odzywki w sklepie dla spiryowcow np. Cleanburexin II czułam sie podobnie tylko ich sie bierze 4 więc nie sadze ze narkotyki by poszly na Taka skale w tabletkach odchudzsjscych wiadome jest ze jesli ktos choruje to nie powinien ich brać ale jesli jest okazem zdrowia gorąco polecam mam namiar do kobiety od której kupuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
Zapraszam na zakupy oryginalnych preparatów lida meizitang i inne ostatnie dni promocji zapraszam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
witam ja zamówiłam ze strony schudnij -szybko i czekam na dostawe zarezykowałam zobaczymy na co trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jushinka
Martynka ma promocje na swoje podróbki lećcie i kupujcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jushinka
Schudnij szybko to nie czasami tez martynki? gdzieś czytałam że to super ściema :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidalida@onet.pl
Idzie wreszcie upragniona wiosna!!! Zadbajmy by nasze cialo wygladalo dobrze :-) posiadam na sprzedaz takie produkty jak LIDA - 75zł MEIZITANG ZIELONY - 75zł MEIZITANG CZERWONY - 110zł HOODIA GORDONI ABSOLUTE - 90zł WHITE LION TEA - 90zł MEIZITANG SOFT - 90zł wszystkie oryginalne a wysylka za pobraniem!!! i dla jasności nie jestem od martynki więc bez obaw ;-) mój mail dla zainteresowanych lidalida@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starstruck
Kobieto daj sobie spokój każdy wie że masz badziewia i tylko co chwile zmieniasz adresy a tłumaczą sie winni ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zala_zala
Akurat tych tabletek nie znam, ale ogólnie oddradzam te, które zawierają sibutraminę, bo czy tabletki z tą substancją to przypadkiem nie są zakazane w Polsce http://pl.wikipedia.org/wiki/Sibutramina. Ja sama wspomagałam swoje odchudzanie tabletkami, ale były to naturalne suplementy. Świetne efekty dało mi afrykańskie mango, ale oryginał, a nie podróbka. O takie: http://nutrina.pl/30,african-mango.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zala zala
No co Ty nie powiesz? Amerykę w puszkach odkryła... Wszyscy wiedzą, że te suple są z sibutraminą i właśnie dlatego wszystkie panie tutaj je kupują. Bo to jedyne (oczywiście poza innymi pochodnymi amfy, efedryną i clenbuterolem) Co do legalności - no proszę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zala zala
...bo to jedyne (...) działające suplementy odchudzające (urwało mi kawałek zdania...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zala_zala
to była reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zala_zala
Pisała ta sama osoba , jedna pani drugiej pani a t a sama dalej pani reklama do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zala zala
Kolejna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Jak ładnie widać na załączonym obrazku ta sama pani co wyżej tylko inne namiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Kolejna reklama tej samej pani. Pewni ludzie są uparci i niczego sie nie uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsss tabuum
Do naciagaczy Ponad 2 lata temu zakupilam Meridie, oczywiscie okazalo sie, ze osoba sprzedajaca mnie oszukala.Miesiac temu dostalam wezwanie na komende jako swiadek, okazalo sie ze ta osoba oszukala sporo osob i w tej chwili siedzi w wiezieniu :)) Wiec oszukujcie dalej, przyjdzie na was czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_m_k_
Chciałabym kupić tabletki Lida, podajcie jakiś namiar. Mój mail do_innych@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatttttkkaa
do karolkaaaaaaaaa hej, mam nadzieje ze jestes tutaj jeszcze i sie odezwiesz prosze Cie bardzo o kontakt odnosnie tego kolesia z krk z meizitang werwest@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
idzie wiosna, zbliżają się święta!!!! zrzuccie pare kilogramów zapraszam oryginalne sprawdzone preparaty w promocyjnych cenach zapraszam !!! www.lida-inne.wizytowka.pl !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czy moze jest tu ktos kto aktualnie bierze lide?Ja wlasnie jestem 2 dzien na lidzie,zastanawiam sie czy mi pomoze. Macie jakies doswiadczenia? Wiem ze moja lida jest orginalna.Startuje z waga 92,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula2222
wiktoryna11 no gratuluje;) a jakie tabletki stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula2222
wiktoryna11 rozumiem, tez bym brała ale pełno oszustów i nie chce, dlatego stosuje co innego;) a masz jakieś skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea i itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co stosujesz?I jakie masz wyniki juz? W pierwszym dniu troche mnie bolal zoladek ale minelo mi szybko teraz jedynie co odczuwam to suchosc straszana w buzi wiec duzo pije.Ale naprawde jest warto wiem ze duzo jest oszustow ale wiem ze ja mam orginaly. Ziola tybetanskie?REKLAMUJESZ TO TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienaiwnajuz
bralam lide, doprowadzilo mnie to do anorektyczngo wygladu, co do zaburzen psychicznych odnsnie swojego wygladu to mialam od kad pamietam, wiec bulimi nie wliczma do skutkow ubocznych brania lidy.... dlugo ylam chuda, uwazalam co jem, prawie nic nie jadalam, nawet jak nie bralam, no i tak pociagnelam 3 lata, kiedy zachorowalam an zwyczajne zapalenie zatok, tyle ze przewlekle, to sie roztylam, hormony, do tego antybiotyki i juz mija 4 lata jak nie moge schudnac! czasami mam nadal natrectwa slodyczowe, ale cwicze, jestem na dietach, nie jem slodyc i gora ile schudn to 4 kg....... a przytylam 15! jestem grubsza duzo niz jak bralam lide! uwazajcie, nie dajcie sie wciagnac w bledne kolo, zawlaczcie o swoje zdrowie, do tego mam problemy ze skora, wlosami i tarczyca, nie wiem tez czy bede mogla miec dzieci, bo mma ciagle nawracajace infekcje drog plciowych, jajnikow itp. pisze tak chaotycznie, ale dzisiaj mnie cos naszlo, zeby zobaczyc, czy to swienstwo jeszcze krazy po niece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o namiary na oryginalną LIDE mój mail ewelajna00@poczta.onet.pl Będe bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×