Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość vanilia_cz
Magdalenka. pytanko do Ciebie bo widze ze jestes doswiadczona;) czy bralas meizitang czerwony? ciekawi mnie czy jest jakas roznica miedzy tymi trzema. ja przypadkiem trafilam od razu na meizi czerwony (gdzies wyczytalam ze najmocniejszy) i zastanawiam sie czy jest takie samo dzialanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
Dzisiaj o 11 wziełam 1 tabletkę. mam nadzieję, że nie będę czuła przyspieszonej pracy serca, wypiłam małą kawkę o 7 rano, mam nadzieję, że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
hej k_shopaholic daj znac pozniej jak sie czulas i po jakim czasie poczułaś działanie:) mi znów dziś zleciał 1 kg wiec w sumie po 6 dniach 2 kg. moze to i nie dużo ale wczesniej przez1,5 miesiaca ograniczylam spożywanie kalorycznych posiłków i nie jadłam po 20.00 co wczesniej robilam codziennie, potrafiłam o 24-01.00 zjesc kanapki ze smalcem i ogórem;) a wiec po 1,5 miesiaca miałam 3 kg mniej i wydaje mi sie ze dlatego teraz ma meizitancu leci już mniej. Tak podsumowując to po 2 miesiącach mam 5 kg mniej!!! już dziś widziałam ogromną różnicę w moim wyglądzie, koleżanki też mi mówią ze bardzo widać JUPI!!! Teraz waże 71, moja wymarzona waga to 60-65 kg z tym że nie zamierzam siedziec cały czas na meizi, chociaż zamówiłam już drugie opakowanie, ale tylko po to żeby póżniej brać raz w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
Ok. Dam znać. narazie mija 3 h więc stanowczo za wczesnie. pewnie po całym dniu będę mogła stwierdzić. narazie duo pije, ale nie tak że mam suchość w ustach, poprostu pić mi się chce:) WIesz Ty masz 70 kg a ja prawie 20 wiecej więc inaczej będę ja chudła (jesli mam oryg.) a inaczej Ty. Ja mam z czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
przyszło mi drugie opakowanie meizi , ale nie jest takie samo, jest troszke mniejsze. Tamto ma zielone kapsułki a to czerwone:/ noo i w zielonych miałam taki beżowy proszek a tu jest biały:/ ktoś mi cos podpowie na temat tego białego proszku? czy może jest to podróba, bo beżowy działa na mnie (strasznie mnie dziś nosi;)). jeszcze dzis nic nie jadłam, no nie chce mi sie normalnie, wydaje mi sie ze wszystko jest bez smaku. Ostatnio jak nic nie jadłam od 10 czyli od śniadania do 16 zaczełam sie zle czuc (krecilo mi sie w glowie) poleciałam szybko do biedrony kupiłam banana i czekolade. zjadłam tego banana, dwie kostki czekolady i było ok:) nie wolno tak robić, wiem ale byłam cały czas poza domem i nie miałam jak zjesc, przez chwile pomyslałam ze wpadne do mcDonalda po ukochaną sałatke ale kompletnie nie miałam na nią ochoty:/ a jak Wy się dziś czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , oferuje dobrą LIDE od sprawdzonego dostawcy. Towar wysyłam dyskretnie w kopercie bąbelkowej. Czas dostawy 24-36h . Bezpieczne formy płatności w tym płatność za pobraniem w tym ze sprawdzeniem zawartości. W uzasadnionych przypadkach zwrot należności w przypadku potwierdzenia fałszerstwa towaru. Więcej info na maila odchudzamyxxx@o2.pl tylko sprzedaż wysyłkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
ja też nie mam suchości w ustach, ale dużo pije. Też w sumie miałam z czego bo ważyłam już 76 a mam 158cm wzrostu wiec... Wiadomo szybciej sie chudnie na poczatku odchudzania bo woda schodzi, ja już pewnie wody sie pozbyłam przed meizi dlatego teraz bede schodzić wolniutko, ale już jestem zadowolona bo nie wyglądam tak okropnie i spodnie wolno w chodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
no tak ale ty masz lide a ja meizitang. A mi chodzi bardziej o zawartość tych kapsułek, czy proszek jest biały czy beżowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka .
vanilia_cz Hej . nie nie bralam czerwonego meizi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka .
k_shopaholic Ja dopiero czulam dzialanie po 3/4 tabletce .. ciekawe jak bedzie u ciebie :) ... A zatem dziewczyny Lecimy z tematem hehe do Lata trzeba zrzucic pare Kilosów . Ja pewnie waze najwiecej ale kit tam .. :D , Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
Narazie zauważalny jest u mnie brak apetytu.całkowity.nie wiem czy to możliwe tak szybko. serc ok, pić mi się chce coraz bardizej. o 11 zjadłam chłodnik, o 14 wypiłam kawe i wodddy duz wody i koniec.zero jedzenia. i czuje że mam "najedzony" brzuch ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
Narazie zauważalny jest u mnie brak apetytu.całkowity.nie wiem czy to możliwe tak szybko. serc ok, pić mi się chce coraz bardizej. o 11 zjadłam chłodnik, o 14 wypiłam kawe i wodddy duz wody i koniec.zero jedzenia. i czuje że mam "najedzony" brzuch ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
hehe a czemu niemożliwe?? właśnie tak to działa, totalny brak apetytu:) ja zjadłam pół jogurtu z otrębami, banana i byłam NAŻARTA!!! A CO Z ENERGIĄ?? Ja wczoraj myślałam że sie przyzwyczaiłam bo normalnie nawet obiad zjadłam, przespałam sie w południe. dzis znów mnie nosi strasznie, ale zaóważyłam ze jak coś zjem to troche te wszystkie objawy łagodnieją. Nie rób tak że nic nie jesz, musisz jeść, a nawet w siebie wpychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
Hej.po pierwszym dniu ogólnie ok. o 18 zjadłam obiad/kolacje - filet z kurczaka bez panierki i pomidor z papryką i oliwką i ziołami i tyle. jedyna zaobserwowana zmiana to brak apetytu i brak głodu .właściwie jadłam bo miałam podane pod nos, sama bym sobie nie zrobiła bo nie miałam potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
ja postanowiłam zakupić tym razem xiyouji zamiast lidy ponieważ lida juz na mnie nie działała i jestem zadowolona xiyouji jest rewelacyjny jestem po 3 tabletce a od pierwszego dnia brania nie czuję głodu nie myslę o jedzeniu jedynym minusem jest ból głowy ale mysle ze to z głodu organizm domaga sie posiłku a tu sie nie ma apetytu wczoraj sie zmusilam i zjadłam bułke a pod wieczór warzywa gotowane kupiłam ten preparat od Pani ktora stosowała go na sobie jest jednym z nowszych i nie ma jeszcze tylu podrobek co lida i cena jest jeszcze przyzwoita .i ten preparat zawiera inny sładnik niż lida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeslicie na mejla namiar na sprawdzonego sprzedawce, rok temu kupilam podrobe i nie chce powtorki... Moj adres malenstfo_84@o2.pl Bede wdzieczna dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
hej dziewczynki jak samopoczucie? Przed wzieciem naczytałam się o problemach ze spaniem i tego sie bałam, bo normalnie zasypiałam ok 1-2.00 ale po meizi padam ok 24.00 :D juz drugi wieczór pod rząd zasnęłam przed kompem drugi raz oglądając ten sam (próbowałam go skończyć) film na youtubie o ufo :D rano wstaje wyspana. zjadłam własnie pół bułeczki z serem żółtym, wędlinka, pomidorek, ogórek zielony i papryka noo i sie najadłam;) wciągnęłam tablete i popijam kawke. o 12.00 musze jechać na chwile do pracy pare rzeczy pozałatwiać to akurat bede "na chodzie";) Dzis założyłam bluzkę, taką która jest taka luzna ale jak miałam te 76kg to już nawet ona była opięta:( dziś rano wciaż 71kg ale mimo wszystko widać ogromną różnicę, w końcu czuje sie jak kobieta:) wszystko mi sie chce, ubierać, malować, pracować, sprzątać, myć okna, zmieniać firanki, bawić sie z dzieckiem tylko skąd na to czas wziac??;) chyba zaczne wstawać o 6.00, albo o 5.00 hehe miłego dnia Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba98
Ja kupuje xiyouji u pani anety namiar kkk.aneta@interia.pl i na pewno jest oryginalne moge to zagwarantować.Kupiłam już raz u kogoś innego to miało inny kolor i nie działało. Ja zapłaciłam 150zł za 30sztuk a wy ile płaciliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
ja za meizitang ten co biore 130zł odkupiłam od koleżanki , kupiłam teraz opakowanie za 110zł z przesyłką ale jeszcze go nie próbowałam wiec nie mam pojecia czy jest oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankaaaaa
Ja za moje xiyouji zapłaciłam 120 zł za 30 sztuk i też działają po dwóch tygodniach mam 4 kg mniej i czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaa
Ja mam już zamówione tabletki i doczekać się nie mogę, jeszcze tylko kilka dni i zaczynam :-) strasznie się napalam, bo mam do zrzucenia tylko ok 4 kilo więc mam nadzieję, ze pójdzie szybciutko:-) hurra. Obym się nie zawiodła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
nowicjuszkaa skoro masz do zrzucenia tylko 4 kg to po co ci tabletki? a jakie zamówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka .
hahahaha 4 kilo ??? ... jak ja bym miala do zrzucenia tylko 4 kilo to bym byla w niebo wzieta .. :) . po co ci te tabletki , wejdz sobie na filmiki ewy chodakowskiej na yt i cwicz razem z nia ... widzialam na facebooku zdjecia ktore wysylaja jej dziewczyny ,efekty sa :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankaaaaa
To była tylko reklama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina10000
To widac że to reklama bo na kązdym forum ta sama wklejka :-) pani Dankaaaaaaa czy inaczej z pomorskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
dankaaaa my wiemy, że to co napisałaś to była reklama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankaaaaa
Reklamy to wy robicie same sobie, ja piszę o efektach i o tabletkach które działają a nie o podróbkach. Ale widzę że ktoś się boi konkurencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
hej dziewczyny, ja po całym drugim dniu na mezi. Nie ważyłam się bo bez sensu 2 dzień.zważę się może 5 dnia. W każdym bądź razie na śniadanie o 7.30 jogurt naturalny z truskawkami, o 12 sałatka z oliwką i dalej nic.w ciągu dnia duzo wody,czuje się bardzo dobrze, nawet jakbym ciutke lepszy humor miała i więcej chęci, nic nie boli, serce nie wali, śpałam normalnie w nocy. No ale zobaczymy po tygodniu powiedzmy czy sa efekty i czy nie pojawiły się jakieś objawy uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×