Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Hendrietta
Widzę że królowie reklamy się dalej polecają :-) A ja zrobię im na złość i polecę na prawdę kogoś wartościowego tzn. kogoś osobiście wypróbowanego . Dość mam ich nabijania w butelkę bo sama już byłam tego ofiarą. Od 3 miesięcy kupuje u pani o mailu sylwia.wagzmund@gmail.com i po raz pierwszy muszę przyznać że każdy preparat u niej kupiony lepiej lub gorzej ale działa. Nie reklamuje się tutaj więc na pewno jej tutaj nie znajdziecie. Ma bdb lidę wiem bo poleciłam ją koleżance a ta już parę kilo na tym schudła i naprawdę to widać gołym okiem. Musicie to osobiście wypróbować bo szkoda waszej kasy na podróbki od innych "polecanych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Althea28 podaj mi namiar na sprzedawce jak mozesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91
czy ktos z Was kupował ze strony lida-inne.wizytowka.pl ? albo meiziatng-lida.wizytowka.pl? prosze o odpowiedz , pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambriozia
Lidai inne wizytówki to jeden wielki chłam więc daj sobie spokój.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaSikula
Do Miqua83 jeżeli nadal chcesz opinii to ja wybrałabym zixiutang k.spokojny@gmail.com brałam go i schudłam prawie 10kg w ciągu miesiąca. Na pewno jest oryginalny bo to że działa to jedno ale ma też zdrapkę z kodem do autentyczności i pudełko jest oklejone zrywanym hologramem tzn jak się go raz odklei to hologram się niszczy. Co do tego drugiego sprzedawcy nie wypowiem się bo nie kupowałam tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc111111111
a ja zaryzykowalam wzielam ze strony lida-inne.wizytowka.pl i vhudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
Każdy kto poczyta tutaj troszkę postów nie musi być znawcą by stwierdzić że lida-wizytówka to autoreklama nic nie wartego towaru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasmiNa32
Pisałam juz wcześniej,ze k.spokojny@... to oszuści 2 razy kupiłam podróbki,które w ogóle nie działały,a koleżanka wpłaciła kase i do tej pory czeka na przesyłke!! Nie dajcie sie nabrać-niech to bedzie ostrzeżenie dla Innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasmiNa32
Pisałam juz wcześniej,ze k.spokojny@... to oszuści 2 razy kupiłam podróbki,które w ogóle nie działały,a koleżanka wpłaciła kase i do tej pory czeka na przesyłke!! Nie dajcie sie nabrać-niech to bedzie ostrzeżenie dla Innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella28
Witam. Czytam to forum i dostaje nadzieji że w końcu schudne. Powiedzcie mi czy strona zielarka. pl jest napewno sprawdzona i czy wart zamawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak... podobno stronę zielarki.pl założyła Policja,jak zreszta wiele innych by wyłapywać nabywców. Także powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
kupiłam na stronie zielarki, nikt mnie nie złapał ale towar nic nie działał niestety i leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
a wogóle dziewczyny co do zdrowia to śmiać mi sie chce jak czytam takie pytania typu "nie szkoda wam zdrowia?" wypowiadałam się w tym wątku w maju/czerwcu. Schudłąm 14 kg w 3 miesiące z tym że przez 2 m-ce brałam codziennie pózniej co 2-3 dni. w ciągu tych 3 m-cy 2 razy miałam robione wyniki raz 3 dni po tym jak zaczęłam je brać 2 raz jakoś miesiąc, półtora pózniej i wciąż wyniki były idealne. w połowie lipca przy pierwszym cyklu starań zaszłam w ciążę i wyniki wciąż były i są ok!!! jestem w połowie ciąży a z tych zgubionych 14 kg przybrałam dopiero 7 kg!! jak tylko urodzę i przestanę karmić wracam do meizi:) pozdrawiam wszystkich chdnących!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej vanilia a masz sprawdzone zrodlo na mezi bo ja chce znowu brac lide moze warto byloby sprobowac czegos innego pozdrawiam. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landschaft
do Bursztynek73 Objawy mi powiedzmy,ze przeszły.... Biorę lide dalej co 2 dzień, wode oczywiscie litrami pije,w sumie to zmuszam sie do jedzenia.... jem tylko sniadania, zeby organizm mial jakies witaminy... jak zjem cos niezdrowego(np.pizza itp.)- to od razu czuje sie taka wydenta( podsumowujac, nie mam ochoty na fast food,slodycze itp.), jem na sniadanie platki na mleku lub jakas salatke, pieczywo ciemne i wystarcza mi to na caly dzien.... Schudlam 9kg , spodnie spadly mi o 3 rozmiary..., dodatkowo chodze na silownie,saune,basen( lida tak pobudza,ze mam ochote robic wszystko). Moi znajomi sa w szoku... pytaja co mi sie stalo hahah... wczesniej zylam tylko na fast food, slodycze zawsze byly w domu, a teraz tak nagle na zdrowa zywnosc sie przerzucilam:) takze polecam jeszcze raz wszystkim, efekty szybkie,pozytywnie wplywa na organizm.... tylko trzeba pamietac,ze nawet jak sie nie jest glodnym,to trzeba cos jesc,zeby wszystko przynioslo odpowiedni efekt. I jeszcze raz napisze.... Nie kupowac tych tabletek z neta, bo jak czytam niektore komentarze to smiac mi sie chce..... Polecam we wlasnym zakresie poszukac w sklepach zielarskich( ale nie internetowych)- prawdziwa lida,zazwyczaj jest sprzedawana spod lady.... na internecie raczej nikt prawdziwej nie sprzedaje.... chociaz by z uwagi na nielegalnosc tych tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo bardzo Was prosze o podanie mi namiarów na sprawdozne przez was, oryginalne tabletki lida! Bede mega wdzięczna, PROSZE POMÓŻCIE MI! Mój e-mail: zalinskamagdalena@gmail.com dajcie mi znać na tego emaila dziewczyny! prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny kupiony w czeskiej aptece, wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja kupuje dla siebie i znajomych u martynkax26@onet.pl sa oryginalne, jestem stala klientka mam atrakcyjne znizki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze
szukacie sprawdzonych namiarow ja mam swoj sprawdzony namiar. Swojego czasu bardzo glosno bylo na tych forach o pani lidowiczce kto jest tu stalym bywalcem napewno pamieta. Zamawialam u tej pani i schudlam niestety ppzniej ta Pani nie miala juz preparatow. Teraz postanowilam powtorzyc kuracje napisalam do lidowiczki i okazalo sie ze ma zamowilam i jestem zadowolona bo sa to nadal te same oryginalne tabletki. Jesli chcecie jej mail lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna ściema z tą lidowiczką.. widze,że każdy tu nieźle kombinuje jak się zareklamować hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylkodlanaiwnych
Martynka , alowi to wszystko adresik jednej i tej samej kobiety poczytajcie sobie wpisy nie ma tematu ani strony gdzie by się ta pani nie reklamowała towar ma taki że szkoda słow ........szkoda kasy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest ktos zainteresowany posiadam tabletki meizitang czerwone,zielone ,650mg ,lida prosze o kontakt mailowy(luxhandbag@interia.pl) wysylka cala polska I zagranica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmurkatzwawa
Hej , Może to wam cos pomoże znalazłam dużo pozytywnych opinii w necie o tej osobie adresik sp.diabetolog@vp.pl i podobno że oprócz dobrej lidy ma też dużo lepsze i wiele skutczniejsze preparaty takie jak Xiyouji, Zixiutang i Fruta planta która sama z dobry sktukiem stosuje. Po tym ostatnim super się czuje i wam też polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marnotka
Do luxhang......... widzę że oszukujesz klientów piszać 650mg przecież to masa kapsułki a nie żadna dawka. NIe dajcie się oszukiwać nie ma takiej dawki subitraminy .Najwyższa dawka w 1 kaps. to 15mg (meridia15mg ,zelixa 15mg) gdyby faktycznie było 650mg to skutek byłby jak połknięcie miesięcznej dawki . Powodzenia kto przezyłby taką dawkę. Dla mnie sprzedawca piszący dawka 650mg jest oszusta w życiu bym tam nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj następna
Chmurkatzwawa Daj juz spokój bo na każdym forum sie reklamujesz... o tym samym czasie,widze,ze tez robisz ludziom wodę z mózgu a przynajmniej próbujesz! Zamiast podszywać sie pod zadowolone klientki,lepiej powiedz,ze sama sprzedajesz... a skąd zamawiasz to juz wszyscy dobrze wiemy... nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa1992
Witam prosze o namiary na orginalna Lidę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta94
Dzień dobry,chciałabym się spytać czy ma ktoś do sprzedania preparat z Sibutraminą może być np: Reduce,Lindaxa,Lida itp.Bardzo mi zależy na odbiorze osobistym w Łodzi .Niestety nie mam możliwości inaczej zamówić niż tylko przez odbiór proszę pisać na pokerface@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie: www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1250903033/Tylko-u-mnie-najtaniej-Meizitang-Czerwony.html a lide i oryginalne preparaty zamawialam.u martynkax26@onet.pl i jestem.zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość jak już się reklamujesz to pisz prawdę a nie ściemniaj. Na zdjęciu jest podróbka MEIZITANC C NA KOŃCU a pisze w poście oryginalny meizitang G na końcu. A jedno i drugie to dwa rózne preparaty. Meizitang czerwony pakowany jest po 36szt w przezroczystej butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×