Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Witam, jestem nowa na tym forum postanowiłam spróbować Meizitanc czerwony, ponoć sprowadzony z Tybetu. Nie wiem ile w tym prawdy ale cóż spróbuje. Chodzę na siłownie od paru miesięcy,ale nic sienie dzieje. Będę się starała codziennie pisać jak się czuje i czy coś się dzieje. Dzisiaj wzięłam pierwsza 30 minut przed śniadaniem i popiłam kawą. Takie dostałam instrukcje. Po tym czasie zjadłam lekkie śniadanie 2 małe kromki chleba z rybą i banana. Banan był nie potrzebny zemdliło mnie, ale na razie czuję się b. dobrze. Jak ktoś bedzie miał pytania piszcie na adres agniecha 2331@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna sciemniara,ktora sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyskan
hej, macie jakiś inny namiar na witaminki@orange.pl - macie jakis inny namiar, bo ten mail juz nie istnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ściemniara. Ja nikomu nic nie proponuje, nic nie sprzedaje dziele sie jedynie swoimi odczuciami. Wzielam dzisiaj 4 tabletke. Czuje sie dobrze, nic mi nie jest, a 1,5kg ubylo. Jem ale duzo mniej nie odczuwam strasznego glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ściemniara. Ja nikomu nic nie proponuje, nic nie sprzedaje dziele sie jedynie swoimi odczuciami. Wzielam dzisiaj 4 tabletke. Czuje sie dobrze, nic mi nie jest, a 1,5kg ubylo. Jem ale duzo mniej nie odczuwam strasznego glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_old_27
Cześć Chciałabym kupić tabletki Lida. 5 lat temu ich próbowałam i faktycznie pomogły mi wtedy stracić nadmiarowe kilogramy. Kupowałam je wtedy od koleżanki, która miała sprawdzony kontakt. Niestety moja znajomość (w wyniku różnych perypetii) została trochę nadwyrężona i wolałabym poszukać "własnego źródła" (rany - zaczyna to brzmieć jak jakaś dilerka). Przejrzałam forum i chciałabym się dowiedzieć czy macie sprawdzone źródło w Warszawie? Była mowa o jakiś sklepach zielarskich - jest taki w Warszawie? Planuję zakup od Basi z Warszawy (która tak naprawdę mieszka pod Warszawą), ale znałam kilka negatywnych opinii na jej temat. Niby można zamówić ze sprawdzeniem, ale dalej mam lekkie opory. Mogę liczyć na Wasze wsparcie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_old_27
londonerfrompola...@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaszz
Witajcie dziewczyny;)Ponad rok temu bywalam tu bardzo czesto,Mialam dluga przerwe spowodowana ciaza.Teraz kiedy urodzilam chcialam pozbyc sie nabytych kg.Mialam naprawde dobrego dostawce z meila malgos191919@wp.pl ale niestety nie mozna teraz sie z ta osoba skontaktowac.Moze ktos wie cos o tej osobie? Zeby nie bylo-nie robie zadnej reklamy tylko szukam kontaktu z ta Pania poniewaz na jej tab stracilam 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA22222222222222
Ja tez poszukuje oryginału lida pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA22222222222222
martynkax26@onet.pl czy zamawial ktoś lida od tej pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewir
Witam, czy Ktoś miał styczną z Jackiem Wielgóreckim podającym adres jacekwie15@gmail.com? będę b.wdzięczna za jakakolwiek informację, nim stracę pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casandra xxl
Cześć kobitki walczące z kilogramami,dzisiaj zamówiłam lide ,brałam ją dwa lata temu i efekt był super,ale niestety pofolgowałam sobie z jedzeniem i teraz jak się patrzę na siebie w lustrze to chce mi się płakać.Będę się odzywać jak coś ruszy.Trzymam za Was mocno kciuki,a tak na marginesie to nasi panowie się wcale nieprzejmują swoimi brzuszkami,mój mąż mówi że to. dociskacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam od panidoktor miał ktoś od niej bo dziś druga tabletka i zero efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielarka24 to oszustka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swego czasu jadłam Lidę przez miesiąc w Anglii - było to w takim okresie mego życia, gdy bardzo przytyłam (ok.70 kg przy 168cm) i nie potrafiłam tego zrzucić, nie wiem - może przez stres. W każdym razie jedząc Lidę miałam kołatanie serca, źle spałam, kręciło mi się w głowie - ale w ciągu miesiąca schudłam kilkanaście kilogramów - nie wiem ile, bo się nie ważyłam, ale chudłam w oczach - w ogóle nie obchodziły mnei skutki uboczne, bo takiego efektu się nie spodziewałam, nagle miałam znów rozmiar 40 i byłam najszczęśliwsza na świecie - - efekt schudnięcia utrzymał mi się przez pół roku, potem neiznacznie rpzytyłam. Po pieciu latach czyli teraz znów jestem gruba (depresja) ale znów zamówię Lidę, bo kiedyś zdziałała cuda, a ja nie mam siły an diety -wiem, głupia jestem ale p prostu nie mam juz siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia385
a masz namiar na ta lide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja przyznam stosuję Lidę Meizitang od około 7 lat(...!) nie, nie co miesiąc ;), tylko obecnie wracam do niej średnio raz na rok i robię jedną kurację. Kiedyś schudłam na niej do rozmiaru 36 (miałam już 42) t.j do momentu zanim urodziłam dwójkę dzieci;) Powiem tak....oczywiście nie znamy do końca ekspertyz i wyników badań nad tym preparatem...ale bez przesady...bez przesady ;) Jestem zupełnie zdrowa, badania mam ok, morfologia prawie wzorcowa... Drogie firmy farmaceutyczne(bo wiadomo w czym tu rzecz), które tak straszycie, przed konkurencją a same nas zabijacie i trujecie lekami , które wcale nas nie leczą tylko przetrzymują stan choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sruba Widze ze co forum to inny nick ale wiadomosci te same...! Skoro nie handlujesz to po co na tylu forach podajesz swoje namiary i sie tak produkujesz? Zachwalasz Meizitanc a wszyscy wiedza,ze to podróby. Obserwuje Cie i widze w co pogrywasz koleżanko... albo moze raczej kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O każdym sprzedawcy piszesz ze oszuści po to zeby inni pisali na Twój namiar,wszędzie sie podaje i myślisz ze ktoś jest głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej sprawdzony sprzedawca mi potrzebny nie oszuści, kiedyś brałam jakieś 10 lat temu i były super a potem to już porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do urszula70 , witaj sorry że dopiero teraz odpisuję, bardzo rzadko tu wchodzę...;) Niestety ja osobiście miałam kontakt z kilkoma sprzedawcami... i faktycznie preparat różnie działał(słabiej , mocniej), i to czasem nawet od tego samego kontaktu ... Piszecie oryginał, podróbki... (?) nie wydaje mi się , by tu o to chodziło... Kto by miał t podrabiać... ? ;))) Czy coś zastępczego wsypywać i pichcić mieszanki...;P Komu by się opłacało taką podróbkę i produkcję robić...umówmy się to nie cudowne tabletki za 1000$ ani LSD ...;))) Bez sensu te teorie spiskowe i nakręcanie się, które to źródło oryginalniejsze;) Mam wrażenie, że preparaty nie są podrabiane tylko zwyczajnie czasem może źle przechowywane... temperatura, okres ważności , tolerancja i podatność naszego organizmu na specyfik jak wiemy również zmienna, powody można mnożyć. Być może, również same partie trafiają się słabsze...dodają za mało substancji czynnej, innej ... , w końcu nikt nie widział kto ma nad tym nadzór i czy w ogóle, a sama produkcja być może w lasach deszczowych... ;) I tyle w temacie, pozdrawiam wszystkich ;) ps.wpadnę tu za jakiś tydzień,dwa. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stratonike
poszukuje tabletek jadera, poproszę o info na mail stratonike@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam na sprzedaz orginalne tabletki lida i meizitang czerwony,jestem nowa.Jesli ktos jest chetny to zapraszam prosze podac meile a ja odezwe sie.Moge wyslac zdjecia produktow tylko orginaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj zdjęcia czerwonego muj adres justyna256@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję tabletek z zaufanego źródła -zielarki i inne podróbki sio!!! Na adres: dziubams@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×