Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Kolteczka
Wychodzi że Martynka sprzedaje garażowy Meizitanc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarettt
Ciekawe że tego meizitancu z c na końcu nie można nigdzie kupić poza polska .Za to wszędzie w Europie jest Meizitang z G na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracianka
Mój sprzedawca sprzedaję taki meizitang jak pisałaś z g na końcu jak ktoś jest zainteresowany to piszcie do niej na numer tel. 725725666 zawsze odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracianka
Hej Gracianka a jaką lide ma ta osoba? którą wersje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracianka
Ale dziadostwo ktoś się podpisał moim nickiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajcie dokładnie wpisy hehe
Widać,ze GRACIANKA monci tu jak sie da!!! Wszystkie te wpisy należą do Niej,tylko w ostatnich zapomniała zmienić nika i,że niby dziadostwo hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zamawiał tabletki z subitraminą od zielarka24? Ja zamierzam zamówić, ale nie wiem czy warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawilam u zielarki sibutramine 20 nie dziala tak jak lida ktora kiedys bralam ale napewno nie chce sie tak jesc innych objawow nie mam tzn. uderzenia goraca skoki cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zamawiałaś od Zielarki czy od zielarki24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zielarki 24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosicuwa
Pytasz jakbyś nie mogła wpisać w google przecież jest masę złych o niej opinii chyba ze że pisząc chcesz zrobić sobie reklamę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachetnakobieta
Hej dziewczyny cos wam doradzę, zarówno część wpisów polecających jak i część rzekomo waszych złych opinii trzeba traktować z przymrużeniem oka. A czemu ? jedni się reklamują a konkurencja która to samo robi naparza na konkurentów. Wszystko ma stwarzać wrażenie rzetelnej opinii. Tak to działa. Niestety z lekami tak już jest że na każdego działają inaczej .Trzeba samemu spróbować by się przekonać co dla was najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta.321@tlen... znowu zaczyna swoją "działalność" i KAMPANIE REKLAMOWĄ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie nie działa sibutramina od zielarki24, podróba i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuwarki
Jestem załamana, zmartwiona, od paru lat z przerwami biorę Meizitanc Czerwony ale moja "konsultantka" wsiąkła, ma wyłączony telefon i nie chcę szukać nowego sprzedawcy, ale nie mam wyjścia. To okropne, gdzie ona sie podziała, od 4 lat u niej kupuje... ostatni raz zrealizowała moje zamówienie 20 grudnia 2013... Teraz wysłałam sms, nie odpowiada, to zadzwoniłam- a telefon wyłączony. Moze ktoś oprócz mnie ma ten sam problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaka
Nie wiem co ty masz z ta dieta321@tlen.pl przecież już dawno wiadomo że to była nagonka konkurencji i tyle a w praktyce to jest ok osoba ..... no chyba że ty sama sprzedajesz i drażni cię ten fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka wawa
Hej jak ktoś chce dobry od dawna działający namiar to polecam witaminki@orange.pl mają dobry meizitang zielony ,na pewno działa bo biorę już drugie opakowanie.Bardzo dobry kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy może mi ktoś dać sprawdzony kontakt do osoby sprzedającej oryginalny meizitang czerwony? Mój mail alaaa22@wp, z góry dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 222222
Proszę o namiar na orginalny czerwony meizitanc już parę razy się nacielam na podróbki .prosze gdzie moge kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia585
hej. mam pytanko - czy wogóle są sprzedający, którzy wysyłają np. jedną tabletkę na próbę? oczywieście za opłatą. Wykluczyłoby to ewentualnych sprzedawców podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texasm
Witam, jak powinny wyglądać tabletki lidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny sprobujcie na maila lala222012@interia.pl ma oryginaly ja sie nie zawiodlam i polecam tez wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Aneczka
do SZUWARKI.. mAM WRAŻENIE że ja tez utraciłam kontakt i to do tej samej osoby co Ty Droga Szuwarko.. :( wiem co czujesz :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY KTOS KUPOWAL LIDE OD WIZYTÓWKA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Lidę od skuteczne6odchudzanie@gmail.com. W koncu uwierzylam w dzialanie tabletek. Rewelacja, jestem mega zadowolona i nie moge sie na siebie napatrzec :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlogCiPomoze
Gosc co podal bloga reklamuje sie na kazdym forum we wlasnym interesie!!! Nastepna sciema dla naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam od basiawawa13 tez mam utracony kontakt a miala 100% oryginał Zamówiłam przez ogłoszenia 24 i podróba nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenn34
Witam, jeżeli ktoś chciałby zakupić oryginalne preparaty odchudzające to zapraszam do kontaktu: ryana7@wp.pl Mam do sprzedania zixiutang - lepiej działa niż lida, meridia, itp. a jest całkowicie naturalny; sprzedaję też hoodię p57 - też naturalny specyfik. Dla nieprzekonanych - proszę poszukać informacji w internecie o tych specyfikach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś preparatu odchudzającego ze strony zielarka24.pl Czy ktos z Was kupował na tej stronie? Chcialabym wiedzieć czy nie są oszustami i czy produkty są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×