Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Po dwoch zakupach podrobek,postanowilam ze juz wiecej nie dam nikomu na sobie zarobic,jednak po dluzszym zastanowieniu dalam sobie ostatnia szanse i skorzystalam z namiaru tu wczesniej polecanego,nalisalam smsa do 510 581 694 i zamowilam Meizitang czerwony zelowy. I nie zaluje,ze zaryzykowalam bo wreszcie cos zaczyna dzialac! Jestem po 6 tabletce a juz ponad 1kg mniej,wiec faktycznie oszustow jest wiele ale trzeba miec duzo szczescia zeby trafic na oryginal za pierwszym razem. Mnie sie udali dopiero za trzecim. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNOWY
Witajcie szukam oryginalnych tabletek Zi xiu tang czy możecie mi pomóc gdzie je mogę kupić. Bardzo proszę o pomoc bo mam duża nadwagę i żadne diety i ćwiczenia nic nie dają . Schudnę parę kilo , które zaraz wracają. Jestem załamana a słyszałam że te tabletki naprawdę są dobre. Proszę pomóżcie mój e-mail annaspr@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanaprzezzielarke24
Jestem kolejna oszukana przez zielarka24. Kupiłam meizitang dostała jakieś g****a po którym mam napady wilczego apetytu. Mój mąż który jest policjantem zabrał to do zbadania. Dramat. Wiem ze oficjalnie będą szukać osób o szukanych przez tzw zielarka 24 a takich jest jak się okazuje wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubciaBuziaczek
Ja Meizi czerwony kupowalam od calories@vp.pl i naprawde z czystym sumieniem moge ten namiar polecic osobom,ktore tak jak ja sie mecza z kilogramami. Cztery razy musialam sie natknac na oszustow,az wreszcie trafilam na uczciwego sprzedawce. Moj wynik z 90,400 na 83,100 w prawie trzy tygodnie i dalej sie odchudzam,bo to dopiero poczatek. W opakowaniu jest 36 kapsulek,wiec mam na 36 dni potem zakupie jeszcze jedno. Walczcie o siebie dziewczyny bo mimo,ze to tylko 7kg to i tak moje samopoczucie juz bardzo wzroslo. Powodzenia kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie na przyklad lida nie dzialala a meizitang sie sprawdzil doskonale. Nie mozna pisac,ze ktos oszukuje bo nie wszystko dziala na kazdego. Kiedys tez zostalam oszukana ale facet zamiast torebki za ktora zaplacilam 230zl przyslal mi papierowy karton zlozony na kawalki. To jest dopiero chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką. Kupiłam tę tabletki 3 lata temu. Pięknie schudłam. Problem w tym że później miałam problemy z watroba bardzo wysoki Alat. Dopiero po roku w miarę się unormowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_basia
Calorie@vp.pl chyba sie tu znowu reklamuje. Ja kupilam i nie dzialaja. Nie dajcie sie nabrac tak jak ja wydalam 160 zl i do kosza. Zamiast schudniac przybralam i niestety nie wiem co za swinstwo kykalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupic dobra jadere??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissEliot
Na kazdego kazdy preparat dziala inaczej na mnie na przykład najlepiej działa Lida bo Meizi był za słaby brałam zielony Botanical

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubyReksio
do oszukanaprzezzielarke24 Ja też zamówiłam M od Zielarki 24. Drugi dzień i raczej podróba, a na pewno nie działa jak kiedyś:( A czy mąż może przebadał te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoCoZaGlupoty
Przestancie wypisywac,ze czyjs maz jest policjantem i niby bada tabletki... no kurde smiac mi sie chce jak czytam takie bzdety dlatego juz nie wytrzymalam i musialam to napisac! Takie wkrety juz tu wczesniej dziewczyny pisaly i nikogo te bajki nie ruszaja. Nie trzebabylo kupowac i juz a nie teraz bajki opowiadac :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozecie pisac,ze ktos was oszukał skoro dostałyscie zamawiany towar! Rozumiem mydło czy paczke ciastek w kopercie zamiast tabletek ale dostałyscie preparat i jeszcze pretensje. A skad wiecie,ze nie działa? Jakos inni sie nie skarza. Ja mam wrazenie,ze wszystkie te wpisy pisze jedna i ta sama osoba,zeby pograzyc inne. SZOK :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok ze wciskasz znowu jakis kit. Chyba wiadomo kiedy dziala. Po drugie przed zakupem pyta sie czy sa orginalne. Jezeli ktos pisze ze tak a przysyla nieorginalne to jest to OSZUSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixixixix
Kazdy tu wciska kiciory co jeden to lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Meizitang czerwony jest najlepszy inne odpadaja i jak chcecie naprawde schudnac to trzymajcie sie tylko tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrunia
dziewczyny ja już tu wcześniej pisałam że tylko meizitang żelowe kapsułki ten czerwony działa bo lida też dobra ale meizi niezastapiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest Meizitang czerwony w żelowych kapsułkach,reszta nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje meizitang zielony-prosze o namiary do uczciwego sprzedawcy. Czytajac wszystkie fora az boje sieod kogokolwiek zamowic bo tyle oszustow. A kg przybywa.. motywacja jest juz tylko meizitang zielony!!! Prosze forumowiczki o polecenie kogos atakze o info od kogo nie brac!!! sami@vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonajaaaaaaaa
jestem wściekła normalnie :/ od 10 lat z przerwami oczywiscie biore lide,mój stały kontakt dwa lata temu zwinął działalność i kilka razy zamawiałam stąd meizitang-lida.wizytowka.pl/ wiem jak lida działa więc nie gadajcie mi bzdur ,ze jest oryginalna tylko na mnie nie działa.ja mam po tej jeszcze większy apetyt.nieładnie tak naciągac ludzi tym bardziej,ze tabletki tanie nie są.za pierwszym razem byłam za dowolona i dużo znajomym zamawiałam u tej pani.teraz wszystkim odradzam skoro stałym klientom bubel wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka głupol25
Hej, m am 25 lat, wzrost 172 cm waga 51 kg czyli nie mam zadnej nadwagi a wrecz wygladam na szczupla , znajomy dal mi tabletki lida DaiDaiHuaJiaoNang zawierajace 350 mg sibutraminy. Powiedzial ze dziala jak snri wiec chcialam sprobowac. Jakos sie tak potoczylo ze przez 3 dni sroda, czwartek piatek -26,27,28.11.2014 wzielam az 7 tabletek zwiekszalam tak bo spodziewalamania sie jakiegos wiekszego kopa a nie braku checi jedzenia. W rezultacie przez te 3 dni nie potrzebowalam snu, a sobota i niedziela jak juz przestalam to brac spie po 3-4 h denerwuje mnie to. Ale nie mam zadnych objawow ze strony serca, oddychania, czy moglam uszkodzic sobie jakies wewnetrzne narzady przy tak ogromnej dawce zazytej przez 3 dni?, martwie sie bo to byla na raz naprawde ogromna dawka, prosze o jakies odpowiedzi porady. Dzieki z gory Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o jakas porade czy mam zrobic proby watrobowe ? Czy od razu moglo mi sie cos stac? Narazie w celu regeneracji watroby zarzylam dzis jedna łyzeczke ostropestu plamistego. Prosze czekam na jakies info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary Anne Hughes
Dzień dobry !!! Czy potrzebujesz pożyczki w drodze kredytu? Potrzebujesz więcej kapitału w drodze pożyczki lub linii kredytowej? Czy jesteś osobą prywatną, która potrzebuje finansów, asystenta? Potrzebujesz wskazówek, aby podejmować właściwe decyzje biznesowe? Zapewniamy stałe kredyty dla osób fizycznych i firm prywatnych oraz firm i właścicieli firmowych, ogromna kwota kredytu jest również dostępny do refinansowania domu, i twoje trudności sukcesu. Bez względu na okoliczności, na własny rachunek, na emeryturze, mają słabą ratingu kredytowego lub finansami firmy, możemy pomóc. Aplikuj teraz przy oprocentowaniu w wysokości 3% i porządku w dowolnej ilości, aby umożliwić nam pracować żądania pożyczki w terminie 4 godzin. Poczcie e-mail do nas: mrscloe.dept@outlook.com Dzięki i Pozdrawiam, Mary Anne Hughes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam i chce powiedziec ze we francji tabletki lida idie kupic w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaStobiecko
Dzien dobry,podziele sie swoja opinia i dodam kontakt do calories@vp.pl bardzo dobry sprzedawca,szybka przesyłka i co najwazniejsze tabletki Meizitang działaja od pierwszej kapsułki. Kupiłam za 160zł z wysyłka i jak do tej pory pierwsze,przy ktorych faktycznie widze zmiane. Pozdrawiam i dziekuje sprzedawcy za uczciwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mezitang.sklepy24h.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meizitang.sklepy24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×