Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Ofcia
Jak masz tańsze źródło, to proszę o kontakt. Ciekawa jestem jak zarabiają po 100 zł, jak tyle kosztuje opakowanie. Jak można zamówić inaczej i taniej, to chciałabym wiedzieć skąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do chętnych, znam adipex z czasów kiedy nie było to zakazane i teraz chętnie kupię, ale trafiłam już na oszusta, więc nie wiem gdzie to kupić i nie wtopić, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dupa blada ktoś pisze żeby sie do niego odezwac bo sam sprzedaje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinnn
hej, Ofcia i jak tam stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucjkij
Ja jestem super zadowolona jak narazie nieźle idzie kupowałam poprzez email shopping.time@o2.pl troche czekałam na przesyłke bo wysyłana jest z zagranicy ale jak dla mnie można poczekać ważne że efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moje panie ja osobiście kupuje https://smuklalinia.sklepna5.pl to sprawdzony skep godny polecenia daja dobry kontakt i orginalny towar i do tego rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orginalna lidia ,meizitanc hoodia ja kupiłam tam i działa dostałam nawet rabat wreszcie uzyskałam upragniona wage Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta40plus
Osiem lat temu używałam tabletek Meizintan, efekty były super. Niestety kontakt z tamtym sprzedawcą przepadł i można powiedzieć że zaryzykowałam kupując u nieznanej osoby. Napisałam pod maila shoping.time@....i tam Pani poleciła mi Lidę. Pani odpowiedziała na wszystkie moje pytania i zdecydowałam się na kurację. Tabletki szły długo ( ok. 20 dni ). Miałam cykora że nie dojdą, ale doszły ;) Mam 45 lat, jestem zdrowa i nie odczuwam znacząco skutków ubocznych. Najbardziej odczuwalna jest suchość w ustach, ale mozna przeżyć. Do jedzenia muszę się zmuszać :) Skończyło sie wszelkie podjadanie, po prostu nie mam ochoty na słodycze, lody, i inne frykasy. Czasami mam gęsią skórkę, ale nie z zimna tyko ot tak. Śpię normalnie. Nie skacze mi ciśnienie i ogólnie czuję się dobrze. Po 10 dniach brania tabletek mam 3 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore już trzeci raz od synonim@vp.pl Pan bardzo uczciwy i tabletki działaja. Kupowałam teraz i jakis czas temu. Zawsze działaja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o sprawdzony kontakt na dobrego sprzedawcę L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2016
Dość ciężko znaleźć aktualne opinie i efekty wiec postanowilam że bede pisac. Dopiero zamowilam lide, ceny są naprawdę różne. (Od 75 do 200zl) Zrobilam aktualne badania i po stosowaniu zrobię ponowne. Brałam Adipex ale niestety po 100 tabletkach i podwójnej dawce 4kg w dół nic specjalnego. Na lide zdecydowalam się ponieważ kolezanka brala ale 6 lat temu ale wierze że dzialanie bedzie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2016
No i wreszcie przyszly, ku mojemu zdziwieniu zamiast Lidy mam Mezi czerwony. Nie do konca jestem zadowolona no ale juz trudno, moglam je odeslac i czekac na Lide ale juz nie chce czekac chce sie pozbyc kg. O 17 wielam pierwsza tabletke, teraz czekam na reakcje co bedzie sie dzialo w kolejnych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2016
Wzielam 4 tabletke niestety zadnych zmian i efektów ubocznych, nawet suchosci u ustach. u Was kiedy wystąpiły jakiekolwiek zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny polecam wam adres chillinwtf@gmail.com po lidzie schudlam 7 kg w 25 dni tak naprawde bo 5 tab odpuscilam siostrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaa77
Używałam tabletki Lida i nic nie schudłam więc szkoda kasy. Schudłam 8 kg ale jak zastosowałam dietę Sandruni. Próbowałam już wiele różnych środków ale teraz dopiero mi się udało :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goanna05
Kupie tabletki lida. Proszę o kontakt goanna05@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię oryginalne tabletki Meizitang lub Lida (poprosze wcześniej o zdjęcie, będę wiedziała czy są prawdziwe czy podróby). Kontakt: moniakaba@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś obecnie to stosuje tabletki Lida? Kupiłam i zastanawiam się czy zadzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiulka 83
Prosze dziewczyny o namiar na uczciwego sprzedawce oryginalnego meizitanc. Mam 20kg nadwagi po 3dziecku i nie moge juz w lustro patrzec. Prosze pomozcie, piszcie na maila kudlatyrulonik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość js
Jak wyglądają orginalne tabletki mezi czerwonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona z tabletkami Pani Doktor to oszuści. Wysłali mi podrobione tabletki Jadera na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam u shopping.time@o2.pl już dwa razy sporo udało mi sie schudnąć polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziś dostałam meizitang strong version w buteleczce zapakowany w czarną folie tylko ze był otwarty .....czemu nie wiem tabletki jasno zielone z napisem tylko po zażyciu pierwszej co pół godziny musiałam chodzić do łazienki na siusiu cy tam jest coś moczopędne miał ktoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi sprzedawcami same podroby mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z waszym odchudzaniem piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś zamawiał na sprzedajemy 24 kupiłam tam mezi czerwony i biorę 3 dzień i nic kompletnie się nie dzieje tabletki w dwóch odcieniach zieleni bez żadnych numerków znaczków proszek Ala jasny brąz zamówiłam teraz również lide może ktoś mi mógł by powiedzieć jak wyglada orginalna tabletka i opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×