Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

znaczy ze niewiadomo co ;) przewidywania sa marne bo bronisz cala druzyna dostepu do bramki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drużyna pierścienia:P 2 elfki już są czyli chochlik , kto się zgłasza na inne stanowiska?: ludzie, hobbici, krasnoludy, orki słucham propozycji hehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja rezerwuje Arragona :D podobaly mi sie obie pacjentki ktore sie w nim podkochiwaly/kochaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee w legolasie malolaty sie podkochuja :P hehehe wole Arragona ;) hmm tak sobie mysle ze moze sie nie spodobalem ... Arwenie i dlatego tak ze mna pojechala ? :P dobra a primi to kto ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba mi ten boromir faktycznie pasuje bardziej niz legollas :p przynajmniej jest po czesci zlym charakterem :p Viki a Ty jeszcze zyjesz ?;) [_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowina byla niach niach ;) typ urody niewinna panienka ;) fajnie taka zbalamucic :D more coffee [_D [_D [_D [_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez racja ;) chodzilo mi raczej o typ urody ;) Chochliczka bedzie wkoncu to \"wyrazniejsze\" zdjecie czy nie? krotka pilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom Bombadil (ale tylko dla czytających) w filmie (wersja dla kretynów) nie było. pamięta pierwszy dzień, pierwszy deszcz, jedyny, co był zawsze i zawsze będzie i jedyny, na którego nie działa moc pierścienia, bo pamięta czasy przed przybyciem elfów, krasnoludów, hobbitów, czarnoksiężników i ludzi. i chodzi po lesie i śpiewa z radości, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co wy pierdolicie? wsiąkliście w te bajki jak jasny gwint! obudźcie się! jestem podjebany ale coś mi tu nie gra! to wy? TO WY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krawaty zaraz pewnie dostaniesz, wszyscy nie mieli problemu z fotkami oprocz mnie :P no widzisz primi kazde z nas lubi trylogie ;) co do filmu: oprocz tego co napisal krawwaty, za malo sexu w nim bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
Do znających zdjęcia: Czy Chochla ma brodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
Do znających zdjęcia: Czy Chochla ma brodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
Do znających zdjęcia: Czy Chochla ma brodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra- jeżeli chochlik lubisz to nie ma sprawy-ja lubie łowic ryby. buhahahahaha!pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
Adasiu, weź się zaloguj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krawaty zaraz pewnie dostaniesz, wszyscy nie mieli problemu z fotkami oprocz mnie :P no widzisz primi kazde z nas lubi trylogie ;) co do filmu: oprocz tego co napisal krawwaty, za malo sexu w nim bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×