Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

hehehe gorraca niewiem :P misie i do tego i do tego :P szkoda ze nie mielismy zadnej bitej smietany czy cos tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc wszystkim:-D 👄 dla babeczek:-D no ja mialam wczoraj tylko jedną kobietę w lozku.. ale tez było gorrrąco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica - niestety nie posiadam takowych, Paniom z tego topicu najwyrazniej sie niepodobam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica - poszukam wolnego dnia w kalendarzu :P poza tym interesuja mnie tylko okolice centr. Polski ;) zainteresowana ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica - najlepiej jak bys miasto napisala ;) tylko cholera mam teraz napiety terminarz, musze sie nabawic niedawno utworzonym trojkatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe CHochliczka :DDD :P dobre ;) anielica- napisalem ze sprawdze w kalendarzu ;) pisz miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica tak to sie niedogadamy ;) jakies dobre slowo za dobre checi chociarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielico, a jeśli odpowiedź na maila brzmi.... tak....? bratnia - jeśli chodzi o mnie i o anielicę to .... 2:0 dla primiego:D więc musisz się bardziehj starać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica - moze byc goracy, z jezyczkiem, wiesz gdzie ;) gorraca - cuz mam poradzic ze primi zwierzak taki obrotny :P Chochliczka - nie mam maila anielicy ;) ale dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anieliczko - nie gniewam się Kotku...😘😘😘 przeciwnie - może dołączysz - wystarczy dla obu ...:D chochlik rusz tą piękną główką i skumaj masz maila do anielicy:D nic więcej nie powiem:P p.s.dzieki za śmieszne maile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Hej, czytam od niedawna wasz topic i za cholere nie moge zrozumiec kim jest ten "niedopieszczony" nie widze jego wpisow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Kurcze, szkoda...wiec dopieszcze go jak wroci z urlopu...a do kiedy jest na tym urlopie? Jak jest z Wroclawia lub okolic to z checia sie spotkam z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Ale czy to mozliwe zeby kasowal je sam? W calym topicu nie ma chyba jego wpisow bo ciagle widze tylko odpowiedzi i nie bardzo wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Chcialam dorzucic swoja pomocna dlon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisy zniknely, bo o to poprosil moderatorow. Nie sadze, zeby sie wiecej wypowiadal niedopieszczony nadal sie wypowiadal na tym topicu, no coz moge sie mylic...w koncu zludne bylo moje wrazenie ze znam tego czlowieka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche namieszalam, ale chyba wiadomo o co chodzi :D Jego Lady dowiedziala sie o tym topicu i nie jest zadowolona z wybebeszania sie na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się👄 - ledwo żyję 2 dni chlenia i dziś znów. zjebany humor mam. nic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×