Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

PENETRUJESZ ??????????????????????????? :-P :-D ja nie zaczynam o stosunkach tylko o grzecznym spaniu z rączkami na kołderce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż - na czytelnika to opierasz obie dłonie zaciśnięte luźno w pięści o kant biurka i kładziesz na nich głowę jakbyś czytał książkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pozycjach spania bez penetracji 💤 śpiący jesteśmy 👄 mężatka - masz kawkę D napij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
230 V ? ale do herbaty - mam taką fajną zimową, z cynamonem, goździkami, imbirem, skórką pomarańczy i jabłkiem :-P pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria08 ... z północy PL powiadasz ;) Jesli nie był to tylko krótki epizod, to jest możliwe, że kiedyś się widzieliśmy na jakichś zawodach :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca ze sklepu :-P a idąc dalej tym tropem - z markieta a konkretnie z Carrefour`a - herbatka jest marki Teekane i jest w dwóch wersjach :-D Pyyyyyyycha Mężatka dużo by pisac - poczytaj wstecz :-) ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria08... daleki jestem od straszenia, bynajmniej nie było to moim zamiarem. U mnie tez to nie jest epizod, wiec pozdrawiam tym bardziej goraco i zmykam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wiecej mam Ci mowic szczegoly mojego pozycia?:P wiesz bo ja jednemu robilam dobrze na biezaco, a dla drugiego przygotowywalam scenariusz namietnego spotkania na dzis i jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×