Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

no nie zakopiec, szklarska poręba , ale wynajęliśmy tam cały pensjonacik na ok20 os. a jest nas na razie 12-14 osób, wiec jak by co to zapraszam, miejsca są, zabieraj swoją kobitkę i heya, będzie miło!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zakopiec, szklarska poręba , ale wynajęliśmy tam cały pensjonacik na ok20 os. a jest nas na razie 12-14 osób, wiec jak by co to zapraszam, miejsca są, zabieraj swoją kobitkę i heya, będzie miło!!!!!! chochelka też się zmieścisz:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca hehe niewiem czy by mi na zdrowie wyszlo zabranie mojej Kobiety do Was :D ale bardzo dziekuje za zaproszenie ;) jeszcze 2 h ;\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was to zostawic na pare godzin tojedno smutne, drugie zapracowane, a ogolenie dyskusja kulturna jak z radia maryja.. ludzieeee usmiech na twarz, i wyciagac fantazje z lamusa, i wszystkie znane wam zboczone texty :-D a jak nie to slownik specjalny zakupic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz gorrąca pewnie bratnia sie boi co by jego kobieta nie dowiedziała się od nas jakich przyjemnosci, w sensie, ze bysmy jej pokazaly jak to moze byc bosko z kobietą, i potem on musialby sobie radzić sam ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze prosze... dopieszczony rozkręcasz się widze :-))) przestan bo mi sie az gorrrąco zrobiło na sama mysl mimo ze Twoja Pania nie jestem :-D ale niezle niezle, wspolpracownikom by sie podobalo, a kolezanka by sie wreszcie odstosunkowała od Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki - no właśnie o tym mówię, zobaczyłaby, że tak jak kobieta kobiecie może zrobić dobrze to żadan facet nie potrafi i bratnia od tej pory na \"ręcznym\" musiałby jeżdzić hehehe a skąd Ty wogóle?, zabrałabym Cię z Twoją kobietką do fajnej less knajpy w moim city:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech gorrrąca ja nie les jestem,ja hetero z ciagatkami do \"bi\" ale nie do konca przetestowanymi (nie)stety. ja z polnocy polski, i takie knajpki znam, aczkolwiek zaliczylam jak na razie jedna - jedna z najlepszych imprez na jakich byłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrąca no nie kuś mnie teraz w pracy, bo juz i tak ledwo sie skupic mogę ;P a Ty zktorej czesci PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopieszczony tez jestes skorpionik? no to bosko:-D witaj w klanie:-D a moze zaraz sie okaze ze tu same skorpioniki są? no jak tam reszta klanu? deklarowac sie prosze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
centralna polska ... a nad 3jkacikiem juz powoli pracuje, sobie tez nic do zarzucenia nie mam :D 2k 1mk ofcoze ;) wiec nie straszyc mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale bym się nie zdziwiła, skoro sie dogadujemy i się jeszcze nie pozabijaliśmy bo tylko inny skorpion ze skorpionem się zbrata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie cholernie ze skorpionami nie dogaduje :D a znaku nie napisze, rozumiecie, konspiracja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wlasnie bratnia jak ja zart raz puscilam do ciebie o zmianach pozycji to Ty zaraz ze sexu wirtualnego nie uprawiasz.. a kto tam o sexach zaraz mowil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak sie minalem ze starszymi kolezankami z pracy, takie pod 40, moze 35 , zadbane, ladne, usmiechniete... i wiecie co .. hehe z checia bym sie z ktoras z nich przespal .. napewno duzo potrafia w sexie ;) jeszcze godzina i do domu bo juz nie wytrzymam i exploduje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dziwne to jest, przyznam, przechodzilem juz w wieku 25 lat okres ze mialem ochote na \"mlodki\" tzn jakies 17-18, teraz cos mnie nachodzi na 30 parolatki ;) szczegolnie 2 sa takie fajne, ladnie sie usmiechaly ;) co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
ze starszymi paniami.....no nie wytrzymam....aleś teraz dowalłl bratnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×