Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

zawsze lubię:D ale jeśli po wypiciu to zależy jakim:P zbyt mocny stan niewaszkości może utrudnić lub uniemożliwić działania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówimy z bratnią o lekkim kacu, a nie o gigancie, wtedy rzeczywiście gwałtowne ruchy nie wskazane:D raz w życiu miałam takiego kaca, że błagałam, żeby mnie ktoś dobił hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zimowa deprecha, u mnie sypie za okienkiem ;) to ja jeszcze dodam: sex po hmm \"stymulantach\", ktos lubi ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozesz niedopieszczony 👄 prosze sie tak nie dolowac, juz zima sie zbliza, zadna tam jesienna deprecha, prosze sie nie mazac, na pewno dostaniesz sexy prezenty od Mikolaja ;) witajcie wszyscy :-D bratnia ja tam nie lubie specjalnie sexu po alkoholu bo mam wytlumione doznania, ale ja ostatnio wlasciwie nie pije, bo nie moge, no chyba ze wode mineralna. a ze zdolnosc super bawienia sie nawet w pijanym towarzystwie, i tanczenia bez stymulantow mam niesamowita, wiec niepicie problemem nie jest dla mnie zadnym :-D smieje sie ze oszczedzam na alkoholu, a znajomi i tak powatpiewaja czy to aby na pewno tylko woda mineralna niegazowana tak dobrze zawsze sie bawie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no tak \"przepracowalem\" zaledwie 3 h a teraz mi sie zachcialo na jakies balety wybrac ;) tymczasem dzis dopiero sroda ;\\ zaraz zaraze sie deprecha czy tez dolem niedopieszczonego ;) btw niedopieszczony, Twoja Kobieta nie ma wiekszej ochoty po jakims winku lub podobnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często za kierowcę robię wiec wtedy soczek bananowy tylko ;) a przed seksem w zimowy wieczór dobrze czerwone winko robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony a moze Ty opis zmien, bop jak go ciagle widzisz to sie dolujesz? np. jestem bogiem, wyobraź to sobie:-D albo jestem bogiem sexu, moja kobieta plonie jak ogien jak tylko mnie zobaczy :-D wiesz takie opisy w formie afirmacji podbudowuja ego:) powoli sie w nie wierzy, a czesto sa to samospelniajace sie przepowiednie:))) co prawda nie testowane na zwierzetach, ale w moim zyciu dziala to booosko :-D radze sprobowac, zaszkodzic nie zaszkodzi, a pomoc moze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrąca ... bananowy soczek mówisz..??? :-D i to tak za kierownicą... no ladne kwiatki.. nie zgarneli Cię jeszcze za \"obraze moralnosci\" w miejscachj publicznych? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glową
no..ja to zwykle mam albo kaca giganta albo w ogole, formy posredniej nie miewam ;) niedopieszczony , victoria ma racje nie zaszkodzi a moze pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie zgarnęli:D mniam:) niedopieszczony, systemem małych kroczków, na początek zmień nick na \"dopieszczający\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam,biegam,a wy tu diablice się schowały!!! i nie dadzą primiemu znać! no ładnie!a primi kwiaty🌻 i buziaki 👄 ech! niewdzięcznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety znowu zaczynacie moja wyobraznie pobudzac, a to niezdrowo tak bez spelnienia sie unosic, ide wiec popracowac pilnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony jaki Ty masz sliczny opisik:D juz lubie Twoja skromnosc :-D pomysl tez o zmianie nicku na dopieszczony tak jak tu kobietki radzą, tylko popatrzysz i juz same oczki sie beda smiac, wiadomo sukces to w 90% sprawa psychiki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-):-):-) na urlopie bimbam sobie :P buuu ostatni dzień. Jutro chryja na nowo się zaczyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×