Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witajcie w ten (wreszcie!) słoneczny poranek! Może ja jestem potworna maruda, ale jakoś ostatnio kiepsko się czuję. Dziś w nocy obudził mnie potworny ból brzucha, aż się przestraszyłam, że to już... Ciągle jest mi niedobrze, duszno, no i te plecy... Ja rzeczywiście jestem pracuś straszny, ale zaczynam się łamać; może by choć trochę zwolnienia? Tym bardziej, że praca jak to praca, nie pozbawiona stresów, przez które czuję się jeszcze marniej. Przepraszam, tak sobie ponarzekałam od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie mamusie. Dawno nie pisałam i mam spore zaległości w czytaniu forum, ale napewno nadrobię :), niestety praca mnie tak pochłonęła że na nic nie mam czasu. Na początku chce pogratulować wszystkim młodym mężatką oraz dziewczyną które obchodziły urodziny. U mnie dziś już 30 tydzień, zaczynam powoli wielkie odliczanie, ja już naprawdę nie mogę się doczekać mojego malucha, ostatnie przygotowania trwają, jeszcze muszę meble do pokoju zamówić oczywiście jak tylko się zdecyduję - bo ostatnio z tym u mnie gorzej, uzupełnić ubranka, no i oczywiście spakować torbę do szpitala. Mam dylemat nie wiem jaki rozmiar piżamek kupić, zwykle nosiłam 36 teraz mieszczę się w np. płaszcz 40 ale co do piżamki to dla mnie czarna magia. :) nie mam pojęcia jak mogę wyglądać za 2 miesiące. Jaką bieliznę do szpitala mam wybrać, czy np. majtki jednorazowe się sprawdzają? czy też rozrywają i spadają? Jakie butelki dla dziecka kupić? Może coś doradzicie bo ja zupełnie jestem zielona. :) Jeszcze jedno mnie martwi, maluch dalej leży ukośnie główką zapiera się o jedno biodro a nóżkami o drugie, nie wiem kiedy powinien się obrócić, a nie chcę mieć cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tego pieknego dnia.. Wczoraj bardzo sie umordowalam, musze przyznac..jak o 13.00 wyszlysmy z Gabrysia z domu, to na zwiedzaniu sklepow z zabawkami, wozkami, potem na odbieraniu od krawcowej szatki chrzcielnej dla siostrzenca, potem zalatwianiu w kancelarii formalnoscii (ostatni dzwonek-w niedzieel chrzest) i na wyprawie do siostry spedzilysmy okolo 5 godzin, potem szlismy w gosci i w domu bylismy przed polnoca jakos.. Na dodatek znowu zjadlam chyba cos nie tak, bo mnie watroba boli i z lekka mam niedyspozycje zoladkowe dzis :-( Eh, dzis spokojniejszy dzien planuje..zdecydowanie.. Ekinio-----dziekuje Ci bardzo za propozycje, jesli nie uda mi sie kogos z mojej rodziny zaprzagnac do zajecia sie Gabi, niewyklluczone, ze bede zmuszona skorzystac z Twojej pomocy ;-) Ale szkoda by mi bylo Cie tak fatygowac ..Niezaleznie od wszystkiego, skoro tam w okolicach pomieszkujesz, to moze spotkamy sie na jakis spacerek czy co? I porownamy na zywo nasze brzuszki? ;-) Co Ty na to? Moja dzidzia mam wrazeie ze od paru dni tez jest juz glowka do dolu..To moje przeczucia tylko bo usg nie mialam ale czulam (tak mi sie wydawalo przynajmiej) jak sie obraca..a teraz kopie zwykle na gorze, rzadziej boki.. Ale moze mi sie tylko tak wydaje :-) Ciekawe ile wazy... Donn-----fajny artykulik Dziewczyny kochane! w kwestii kilogramow, nie martwcie sie tym..Ja bym sie zamienila z Wami, bo mam juz dosyc komentarzy o moim malym brzuchu..a jak juz ktora kobitka jest delikatniejsza to tylko robi ciut glupia mine na wiadomosc ze to 28 tydzien sie konczy..Mi osobiscie moj brzuszek wcale taki maly sie nie wydaje, eheh, na zabiedzona tez nie wygladam zdecydowanie. Za to mam wrazenie, ze skoro przytylam pol kilo w ciagu tygodnia ostatnio to moze w koncu zaczelam tyc :-P na calego! Buziaki, dobrego dnia nam wszystkim zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze się spytać, czy też macie napinanie się brzucha, ja czasami mam silne i bolesne napinanie, muszę wtedy zmienić pozycję, również zdrza mi się takie jakby parcie na szyjkę, w każdym razie tak czuję. Boli mnie również jak dzidzia kopinie chyba w środek kręgosłupa bo przechodzi mnie taki nieprzyjemny prąd porównywalny do tego jak człowiek uderzy się w łokieć, wizyta u lekarza za 10 dni, a potem już co 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka----- ja bralam do szpitala tylko koszule nocne duze specjalnie, z rozpieciem z przodu, zeby mozna bylo karmic. Majtek jednorazowych nie kupowalam, teraz tez nie bede, bo szczerze mowiac nie widze poterzeby, chociaz nie zaprzeczam, ze niektorym moga pasowac bardzo :-) W kwestii butelek, ja tylko dostawalam w prezencie, sama nnie kupowalam..zreszta zaczely byc potrzbne dopiero jak zaczelam zostawiac gabrysie na dluzej z rodzicami, kiedy jezdzilam na uczelnie, a potem okolo 6 miesiaca jak wprowadzalam soczki...Ach stare dzieje...A za pare miesiecy znow to bede przepabiala, hehe]] A z dzidzia spokojnie, lekarz mi mowil kiedys ze dziecko moze ie przekrecic nawet dwa tyg przed porodem dopiero, nie martw sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko z miłą chęcią się z Tobą spotkam, gdzie podawałam meil do mnie ale na pisze jeszcze raz - ekinio@wp.pl, napisz gdzie i kiedy może być u mnie okolica fajna i spokojna więc zapraszam, w przyszłym tygodniu jede na wieś do rodziców ale od 12.06 bede już w domku cały czas, więc do zobaczenia Stokrotka_26 ja też czuje takie napinanie się brzucha - boli strasznie - może musi tak być, ale lekarz mówił żebym brała nospe i mi pomaga, a jeśli chodzi o kopanie - w kreęgosłup nie kopie za to bawi się non stop delikatnie przewiera rączkami - fajne uczucie ale nie na długo, zwłaszcza gdy chce iść spać miłego dnia mamusie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio, super, to zgadajmy sie po 12.06. a masz gg? jagna, super filmik, widzialam go juz, ale zawsze jak patrze na te dzieciaki to rycze ze smiechu, hhehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
HEJ Postanowiłam napisać do Was, gdyż szukam miejsca gdzie można pogadać, podzielić się wrażeniami itp. Spodziewam się dziecka. Termin mój to 13 sierpień. Będę miała córeczkę, już się nie mogę doczekać!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B witaj miedzy nami zapraszamy na pogaduchy zrob sobie stopke i wpisz sie do tabelki. Jak przechodzisz ciaze? jagna filmik super musze slubnemu pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B, witaj na topiku! 🌼 i serdeczne gratulacje co do coreczki ❤️ 🌼 🌼 Zagladaj kiedy chcesz i napisz cos wiecej o sobie, zebysmy sie poznaly! Co do ukladania sie glowka do dolu, to ponoc male zalapuje ok. 32 tyg i juz mniej wiecej wtedy lezy jak trzeba, ale bywa ze nawet potrafi zmienic pozycje i w 36-tyg. i okazuje sie ze wsyzstko ok., wiec nie mam zamiaru martwic sie na zapas. Co do seksu, to chyba jestem bardzo sfrustrowana seksualnie, bo sa buziaczki, komplementy, chwytanie za pupe :-D ale tylko tyle.... :-( J boi sie chyba, zebym nie urodzila za wczesnie. W ostatnim trymestrze trzeba juz toszke uwazac. Tylko ze przez to wszystko snia mi sie pozniej jakies erotyczne scenki i normalnie jak to moja znajoma kiedys ujela \"kisiel w majtkach\" :-D :-D :-D a potem sie budze i widze wielkie brzusio przed soba i odechciewa mi sie ryzykowac. Ponoc meskie nasienie zawiera w sobie hormon o nazwie prostaglandyna, ktory moze wywolac u ciezarnej skurcze a poza tem zmiekcza szyjke macicy. Wniosek z tego, ze jak sie nie chce urodzic po terminie ;-) to trzeba wspolpracowac z tatusiem :-D Porownalam swoja wage sprzed tyg. i wyglada na to ze waga sie chwilowo zatrzymala, wiec moze ten trzeci trymestr wreszcie robi swoje? Sciskam Was mocno dziewczynki. Milego piatku!!! 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+12kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...6,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08....:-D.....CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............???? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
Ależ ta tabelka długa :-) Dziękuję za miłe przyjęcie na Waszym forum. Córeczka nasza będzie miała na imię Maja. Zastanawiam się nad terminem porodu. Bo powiedzcie proszę, czy bardziej wiarygodny jest ten liczony na podstawie ostatniego okresu czy ten na podstawie USG. Mam w sumie dużą rozbieżność i nie wiem komu/czemu ufać. W ogóle to ciężko mi : - chodzić, bo mała skacze mi na pęcherzu, co jest średnio przyjemne - siedzieć, bo brzuch mi przeszkadza, muszę się rozkraczyć, ale i tak za długo nie wytrzymamuje - pozostaje leżeć, ale strasznie mnie w nocy brzuch boli - nie wiem czemu, może dlatego, że dziecko rośnie i już mu miejsca nie starcza. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laskie :D ależ mi sie ostatnio nic nie chce.................. be_B >> witaj i gratuluje córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) be_B witamy :-) Dziewczyny mam pytanie. Czy na jesień i zimę maluchowi zakłada się body z krótkim rękawkiem? ( no oczywiście nie tylko body ale śpiochy, kaftanik, kombinezon itd...) Poluję na ciuszki na allegro i bardzo ciężko znaleźć body z długimi rękawkami. Nie wiem czy to dlatego, że lato się zbliża, czy po prosty body z krótkim rękawkiem wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:-) witam wszystkie nowe kobitki:-) poza tym nie bylo minie tu chyba az dwa dni:-) musialam poczytac:-) nadrobic zaleglosci:-) jagan25, ten filmik jest kochany:-) smialam sie sama do siebie:-) mialam dzis tez zly dzien, tato mojej kolezanki z pracy- ona jest rowniez w ciazy-zmarl wczoraj ....zaczelo sie w pon...teraz juz go nie ma ...jak oni szybko odchodza, monika jest w 35 tc, leci do domu jutro...bidulka...tak jak wspomniala doris wiersz ks jana twardowskiego wydaje sie byc ponadczasowy, uniwersalny-...zostana po nich buty i telefon gluchy...strasznie mnie to przygnebilo, ogromnie, pomyslalm o swoich najblizszych i kolejny raz postanowilam odrzucac przyziemne troski, w miare mozliwosci rzecz jasna...trzeba kochac kazdego dnia, cieszyc sie wszystkim...oj kochane, ten pan nie zobaczy swojej wnusi, to chyba najbardziej ja dobilo...5 tyg przed rozwiazaniem:-( no nic zycie toczy sie dalej... ja ok, w pracy multum obowiazkow, bylam dzis zabiegana, czego b nie lubie:-) wszystkie zdjecia do mnie doszly:-) z czego sie b ciesze:-) juz niedlugo bedziemy wysylac sobie zdjecia naszych milusinskich:-):-) :-) pozdrawiam was ogromnie ogromnie i zycze fantastycznego weekendu:-) buziaki tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Sobote U mnie pada i nastepne kilka dni nic sie nie zmieni Muj Maxiu wpocil do normy i znow trenuje wypychanie brzucha a wczoraj mial czkawke. Pierwsza! Moj maz byl przy tym ale sie usmialam jak powiedzialam ze nasza dzidzia ma czkawke a on mi szklanke wody przyniosl i kazal pic duszkiem to dziecku przejdzie!! Ha ha Ci mezczyzni! Dolek mi juz minal na szczescie i nic mi nie dolega. Jak czytam co Wy przechodzicie to ja sie pod jakas szczesliwa gwiazda urodzilam, bo nic mnie nie boli dziecko na razie nie uciska i biegam calymi dniami. Mam nadzieje ze tak jeszcze dlugo bedzie! Wam zycze zeby przeszly wszystkie dolegliwosci i zebyscie mogli sie cieszyc ciaza tak jak ja! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha... Kati75, ale dobre a ta czkawka :-D Ja mialam wczoraj jakis bardzo niezgrabny dzien. Lecialy mi garnki w kuchni, niechcacy potracilam kwiatek na balkonie i cala zawartosc doniczki wyladowala na meblach i posadzce, rozlewalam gdzie popadnie i co popadnie. Najgorsza scenka byla wtedy jak probowalam nalozyc korek na olej rzepakowy (w plastikowej butelce) i chyba przycisnelam za mocno, bo butelka sie wygiela i zawartosc wylodowala na mojej twarzy :-D :-D :-D Cale prawo oko mialam w oliwie, ha, ha....J wpadl w panike i kazal plukac mi woda te oko przez dobre pol godz. No a jak przyszli goscie, to znow rozlalam wode z wazonu (chcialam wstawic konwalie) a jak robilam kawe w ekspresie, to mi sie pol wysypalo na obrusek!!!! :-D A najzabawniejsze jest to, ze ja sie nie wsciekalam,tylko chcialo mi sie smiac jakbym sera sie najadla :-D :-D :-D J panikowal, ze poslizgnac sie mozna- podloga kuchenna tez zalana oliwa, a ja smieje sie do rozpuku....ot co jakie ze mnie ladaco! Juz sama nie wiem o co chodzilo, ale J musial miec anielska cierpliwosc, bo ja juz sie zginac nie moge i sprzatac tej ziemi z kwiatkow na balkonie nie jestem w stanie. J dzielnie pozbieral wszystkie dowody mojej niezdarnosci :-) Oliwe tez zbieral sam i czyscil podloge w kuchni... Mam nadzieje, ze dzis bedzie ze mnie grzeczna dziewczynka :-D Chcialam pojsc na spacer, ale pada :-( Moze jutro pogoda bedzie lepsza. Tearz jestem troszke senna przez ten deszczyk i najchetniej pzrespalabym sobie popoludnie... 😴 Zycze Wam wsyzstkim milego weekendu gwiazdeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie dziewczyny . U nas tez pogoda wisielcza juz 2 dzien ,wlasnie mialam dzis jechac na badanie krwi ktore musze robic co 2 tyg by kontrolowac cukier ,cukrzycy nie mam ale za pierwszym razem mialam ponad norme i teraz kaza mi kontrolowac co 2 tyg mimo tego ze jest juz w normie ,pewnie nie pojade bo zupelnie nie mam ochoty na wyjazd do szpitala wiec przeloze na drugi tydzien . Plusia nie martw sie swoja nie zgrabnoscia ja za to ostatnio przekrecam slowa i ktos by pomyslal ze mowie od rzeczy czasem to zabrzmi naprawde smiesznie ze boki zrywam sama z siebie :) Jesli chodzi o spanie to jeszcze raz jest to jedyna rzecz jaka mi dokucza spanie na boku zupelnie nie odpowiada mojej corci kopie i wierci sie i mam nadzieje ze na nia naciskam ,jedynie spanie na plecach jej odpowiada tylko ze wtedy uciska mi bardzo na nerw kulszowy i wtedy moge zapomniec o wstaniu z lozka ,maz musi mnie dzwigac :)jesli chodzi o pozycje mojej malej to trudno mi okreslic ,wydaje mi sie ze w okolicach prawego jajnika ma glowke bo drobne kopniaczki siegaja po przeciwnej stronie ,wiem ze jak wybudze sie rano to przewaznie lewa strona jest pusta a z prawej lezy mala jak rogalik zwinieta to najbardziej lubie :) Dziewczyny czasem to do mnie nie dociera ze to juz poczatek 8 miesiaca kiedy to zlecialo dopiero niedawno bylysmy w 3 ,4 a tu juz prawie koncowa to niesamowite ,czy wam tez niektorzy komentuja wasze brzuszki bo u mnie roznie jest jedni mowia ze za maly drudzy ze duzy ,ale widze ze niektore z was tez nie sa az tak bardzo duze :) No nic tyle gledzenia ,trzymajcie sie wszystkie ,pozdrawiam i do uslyszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 A oto katastrof ciag dalszy... Wczoraj wyszlam do sklepu i kiedy mijalam jedna z kamienic, nagle na twarzy (wlosach, czole) wyladowala mi biala substancja- piana. Mialam umorusana cala kurtke i spodnie, ale najgorsza rzecz ze ta pianka do golenia (tzn wydaje mi sie po zapachu, ze to bylo to) dostala mi sie do oczu. Myslalam ze szlag mnie trafi. Jak pozniej zobaczylam, caly chodnik byl w tej piance zalany. Zadzownilam na policje i zglosilam tych nastolatkow, ktorzy pozwalali sobie na te zarty...Bez przesady!!!! Jak ja nienawidze ciemnoty!!!! Na chamstwo ludzkie reaguje zawsze w jeden sposob- przeciwstawiam sie mu, czyli np melduje na policje! Nie wiem gdzie rodzice tych podrostkow i skad im do glowy takie numery przychodza!!!! No ale juz dosc! ;-) Dzis nic mi na glowe nie spadlo :-D spedzilam fantastyczny dzien na zakupach, sloneczko swiecilo przez caly czas, udalo mi sie kupic kolejna bluzeczke w kropeczki do mojej ciazowej kolekcji :-D i jest super! Zauwazylam tylko, ze maluszek juz tak nie dokazuje, jak wczesniej, za to brzuszek jakby pobolewa czasem- kiedy sie napina, wiec mysle ze to te skurcze- ale nie zeby tak naprawde bolalo... Jutro mam zamiar kupic mikrofalowke- jestem jedyna w kregu moich znjomych i rodziny, ktora jeszcze nie ma tego sprzetu w kuchni :-D A wieczorkiem jedziemy nad jezioro na grila do naszych przyjaciol, wiec mam nadzieje, ze wreszcie pech i niezgrabnosc pojda sobie gdzie pieprz rosnie ;-) Chcialam jesczze tylko Was wsyzstkie usciskac i zyczyc Wam milego wieczorku! Trzymajcie sie sierpnioweczki! :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Od czwartku jestem na zwolnieniu. Na razie trzy tygodnie, wiec juz nie bede mogla tak czesto pisac. Troche mnie zmartwila ta wizyta bo sie okazalo ze Zuzia ma tylko 990 g. Niby miesci sie jeszcze w normie ale to malo. Jak czytam ile waza wasze dzieciatka to sobie mysle czy z moja aby wszystko wporzadku. To chyba nie jest kwestia jedzenia bo ja w ciagu 3 tygodni przytylam 3.5 kg. Lekarz mowil zeby sie nie martwic. Powiedzial ze do porodu jej waga powinna dojsc do ok 3 kg. A tak poza tym to bedziemy mieszkac sami :-) zaczelismy remont nowego mieszkania i mniej wiecej za 3-4 tyg przeprowadzimy sie tam. Bede konczyc. Postaram sie od czasu do czasu wpadac. Pozdrowionka dla wszystkich. Aha, cos mi sie wydaje ze coraz rzadziej tu zagladamy. Nieladnie pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka__26🌻 Pisalas ,ze Ci sie brzuch napina i masz cos takiego jak parcie na macice.Powiem Ci,ze ja tez tak mialam w 28tc a 31tc wyladowalam w szpitalu z zagrazajacym przedwczesnym porodem. Jeszcze dostalam OPR,ze tak pozno przyszlam. Zrobili mi zastrzyki na rozszerzenie plucek i kroplowki i leki rozkurczajace. Powiedzieli,ze najepiej by bylo gdybym sie maksymalnie oszczedzala zeby miec pelne 34tc pozniej to juz dziecko samo da sobie rade. Lezalam tylko 2 dni. Nie martw sie na zapac,ja nie pisze zeby Cie nastraszyc ale powinnas zglosic to lekarzowi. Pozdrawiam was🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpióweczki :) cześć Nata :) sierp. 06>> ty sie wogóle nie przejmój przecież u ciebie to dopiro 28 tydzień.... i jak lekarz mówi że mała dobrze waży tzn ze dobrze, przecież każde maleństwo jest inne,, a pozatym to ona dopiero teraz zacznie rosnąć :), no i miłego leniuchowania życze... :P, pozatym super że sie przeprowadzacie na swoje... dziewczyny jak tam wasze zakupy....??? ja sie wybrałam z mężem w sobote ale kupilismy tylko pare ubranek piluchy i spiworek do spania, fajny jest.... teraz sie zastanawiam gdzie ja znajde jakiś sklep w którym są wózki takie jak bym chciała ??????????????????????? acha u mnie już sie zaczął 8 miesią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn 🌻 Ciekawe czy urodzisz w sierpniu czy w lipcu ??? :D Mozesz juz w polowie lipca ,bo bedziesz w terminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×