Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Hurrra, Diann sie rozdwaja :-D Bedzie jeszcze jeden dzidziulek!!! 🌼 Ekinio, jestes chodzacym dowodem na to ze mamusie moga wygladac seksownie (nawet w 37 tyg.) A poza tem zazdroszcze opalenizny!!! ;-) U mnie dalej cisza na morzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki i mamusie właśnie wysłałam wam zdjecia z 37 tyg dziś już czuje sie ok, ale znów niemogłam zasnąć wieczorem a od 6 rano nie śpie bo boje sie koszmarnych snów, juz niemoge sie doczekać jutra ide na ostatnie usg mam nadzieje że waga Kseni sie poprawiła ;-) bo juz ja chce miec przy sobie czekam z niecierpliwością na kolejne maleństwa, diann i kpiotrowicz(najwyraźniej jest w szpitalu) 🌼🌼🌼 trzymam kciuki joanka, plusia wasze rady napewno sie mi przydadzą 🌼🌼🌼 mam pytanko bardzo chce urodzić w swoje urodziny to moge zaczać dzień przed??? padlinko🌼 dla wszystkich 🌼🌼🌼... buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu to nie opalenizna tylko nowy krem i balsam \"skóra muśnięta słońcem\" garniera swoje robi, ale dziękuje bardzo za komplement. 🌼🌼🌼 no i zdjecia robione z lampą swoje robią tak mi sie wydaje :), a ja Ci tez zazdroszcze ze żyjesz w tym pieknym kraju, gdzie czysta woda piekne krajobrazy i spokojna natura ludzi, zyjących bez pośpiechu - może jeszcze kiedyś bede miała przyjemność odwiedzić twój kraj, z meżem mamy sentyment bo nasza podróż poślubna była w szwecji (coprawda u wójka) ale było cudnie 🌼 rozmarzyłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, jakbys rzeczywiscie przyjechala, to zabieram Cie (Was) od razu na kawe i lody :-) A w Szwecji czuje sie juz jak u pana Boga za piecem. Jestem tu bardzon szczesliwa. Pierwszy rok byl najtrudniejszy, bo nie znalam jezyka. Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino czy Ja tez moge prosic o zdjecia:) moj mejl to baskol1983@interia.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Straszie dziekuje za zdjęcia:))) Dziewczyny jakie wy ładne w tych ciażach - ja jak patrze na swoje zdjęcia z ciązy to mam wrażenie , że byłam ciężarówką a przytyłam \"zaledwie\" 15 kg (więc Twoje Plusiu 20 kg wygląda wręcz filigranowo - tylko brzuszek a gdzie opona i ramionka michelina jak u mnie - to nieuczciwe że niektóre z was takie ładne jak Ty i Ekino;( Jagna - piekne malutkie - ech jakie te dzieciaczki różne:):) A umnie kolejna cięzka noc - matko jedyna ja mam wampira w domu - w dzień aniołek do rany przyłóż - je i śpi - marudzi tylko przy kompieli ale to chwilunie i czasem obsikuje matke przy zmianie pieluszek. Za to w nocy - ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj dobrze , że mam cierpiwego męża bo inaczej nie wiem co by było. Mały nie śi średnio od 2-3 do 5-6 i cały czas ma albo włączonego ssaka albo tańce św. Wita - pręży sie i wygina - a przede wszystkim ni myśli spać (i to jeszcze nie kolki bo rzadko płacze - ja cześciej rycze wykończona i niewyspana) A potem przychodzi ranek i dziecko znowu zamienia się w aniołeczka. matko jedyna:) Jutro idziemy na pierwszą wizytę do lekarza - zobaczymy ile mały przytył na moim pokarmie i ew. zastanowimy się nad dokarmianiem (raczej nocnym - ze względu na jego \"wampiryzm\" w dzien wystarcza mój pokarm. połozna mnie dziś nastraszyła - synusiowi wyszła wysypka na buzi - taka drobniutka kaszka na czole koł uszy i z rzadka na policzkach - powiedziała, że ot pewnie trądzik niemowlęcy i że to się zdarza - nie smarowac niczym przejdzie, ale wypytala mnie też na okoliczność tego ile mleka i przetworów mlecznych spożywam - może być że mały ma uczulenie na białko krowie - ech no ładnie - można się było podobnych rzeczy spodziewać - i ja i mąz jesteśmy paskudne alergiki:( Z dodatkowych atrakcji - popekały mi brodawki - tzn. jedna - eee nic strasznego w sumie - nie boli bardzo a wietrzenie piersi ma dla mnie już wymiar satyryczny:) Diann trzymam kciuki:) Za reszte mam w dwupaku i tych z dziećmi przy boku również:) Ha i jeszcze jedno - odkryłam "Muzykę dla bobasa" - nie wiedziałam że taki cuś działa już na takiego malucha -a le synuś zasypia przy tej muzyce w tempie ekspresowym - polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! bylismy dzisiaj zważyć Aurorke, wyglada na to ze dobrze przybiera :), odrazu ja też sie zwazyłam i jestem w szoku waze tyle co przed ciążą :) tylko jeszcze ten brzuch.... jutro idziemy jeszcze kontrolnie do lekarza żeby obejżał malutkąw..... w stopce mam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Diann - łatego porodu i wracaj szybko do nas :) trzymam kciuki żeby szybko poszło Bernatka130 - Jak zareagował kotek na dzieciaczka?? Donn - to ile przytyłaś w ciąży że już wróciłaś do swojej wagi? Ja już 17kg i coś czuję że tak szybko jak Ty to nie zgubię tych kilogramów. Basia23 - trochę dziwne z tym znieczuleniem, bo rozmawiałyśmy z tym samym lekarzem a mi powiedział żebym sobie zrobiła badania do zzo, podobno trzeba mieć tzn. najlepiej zrobić kilka dni przed (do 30 dni przed porodem), jka coś to oni zrobią w szpitalu ale czasami może się okazać że nie będzie czasu więc lepiej zrobić wcześniej Doris26 - mi kazał zrobić badania, tzn. morfologia (z płytkami) oraz kwas kadiliwo-kefolidowy (chyba jakoś tak pisze bo mam nieczytelne ale w skrócie k-k) - pytałam jaki jest koszt, za obydwa 20zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanka - czas kaolinowo-kefalinowy(to dokładnie to samo co APTT):) U mnie w laboratorium sprawdziłam kosztuje 8zł i morfologia też 8 - to znaczy, że u Ciebie coś sobie drogo życzą:( Nie miałam już żadnych informacji od Diann - chyba się dalej Biedulka męczy i walczy z rozwarciem:( albo po prostu zbyt wykończona żeby dać znać co i jak...oby już było bliżej końca. Do Wszystkich Mamuś które przysłały mi zdjęcia dzieciątek - macie prześliczne maleństwa, można tylko przytulać i zacałować:) Ale Wam zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dołaczam do trzymania kciuków za Diann. :) U mnie nadal się nic nie dzieje. CIekawe, co jutro gin wymysli. Juz męza wykorzystuje w łózku :P a Sandra i tak nie chce wyjśc na tą stronę. A Ty Doris- jak się czujesz? Też cisza u Ciebie? 🌻 Może to dziewczynki są takie leniwe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska74 chyba sie to zgadzalo ze dziewczynki sa leniwe i nie chca do nas przyjsc hmm bo moja krolewna tez sie jakos do mnie nie spieszy a zostalo 1,5 tygodnia a chcialabym juz ja miec przy sobie.Pewnie tez bede nalezala do tych co przenosza. Diann badz dzielna caly czas jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - u mnie też nic i tak jak pisałam wcześniej żadne znane i nieznane środki porodopędne na moją Alę nie działają:( Mąż też wykorzystany, ale nawet się nie wzbrania :P Daj znać koniecznie jutro po wizycie - no chyba, że Cię już zatrzymają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livmar, 🌼 dzieki za przeslodkie zdjecia Twego malenstwa! Dzidziunia jest urocza, a Ty promieniejesz radoscia- juz nie moge sie doczekac jak sama bede trzymala Maxa w ramionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75, rowniez Tobie dzieki za zdjecia, Max bedzie mial przesympatycznych kochajacych sie rodzicow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście , że dam znać- z tym, że to będzie ok. 18.00 bo dopiero wtedy wrócę do domu. Gdyby coś się wydarzyło to dziewczyny z topicu \" czy są wśród Was..... \" dadzą Wam znać. :) Oj ta Matka Natura- testuje naszą cierpliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:-D hmmm, dzis powinnam urodzic:-D .... marzenia scietej glowy... dziekuje slicznie za zdjecia, chyba poprosze mojego mezulka zeby mi pstryknal kilka... chodze jak kaczka, niektorzy ludzie patrza na mnie z politowaniem, wczoraj pani w sklepie powiedziala mi, ze wygladam tak jakby ktos przyszyl mi brzuch-atrape...:-) nie wiem czy mial to byc komplement czy zart? dzidzia wariuje w srodku, mowie wam, ani jej sie sni wychodzic!!! pozdrawiam was goraco:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka, mam nadzieje,ze nie denerwujesz sie zbytnio przed CC i ze bedziesz spala slodko dzis w nocy. Bede trzymac jutro kciuki za Ciebie i corenke :-) Tati78, ja tez sie dziwie co obcych ludzi obchodza nasze brzuchy. Mi pomaga ignorowanie takich osob i ich komentarzy.... A co do pelni.... juz sama nie wiem, ale nie mam nic przeciwko jakby rzeczywiscie ksiezyc przyspieszyl nieco moj porod ;-) Smigam do lozka. Jestem padnieta (jak zwykle po dniu, kiedy nic specjalnego nie robilam...) Buziaczki i slodkich snow! 😴 👄 Teraz to Diann juz na pewno trzyma swoja niunie i ja tulac ja opowiada pierwsze bajki na dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem ciekaw co u Diann pewnie juz jest szczesliwa mamusia i trzyma malenstwo albo odpoczywa. Ja ide sie wykapac i nyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam sms\'a od Diann - o 21:50 urodziła syneczka o wadze 3350g :) czyli miałyście racje już tuli Swoje Maleństwo:) 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Diann - oficjalnie składam GRATULACJE!!!!! oby się Synuś jak najzdrowiej chował i sprawiał jak najmniej kłopotów i jak najwięcej radości:) Odpoczywaj Sobie i wracaj do nas opowiedzieć wrażenia... 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann buziaki i gratulacje dla Was:):)👄👄 Bidulka tyle sie meczyla godzin bo ostatni wpis na forum byl o 6 rano a urodzila dopiero o 22 prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann serdeczne gratulacje!!! Bardzo dziekuje wszystkim za zdjecia, brzuchatki wygladacie bardzo ladnie, a malenstwa ktore juz sie urodzily sa przesliczne. Wszystkim tym ktore sa juz po terminie zycze szybkiego rozwiazania.9 miesiecy czekania to chyba wystarczajaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08......0,5kg.........? Lia............Warszawa............??............01.08......2,0kg..........? doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ....CÓRCIA Elmirka76...ok.Wadowic..........30..........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08.....5kg............. plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg........SYNEK tati78...... twickenham .........28 ...........09. 08.... 12 ......OLIWIA Kati75......Wieden...............30............10.08...+16kg........Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg.....CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28............12.08.....1kg...............? kasia 30....Rybnik...............30............12.08..... +11 kg.. ..SYNEK rekasus .....Poznan............27...........12.08..16kg...niespodzianka agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg........SYNEK beatrice ....Warszawa...........29...........14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.............15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23.............17.08.....13,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25.............17.08......................? Basia_26.....Piekary Śląskie....26..............17.08.....13kg...CÓRCIA ali32.......opolskie................32.........17-19.08...+5kg.......SYNEK zdaleka .....Anglia..............26.............19.08.......14kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24.............19.08........?kg ...SYNEK! joanka.......Szczecin............25.............20.08..........7kg.........? evvik.......Warszawa............29.............20.08..........12kg.......? Basia23......Wyry................23.............20.08.......18kg.....corka agusia2.......USA.................30..............21.08..........??.........? ToYaB.......Białystok............28...........21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna......30............22.08.......?.................? marsjanka*...ok. Katowic......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB............27........18(24).08....17kg....CORCIA sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.........26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21..............26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25..............27.08.......5kg.....Córka kika27...........Kraków..........28.............27.07......10kg....CÓRKA maggiem...zachodniopom.......27.............28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28.............29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek....... SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz….... SN 13. Jagna25….Asia….1.08.06…..37…..3040……..56……Marta………… .SN 14. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus...... ..CC 15. edusia..Edyta..3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………. .….? 16.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.......? 17. BE_B….Beata….5.08.06……39…….4,55kg……..59…….chłopiec....SN 18.Diann..............9.08.06.....40.....3350g......?........synus....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 19, ale ucieszylabym sie gdyby ten wazny dzien wypadl na 14. Po pierwsze maz ma wolne, a po drugie moja mama tez sie urodzila 14, wiec prezent wymarzony. Widze ze jest bardzo duzo chetnych:) No zobaczymy, moze bedzie cala grupka lwiatek z 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisalam Diann do tabelki. No cos sie ta pelnia sprawdza hmm ciekawe ktora nastepna. Buziaki spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ciekawe jak na Was zadziałała pełnia. Ja od 4 nie śpię, ale nie z powodu księżyca, tylko dlatego, ze mój szanowny małżonek mnie wkurzył. Z jednej nocnej trasy pojechał po 4 godzinach snu w drugą i mimo obietnic, że to nie on będzie prowadził tylko kolega, siedzi cały czas za kierownicą, nie z obowiązku tylko dlatego, ze mu to k.... frajdę sprawia. Jesteśmy już ze sobą masę czasu i dobrze nam naprawdę razem, zwykle jest dla mnie oparciem a dziś zachował się jak taki pieprzony, egoistyczny dupek. Siedzę i ryczę, zdążyłam mu zrobić awanturę przez telefon, ale ponieważ kolega siedzi obok niego to przecież on do cholery musi zachować twarz i rozmawia ze mną tak jakby nic się nie stało. Jestem tak wk.....a, że nie mogę się uspokoić mimo, ze powinnam. Czasami mam wrażenie, zę kobiety i faceci pochodzą z naprawdę innych planet!!!!!!! Z jednej strony mój facet .... nie wyobrażam sobie zycia bez niego, a z drugiej taki numer wywija, jakby zupełnie mózgu nie miał. Sorry, ze się wyżalam, ale jakbym się nie wygadała, to bym się chyba udusiła od płaczu, a tak mi troszkę lepiej. dziewczyny obejrzałam wasze zdjęcia, ekinio, tati z ciąża Wam do twarzy, wyglądacie kwitnąco. livmar twoja córeczka to śliczny skrzacik, a Ty wyglądasz na tak szczęśliwą, że aż coś miłego się robi, jak na Ciebie (Was) patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann, gratuluje synusia! 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 Ja tez chce!!!!! I to juz! Jestem podekscytowana, bo brzuch mnie zaczal ciagnac na dobre, w nocy budzilam sie przez sen, jak mi dretwial brzuszek, a jak wstalam, to mialam wrazenie ze mi wisial do kolan ;-) Wlasnie zjadlam sniadanie i sie rozmarzylam, a co by bylo jakby to juz dzis? Zadnych boli w krzyzu, tylko takie delikatne w dole brzucha, a jak mam skurcze to jeszcze bardziej sie czuje.Wczesniej nic nie czulam, dlatego tak sie ekscytuje, dziewczyny! Przypuszczam, ze i u mnie to potrwaloby z 16 godz. co najmniej, wiec czekam na rozwoj wypadkow- ale jak ja bym chciala zeby tak wzielo juz porzadnie i byl prawdziwy poligon ;-) Oliwia13, dobrze ze sie wyzalilas. Masz racje, ze Twoj maz zachowal sie nieodpowiedzialnie, czasem trzeba im zwrocic uwage :-( bo zachowauja sie jak dzieci na podworku... Sciskam Cie co sil a dla wsyzstkich buziaczki,pa. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko uaktualnie swouje kilogramy :-) miki25........Warszawa...........24............01.08......0,5kg.........? Lia............Warszawa............??............01.08......2,0kg..........? doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ....CÓRCIA Elmirka76...ok.Wadowic..........30..........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08.....5kg............. plusia.......Szwecja...............30............09.08...20kg........SYNEK tati78...... twickenham .........28 ...........09. 08.... 12 ......OLIWIA Kati75......Wieden...............30............10.08...+16kg........Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg.....CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28............12.08.....1kg...............? kasia 30....Rybnik...............30............12.08..... +11 kg.. ..SYNEK rekasus .....Poznan............27...........12.08..16kg...niespodzianka agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg........SYNEK beatrice ....Warszawa...........29...........14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.............15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23.............17.08.....13,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25.............17.08......................? Basia_26.....Piekary Śląskie....26..............17.08.....13kg...CÓRCIA ali32.......opolskie................32.........17-19.08...+5kg.......SYNEK zdaleka .....Anglia..............26.............19.08.......14kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24.............19.08........?kg ...SYNEK! joanka.......Szczecin............25.............20.08..........7kg.........? evvik.......Warszawa............29.............20.08..........12kg.......? Basia23......Wyry................23.............20.08.......18kg.....corka agusia2.......USA.................30..............21.08..........??.........? ToYaB.......Białystok............28...........21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna......30............22.08.......?.................? marsjanka*...ok. Katowic......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB............27........18(24).08....17kg....CORCIA sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.........26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21..............26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25..............27.08.......5kg.....Córka kika27...........Kraków..........28.............27.07......10kg....CÓRKA maggiem...zachodniopom.......27.............28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28.............29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek....... SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz….... SN 13. Jagna25….Asia….1.08.06…..37…..3040……..56……Marta………… .SN 14. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus...... ..CC 15. edusia..Edyta..3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………. .….? 16.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.......? 17. BE_B….Beata….5.08.06……39…….4,55kg……..59…….chłopiec....SN 18.Diann..............9.08.06.....40.....3350g......?........synus....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na smierc zapomnialam zapytac sie cos Edusi. Czy uzywalas olejku Weledy do smarowania krocza i czy cos to dalo? Ja sie smaruje jak najeta i mam nadzieje, ze nie na darmo... A inne dziewczyny, ktore juz urodzily, czy uzywalyscie olejkow do masazu krocza? Czy wsyzstkie z Was byly "szyte"? Oprocz profilaktycznego smarowania olejkiem migdalowym mam zamiar rodzic w pozycji ktore zapobiegaja peknieciom w kroczu. Ponoc najlepiej kucajac lub na czterech lapach :-) a poza tem lepiej nie przec, kiedy kaze polozna (nie forsowac bez potrzeby) tylko, tak jak organizm dyktuje- w ten sposob unikniemy rozerwania- oj, jak to brzmi, buuuu. No, to juz chyba wsyzstko co chcialam napsiac w tej chwili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. mam pytanie odnosnie wod plodowych. jak odchodza t o ile ma ich byc? ja bylam przed chwila w ubikacji i jak wstalam to zaraz cale majtki mialam mokre i troche po nogach polecialo. ale to bylo tylko raz. teraz na razie sucho. nie wiem co co bylo bo czop mi jeszcze nie eylecial i boli tez nie mam jako takich. prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×