Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Aska74 Mnie na usg poltora tygodnia temu wyszla waga 4100 a parametry na ponad 41 tydzien, polozna skomentowala to wowczas, ze dziecko duze ale bez przesady. Teraz mam wrazenie, ze uroslo strasznie duzo, nie ma juz wcale miejsca, ale dzis lekarz skwitowal wage stwierdzeniem, ze wszystko ok, przeciez do 5 kg to moze dziecko duze, ale nie za duze. Nie wiem czy przed porodem ktos w szpitalu zwroci na to uwage, ale o cc nie bedzie u mnie raczej mowy, musialo by miec chyba z 10kg by o tym pomysleli. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekasus, Basiu i Oliwia- dziękuję. :) Juz mi trochę lepiej. :) Może też rozdrażniona jestem, bo mam za sobą prawie nieprzespaną noc i cały dzień kursowania po Trójmiescie. No ale mam zamiar zaraz to odespac. :) No własnie tez się zastanawiam co z Doris- czop przecież odszedł Jej parę dni temu. Doris- mam nadzieję, że to to, o czym myslę. :) Oliwia- cieszę się, że nerwy juz pusciły i z męzem wyjasniłas sprawę. :) No niestety- ale Oni sa naprawdę chyba z innej planety. ;) Uciekiam nyny - zyczę Wszystkim mamom spokojnej nocy , a cięzarówkom, czekajacym na maleństwa........... niespokojnej. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia13, u mnie nic :-( cos bylo ale sie zmylo, jak to sie mowi. Moze dzis w nocy? Bole porodowe bardzo czesto zaczynaja sie w nocy, bo wtedy organizm jest najbardziej zrelaksowany i nic nie zakloca pracy oksytocyny... Aska74 i inne dziewczyny, ktorym mowia ze Wasze dzieci przypominaja olbrzymy. Technologia swoja droga a odczytywanie USG swoja. Nie ma 100% pewnosci- nigdy. Dodam jeszcze ze wczoraj sama rozmawialam z sasiadka, ktora mi sie zwierzyla, ze kiedy rodzila ja jej mama to wazyla 5 kg! 2 tyg. po terminie, 60 lat temu. I obeszlo sie bez zadnego cesarskiego ciecia. Teraz to sie zastrasza tylko kobiety w ciazy i pod wplywem lekarskich nagabywan robi sie CC, jak waga dziecka tylko sie zblizy do 4,5kg, a ponoc wszystko moze byc jak najbardziej ok, dopoki bole parte beda jak trzeba. Osbiscie znam kobiete, ktora (przy drugim porodzie) urodzila synka giganta, 4800g i nawet nie pekla w kroczu- nic, poszlo jak po masle! Nauczylam sie podczas ciazy, ze te wsyzstkie komentarze (jak ulozony jest dzidzius, ile wazy itp) to zrodlo niepotrzebnych ciezarnej kobiecie nerwow i frustracji. Kiedys nikt sobie nie zawracal glowy tego typu porownaniami a juz tym bardziej jakimis normami czy statystykami. Mam czasem ochote krzyczec, zeby te wszystkie madrale sie przymknely i ugryzly w jezyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) podczytuje Was troche..(jestem z wrzesniowek) i widze ze tematem jest waga dzieci..wyobraźcie sobie ze moja kuzynka, bardzo szczupla i drobna dziewczyna urodzila niedawno synka wazacego 5100g!! o 19.00 pojechali do szpitala, byli przygotowani na cc ale akcja tak szybko i ladnie poszla ze o 23.00 Szymonek pojawil sie na swiecie urodzony SN. Oczywiscie ze dziewczyna popekala, ale przeciez zdarza sie to przy mniejszych dzieciach. Ale jak widac duze dziecko nie zawsze oznacza ciezki poród:) pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Znalazłam chwileczkę czasu i postanowiłam tu zajrzeć. Mój Szymonek już śpi. Trochę mi dzisiaj wariował, ale poszlam z nim na dwór i na chwilę był spokój.Ogółem muszę powiedzieć ,że im Szymon starszy to chyba mi trochę lżej. W nocy teraz budzi się tylko na jedzonko. To dlatego ,że karmię butelką . Niestety butelką. Też mi szkoda, ale też karmię piersią. Dzisiaj ściągnęłam 80 ml pokarmu i niestety nie najadł się. I tak jest cały czas.Pokarm mam, ale też go nie ma dużo.Dobra nie zanudzam Was dalej. Trzymam kciuki na wszystkie dziewczyny oliwia13, rekasus ,plusia-dacie radę Dobra ja uciekam. PA PA PA PA PA PA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia_27
Diann!! moje gratulacje i wielkie buziaki dla Ciebie i Twojego maleństwa!! Wracajcie szybko do domku >>Aśka74 nic się nie przejmuj tymi wymiarami podawanymi przez lekarzy. U mnie też wychodziło że mały będzie duży. w 37 tyg. główka wyszła już ponad 10 cm a waga prawie 3300 i przez tą "gigantyczną" główkę miałam cesarke.. Urodziłam w 39 tyg 4 d i mały ważył tylko 2950 g no i główka spokojnie przeszłaby. Także naprawdę trzeba spokojnie podchodzić do tych wyników. Też sobie nawkręcałam filmów po tej wizycie i okazało sie ze całkiem niepotrzebnie. Mój Maciuś też jest bardzo spokojny. Budzi się tylko jak jest głodny. Na szczęscie udało się w końcu karmienie piersią. Najgorzej ze tak jak większość mam nie za bardzo wiem co jesc żeby małemu nie zaszkodziło. Wiec gotuje rózne makarony, rosołki, marchewki, buraczki, kaszki płatki. Mieso tylko drobiowe i wedliny też a do tego ryby (oczywiście gotowane). No i dużo jogurtów, serków itp. a z owoców to banany i jabłka. Opuszek odpadł nam po 3 dniach od wyjścia ze szpitala. Mam tylko pytanko skad macie skierowania na te wszystkie badania?? czy odwiedził Was już lekarz?? Pozdrawiam wszystkie mamy i ich maluszki no i wszystkie brzuchatki 2w1. Spokojnej nocy!! acha jeszcze raz ponawiam prosbe o fotki maluszków (wesbar@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka jutro trzymam kciuki zeby wszystko poszlo gladko i bezbolesnie:) A Wam ciezaroweczki slodkich snow i przespanej nocy.A dla mamusiek tez slodkich snow o malenstwach i zebyscie nie musialy w nocy tak czesto wsatwac.DOBRANOC:)i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tati mnie tez przeraza cala ta sytuacja z lotniskami, moj maz pracuje na lotnisku East Midlands w Nottingham. Tam tez niezle zamieszanie. Dzisiaj nie mogli zabrac nawet osobistych rzeczy, jedzenia, telefonow. Wszystko musieli zostawic przed lotniskiem w ochronie. Na szczescie zdazyl do mnie zadzwonic i podac mi awaryjny numer do firmy, mam nadzieje ze malenstwo poczeka az minie cale zamieszanie i nie bede musiala postawic obcych ludzi na nogi zeby sciagnac tatusia w nocy do domu;) Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczeta U nas od jutra normalne loty wiec chyba powoli wszystko sie normuje Roxelko mama na pewno przyleci Ja spac nie moge bo mnie moj slubny wkurzyl traktowal mnie jak powietrze caly wieczor wolal gre na komputerze niz zone nie wiem co mu odbilo ale na pewno odbilo sie to na mnie spac nie moge i wybeczalam sie chyba za cala ciaze. Oczywiscie Maxio to czuje i wierci sie niemilosiernie´. Nie wiem czemu ostatnio taka wrazliwa jestem. Juz bym chciala urodzic jak pewnie nie jedna z Was trzymym kciuki za nastepne mamusie ktore moze sie rozdwoja tej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;-) dobrze wiedziec, ze dopadaja nas podobne nastroje:-) dzisiaj- procz rozgardiaszu zw z lotniskami- dostalam poprawione zalicznie z francuskiego:-) 90% - ciesze sie, poniewaz ostatnimi czasy nie mam na nic ochoty, przede mna jeszcze egzamin:-( nie wiem jak sobie poradze, poczatek pazdziernika wydaje sie odlegly...no nic, musze zebrac sie w sobie i zaliczyc 2 rok... trzymam kciuki za Roxelke, wiedzac, ze jest tutaj niedaleko mnie przezywam to bardziej:-D bede czekac na jej widomosc cale poludnie:-D dziewczyny, jesli mi sie uda przesle wam ostatnie juz fotki mojego brzucha- atrapy- jak to niektorzy mowia😡 a teraz zmykam , zupelnie przestawilam sie w te ostatnie dni...chodze spac pozno, wsatje rowniez o grzesznych porach... pozdrowionka:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ´dziewczeta To nasza Roxelka juz w szpitalu albo w drodze do niego nie moge sobie wyobrazic co ona przezywa bezgraniczne szczescie z nieziemskim strachem Trzymym kciukasy mocno zacisniete i czekamy na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Czy którejś z was wyszły złe badania usg na przeziornośc karkową i miała zleconą animopunkcję??? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Roxelki dzis wielki dzien :) ja pobolewanie brzucha mam juz trzeci dzien i kazdego dnia te bole trwaja pare godzin a potem cisza... lekarz teraz w srode powiedzial, ze mozliwe ze do przyszlej srody urodze, bo sie mi brzuch napina - zobaczymy ciekawe co z kpiotrowicz i doris ??? narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się ostatnio nie odzywam, ale złapałam strasznego doła - boję się o dziecko, że przez to przeterminowanie będzie niedotlenione - wszyscy dookoła zaczynają mnie straszyć, że już tydzień po terminie i czemu ja nic z tym nie robię - cholera - a co ja mam zrobić???? Przecież mam swojego lekarza i jemu muszę ufać i zdać się na jego zdanie - ale oczywiście wszyscy są mądrzejsi:( Idę dziś na KTG - umówiłam się do Ujastka, bo w Żeromskim dalej popsute, a tam po badaniu zawsze jest króciutka wizyta u lekarza -więc sobie z nim pogadam i dowiem się jakie jest jego zdanie i czy on by natychmiast ingerował czy poczekał do tego poniedziałku. Troszkę się boję tego prowokowania, ale z drugiej strony już mam serdecznie dość czekania i komentarzy:((((( Przepraszam,że tak zanudzam, ale musiałam się komuś wyżalić, a Wy mnie najlepiej zrozumiecie:) Roxelka - trzymam z całej siły kciuki, wiem, że się na pewno bardzo denerwujesz, ale wszystko będzie dobrze:) Aśka - nie martw się wagą - często na USG się mylą, ale jeszcze 16.08 na pewno USG będą robić tuż przed wywoływaniem to dopytaj czy na pewno wymiary Twoje miednicy pozwalają na urodzenie takiego dużego dziecka. To znaczy masa dziecka nie jest tak ważna jak rozmiar jego główki - bo jeśli główka się zmieści to gruby brzuszek czy długie nóżki nie stanowią problemu:) Oliwia - dobrze, że z mężem porozmawiałaś - na pewno on też się całą sytuacją stresuje, tylko tak nieumiejętnie to po sobie pokazuje:( Plusia - msz racje - te wszystkie badania, USG częste, straszenia - wielokrotnie są na wyrost i też myślę,że więcej złego niż dobrego przynoszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :-) plusia, aśka dzięki za wsparcie, dużo mi to dało. mimi niestety nie potrafię Ci pomóc, może któraśz dziewczyn będzie się w tym temacie orientować. Kati przewrażliwienie i nerwy w tych ostatnich tygodniach, dniach to chyba norma. Mnie wiele rzeczy wścieka, ale jak kiedyś napisała Padlinka mam do tego takie uczucie, ze ja jestem w porządku, cierpliwa i nikomu głowy nie zawracam tylko jakos wszyscy do mnie się czepiają alba mnie nie szanują :-D Co przezyjemy to nasze :-D Ja dziś trzęse portkami przed wizytą u lekarza (o 13). Skurcze miałam również w nocy ale byłam tak zmęczona, ze bardziej odczuwałam je przez sen. Dziś od rana ból podbrzusza, uczucie szarpania chyba w okolicach szyjki (szczególnie jak kucam albo przekręcam się w łóżku z boku na bok) no i niezbyt silne bóle krzyża. Nadal wydaje mi się jednak, ze to jeszcze nie to. Jednak jak sobie przypomne twoją koleżanke Kati, która urodziła w drodze do szpitala i nie miała bóli tylko ciągnęło ją w dole brzucha (o ile dobrze pamiętam) to łapie mnie lekki stresik. Ciekawe, co lekarz mi powie. oj ciekawe jak Roxelka, nie mogę się już doczekać info od niej. no i nasza kpiotrowicz, gdzie jesteś, co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ale nam się zbiegły wypowiedzi :-) Faktycznie, ja uważam, ze jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to lepiej poradzić się innego lekarza. Wszędzie w sumie piszą, ze ciąża ma prawo trwać 42 tygodnie i niczego nienormalnego w tym nie ma, jednak jesli się denerwujesz (czemu się w ogóle nie dziwię) to warto zapytać. A mój mąż oczywiście skruchę okazał, przeprosił. ja zwykle to pewnie dłużej bym się na niego gniewała, ale teraz chyba nie najlepszy moment do tego, a najważniejsze, ze wrócił cały i zdrowy i że mimo jego bezmyślności nic się złego nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Czy którejś z was wyszły złe badania usg na przeziornośc karkową i miała zleconą animopunkcję??? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj byla nocka nie przespana i to nie wiem dlaczego.Zawsze spie bezproblemowo.Obudzilam sie o 1 w nocy zaczely mnie nogi cos bolec i koniec spania potem skurcz lydki mnie zlapal i myslalam ze oszaleje z bolu ale szybko zaczelam masowac i minelo. Roxelka pewnie juz jestes szczesliwa mamusia i masz na rekach dzieciatko:)Powodzenia. Padlinka ten wierszyk dla Ciebie z okazji urodzinek: Zdrowia,szczescia,pomaranczy Niech Ci maz nago tanczy Niech Ci ciala nie zaluje i bez przerwy adoruje. Wszystkiego najlepszego w tym wyjatkowym dniu oraz pomyslnego i szybkiego rozwiazania. Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie udało mi sie napisać.... mamy kilejnego dzieciaczka.. zuza urodziła... ślicznego Pawełka :) przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza29, gratulacje Slonko! 🌼 🌼 🌼 🌼 Padlinka, wsyzstkiego najlepszego z okazji urodzin! Spelnienia najskrytszych marzen i lekkiego porodu! 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ miki25........Warszawa...........24............01.08......0,5kg.........? Lia............Warszawa............??............01.08......2,0kg..........? doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ....CÓRCIA Elmirka76...ok.Wadowic..........30..........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08.....5kg............. plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg........SYNEK tati78...... twickenham .........28 ...........09. 08.... 12 ......OLIWIA Kati75......Wieden...............30............10.08...+16kg........Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg.....CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28............12.08.....1kg...............? kasia 30....Rybnik...............30............12.08..... +11 kg.. ..SYNEK rekasus .....Poznan............27...........12.08..16kg...niespodzianka agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg........SYNEK beatrice ....Warszawa...........29...........14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.............15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23.............17.08.....13,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25.............17.08......................? Basia_26.....Piekary Śląskie....26..............17.08.....13kg...CÓRCIA ali32.......opolskie................32.........17-19.08...+5kg.......SYNEK zdaleka .....Anglia..............26.............19.08.......14kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24.............19.08........?kg ...SYNEK! joanka.......Szczecin............25.............20.08..........7kg.........? evvik.......Warszawa............29.............20.08..........12kg.......? Basia23......Wyry................23.............20.08.......18kg.....corka agusia2.......USA.................30..............21.08..........??.........? ToYaB.......Białystok............28...........21(23).08...+12,5kg..SYNEK marsjanka*...ok. Katowic......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB............27........18(24).08....17kg....CORCIA sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.........26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21..............26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25..............27.08.......5kg.....Córka maggiem...zachodniopom.......27.............28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28.............29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek....... SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz….... SN 13. Jagna25….Asia….1.08.06…..37…..3040……..56……Marta………… .SN 14. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus...... ..CC 15. edusia..Edyta..3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………. .….? 16.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.......? 17. BE_B….Beata….5.08.06……39…….4,55kg……..59…….chłopiec....SN 18.Diann..............9.08.06.....40.....3350g......?........synus....SN 19.zuza29.......opolszczyzna......?.....3400......?........Pawelek....CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje zuza👄 mimi29- ja nawet nie wiem kochanie czym jest przeziornosc karkowa... doris- wiem jak sie czujesz....ja jestem b niespokojna, nie pomagaja w tym ludzie, ktorzy dzwonia?!, pisza sms\'y pytajac czy juz, ale przeciez gdyby bylo juz to bym napisala!!! kazdy dziwi sie, poniewaz jestem po terminie...mam dosyc, nawet juz nie czuje sie tak jakbym miala rodzic...wieczorem jest troszke gorzej, ale rankiem jak reka odjal, czuje sie swietnie...poza tym jestem zla, poniewaz moj masaz szyjki macicy bedzie dopiero w przyszly czwartek!!!!!! stresuje sie tym wszystkim i nie pomagam sobie ani dziecku... dobrze, ze maz w domu, oj dziewczyny... pozdrawiam was serdecznie:-D tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy dostalyscie ode mnie zdjecia? pytam, bo wrocila mi jakas smieszna wiadomosc na moja poczte, prosze sprawdzcie, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Niedawno wstalam 😴 U nas pada i pada, wiec jestem senna jak nie wiem co...no i w nocy budze sie i do toalety, albo strasznie mnie boli w kolanach, co ja robie, cuda wyczyniam z poduszkami, zeby przestalo. Brzuch rwie od czasu do czasu, a pzrez okno zamiast swiezego powietrza wpada dym nikotynowy, bo sasiad mieszkajacy pod nasza sypialnia pali jak komin od 7 rano, bleeee....wiec pobudka co chwile... Zdechlak jestem po dzisiejszej nocy krotko mowiac. Aha, i jeszcze popsul nam sie nowiuski samochod, stary sprzedalismy i praktycznie to nie mamy zadnego transportu. Jakby trezba bylo w srodku nocy jechac na izbe przyjec to ladna historia! Samochod stoi juz w warsztacie i czeka na swoja kolejke. Powiedzieli ze do 10 dni nawet, zwariowali, czy co? No, ale staram sie nie denerwowac.... Aha, znajome sasiadki zaczynaja sie dopytywac i wydzwaniac, jak ja sie czuje i czy juz maly na swiecie. Mnie to nie rusza bo to J odbiera caly czas te telefony :-P Ale jak poczytam sobie o Doris, to mi przykro,ze ja tak ludzie stresuja glupimi komentarzami i pytaniami. Wytrzymaj Skarbie jeszcze kilka dni jakby co i urodzisz, \"sprowokowana\" czy nie ;-) Mi to juz wszystko jedno kiedy. I tak boli jak sie maly wierci, czy leze, czy siedze, czuje ze o ile 2 miesiace temu to bylo nawet calkiem zabawne uczucie, teraz jego akrobacje doprowadzaja mnie do emocjonalnego szalu... Ale jesli ma to byc jedyny i najwiekszy problem w moim zyciu- przezyje :-p Ludzie maja powazniejsze problemy a ja robie tylko z igly widly... Mimi, 🌼 niestety, nic sie nie znam, wiec nie odpowiem na Twoje pytanie :-( Pozdrawiam serdecznie. Sciskam Was wszystkie dziewczynki i zmykam, bo mnie sciska z glodu. :-D Buziaczki,pa 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu, 🌼 wygladasz bosko! Brzuszek jest przeslodki!!! Tak patrze, ze my wszystkie probujemy zabic czas spacerami i zdjeciami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi 29 ja mialam robione badanie na przeziernosc karkowa ale wszystko bylo ok wiec nie dostalam skierowania na dalsze badanie Jednak wiem ze aminopunkcja to badanie inwazyjne. Polega na pobraniu plynu owodniowego i dokladnemu jego przebadaniu zeby wykluczyc choroby genetyczne. Badanie to prawie nie boli i robi sie je jesli jest podejzenie ciazy zgrozonej lub choroby typu Down lub rozszczepienie kregoslupa. Niestety nie sa to dobre wiesci ale nie martw sie bo to tylko przypuszczenie lekarza i wyniki mogoa wyjsc bardzo dobre Tak miala moja znajoma i urodzila sliczna zdrowa coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie przepraszam za niepamietam która z mam pisała o popekanych brodawkach ale znajome poleciły mi maltan podobnież pomaga gratulacje dla nowych mamuś Diann i Zuza29🌼🌼 Roxelko czekamy na wieści po cc🌼 Tati i Roxelko wszystko bedzie dobrze i napewno wsze mamy dotra do was🌼 Tati ja niedostałam zdjec jak mozesz to mi podeślij ekinio@wp.pl Plusiu te zasady sa rewelacyjne 🌼 Padlinko wszystkiego najlepszego w dniu urodzin🌼🌼🌼 u nas właśnie bedzie burza znów i torszeczke sie zaczynam bać a umnie nienajlepiej wczoraj wyladowałam po badaniu USG na IP bo wykazało AFI 3cm a minimum to 5 cm czyli za małą ilość płynu owodniowego do tego żełądek też nie urusł i jest oceniony na wiek 33 tyg!!! zrobili mi ponowne badanie gdzie wynik był duzo lepszy bo AFI 6-7 czyli ok, KTG tez mi zrobili pierwszy raz tez wynik ok, łożysko 2/3 stopień czyli teoretycznie juz moge rodzić tylko niemam żadnych skórczy, i waga małej jest za mała 2330 bardzoooooo mała a takie maleństwo tepiej zeby posiadziało w brzuszku jeszcze troszeczke bo co ja wezme na rece - dziewczyny wydaje mi sie ze lepiej jesli dziecko wazy wiecej mniej bym sie bała niź taka małą kruszynka - ale naszczeście USG czesto podaja mylne wagi tym sie pocieszam, na poniedziałek jestem zapisana na badanie ktg a na srode na usg - kolejne mam nadzieje ze niebeda nigdzie odsyłać i straszyć jak wczoraj, pocieszam sie tym ze moja siostra która ma trzech chłopców tez zawsze miała mało wód płodowych wiec może to genetyczne? w nocy dzis sen był ok ale wczoraj ktoś robił imprezke w tygodniu i było strasznie głośno i do 1 niespałam do tago jakiś pies straszliwie wył okropność - jak mozna trzymac zwierzeta w takich małych mieszkaniach - uroki życia w bloku buziaczki dla wszystkich mam i brzuchatek🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytalam, ze przecietna pierwiastka (pierworodka) rodzi 4 dni po wyznaczonym terminie. No to jeszcze sobie 2 dni poczekam... Ale zaczal mnie wlasnie bolec krzyz :-D :-D :-D Jak to sie mowi blizej niz dalej.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie kolejny chlopak wsrod Nas.ZUZA wielkie usciski i gratulacje dla Ciebie i synusia👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×