Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

hej laseczki :) kpiotrowicz>> w takim razie już nie moge sie doczekać... :D... sama bym sie przeszła na oczyszczanie bo ostatnio byłam na początku ciąży.. moze mi sie uda na jakąś sobote umówić bo tylko wtedy mam z kim maluszka zostawić... o włosach to już nie wpominam.. też bym chętnie coś zrobiła..jakieś kolory albo co... narazie to mam nadzieje że mi wszystkie nie wypadną... bo robią wszystko żeby wypaść.. :(.. chciała bym jakieś brązy i rudośći sobie na głowie zrobić tylko te rudości u mnie nie tak łatwo... Aurusi dalej furczy w nosku dzisiaj idziemy do lekarza nie zobaczy co i jak... Agula30>>> hej napisz no coś więcej co tam u ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:)Dawno sie nie odzywałam,ale jakos tak nie miałam ochoty pisac.Całymi dniami siedzimy z Wiktorią same,bo Paweł pracuje,nawet jak skonczy prace to i tak pozniej leci na siłownie wiec siedzimy we dwie biedulki i smutno nam bardzo!Ostatnio nie moge dogadac sie z Pawłem,nie umiemy rozmawiac o tym co jest nie tak w naszym zwiazku.On uwaza ze ja sie czepiam i marudze i wiecznie mi cos nie pasuje,bo pewnie mam za dobrze,a ja tylko chce zeby spedzał z nami wieej czasu,zeby sprzatała po sobie i był bardziej czuły...Czy to tak wiele?Miałam sie wam nie zalić bo jakos mi tak głupio,ale... Wikusia w poniedziałek skonczyła 4 miesiące!!!! Ale ten czas leci:) Pije juz mleko dla starszych bobasków-BEBILON2 :) zjada co dziennie pół słoiczka papki marchewka z jabłkiem,smieje sie od ucha do ucha,chwyta zabawki,przewraca sie na prawy boczek.Jak lezy na boczku to podnosi główke-to chyba juz do siadania-jak myslicie?Na razie dotabelki sie nie wpiszemy bo dopiero 29 listopada mamy zaległe szczepienie wiec wtedy sie dopiszewmy.Jeju ostatnio miska była wazona we wrzesniu:( No nic nie bede sie juz tak rozpisywała.MIłego dnia mimo brzydkiej pogody buziaki trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23>> super wyglądasz :) i obciełaś włosy... Paulinka śliczna w tych sukienkach :) dodałam kilka nowych fotek :) www.aurora.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dziekuje tak obcielam wloski a postanowilam sobie ze sie nie bede obcinala ale jak zobaczylam jak jest obcieta moja fryzjerka to mi sie tez zachcialo he he:P Kpiotrowicz ja tez poprosze fotke z nowa fryzurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa wspolczuje i rozumiem Cie! Ja tez siedze caly dzien sama z malym i jest mi czesto smutno.Maz pracuje na noc i w dzien spi.Jak ma wolne to spedza czas z nami,zloszcze sie jak siada przed komputerem,ale jak tylko cos potrzebuje to on mi pomaga,np.odkurzanie nalezy do niego:) Masz prawo byc zla na meza, wiem ze ma prawo chodzic na silownie,ale wydaje mi sie ze powinien teraz np.isc z wami na spacer. Sprobuj z nim porozmawiac.Ja porozmawialam z mezem to nam pomaga.Pewnie czujesz to samo, jestes bardzo szczesliwa w roli mamy ale samotnosc, brak kontaktu ze znajomymi itp.troche doluja.Trzymaj sie cieplutko! Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki. Moj synus tez ma katarek. Jak mierzycie temperature?Jakich uzywacie termometrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa ja wcale nie uwazam ze przesadzasz, wrecz przeciwnie masz naprawde duzo cierpliwosci. Moj maz pomaga mi naprawde duzo a ja czuje sie okropnie wyczerpana, wiec podziwiam cie, bo radzisz sobie sama i tak spokojnie do wszystkiego podchodzisz. Może spróbuj zaangażować męża w opiekę nad malutką, niech zobaczy, że to nie takie proste, jakby się mogło wydawać. Może spróbuj w weekend zostawić męza samego z Wiktorią, pewnie doskonale sobie poradzi i zacznie doceniać twoją codzienną pracę. Ja jestem naprawdę wykończona ostatnio i aż mi wstyd, bo naprawdę jestem bardzo szczęśliwa a nawet nie mam siły czasami, żeby się do małego uśmiechnąć. Normalnie porażka. Tak się składa, ze moja mama ma akurat zapieprz w pracy i nie może wziąc nawet dnia wolnego, żeby mi troszkę pomóc. Czasami nawet w nocy proszęmęża o pomoc, bo normalnie nie mam siły wstać zł óżka. A może to tylko listopad i brak światła? Pocieszcie mnie, czy tylko ja jestem taki cienki bolek, czy może którąś z was też dopadło zmęczenie? Piotruś jest naprawdę kochany, potrafi sam zająć się sobą, uśmiecha się, gaworzy pięknie, zaczyna wyciągać rączki do różnych zabawek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z daleka Anglia i Oliwia13 dziękuje.kiedy Paweł mniej pracował to duzo mi pomagał,potrafił cały dzien zajmowac sie niunia,az moja przyjaciólka,która urodziła 3 tyg.po mnie bardzo mi zazdrosciła tak pomocnego meza,bo jej to do tej pory nie umie nawet przewinac własnego synka!!!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ze juz niedługo Paweł znowu bedzie miał dla nas wiecej czasu,i ze nauczy sie sprzatac po sobie!!!!!!Musze sie pochwalic ze około 11 bardzo mnie zaskoczył,poniewaz przyjechał na chwilke z pracy i...przywiózł mi 20 czerwonych róz-tak bez okazji:) to poprawiło mi bardzo humor i dało nadzieje na to ze bedzie lepiej!Życze miłego dnia i pozdrawaim,papap🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci - ech, chyba każdy z nich ma jakieś dziurki w nosie - ja mojemu musze 5 razy powtarzać zanim coś zrobi , no cóż niema ideału , do tego ten pecet – który pochłania nasz cenny czas – a uzależnia!!! a pogoda mnie tez tak nastraja – i nie chce mi się nic robić – najchętniej przespałabym całą zimę, dobrze że mam kompankę na spacerki bo inaczej pewnie bym rzadziej z domu wychodziła a tak choć przez te 2h dziennie można z kimś pogadać, no i oczywiście z Ksenią jak się kochana do mnie tak słodko uśmiecha , Justa29 dziękujemy z muzyczkę Donn – fajna ta jasna princeska Aurorki kończę bo córeczka mnie wzywa papa miłego dnia PS ja tez poproszę o zdjęcia wasze i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn - a co lekarz powiedział?? Ksenai też ma katar i chyba musimy sie wybrać do lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> do lekarza idziemy dopiero na 17:20 jak wrócimy to nopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja również mogę prosić o zdjęcia Wasze i Waszych dzieciaczków? Od Donn już dostałam ale od innych nie :( Mój mail: hbarbara@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po lekarzu... Auruś dostała 2 syropki, calcium kropelki do noska i ma brać witaminke c.. z jutrzejszego szczepienia nici,we wtorek idziemy do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa super piosenki sama sobie spiewalam bo mala juz spi ale jutro pewnie z Nia bede spiewala.Dziekujemy za pioseneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszytskim:) Wpadłam tak na momencik,pochwalic sie ze dzis rano Wikusia sama przekręciła sie z plecków na brzuszek!!!!!!Jestem z niej bardzo dumna.Niestety nie porafie sie tym do konca cieszyc...tragedia w kopalni HALEMBA zdruzgotała mnie.Tak mi przykro z powodu śmierci tylu ludzi:( oj zycie jest nie sparwiedliwe... SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) My dzisiaj w domu będziemy siedzieć... na spacer to może dopiero jutro jak będzie dobrze albo w sobote... powiedzcie mi czym odciągacie katarek maluszków... bo ja niczym i sie zastanawiam co kupić... wczoraj 4 dzień ćwiczeń weidera.. przeszłam już na 3 serie.. :) oliwia a jak u ciebie??? i co z tym twoim zmęczeniem??? wczoraj wspomnieliśmy też lekarce o tych kupkach zielonych i kazała nam zrobić badanie kupy :) na wszelki wypadek... a mi odstawić mleko... no zobaczymy jak będzie... po jogurcie Auruś była cała w pryszczach...a we wtorek idziemy na kontrole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa ale piękny gest ze strony Twojego męża :-) Mi też z pewnością humor by się poprawił :-) donn ja dzisiaj 9 dzień z weiderem (wtedy się pomyliłam bo to już był 7 dzień). Opona jak była tak jest, ale przynajmniej nie mam problemów, żeby wstać z solarium :-P bo wcześniej to schodziłam jak taka starowinka :-D A i jeszcze ja tych serii nie robię wszystkich naraz ale z przerwami, bo inaczej strasznie boli mnie kark. Ja śluz z noska odciągam gruszką, taką pomarańczową jak nasze w dzieciństwie tylko 2x mniejszą. Ze zmęczeniem troszkę lepiej bo dziś spaliśmy z Piotrusiem do 10 :-D I rano nie wstaję wcale z łóżka tylko jak Piotruś budzi się o 7 to mój mąż jużjest na nogach i podaje mi Małego do łóżka, potem przewija go i daje mi go z powrotem do przytulenia i tak sobie przysypiamy jeszcze :-) Poza tym mam super rodzinę, dostałam wczoraj gotowe drugie śniadanko z dostawą do domu :-), moja mama była u mnie wieczorem i zajęła się trochę maluszkiem a mąż go wykąpał i utulił do snu. Niby to nie tak dużo ale mi bardzo pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do noska polecam fride jest 100 razy lepsza od gruszki.To taka rurka ktora odciaga sie gilki;)naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia 26 postaram siędziś wysłać zdjęcia do Ciebie :-) A w ogóle to trochę spóźnione może ale fajnie, że już się nie musisz martwić brakiem okresu. :-) kpiotrowicz też nie napisałam od razu ale strasznie mnie rozśmieszyło to co napisałaś o 5 i 6 ćwiczeniu weidera :-D O tym puszczaniu gazów :-D Bo ja też mam taką minę przy tym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa20- zgadzam sie z Tobą- do odciągania katarku u dzieciaczka ta frida jest rzeczywiście bardzo dobra. Moja Lenka za tydzień kończy 4 miesiące. Podnosi głowę gdy leży a jak ją podciągnę do siedzenia, to widzę, że sprawia jej to ogromna frajdę. Piszczy wtedy i śmieje się. Na brzuchu próbuje pełzać, odpycha się i posuwa do przodu. Nie opanowała jeszcze przewracania się z plecków na brzuszek, ale czuje, że lada dzień jej sie uda. Niestety najgorsze jest położenie jej do łóżeczka po kąpieli. Płacze, nie może zasnąć. Kiedy podejdę do niej i zaczne głaskać jej główke lub kłade ręke na policzku, ucisza się, ale nie zasypia od razu. To wieczorne położenie jej spać jest naprawdę męczące. Podziwiam Was dziewczyny, że macie chęć do ćwiczeń. Ja co prawda nie musze ćwiczyć dla zgubienia kilogramów, bo moje 16 zgubiłam szybko i znów ważę 52, ale dla brzucha mogłabym coś zrobić. Powinny mi ubyc jakieś 4 cm, żeby było jak wcześniej. Niestety ja nie lubię robić brzuszków i w ogóle takie ćwiczenia mnie nie pociągają. Lubię za to spacery, więc za chwilę znów wybiorę sie z Lenką na kilka godzin. Mój rekord z 15 minutową przerwą na karmienie wynosi 5 godzin. Co prawda po spacerze myślałam, że nogi mi odpadna, ale bylo warto, bo mała na powietrzu ładnie śpi. Zmykam więc, póki nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja jakos zaniechalam cwiczen ale znow biore sie za nie od poczatku;) Na katar aparat FRIDA jest rewelacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr pokłóciłam sie z moja mama.... Wkurzyla mnie, bo od wczoraj wydzwania do mnie i probuje przekonac zebyc nie szczepila malej na rotawirusy bo \"ludzie mowia ze to nowosc i mozna dziecku krzywde zrobic\". Jezu!!! Szczepionka jesli zaszczepi sie dziecko do 26 tyg z. nie ma zadnych skutkow ubocznych a w prawie 100% chroni dziecko przed wirusem. Irytuja mnie takie komantarze i po tym jak rzucila mi do sluchawki \"ty jak zwykle MUSISZ miec wlasne zdanie\" i rozlaczyla sie nie wytrzymalam... Napisalam do niej sms-a, ze dziekuje ze troszczy sie o Gabrysie ale zeby decyzje dotyczace jej zdrowia i wychowania zostawila nam i jej lekarzon. Ze komenarz o tym ze musze miec swoje zdanie jest zbedby i ze chcemy dla gabrusi jak najlepiej i na pewno krzywdy jej nie zrobimy. Obrazila sie teraz i nawet nie przyjechala do Gabrysi zeby nauczyc sie ja kapac (mielismy w sb wyjsc wieczorem). Kurcze u Was tez tak jest? Nie moze byc przeciez tak, ze nasi rodzice nie beda akceptowali naszych decyzji dot dzieci i w taki sposob probowali je zmienic. Nie jestem od nich w zaden spsob zalezna i az boje sie myslec co by bylo gdyby bylo inaczej..... Musialam postawic granice bo inaczej z czasem byloby tylko jeszcze gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu u mnie jest podobnie - problem dotyczy ubierania Kseni, mama twierdzi że ją za lekko ubieram, no i dołączyła do tego moja ciocia i duet stworzyły - niech sobie gadają a ja i tak swoje robie :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia_27
Hej mamuśki ;) Dawno nic nie pisałam ale podczytuję regularnie, a to z uwagi na to, iż od 13 listopada wróciłam do pracy. Co u nas - dermatolog w końcu "trafiła" w maść która obgoiła ciałko Maciusia z wysypki skazowej. I jak na razie jest spoko - dodatkowo po kapieli (z dodatkiem OIL BALNEUM) nawilżam mu skóre balsamem LIPIKOR jest rewelacyjny!! Poza tym Maciek jest teraz na mleku NUTRAMIGEN wcześniej był BEBILON PEPTI i jak dzisiaj usłyszałam w mediach że jakaś partia tego mleka mogła być terfna to aż mi włos na głowie zjeżył. Od tygodnia zagęszczam mu mleczko kleikiem ryżowym. i jest ok także od jutra dostanie włączony soczek jabłkowy do diety. Mam nadzieję że będzie mu smakował. W pracy dobrze ale jednak tęsknie bardzo za maluszkiem. W środę idziemy na kolejne szczepienie także wtedy dopiszemy się do tabelki. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i dzieciaczki oczywiście też Buziaki 🌼http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20060724_-8_My+child+is.png[kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......16/3 ......2950g/54cm....ok5000g/66 cm 4.Kotunia......Aleksander....16/3.......3050g/54cm...... 6600g/70cm 5.justa29......Patryk.........3,5 m-ca.....3470/54cm......6500g/67cm 6.Donn.........Aurora..........3.........3190/56cm.......5700g/ok65cm 7.Blondi-ania...Jakub..........3..........3460g/59cm.....7130g/ok68cm 8.Bernatka130......Bruno.....16/3......2820/54cm..........6400/63cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/........ 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....3,5.........3460/58 cm........7100/67 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5…………..3,540/53cm……….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......7970g/66cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......3.........2750g/52cm......5300g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....13/3.........2730g/48cm......5400/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....14/3........3300/56cm.......6205g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g/56cm..........6080g/62cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......13/3......3475g/53cm........6880g/64cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5.........4100/58cm.......5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......10/2.......3400g/56cm........5600g/63cm 37.ToYaB....Staś..............10/2.........3400g/55cm........6 kg/62cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g/59cm.............4700g 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia jakie proporcie daje sie tego kleiku? Macius pije to z butelki? Moja Gabi zaczyna 4 miesica, jest na butli (Bebilon Pepti) i lekarz mowila ze mozemy zaczac wprowadzac pokarmy. Zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac.... Daj znac jaki kleik kupilas i ile go sypiesz. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Co to za pustki na forum????Kpiotrowicz przykro mi ze pokłóciłas sie ze swoją mama:( dobrze,że masz swoje zdanie i nie ulegasz wszystkim,każdej \"poradzie\" danej ze strony twoich bliskich.Ty przecież wiesz NAJlepiej co jest dobrze dla Twojej córeczki!!!!!!!Głowa do góry 🌼Ah dziękuje ci również za zdjęcia Gabrysi-piękne:)Ekino tobie dziękuje za filmik!super:)może i mi uda sie wysłac wam filmik jak Wikunia spiewa;)jak bede umiała to wysle:)u nas pogoda przepiekna zaraz ide z Wikunia na dworek.trzymajcie sie cieplutko:)papapap Donn jak czuje sie Aurorka?życze zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×