Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Doris najgorzej jak chce być hop do przodu to później sama sie na tym łapie ech a chciałam dobrze :-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kuby
Czesc, Jestem mamą 4 m-cznego Kuby i mam pytanie czy Wasze dzieci miały może w kupce krew tzn. drobne ślady krwi. U mojego synka występuje ona co jakiś czas , karmię go tylko piersią , pediatra ma różne tearie a ja martwię się czy to oby nic poważnego. PROSZE napiszcie jezeli miałyście taki problem i jak z tym sie uporałyście. DZiękuję. Lusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio:) mozesz dac temat do usuniecia i bedzie po sprawie-a swoja droga to poprawilas mi humorek-az Patryka obudzilam-to Ci sie udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio musisz napisac jako zadoscuczynienie limeryk o Kubusiu Puchatku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> popłakałam sie ze śmiechu :) gdzieś ty takie wierszyki znalazła ... tylko Kseni ich nieczytaj :D :D :D :D fajny żarcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>> ja myśle że o wszystkich zwierzątkach ze stumilowego lasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam sie, justa co do limeryku o Kubusiu Puchatku to chyba poprosze diann ona jest w tym dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ciesze sie z postpeow Aurory,braku wodniaczka u Szymka,a takze poprawy u Bruna,Ksenia napewno tez juz nie ma asymetrii,Ekinio co Ty o tym myslisz? Odnosnie krow w menu naszych pociech,hmmmm,Doris ma sporo racji,aczkolwiek wstawiam sie za Krucha i Baska,co do zywienia. Michas podobnie jak Kacha nie chce juz duzo mleka,moze spanikowalam,bo na Bebilonie pisze,ze 2,3 butle wystarcza.Je mniej,ale akurat z tego sie ciesze. Dziasla popuchniete stwierdzila dzis pani doktor. Na kaszel,ktory u Michalka wystepuje po kazdym spacerku przepisala cebion multi,oczywiscie,to ja a w rzeczywistosci WY podsunelam jej ten pomysl. Laski,w cebionie jest d3,wiec w takim razie odstawic d3?zapytam sie jak bede na szczepeinie w przyszlym tygodniu,poradzcie narazie. Przykro mi Plusiu,choc w 7 miesiacu to juz nie poronienie,moze mialas na mysli tygodnie? Dzis ostatnia zimna noc i ma byc wiosna:-) Chodze z determinacja na aerobik,chodz rezultaty marne,podejrzewam,ze za duzo kawy slodkiej pije i to wszystko mi stoi w organizmie:-) Ja pomalu sie naprawiam,juz zaplombowalam zeba:-)jeszcze pare badan,jakis gin i moze do sierpnia nie bedzie sladu po obecnosci takiego malego aliena we mnie:-) Dostalam zdjecia Piotrusia,Oliwka ale Ty masz figurke,zaje fajna,prawie tak jak Twoja wanna.Sory,ze zagladam Ci przez fotke do chaty,ale coz....starosc nie radosc,w czerwcu koncze 22 lata:-) Pozdrawiam serdecznie moja przyjaciolke-Krucha,bo to ona najbardziej mi pomaga w mojej samotnosci,wielkie buziol do Ciebie,nie wiem czy napisze meila,bo lamie mnie w kosciach po calym dniu. Buziaczki dla wszystkich malych skarbow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio o co chodzi?? nie moge sie doczytać, z czego wszystkie mamy sie tak nabijają, co takiego zrobiłaś bo njie moge sie niczego doszukać, i albo jestem nie przytomna albo coś mi umkneło... tez bym sie pośmiała oczywiście nie z ciebie słonko:) ale dobrze sie pośmiać to dobra sparawa:) musze powiedzieć ze bardz mi sie podoba twój blog, a raczej Kseni:) BUZIACZKI DLA KRÓLEWNY,,, ja tylko tak na chwilke bo coś sie dziś le czuje, mam nadzieje ze jutro przejdzie, buziaczki robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann 🌻 ja wiem że Ksenia asymetri juz niema, a ostatnie rehabilitache to potwierdziły, poszłam na wizyte żeby mnieć czyste sumienie wzglendem Kseni, żeby mi dzieko nie powiedziało że \"widzisz nie zadbałaś o to i teraz są tego skutki\" a wyszło jak wyszło, dziecko zmecozne śpiące i do tego pierwszy raz płakała, nigdy sie tak niezachowywała ani na reghabilitacjach ani na wizytach, szok, neurologicznie jest wszystko w porządku, skonsultuje jeszcze z pediatrą co mam robić, mąż twierdzi żebyśmy poszli do innego lekarza, mamy jeszcze na to kilka dni Diann na piszesz za mnie ten limeryk puchatkowy bo ja to tempa jestem i rymów składać niepotrafie :-o:-o:-o bardzo prosze, ach i jeśli chodzi o tę Twoją starość ech chciałą bym mieć 22 dwa lata :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio,ale ja jak Kotunia,zielona jestem i nie wiem o jaki topik chodzi i o jakiego Puchatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, mama Kuby, 🌼 niestety nie moge Ci pomoc Nie wiem jak u Was, ale ja dzisiaj nie moglam przekopac sie wozkiem przez ten snieg. 25cm, a gdzieniegdzie zaspy sniezne! Chcialam zeby Maxio zaczerpnal swiezego powietrza :-D za pare dni ma lac deszcz dla odmiany, juz ja widze ta chlape. A \"gumiakow\" nie mam :-P Male spi, to sie odzywam... raj na Ziemi, bo miesiac temu Max zasypial o 2:30, albo o 1:30... Gryzon z mego Maxa, tak mi wytarmosil, pogryzl i powyciagal sutki, ze jecze z bolu, jak zaczyna sie karmienie, auc´! No ale dzis juz jest ciutke lepiej. To cud ze zebow nie ma, przegryzlby na wylot, slowo daje!!!! Doris26, z Poradni laktacyjnej potwierdzili tylko to co juz przeczytalam od Ciebie! 🌼 🌼 🌼 Mam nie budzic tylko troszke odciagnac mleko pompka i isc wypoczywac. Od 2 dni nie budze Maxia i ten budzi sie dopiero o 4:30 na karmienie :-D a ja zdaze sie co nieco juz przespac. Czuje ze sily mi wracja :-D A moze Alunia tez zacznie niedlugo sypiac jak moj Maxio? Zycze tego z calego serca! Bo wiem jaka to meczarnia karmic tak czesto noca. Moj Max tez pluje, i to ja! tylko ze silikonowym smoczkiem, a nie marchewka ;-) Blondi-ania, Jak sie czujesz, wyspalas sie? duzy ten Twoj Kubus :-D Najwazniejsze aby zdrow! 🌼 Kati75, jak po imprezce? A te ciemiaczko to duze? Tzn ile cm ma srednica? bo u mego mniej wiecej 2cm, mzoe mniej i nic nie pwoiedzial lekarz. Donn, 🌼 ha, ha :-D :-D :-D moja \"ciaza\" to na pewno urojona :-P PO cichu mi sie marzy kolejny babelek, nie bede ukrywac!!! Ale zaczekam na Ekinia :-) Wiesz Donn, mnie pedagog dzieciecy pocieszala dzisiaj i powiedziala, ze chlopcy z reguly rozijaja sie wolniej niz dziewczynki, wiec ja Maxia na pewno do Aurusi porownywac nie bede ;-) Chlop niech rozwija sie w swoim tempie. Dzis jak polozylam go na kocyku (troszke ciensze podloze niz materac) to mi sie popzewracalm dobrych pare razy :-) ale raczkwoac to uuuu, daleka droga ;-) Basia_26, 🌼 ja to rzeczyswiscie sie trzymam tego co mi tu Ministerstwo Zdrowia czy inne Swatowe Organizacje Zdrowia rekomenduja. Sztab madrych lekarzy i naukowcow opracowuje zestawy zywieniowe dla ludzi w roznym wieku i ja im ufam. Agula-Kruszyna 🌼 ja sie melduje do tej kolonizacji ! :-P Evvik 🌼, Ty dalej na slodyczowym poscie? KIKA27, dzieki za ten artykul! 🌼 Kotunia,🌼 az mi slinka pociekla jak poczytalam sobie co Alus wcina ;-) Basia23, jak samopoczucie? A Paulinka, jak malenstwo? 🌼 Justa29, ja w Szwecji to daje 5kropelek (wit.AD) zastanawialam sie czy jak bedzie lato, to dalej mam tyle podawac, bo latem to tu starsznie jasno i cieplo i pewnie zapotrezbowanie na wit. D inne... zapytam w przychodni nastepnym razem Ekinio, 🌼 🌼 🌼przede wsyzstkim powinnas przestac sie martwic, ja tam zaufalabym neurologowi i rehabilitantce. Zreszta intuicja sama Ci podpowiada czy wsyzstko jest ok, a jest na pewno!!! Kasia30, no prosze Aurusia ma konkurencje w posatci Kubusia! 🌼 to teraz pewnie z oka go nie spuszczasz? ;-) Bernatka130, ❤️ zachowaj spokoj, bo faktycznie od takich diagnoz to schiza mozna dostac! Kurcze, a niech to :-( Mnostwo nostwo wtrwalosci Bernatko i zdrowia dla Ciebie i Bruna!!!! 🌼 Agata_27 a moze skora jest w tych miejscach zwyczajnie przesuszona? Moze pomoglaby oliwka? Ja poszukam jutro troche informacji w i-necie o tym, tzn szwedzkim. Diann, a moze podeslesz jakies aktualne zdjecie? Wieki Cie juz nie widzialam :-P Co do tych 7miesiecy, to tyle ma coreczka hiszpankiej kolezanki..nie zrozumialysmy sie. Ta ciaza byla moze 2-3tygodniowa... ale ona tak bardzo sie cieszyla z mezem. Szkoda mi.... Ja sama z przyjemnoscia zaszlabym w ciaze. Wczoraj przed snem wyobrazalam sobie moje pierwsze miesiace ciazy, kiedy czulam takie delikatne wybrzuszenie pod skora brzucha i nie moglam opanowac emocji. Czytalam po 15 razy co sie dzieje w jakim tygodniu, tak czekalam na ... Weronike :-P a tu Maxio wyskoczyl ;-) No ale jesienia to juz na pewno bedziemy starac sie o sieostrzyczke, byleby sie udalo... Dobrej nocki 😴 Ekinio, ja tez nie moge sie doztac, jak Kotunia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziien dobry tak zaraz z rana kozystam z tego ze mialam przez noc kompa wlaczonego a teraz odprawilam meza do pracy.Biedak musi juz na 6 byc w Tychach a potem jada do gliwic i wraca dopiero o 19tej:( caly dzien bez niego:( a Paulinka rano spi a wieczorem jak on przychodzi to wlasnie sie kladzie. Agata27 clotrimazolum to co Ci przepisali to jest masc na grzybice i rozne infekcje co do ciemiaczka to sa 2 tak jak ktoras wczesniej pisala jedno zarasta sie do 18ms z a drugie do 3-4rz Diann wit D3 nie odstaiaj w cebionie multi ona widocznie jest ale nie w takiej dawce jak Ty podajesz,Ja Paulince tez mam dawac witaminki tylko lekarka dala mi do wyboru cebion multy albo wibowit bobas i ja kupilam wibowit bobas.Mam go podawac co 2 dzien tak jak herbatke rozpuscic do 30ml wody albo do herbatki wsypac Plusiu u Was jest snieg??U Nas zero ani sladu po sniegu wiec bez problemu na spacerki mozna wychodzic ale my teraz nie wychodzimy bo Paulinka ma katarek i troszke czerwone gardelko jak sie podleczy to pewnie wyjdziemy:)A u mnie ok dobrze tylko szoda ze caly dzien nie ma meza w domu(glupia praca)A jesli wozkiem nie umiesz przejechac to saneczki bierz Ja tak jezdzilam jak u Nas byl snieg:) zmykam dalej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myslalam ze sie zalamie wczoraj wieczorem . Dowiedzialam sie ze musimy placic podwojny podatek k...wa idioci w rzadzie uwarzaja ze jesli mieszkasz za granica to nie dosc ze tu podatki placisz to z fiskusem polskim trzeba sie rozliczyc a my z Polska mamy tyle doczynienia ze auto zarejestrowane i meldunek nawet na urlop raz w roku jezdzimy. Mowie Wam szlag mnie trafia to co tu jest minimum egzystencjonalnym w Polsce to kupa kasy i jak debiilom wytlumaczyc ze tu mieszkanie 500 euro kosztuje nie mowiac o prodzie gazie etc Przepraszam ponioslo mnie ale nie nawidze niesprawiedliwosci a to jej przejaw i teraz musze szukac jakiejs dziurki zeby tego podatku nie placic Wczoraj na spotkaniu mam i dzieciaczkow bylam i o dziwo wiekszosc polroczniakow byla Max oczywiscie popisal sie dyskusjami i krzykami no i zaczepial mamy( wie do kogo najpierw uderzyc) dziecmi nie byl zbyt zainteresowany dzis idziemy na basen podgladac kurs plywania dla dzieci jak wroce to opisze wrazenia Plusia u nas ciemiaczka srednica ze 2.5 cm wzdloz bo w szerz troszke mniej Ja tez mysle o nastepnej ciazy ale dopiero gdzies na jesien moze zime tylko jak przekonam meza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja to chyba juz zaczne tu nawet rano zagladac. Jak tak dalej bede zasypiac przed 1:00 w nocy :-)) Basia23, zdrowka zycze!!!🌼 Mnie tez zakatarzylo okrutnie wczoraj na 15min spacerze zmarzlam w nogi i juz dzis mi nos zawalilo.. Saneczek nie mamy :-( a fajnie by bylo sprobowac ;-) Kati75, mi strasznie przykro sie zrobilo...to niesprawiedliwe! Na pewno musi byc jakies prawo zakazujace placenia podwojnych podatkow. U mnie sytuacja jest taka, ze kaza placic podatek w tym kraju gdzie sie pracuje. Maz pracuje w Danii, wiec placi Dunczykom, a ja w Szwecji i Szwedom- to jedno z praw EU. Twoj Maxio to pewnie czarus, okreca sobie dziewczyny wokol paluszka ;-) A ta mala dziewczynka obok to kto? (chodzi o zdjecia z Polski?) Ale Ci Maxio wyrosl, jest sliczny, slodki jak poczuszek ktorego trzyma! ❤️ Agata_27, 🌼myslalam i myslalam i szukalam i przegladalam ale nijak nie moglam trafic na problem ktory opisujesz. Przyszlo mi jednak do glowy co innego. Moze sprawdz Szymowi jego jezyk, jesli ten wyglada normalnie, to nie jest to istotne, ale jesli zauwazysz jakies zmiany tam (a dzieci wkladaja swoje raczki i nozki notorycznie) to pewnie ejst to jakies zakazenie bakteryjne lub wirus. Taka tylko mi sie aluzja nasunela.. Padlinka, jak sie masz? Kpiotrowicz, a Wy? Blondi-ania, jak Kuba? Ekinio, jak samopoczucie? Be_B napisz cos wiecej ;-) Wszystkich goraco caluje i sciskam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati rzeczywiscie chore...a nie da rady tego jakas ominac??moj kumpel tez pracuje za granica,tam placi podatki a na Polske ..leje...bo nie zamierza tu wracac...ale kiedys czytalam na onecie,ze ma tak nie byc...tam gdzie pracujesz tam placisz podatki..mialay by zmiany wlasnie od nowego roku... Diann ❤️ nie odstawiaj wit D, ja kupilam Kasi biovital multiwitamina gel i daje jedna krople wit D bo mi tak zalecono...a przy cebionie to musialm dwie dawac kropelki bo tam sa niewielkie ilosci... ekino...bez zlamki!!!niech wszyscy wiedza,ze sierpniowki 2006 to kobitki z \"jajem\"...:) rozhustalas to forum..przynajmniej mozna sie posmiac i poczytac cos innego niz choroby,porody,on mnie rzucil,rozciagnieta pochwa itp;)...uwazam,ze nie ma sie czego wstydzic i nie dawaj topiku do usuniecia!!!jestem za tym,zeby kazda z nas na nim sie wpisala solidaryzujac sie z ekino...bo bidulka sie zalamie i ucieknie nam:( jeden za wszystkich wszyscy za jednego:) mamo Kuby no coz..nie jestem lekarzem ale to wedlug mnie nie wyglada dobrze...ja bym poszla z tym problemem do lekarza...jest taka choroba,ktora charakteryzuje sie wlasnie sladami krwi kale...to nie byle co...wrecz nalegam abys odwiedzila lekarza... Bernatka130 bedzie ok... Agata 27 a moze lepiej natluscisz te paluszki...wiem,ze parafina z apteki jest lepsza niz oliwka...sprobuj... Plusiu no to do dziela!!!teraz napewno by byla Weronika...tylko jak Ty dasz rade???ja podziwiam kobiety decydujace sie na malucha tak jedno po drugim.. Basia 23 ja mam gorzej ...juz miesiac bez ukochanego meza..i jeszcze ponad miesiac przede mna...wiec ciesz sie,ze bedzie wieczorem i go przytulisz... pozdrawiam 🌻 ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, znalazlam! i poczytalam i sie porechotalam, jestes super! Wierszyki bomba, juz dawno mnie tak nic nie rozsmieszylo :-) hi, hi... wsyzscy wiedza ze to tak niechcacy, ale i tak warto bylo :-D ❤️ ❤️ ❤️ Agula-Kruszyna, kwiecien juz tuz tuz, zaraz mezulek wroci i znow bedziecie razem, trzymaj sie 🌼 Nie wiem jak ja sobie poradze, ejsli zajde w ciaze, ale nawet nie zamierzam sie w tej chwlili glowic i zadreczac ;-) Jak juz bedzie czym to najwyzej wtedy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula -kruszyna tak ja mam go teraz na wieczory ale w kwietniu wyjedzie mi nad morze na delegacje i czeka mnie to co ty do konca roku z miesiecznymi weekedndami widzeniowymi i jak nasze dzieci maja znac tatusiow grrrrrr.Moja Paulinka jak wstaje i biore ja na rece to pierwsze patrzy na lozko czy T lezy a Ja jej gadam ze tatus jest w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mozna znalezc to co Ekinio pisala bo jak mam ja wspierac jak nie wiem gdzie to jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agata>> może mały ma przesuszoną skóre?? Aurora tak miała ale to jak była malutka :) nam pomogła maść taka robiona z wit A.. ale jak nie miałam tej maści to smarowałam kremem oilatum soft też pomagał ale maść lepsza:) ekinio>> kurde czemu tej babie nie powiedziałaś że u Kseni nie ma żadnej asymetrii... dla świętego spokoju to poradź sie jeszcze swojego lekarza :D diann>> ja daje cebion multi i wtaminke D3 też daje 1 kropelke :) plusia>> no to nieczekasz na mnie ??? z tymi staraniami ??? a filmik Aurusi wam wysłałam bo strasznie sie ucieszyłam że już raczkuje i chciałam sie tym z wami podzielić... z zadnego innego powodu... dzieci nie można porównywać bo każde jest inne każde ma swoje tempo... kasia30>> to gratulacje dla Kuby silny chłopak... moja Aurusia cały czas próbuje wstawać.. ale sama niepotrafi tylko jak sie czego podtrzyma .... mamo Kuby>>> ja bym odrazu poszła do lekarza.. bo z tą krwią to nieprzelewki.. może mały ma na coś alergie... Bernatka>>> jejku ty to masz z tymi lekarzami.. przechlapane... może rzeczywiście ich olej na jakiś czas i zobacz jak Bruno będzie sie czuł :P oliwia>> to ty jesteś na tych zdjęciach?? niemoge cie poznać.. Piotruś fajniutki :) Padlinka>> meble chce oglądać :) Kpiotrowicz>> jak Gabusia??? Basia23>> ale Paulinka ma fajne włoski :) kruszyna>> i co Kasi nowego ugotowałaś.. ja wczoraj dałam Aurorze potrawke z indyka od 7 miesiąca z brukselką była.. ale jej niesmakowało :).. za to mi bardzo :) Kati >> ......................nic co by można było napisać na forum mi nie przychodzi do głowy :D Kika>>co nic niepiszesz :) jak tam Natalka ??? biega już sama ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam super Ekinio,nie ma sie co wstydzic i tak kiedys sie to dostanie naszym dziecim w rece wiec moze nawet lepiej wczesniej he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Juz powoli zaczyna...........:) Masz może ochote iśc jutro na basen z Doris. Ja niestety nie moge bo przklętna @ mnie dziś nawiedziła i klapa. Odstąpie Ci mój karnet to sobie popływacie. Daj znać to sie dogadamy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi sie spomnialo o co mialam zapytac.Do mam ktore zageszczaja mleko Ja nie zageszczam niczym ale dzis sprobowalam i zrobilam tak na 150ml wody 5 miarek mleka i 1 miarke kaszki czy tak to ma wygladac czy 4 miarki mleka i 1 miarka kaszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> a jak mi dasz ten karnet??? Basia>>dobrze zagęściłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>> dobrze zagesciłas to było stwierdzenie, nie wiem skad te pytajniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Muszę uaktualnić tabelkę ******************************************************** **************************** NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........7..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander.....6........3050g/54cm.......9 000g/82cm..1 5.justa29......Patryk.........6.........3470/54cm....... ...8200/66cm... 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......... .7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm......107 00g/ok84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.........7 500/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......6......3460/58 cm........8600/76cm...2 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ...7000/67cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem 20.Basia_26....Dominika...6...2750g/52cm......ok7100 g/ok.68cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....5,5......300/56cm......7810 g/67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia ....5..... 2970g/51cm......8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6680/66cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............10 ,10g/72cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr.....4,5.........3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....5,5...3490g/54cm........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............5,5......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm........ ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB.........Staś..........5......3400g/55cm.......7 700 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.....5......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....5,5......2940g...............7480........ . 41.ekinio.........Ksenia........5,5.....3160g/53cm.... ... 7300g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ .7000g........... Dzięki dziewczynki za porady w sprawie tych skórek. Jeśli chodzi o alergie to raczej nie ma , bo ja nie jestem alergiczką, mój mąż ma alergie , nie wiem na co , ale latem kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata - a nie był ostatnio przeziębiony? - u dzieci czasem po infekcjach tak się skóka łuszczy. Czemu uważasz,ze to nie alergia - to,ze Ty czy mąż macie lub nie nie ma znaczenia(to może tylko predysponować)? Widziałyście jakie zamieszanie na kafe od rana - poznikałay rózne wątki:( dobrze,ze nasz jest dostępny:) Donn - to fajnie,ze się razem popływamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×