Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witajcie znów:) Może uda mi się napisać więcej jak mój szkrab nie będzie marudził. Plusia, dziękuję za informację odnośnie kreski na brzuchu. Już myślałam, że tylko u mnie wciąż jest. Moja też jest bledsza, ale zastanawiam się kiedy sobie pójdzie precz. Donn i Plusia, ze słodyczami=różnie. Niestety najgorzej jest jak gdzieś pojedziemy i znajomi marudzą, aby coś zjeść:( No ale walczę dalej. Jutro zaczyna się post, a w poście lub adwencie raczej mi się udawało. Poza tym wtedy każdy rozumie, że to takie postanowienie i nie zmusza mnie do jedzenia. Tak więc wierzę, że teraz też się uda. Trzymajcie kciuki:) Bo jeśli teraz się nie uda to chyba muszę iść na jakiś odwyk antysłodyczowy. Innej rady już nie ma... A nie piszę o najważniejszym! Bartuś od niedzieli przewraca się na brzuszek. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Ząbki jeszcze nie wyszły, ale wcale nam się nie pali. Kupki też wróciły do normalności:) Ja czekam na Wiosnę, słońce, zieloną trawkę... Wtedy wszystkie smutki pójdą precz:) A teraz to też zrobiłam się jakaś leniwa. Jakby się dało chyba bym przespała cały dzień:) Nie chce mi się nawet gotować i wszystko jest beznadziejne. To chyba zimowa deprecha... Dobrze, że mój smyk rozjaśnia mi każdy dzień, zwłaszcza, że jest małą śmiechotą. Całusy dla wszystkich mamusiek i ich małych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie slodyczy ja nawet nie podejmuje proby odstawienia:( mam słabosc😭 normalnie nie ma dnia zebym nie zjadła czegos-herbatnikami to moge sie objadac bez opamietania😭 ale o dziwo nie widac tego po wadze-naszczescie-ale z wiekiem pewno bedzie trudniej spalic tkanke zazywała ktoras z Was chrom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek po dłuższej nieobecności:) Na początku chce pogratulowąc Aurusi takich osiągnięć-na prawdę Aurorko wielkie bravo dla Ciebie!!!!!!!! Plusiu wszystkiego naj dla Maxia,moja Wikunia kończy dziś 7 miesięcy!!!!! A oprócz życzeń dla małego przystojniaka, to jeszce wielki całus dla Cieboe kochana Plusiu 😘 😘 😘 Moja mała akrobatak suwa sie na brzuszku, turla sie jak zawodowiec i podnosi pupke bardzo wysoko prostuje nogi i suwa sie tak do przodu,czasem udaje sie jej zgiąc nozki w kolanach,ale gapa nie wie jeszce ze nalezy zgiąc takze raczki zeby raczkowac:) Mysle ze zapisze ja na korepetycje do Aurorki:) hihihih Co do tabletek Yasmin to ja je biore od listopada i jestem zadowolona! Samopoczucie mam dobre tzn nic po nich mi sie na gorsze nie zmieniło,nie tyje,wrecz chudne waże 58kg( jeszce 3 kg i wroce do wagi z przed ciazy)ogolnie piszac to ja jestem z nich zadowolona i moje kolezanki ktore je biora takze! Mam pytanie do Doris ale wy tez mi pomozcie.Otóz kupiłam małej słoiczek hippa kaszka ryzowa z mlekim i bananami na dobranoc oraz owowce z jogurtem oczywiscie gamon ze mnie bo nie spojrzałam na skład:( a tam w składzie jest mleko a nie wolno go podawac do 3 roku życia i nie wiem czy jest to mleko modyfikowane czy krowie...i mam w zwiazku z tym dylemat czy dac do Wiki czy nie????????????? Oprocz tego moj Paweł kupił corci potrawke z ziemniaka i indyka ale tam w składzie jest 2% cebuli i tez nie wiem czy podac czy nie???Wiec prosze Doris i dziewczynki napiszcie mi co o tyym sadzicie,bede wdzieczna!!!!!! Przepraszam Was ze tak zadko sie odzywam ale mam problemy w zwiazku tzn kłocimy sie i nie mozemy dogadac,czytam was na biezaco ale nic nie pisze bo dosc czesto nie mam ochoty!!!!!!! Trzymajcie sie cieplo buziaki misiaki papapapapapapapapap Ah zapomnialam sie pochwalic ze Wiki umie robic kosi kosi łapki,tzn jak ja spiewam kosi kosi łapki... i klaszce w dłonie to ona tez klaszce tzn probuje:)A jak powie sie papa to macha piastka:) No nic uciekam,jeszce raz serdecznie was pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander.....6........3050g/54cm.......9 000g/82cm..1 5.justa29......Patryk.........6.........3470/54cm....... ...8200/66cm... 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......... .7200/68cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm......950 0g/ok74cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.........7 500/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......6......3460/58 cm........8600/76cm...2 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ...7000/67cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....5,5......300/56cm......7810 g/67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia ....5..... 2970g/51cm......7200 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6680/66cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr.....4,5.........3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8520g/69cm... 33.agulka28....Kacperek.....5,5...3490g/54cm........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............5,5......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm........ ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB.........Staś..........5......3400g/55cm.......7 700 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.....5......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....5,5......2940g...............7480........ . 41.ekinio.........Ksenia........5,5.....3160g/53cm.... ... 7300g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ .7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa>> z cebulką można na 100%.. ten deser z kaszką ryżową i z mlekiem to raczej napewno z modyfikowany... ale owoce z jogurtem hmm to może być z mlekiem ale pewności nie mam.. bo ja Aurusi to wogóle takich z mlekiem niekupuje.. jakoś niemam zaufanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dziękuje za odp. Wiesz ja tez bym nie kupiła gdybym wczesniej pomyslała i przeczytała skład... Przypomniałam sobie ze Justa29 pisała ze daje swoejemu maleństwu ten kleik ryzowy z mlekiem i bananami na dobranoc!!!Justa czy nic nie jest po tym twojemu skarbowi? i czy jest to mleko modyfik. czy prosto od krówki? ah Donn ile Aurusia bieze za korepetycje z raczkowania???Zapisuje Wiki na pierwszy wolny termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn🌻 Plusiu❤️ anna --ten przysmak na dobranoc to firmy hipp jest...on jest przepyszny...i NAPEWNO jest na mleku modyfikowanym..wejdz na stone hipp w necie to poczytasz o produktach...w sumie to ja od poczatku podaje Kasi produkty hippa ...jakos najlepiej mi i jej podeszly...a wogole te rzeczy w soiczkach to sa specjalnie dostosowane dla dzieci...ogladalam produkty z dodatkiem jogurtu i tez do mnie nie przemawiaja ale ten prtzysmak jest ok...sprobuj i zobaczysz czy malenstwu posmakuje...a teraz najwazniejsze...z tym niejedzeniem Kaski nie wytrzymalam i pojechalam do lekarza...mam taka pania doktor super:) okazuje sie,ze Kaska wazy 8 kilo i dostalam upomnienie,ze jak tak dalej pojdzie to bede ja musiala odchudzac...bo ma walki...kazala podawac mleko ranem i wieczorem plus kaszki ,zupe z miesem i danonka!!!!okazuje sie,ze mozna:)ciesze sie,bo juz jej dawalam i smakuje...zamiast popoludniowego karmienia mlekiem to wlasnie danonek,kisielek,owoce z biszkoptem...okazuje sie,ze mala jest \"przemleczona\"..uswiadomil;a mnie.ze nie kazde dziecko chowa sie ksiazkowo i dziecko samo wymierza sobie ilosci jedzenia...gorzej by bylo jakby wogole nie miala łaknienia...i tym sposobem jestesmy obie spokojne...ja juz nie szaleje i jest super... Plusiu skrzyp powinien pomoc...mozna w czasie karmienia tyle,ze nie kazdy...popytaj w aptece...co do deprechy...ja staram sie zeby nie dopadla mnie...chociaz mi trudno bo maz daleko a tesknota i zmeczenie robia swoje...staram sie myslec pozytywnie...mi pomaga ...solarium..moze to glupie sie wyda ale gdy nie ma slonca jest szaro i ponuro zawsze sie doluje...a taki krotki seansik sztucznym sloncem laduje mi akumulatory...leki nie..to tylko uzaleznienie..i kwiaty..takie wiosenne..niekoniecznie zywe..jakis obraz,zdjecie na scianie...musisz z tego sama wyjsc..masz oparcie w mezu,jego milosc i piekny,zdrowy WASZ skarb---jest dla kogo zyc ,usmiechnietym witac kolejny dzien ❤️ ❤️..pozdrawiam :) Agula 30 juz po u Julki...napisz cos... diann trepie...pisz cholera...bo jak tam do Ciebie wjade to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna>> no widzisz babo!! to twoja Kasia wielka dziewczyna a ty marudzisz i mleko dziecku wciskasz :D... a tak serio to super że wszystko z małą dobrze :D plusia>> dostaniesz odemnie te kwiatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula-Kruszyna wielkie dzięki:) 😘 dla Ciebie i córci!!!!! Ciesze się, że twoja królewna prawidłowo przybiera na wadze!!!!!!!!!!!!!!! Mam pytanie w jakim programie jest ta ksiązka kucharska dla maluchów która sobie rozsyłałyscie????Bo ja kiedyś dostałam taką od Ineski z lipcóweczek,ale niestety nie mogłam jej otworzyc!!!!!! Donn a skąd wiesz ze ta cebulke na 100%? pytam z ciekawości;) Diann jak samopoczucie???? Wiesz staram sie zrozumiec ze jest ci ciezko bo na pewno tak jest zwłaszcza ze twoj ex nie wykazał sie odpowiedzialnosci w stosunku do Ciebie i Michasia!!!Nie załamuj sie,dzielna jestes!!!!!Ja tez chowałam sie bez taty bo rodzice rozstali sie po śmierci mojej siostry jak miałam 3 latka,ale mimo tego przyjaznili sie i tak jest do dzis, dzieki temu moje relacje z tata były i są dobre!Trzymam za Ciebie kciuki i ucałuj Michasia ode mnie i Wiki kluseczki 😘😘 Spokojnej nocki dziewuszki.A gdzie sie podziała Joanka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa>> u mnie to wszystko wiedza wyczytana :) albo wypytana u lekarza :) Aurusie o korepetycje pytałam.. ze smokiem w buzi odpowiedziała uuuuuu yyyyyyy no więc właśnie tyle za te nauki :D kruszyna >> sprawdź poczte.. i jak chcesz jeszcze to gadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna20 odnosnie HIPPa-to Patrykowi przysmak owszem smakowal i nic mu nie bylo ale ale... jak poczytalam sklad sloiczkow to okazuje sie ze np gruszek williamsa jest tam 45% do tego woda,zageszczony sok jablkowy,grysik ryzowy,skrobia ryzowa,witamina C,w morelach nawet cukier,brzoskwinie to samo- natomiast w gerberze sa \"niby\"same gruszki-bez tych wszystkich w/w ulepszaczy-wiec poki co HIPP raczej pojdzie w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn ja jestem pod wrazeniem ,oboje z mezem nie moglismy sie napatrzec na Aurorke ,ludzie jak ona sie rozwija szok,moja nela to sie nawet za bardzo nie chce obracac :) Plusia dla Maxsia wszystkiego naj na pol roczku !Dla ciebie duzo duzo sily tej wewnetrznej...... ekinio nela tez nie chce z nikim zostawac ,,najgorzej jest jak ma isc spac wtedy musi byc cyco i mama musi wracac gdziekolwiek by byla agatka nie przejmuj sie ,i nieobwiniaj nie tobie pierwszej spadl maluszek i nie ostatniej :),dobrze ze sie szymonkowi nic nie stalo stokrotka z tym skakaniem to zalamka ,ja tak mialam z moim synkiem ,rece odpadaja od trzymania :) justa ja o tym chromie cos slyszalam mianowicie ze powinny go zazywac kobiety karmiace by brak jego nie nadrabiac wlasnie slodyczami ,wiesz cos o tym to napisz? caluchy dla wszystkich mamus i ich pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia gdzies mi sie obilo o uszy ze jak sie lyka chrom organiczny to apetyt na slodycze maleje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa wejdz na necie na temat informacji o sloiczkach...to ze nie jest napisane nie znaczy ze tego tam nie ma...czemu akurat po hippie jest mniej uczulen niz po gerberze?mi Kaske po jabku z gerbera wysypalo a po hippowskim nie...nie bede sie sprzeczac...hipp wczesniej niz gerber i bobovita wprowadza smaki...zreszta kiedys na czerwcowkach czytalam co dziewczyna znalazla w sloiku gerbera ze zupa :o ...ja wole hippa i mam sprawdzone smaki,ktore Kajka wcina i jest ok... donn...myslalam,ze zalize monnitor...jezyny...i te kwiaty..roza kamienna i TO COS Z KROPELKAMI ROSY jest CUUUDNE...zdradz tajemnice co to za roslina???tera bede sobie zmieniac tlo pulpitu codziennie...jak ogladalam to mi sie tak cieplo w serduchu zrobilo..juz niedlugo bedzie ladnie i nasze bobasy takie komunikatywne,wrzeszczace,latajace (niektore) kolo wozka pokazemy swiatu(czyt.zlosliwym sasiadkom) i my...wypoczete...szczuple..tryskajace energia..w pieknym dyskretnym makijazu..w nowej mini..z blaskiem w oczach..z mezem przy boku(to podlega dyskusji bo po co on nam skoro wtedy nikt nie zawiesi oka na nas bojac sie zemsty ze strony slubnego?)...ahhh marzenia ..te duze i te malenkie..piekna rzecz ... donn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH,Stokrotka,ja tez walcze z Michasiem,siedziec nie,lezec to juz calkiem,chce stac,mimo,ze zatacza sie jak pierwszy lepszy na rogu;-) Krucha,poczytaj na blogu;-) Samopoczucie laski w miare,jakos do przodu,bez wiekszych entuzjazmow.Maly wyrosl z kombinezonu i nie wiem co teraz mu kupic,jakas glupia pogoda,mam ogrodniczki puchowe,moze kurtke dokupie i buty?Tylko on ma takie wysokie podbicie,ze rzadko ktory but pasi. Aga,ciesze,sie,ze z Kaska ok,tak jak mowilysmy,mala dama nie chce juz mleczka.Widzisz,glowa do gory,wiem,ze Cie to meczylo.Plusiu,martwie sieo Ciebie,moze nie powinnam,ale docen to,co masz,bo ja wiele bym dala za kochajacego mezczyzne i wlasny kat;-)wiem,ze latwo mi mowic,bo ludzie szybko sie nuza i nie cenia obecnych wartosci. Donn,chyba pol Polski widzialo Twoj dywan z tym Malym mykajacym stworem,u mnie ten filmik rozpoczyna kazda kawe ze znajomymi a Mike dostaje pokazowa reprymende,ze jest len i tyle:-) Anna,buzki dla Wikuni i dzieki za mile slowa. Mam troche luzu,bo brat ma nocki,wiec chocby wieczorami mam pokoj do dyspozycji.Moze bedepisac czesciej,aczkolwiek przyznacie,ze nasze pociechy maja taki ,,niewygodny,,okres,ze moga sobie same krzywde zrobic,co sama doswiadczylam,wiec kazda z nas pilnuje caly dzien tego tego malego odkrywce:-) Ex mnie wkurza,chyba szykuje sie kolejna rozprawa o widzenia.Mimo prosb i grozb alimenty nie sa placone w terminie.I to nie przez brak kasy tylko czasu jak owy ex sadzi.Nie ma go,zeby isc zrobic przelew.Szkoda gadac,roznosi mnie czasem taka zlosc.wwrrrr I ja nie dostalam ksiazki kucharskiej.Krucha,jak moglas??Przyjedz do mnie,chetnie nadstawie Ci policzek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann >> ja Cię podziwiam. Jesteś taka silna i dzielna. A Twój ex to świnia. NIech MIchaś się zdrowo chowa. Najważniejsze, że ma wspaniałą mamę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie, powinnam byc radosna, bo Max jest zdrowy (wyjawszy hece z alergia na mleko) zasypia o 20:00, jest grzeczny i ogolnie powinnam rozkoszowac sie macierzynstwem... ale cos mi to kiepsko wychodzi. Jestem wiecznie zmeczona, notorycznie wrecz. Jem i pije jak slon, ale nie pomaga. W ciagu dnia dopadaja mnie uderzenia goraca i slowo daje oblewa mnie pot, jakbym weszla do sauny. Nie wiem czy Wy jak karmicie piersia macie podobnie??? No i wraca zima, szlag by ja.... KIKA27, ja przestalam cwiczyc :-( wiec to moja kondycja jest na bakier... Karmisz nadal Natalke piersia? bo nie pamietam... Donn, pryszcze u mnie tez sa, od 2 tygodni Musialabym sie porzadnie naszplachlowac zeby sie w oczy nie rzucalo :-P Dzieki raz jeszcze za te bukiety polne i rajskie ogrody, moze pomoze :-) Agata_27, oj biedaczku, a to sie wystraszylas! ❤️ Grunt ze nic sie Szymusiowi nie stalo :-) Agula-Kruszyna, Twoja Kasia i moj Maxio maja po prostu spokojniejszy temperament, a Aurusia to baletnica ;-) I to dlatego pewnie oboje maja waleczki- u Maxa widac zwlaszcza jak siedzi i sie kapie :-) Poza tem tata dzis mnie pocieszal i powiedzial ze on nigdy nie raczkowal tylko od arzu \"poszedl\"w 7 miesiecy!!! Zobaczymy czy zostalo troce z tych genow ;-) Basia23, Brawa dla Paulniki! Padlinka, jak tam ustawiliscie juz meble? Bernatka130, z Bruna to chyba jakis jezykoznawca bedzie, z takimi umiejetnosciami w 6 meisiacu, to na pewno! Evvik, Brawa dla Bartusia rowniez!!! Co do karmienia to moze juz zacznij stopniowo zmniejszac karmieie piersia, zeby bylo plynniej i lzej dziecku sie odzwyczaic... Ekinio, jesczez bedzie na tance okazja, np na slubie u Xeni ;-) Stokrotka_26 czyli ze Wojtus tez chlopczyk z temperamentem! ;-) Annaa20, mozesz byc bardzo dumna z Wikuni, takie gesty machania papato wystepuja jedynie u niewielu dzieci, ktore skonczyly 7 miesiecy wg mego szwedzko-angielskiego poradnika dzieciecego :-) Doipiero w 8 miesiacu jest to \"wymagana\" zdolnosc... Edusia ❤️ ❤️ Diann, masz absolutna racje, tylko jak sie juz w ta swoja wewnetrzna studnie zapadne to mi jakos ciezko z ta motywacja do zycia. Pstaram sie, slowo daje (slowo zucha, bo harcerzem nigdy nie zostalam) Joanka, Agnese34, Gorcia, gdzie sie podziewacie? Roxelka, jak Vanessa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula wlasnie dlatego napisalam w cudzyslowiu to niby a reszta dziewczyn-dajecie np deserki z jakis konkretnych firm? a przysmak na dobranoc i tak kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Donn Aurusia powinnyście szkułkę raczkowania otworzyć :-) Justa29, Edusia - chrom niepomógł ani mojej siostrze ani mojemu mężowi :-(, siostra jak go odstawiła to miła efekt jojo słodycze - dziewczyny ja wcześniej jadłam raz na jakiś czas, jak mnie naleciało np. na ptasie mleczko, a teraz codziennie albo czekoladka, albo ciasteczka a i cukiernia pod bokiem, odpukać mam przemiane materii w mojego tate i niech juz tak zostanie, Evvik ja z tym karmieniem to tak ja ty zrobie, Ksenia coraz starsza i cwana sie robi, czasem jak sie wściekamy to potrafi mi bluzke opluć bo szuka cyca, jak ją karmie to drugą łapke wkłada za bluzkę, no i nocki choć na minutkę do cyca, cięzko bedzie mi ją odzwyczaić annaa20 - dla Wikuni wszystkiego naj z okazji 7miesiecy 😘 Stokrotka_26 ja czasem mam to samo co ty Ksenia prostuje się jak struna i walczę z nim kto szybciej spasuje, zazwyczaj to ja musze ustąpić jeśli chodzi o produkty Hipp-a herbatki, deserki i kaszki to one są słodsze niż Gerbera czy Bobovity, ja kupuje kaszki smakowe Bobovity ale bezmleczne, mleko modyfikowane dodaje oddzielnie wtedy wiem co je Ksenia miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia ja też mam takie uderzenia gorąca :-) A czy mamy karmiące piersią miałyście już @ ?? bo ja juz jestem po 5dni trwał i niebyło wielkiej tragedii, myślałam że bedzie gorzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, u mnie to po @ ani sladu. Duzo bylo za to tego krwawienia po porodzie z drobnymi przerwami- wtedy sie nawet niepokoilam z tego powodu, pewnie pamietasz... Skoro juz Ty mialas @ to mozesz spokojnie sie starac o koljene malenstwo, hurrrraaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia kochana no niby tak ale starania mamy zamiar zacząć we wrześniu najwcześniej lub w listopadzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia,ciesz sie,bo @ to akurat Bozia nam mogla oszczedzic:-)nie tesknilam za nim wcale,zadna to duma kobiecosci dla mnie,bol brzucha i tyle,ale nikt i nic nie stanie na przeszkodzie zeby chodzic dalej na aerobik:-)Baska,ja chodze i czekam na Ciebie;-) Odnosnie mleczek i jogurtow,ja kupilam dzis jogurt z owocami z Gerbera po 6 mies. z serii dania smakosza czy cus.No i powtorze moj grzech,ze robie Malemu budyn na krowie:-) Be_b,dzieki za wsparcie,ja mysle,ze jeszcze wszystko przede mna,mieszkanie i nowa praca.itp. Pluska,wez no mi wyslij bilety na samolot,zaraz Cie wylecze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaść dziewuszki. Stokrotko kochana,wybacz proszę ale naprawdę nie chciałam pozbawić Twojego Wojtusia zębolków ,chętnie bym napisała jakiś poemat na jego cześć tak jak sugerowała Donn ale talenta mi brak. Donn wielkie dzięki za filmiki z Aurorką ,po prostu gwiazda jest niesamowita!Jeszcze trochę i nie nadążysz za nią! Plusiu wszystkiego naj dla Maxia z okazji pół roczku. Faktycznie karmię piersią tylko póżnym wieczorem i w nocy, i raz po południu odciągam mleko,bo mój mały nie chce cyca odkąd dostaje jeść też inne jedzonko.Myślę ,że dlatego też mleka mniej mi się po prostu produkuje i jeszcze trochę i pokarm mi całkiem zaniknie.Troszkę mi szkoda,no ale mówi się trudno.Wysypka zniknęła za to porobiły się dziwne szorstkie placki wyczuwalne pod palcami ale niewidoczne dla oka. Plusiu może Tobie brak jakiś witamin ? Agata27 mój Szymek też spadł mi z łóżka.Stało się to w nocy jak spałam.Zawsze biorę go w nocy do siebie na karmienie i razem już śpimy do rana ,musiał się obudzić po cichutku (on już nieżle pełza)i podpełzał sobie do skraju łóżka no i spadł .Ma dopiero pół roczku a już śliwkę na pół czoła ma,strach pomyśleć co będzie dalej.Dołka mam niezłego z tego powodu. Z tym chromem to miałam tak jak siostra Ekinio,efekt jojo. Ja jeszcze nie dostałam @ ale szczerze mówąc to już bym chciała może te syfy przestały by się mnie tak czepiać. Anna wszystkiego naj dla Wikuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam jakieś większe zaufanie do produktów Hipp - choć faktycznie w składzie przecierów owocowych dużo dodatków typu kleik...ale jakoś nie chce mi się wierzyć,że w Gerberze jest100%owoców. Co do tych deserów z jogurtem to nie mam pojęcia czy to krowie czy nie:( Ja narazie nie zamierzam takich cudów wprowadzać. To co zamierzam napisać dalej nie tyczy się żadnych gotowych słoiczków (oczywiście zgodnych z wiekiem dzieci), żółtek, mięska już dozwolonego itp. myślę,że będziecie wiedzieć jakie produkty mam na myśli: Teraz moje zdanie na temat jedzenia maluchów - proszę podejść z dystansem i się nie obrażać:) Ja krowiego mleka Ali nie zamierzam narazie podawać - no może nie do skończenia 3 roku życia bo to wydaje mi się przesadą, ale do 18 miesięcy na pewno.Przede wszystkim nie widze takiej potrzeby - czy naprawdę myślicie,że dziecko siedmiomiesięczne poczuje się pokrzywdzone jak nie dostanie danonka? Jest tyle innych \'form\' którymi można pokazać dziecku,że się je kocha i ze nam na nim zależy niż na siłę wprowadzanie nowości pokarmowych. Naprawdę nie wiem co Niektórymi z Was kieruje - ciekawośc reakcji dziecka na niedozwolone produkty? Po co wprowadzać coś co jest nie zalecane - przecież jest taki wybór produktów dla dzieci gotowych, nie mówiąc już o tym co można samemu przygotować. Przepraszam za taki wywód - ale jak czytam o żurkach, budyniach, ciasteczkach, pomarańczach itp. to mnie takie zastanowienia nachodzą...wiele ludzi mówi,że dawniej dzieci dużo szybciej wszystko jadły i nie było takiego cudowania, ale przecież dawniej zupełnie inne było jedzenie - nie było modyfikowane genetycznie, nie mialo dodawanych hormonów, antybiotyków, witamin itp. Domyślam się,ze każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej, ale może warto pomyśleć o przyszłości - to że teraz dziecko dobrze toleruje dany pokarm nie znaczy,że w przyszłości nie odbije się to w jakiś sposób na jego zdrowiu. Niektórymi produktami obciążacie nerki swoich pociech, a innymi narażacie na rozwój alergii. Jeśli się na mnie nie obrazicie to prosze wyjaśnijcie mi po co wprowadzacie takie dziwactwa do diety waszych maluszków? Myślicie,że im to jest naprawdę potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nie mam okresu - z jednej strony to super wygodne, ale z drugiej jak pomyśle, że mogę być teraz w ciąży i nawet o tym nie wiedzieć i dowiedzieć się dopiero jak zacznie mi brzuch rosnąć...to może już lepiej cierpieć co miesiąc? Plusiu 🌻🌻🌻 mam nadzieję,że to chwilowy spadek formy i samopoczucia, może brak światła na Ciebie tak źle wpływa. Ja też mam takie uderzenia gorąca, że potrafię być cała mokra:( Agatka - pewnie żadne słowa nie będą dla CIebie teraz pocieszeniem, ale jak chodzi o spadki dzieci z łóżek, krzeseł, fotelików, kołysek, leżaczków, wersalek itp. to naprawdę strasznie często się to zdaża. Dlatego nie obwiniaj się, to była sekundka nieuwagi, najważniejsze,ze maluszek ma się dobrze i że nic sobie nie złamał:) Popytaj wśród znajomych każdy pewnie opowie historyjkę jak to jego dziecko, bratanek, kuzyn lub dziecko kolegi skądś spadło. To znak dla nas wszystkich, że trzeba dużo bardziej uważać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, moja hiszpanska przyjaciolka tez tak mowila :-P a jest znow w ciazy, jej coreczka wlasnie skonczyla 7 meisiecy :-D Diann ❤️ Moze Ty faktycznie troche z tym mlekiem krowim przystopuj? Ja to mysle jak Doris, w tej kwestii. I trzymam sie litery, jak napisane ze nie wolno, to nawet sie nie dotykam :-P SZczescie w nieszczesciu, ze juz wiem, ze Maxiowi nie moge podawac mleka modyfikowanego. Mam nadzieje,z e on ze swojej alergii wyrosnie. Lekarz ktory dzis go badal sam mial coreczke z tym problemem, dzis dziewczynka je wsyzstkie mleczne produkty bez problemu. Diann, Ali32, mi potrzeba wiosny, slonca (na solarium nie chodze niestety) i witamin- to fakt. Przestalam brac wit. jakis miesiac temu no i chyba troche czegos tam brakuje. A na pewno magnezu (zaczelam sie stresowac jak glupia) a ze pije 2 kawy dziennie, wiec wyplukuje ostatnie resztki... Jutro zaczne znow brac witaminy. Jak sie poczuje lepiej znaczy ze dziala :-) Ali32 ja sie strasznie boje klasc Maxa u mniew lozku, bo wlasnie zauwazylam ze Max potrafi ni z gruszki ni z pietruszki nagle sie przekrecic a te gwaltowne ruchy moga rzeczywiscie zakonczyc sie tragedia. Ja oka z malego nie spuszczam prawie :-P Co do karmienia, ja chce pzrestac klarmic w nocy zebym mogla zaczac spac. Napisalam maila do specjalisty od spraw laktacji, zeby sie dowiedziec co ona doswiadczona kobita ma do powiedzenia w tej kwestii. Jak juz dostane odpowiedz to sie podziele radami. Ja to w nocy karmie, bo mi piersi od mleka nabrzmiewaja. Ja sama Maxa budze, on spi jak zabiyt, a jak karmie to oczu nie otwiera wcale. Za to sika potem starsznie duzo :-D i trzeba zmieniac pielsuzki...ja to robie po omacku w nocy tak ze potem rano siuski wyciekaja z boku... Doris26, tu faktycznie brak swiatla :-( To najwieksza wada szwedzkiej aury, szwedzkiej zimy. Ty Diann moze lepiej nie lec tutaj, bo i Tobie sie pogorszy :-P Jak juz bedziemy leciec to gdzies na poludnie do Grecji, hi, hi... Doris, a jak u Ciebie wyglada nocne karmienie piersia? Wstajesz czesto? Ala lezy we wlasnym lozeczku? Mi ostatnio spodnie sie nie dopinaja i moze to glupie ale ciagle chodzi mi po glowie a co by bylo gdybym byla w ciazy? :-) korci zeby kupic test... Zycze Wam milej nocki. Slodkich snow dla wsyzstkich Jeszcze tylko tabelka, Maxiowi przybylo wagi i cm :-) ******************************************************** **************************** NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander.....6........3050g/54cm.......9 000g/82cm..1 5.justa29......Patryk.........6.........3470/54cm....... ...8200/66cm... 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......... .7200/68cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm......950 0g/ok74cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.........7 500/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......6......3460/58 cm........8600/76cm...2 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ...7000/67cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....5,5......300/56cm......7810 g/67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia ....5..... 2970g/51cm......7200 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6680/66cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr.....4,5.........3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....5,5...3490g/54cm........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............5,5......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm........ ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB.........Staś..........5......3400g/55cm.......7 700 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.....5......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....5,5......2940g...............7480........ . 41.ekinio.........Ksenia........5,5.....3160g/53cm.... ... 7300g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ .7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko..............
czesc! czy któraś z was zaszła przy nieregularnych cyklach i obfitych krwawieniach które miała przez całe życie? z gory zdieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknal kawalek tabelki, jescze raz :-D ******************************************************** **************************** NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51......... 7900G/70cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51..............8110g/? ... 3.gorcia_27....Maciej.........6.......2950g/54cm........ .7100/80cm... 4.Kotunia.....Aleksander.....6........3050g/54cm.......9 000g/82cm..1 5.justa29......Patryk.........6.........3470/54cm....... ...8200/66cm... 6.Donn.........Aurora..........6......3190/56cm......... .7200/68cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........6.....3460g/59cm......950 0g/ok74cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....6.......2820/54cm.........7 500/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........6........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........5......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......6......3060g/55cm........8 460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......6......3460/58 cm........8600/76cm...2 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ...7000/67cm... 17.BE_B........Michaś........5.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........5.......3090/53 cm..........7880/66cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm..........66 00 g/63cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.......... 6100/74cm...2 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....5,5......300/56cm......7810 g/67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia ....5..... 2970g/51cm......7200 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........4...................... .......6680/66cm... 28.Tati78 29.Kati75...Maximilian...5,5....4860g/56cm............9 ,78g/70cm...2 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr.....4,5.........3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........5.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....5,5...3490g/54cm........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............5,5......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm........ ...7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......4,5.....3400g/56cm....... 7500g/69cm... 37.ToYaB.........Staś..........5......3400g/55cm.......7 700 g/67cm...2 38.marsjanka..Agnieszka.....5......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......4,5.....3260g/59cm..... . 6650/64cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....5,5......2940g...............7480........ . 41.ekinio.........Ksenia........5,5.....3160g/53cm.... ... 7300g/68... 42.Lonta.........Beatka......4,5......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........4,5......3665/56cm........ .7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×