Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Po pierwsze dziękuję za wszystkie zdjęcia:) Już dawno mówiłam,że \"sierpniowe\" maluszki są najpiękniejsze:) Milka102 - przepraszam,ze się wcześniej nie przywitałam🌻🌻🌻 A czy ten zabieg przetykania konieczny, może warto jeszcze zachowawczo powalczyć - pomimo tego co piszecie masaże są bardzo skuteczne, tylko trzeba regularnie i wytrwale je robić...a po zabiegu im mniejsze dziecko tym częstsze nawroty:( Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała się jeszcze z innym okulistą i spróbowała maści, masaży i wszystkiego co isntnieje zanim zdecydowałabym się na taki stres jak przetykanie. I oczywiscie żeby nie wiem co wolałabym być z moją Alą gabinecie. Kasiu - dopiero dziś doczytałam, jakie miałaś znowu zdrowotne problemy z Gabrysią:( że też nikt wcześniej nie wpadł,ze to reakcja na szczepionki:( u mnie w przychodni zawsze pytają jak się dziecko po szczepieniach zachowywało i czy nie chorowało...to naprawdę rzadka reakcja, ale jednak zdażają sie takie wrażliwe dzieci i nie wolno ich szczepić!!! Najważniejsze,że wiesz juz w czym rzecz i więcej nie narazisz Swojego maleństwa. A podziwiam Cię za to samo zaparcie do ćwiczeń i biegania - ja poza basenem nie mogę sie do niczego zmusić, a i tak większą część basenu z KIką przegadujemy zamiast spalać nadmierne kilogramy. Plusiu - ja dokładnie wiem co to znaczy wstawać często w nocy , bo u mnie co 3 godziny to norma, a jak Ala jest chora to nawet co pól godziny potrafi się budzić i chce sobie possać. Ale czuję się wtedy jej taka potrzebna i super na mnie działa to jak ona się szybciutko wtedy uspokaja:) takie nastawienie pozwala mi lepiej te wstawania znosić:) Kati - 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz doris26
z tymi najpiekniejszymi dzieciaczkami z sierpnia to przesadzilas,bo wszystkie dzieci sa najpiekniejsze ,nie ma wyjątkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że dzieci z sierpinia są najpiękniejsze nie ma co do tego żadnych wątpliwości... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pomarańczki - czy wiesz co oznacza symbol :)? Trochę dystansu, nie martw się Twoje dziecko też jest najpiękniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poświątecznie dziekuje bardzo za zdjęcia dzieciaczków, Ksenia właśnie odsypia święta, raz spała 2,5h, i teraz śpi juz godz, u nas karmienia prawie koniec, 1 na dobe dostaje cyca, ale to też już ostatnie dni bo czuje jakby mi sutka ciągneła a mleko to już tylko ciut ciut leci, i strasznie to boli tak jak na początku zaraz po porodzie, do tego mała lepiej śpi na innym jedzeniu, i tak nieulewa jak moim mlekiem, myśle że dobrze sie stało że to tak samo z siebie sie konczy, i wyciągam wnioski z mojego karmienia, a mianowicie: - nieregularne jedzenie, jak i jedzeniw wszystkiego równa sie płacz i krzyk dziecka, i nieporzespane noce mamy!!! zmykam bo Ksenia stawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio >> racja i wrzesniowe no i oczywiście lipcowe :D... ale ci bo znowu sie ktoś zbulwersuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no teraz to doprawdy przegięłyście - WSZYSTKIE dzieci są najpiękniejsze i nie ma wyjątków!!!!!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, to co ile jedza Wasze pociechy? Moj Maxio, w dzien co 2, 3 godz. wiekszosc to mleko z piersi... 2 normalne posilki na dzien (np rybka z warzywami, kaszki) a potem w nocy 3 karmienia (no chyba ze cos mu sie popsuje i budzi sie na karmienie co 2godz. Probowalam uciszyc malucha smoczkiem, ale dopiero cycek go uspokoil) Diannn, Mike jak malowanie :-) Wyobrazam sobie ze depresja jak czarne chmury rozwiewa Ci sie na widok takiego zabojczego usmiechu! ;-) Ekinio, jak To to Xenia wcale oka nie zmruzyla??? Ej Ty niedobra dziewucha :-P (jak tak sie pogada, to ponoc dziecku na dobre wyjdzie, bo moze ktos zauroczyl :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia mojego skarba z przymiarki stroju do chrztu:) i parę innych. Plusia - Ala do tej pory jadla dodatkowo zupkę, potem deserek(ale zazwyczaj 3/4słoika i na wieczór kaszkę na wodzie z dodatkiem owoców ze słoika - mniej wiecej pół słoiczka), ale ostatnio malutko przybrała i lekarka kazała jeszcze na śniadanie kaszkę na mleku modyfikowanym wprowadzić. Poza tym pierś kiedy ma ochotę - czyli mniej wiecej co 2 godziny a w nocy co 3:( JUtro jej robię badanie moczu na posiew - trzymajcie kciuki,żeby się nic nie wyhodowało i nie trzeba bylo antybiotyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka jakas zakomplekosi
ona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniap31
Plusiu - z tym jedzeniem- no wypisz wymaluj mój Jaśko!! identyko! z tym, że nie chce pić z butelki i rybki nie dawłam mu jeszcze spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki !!! Dawno mnie to nie było na forum. Dopiero przez święta podczytałam zaległości i już do Was wracam. Na początek witam NOWE MAMUSIE ;) plusiu >> spóźnione ale bardzo szczere życzenia urodzinowe, jak najmniej trosk i dużo dużo radości donn>> dzięki za uaktualnienie danych w tabelce nie wiem, która z Was pisała że jest spod Człuchowa, ja jestem z Bytowa to bardzo bliziutko ...... co u nas: Maciuś ma cztery ząbki. Jak wyrzynały się górne jedynki to przez 4 dni temperatura 38-39 stopni. Męczył się bidulek bardzo. Nauczył się stawać w łóżeczku i musieliśmy obniżyć łóżeczko do najnizszego poziomu. Postaram się wysłać aktualne fotki Za wszystkie otrzymane serdecznie dziękujęmy. Wszystkie dzieciaczki są prześliczne !!!!!! Mąż trafił w końcu do dobrego specjalisty. Jest pod wspaniałą opieką więc myśle ze teraz bedzie już tylko lepiej. Skończyłam tez już studium podyplomowe. Będę teraz miała wolne już wszystkie weekendy i z tego powodu bardzo się cieszę. W poście słodyczowym wytrwałam do końca. Ale co z tego przez te dwa dni zdążyłam nadrobić. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie Obiecuję pisać częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Uwielbiam jak dostaję tyle pięknych zdjęć przepięknych dzieciaczków (nie, wcale nie jestem na prochach - dzieciaczki przepiękne i zdjęcia też - humor mi po prostu dziś dopisuje heh) Doris - śłiczny stój chrzcielny - taki .nie wiem jak to określić - tradycyjny ? -Sama masz takie talenty czy kupuje isę takie szydełkowe cuda - bo ja nie widziałam :( Padlinka - emi na ostatnim zdjęciu puszcza oko;)? - bo tak wygląda - eju napatrzeć się na te Wasze oczyska nie mogę :) Basia- tez posadziliśmy małego przy stole - ale nie dał się fotografować bo go jedzenie fascynowało - u was ślicznie to wygląda:) Mike - niezły zawadiaka - ja chcę jeszcze i jeszcze - zdjęcia dzieci to bym tonami mogła oglądać:) Doznałam dziś szoku - tradycyjnie skarmiłam moje nałogi kupując dzieciowe czasopisma (powinnam iść do psychologa - ja ich prawie nie czytam bo czasu nie mam ale gromadzę - czasem przy śniadaniu co przeczytam - był artykuł o rodzinie - iże ludzie chcieliby mieć więcej dzieci niż mogą - no to zapytałam małżonka ile dzieci chiałby mieć gdyby nie ograniczały go finanse - i tu wow - mój TŻ chciałby 4 - ło matko - to ja nie chcę żeby nas było stać;) czy ja jestem dziwna, że ja 1 chcę - czy do posiadania 2 się dojrzewa? Jak to jest podwójne mamy? Hehe moja szwagierka - na której chcrzcie 3 miesięcznego syna byliśmy wczoraj - doniosła, że waży 8kg i ubrania nosi na 68-74 - ja się tak nie bawię - Bruno żyje na tym świecie 9 miesiąc i waży tak ok 8200 g i ma ubrania na takie smae rozmiary - zonk normalnie (tzn. niby się zdarza ale patrzenie na nich dwoch obok siebie (jest takie zdj ecie na galerii).dziwne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dzieciaczki są piękne!!!! kpiotrowicz w naszym cudnym kraju nic mnie już nie zdziwi, jak u nas przy szpitalu gdy za długo mama leży z noworodkiem to każą jej zostawić maluszka i przenieść się to tzw. hotelu (też znajduje się w budynku szpitalu) a tam nie ma miejsc trzeba rezerwować na kilka miesięcy wcześniej. Paranoja doris26 dzięki za powitanie :) a z tym oczkiem to mieliśmy już kilka maści od razu po urodzeniu, nawet wymaz z oczka, łudziłam się, że w końcu przejdzie samo no ale niestety :( witaj gorcia :) Karolinka ma trzeciego ząbka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka130 ja zawsze wiedziałam, że chce 2 dzieciaczków, tylko gdy pierwsze małe to mówiłam, że nie bo za małe, potem praca, stabilizacja to też nie czas, potem a może to już, ale mamy taki już spokój, bo Maja taka samodzielna i mamy troczę czasu dla siebie, ale jak kuż się zdecydowaliśmy to nie mogliśmy się doczekać, kiedy na teściew pojawią sie dwie kreseczki :) kiedy już będzie widać brzuszka i pytakliśmy sami siebie dlaczego wcześniej nie mieliśmy drugiego dziecka :) :) :) Więc chyba do tego trzeba dojrzeć A Karolinka jest wpatrzona w starszą siostrę jak w obrazek. My możemy się wygłupiać, a Lolkatrochę się uśmiechnie, ale jak Maja zrobi coś nawet głupiego głową potrzęsie to mała zanosi się ze śmiechu. Dzieci to taka radość. ::) ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka130, ja nie wiem czy to tak dobrze,z e by trzymiesieczne dziecko tyle wazylo, to raczej niepokojace,a Ty sobie glowy nie zawracaj! :-) Moja kumpela z pracy tez sie pokazala mi raz na oczy ze swoim trzymiesiecznym synem, to myslalam ze polroczniaka trzymam, ale to to glowki jeszcze nie trzymalo nawet. Apetyt dziecko mialopo prostu. Gorcia, dzieki 🌼 Doris, Moniap31, czyli ze nasze dzieci mlekozerne poki co ;-) No ale ja juz sobie obiecuje ze zaczne podawac Maxiowi wiecej dan z prawdziwego zdarzenia. na dobra sprawe to mzoe powinnam zaczac mu dawac wiecej owocow... Do tej pory jechalismy glownie na warzywkach, ryzu, kaszce. Dzisiaj np Maxio dostal przed poludniem caly talerz papki kartoflano-jablkowo-marchewkowej, a kolo 18:00 to samo plus zmielony kurczaczek (piers z kurczaka) Wxzoraj to samo i losos zamiast kurczaka. Innym razem dajemy mu ryz,a to np z dorszem, kalafiorem itp. Ja jakis strasznie leniuch jestem i jak juz naprawde energii mi brak, to ide na latwizne i otwieram sloiczki np Nestle. Osobiscie nie uwazam ze w smaku sa lepsze. Domowe to prawdziwa rewelacja w porownaniu! Super zdjecia Doris! Alicja wyglada bosko, nic dodac nic ujac, ja podpisuje sie tylko pod tym co napisiala wyzej Bernatka, \"ja chce jeszcze!\" Szybko mi tu pstrykac nowe zdjecia i wysylac, ale juz! Bernatka, ja mysle ze z tymi poboznymi zyczeniami co do potomstwa to bardzo roznie. Osobiscie \"truje\" J juz od tygodnia, ze marzy mi sie coreczka (fisia dostaje jak ogladam Wasze dziewczynki!) a on tylko mi przyznaje racje i zacheca do staran o powiekszenie rodzinki :-P No i zeby nie rzucac slow na wiatr- zaczelam sie starac, hi, hi... Moim zdaniem trojka czy czworka dzieci to prawdziwa frajda w zyciu,a le dwojka tez jest WYSTARCZAJACA :-D no ale niech wypowiadaja sie tu bardziej doswiadczeni... Gorcia, czekamy na zdjecia!!! Justa, Evvik, Basia_26 jak Wasze samopoczucie? Diann, jak tam humorek pod wieczor? Sciskam Was ile sil. Ide sie poddac fali namietnosci, he, he... poki kawa jeszcze na mnie dziala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciusiowi i Karolince jeszcze tylko dodatkowych zabkow gratuluje! Uff, ja jzu oczy wypatrzylam za Maxiowymi... Gorcia, a do jakiego specjalisty maz chodzi? Sorry za ciekawosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna dawien nie wchodzilam na poczte a tu prosze tyle slicznych zdjec Waszych pociesz za ktore dziekuje najbardziej na swiecie:P oraz za zyczenia swiateczne Doris26 Jaka ta Twoja Ala slicznotka,taka modnisia Padlinka sliczne masz coreczki Basia Frisz(nie wiem jaki masz nick na kafe wiec tak napisalam)slicznego masz bobaska,wyrosl jak na drozdzach:)My tez mamy taka sama wanienke i tez zolta Ekinio slicznego zajaczka zrobilas z Kseni Plusia ale duzy tem Twoj Max a co do jedzenia to Paulinka zjada co 2-3 godzin.Rano 2 razy mleko po 150ml potem zupka,potem,jakas kaszka czy biszkopty z mlekiem ,deserek i na noc mleko 210ml Gorcia,Jagna25 dziekuje za zyczonka Moniap31 ale masz fajne dzieciatko Donn Jak Aurusia szybko rosnie ona to za niedlugo Cie przerosnie Agatka Szymonek to taki maly pprzystojniaczek rosnie Milka ale masz ladne coreczki:) I pytanie dla mam ktore sa za granica Jak mowicie do swoich dzieci po Polsku czy tak jak sie mowi w Waszym kraju gdzie jestescie??Tak pytam z ciekawosci. Do WSZYSTKICH jak daleko u Was z nocnikami czy wysadzacie maluchy na nocnik?Jak czesto?Ja chyba kupie juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was, ale jakoś brakuje mi czasu by coś napisać. Zaraz biegnę do kartonów. W czwartek wyprowadzamy się do Wawy. Dziś znaleźliśmy mieszkanko na Waszyngtona. Jak któras z blogowych dziewczyn wybierze się na spacer to będzie nam miło :-). Pakowanie jest okropne blee. Jaka byłaby ze mnie mama gdybym nie chciała podzielić się z Wami swoim szczęściem: http://brzezinscy.com/michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia napisz proszę dokładnie jak robisz te dania z dorszem i lososiem, ryby świeże, czy mrożonea ryż dajesz taki z torebki? A jakie biszkopty takie normalne czy bezglutenowe, czytałam, żeby ich też nie podawać do 10 mies. Ja podaję Lolce: - rano kaszkę ryżową (nie chce jej jeść:)) potem cyc, -potem owoce najczęściej jabłuszko samo, albo ze śliweczkami ze słoika, albo marchewką, i znów cyc -potem obiadekczyli zupka z mięskiem albo zółtkiem i w razie potrzeby cyc, - potem czyli ko 16 deserek ze słoiczka (po bananach bolał brzuszek, reszta wg wieku może być ):), - po kąpieli kaszka lub mleko modyfikowane (albo coś uda się wypić albo prawie nic) no i cyc na dobranoc. A porcje tych jezdonek to tak około pół słoiczka. Jak to dobrz, że możemy wymieniać sie doświadczeniami :) Dziękuję Wam Kochane za miłe komentarze zdjęć. Mamusi dzieci to zawsze będą wydawały się najpiękniejsze na świecie:) Kotunia napisz jak Twój maluszek się rozwija i co u Ciebie słychać , do pracy wracasz? Gorąco pozdrawiam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiam się nad nocnikiem :) Starszej córci kupiliśmy, gdy skończyła 8 mies i od razu polubiła siusianie do grającego tronu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas Was czytam, ale nie nadążam pisać, bo interes zaczyna się powoli rozkręcać (wiadomo Święta) plusia podziwiam i zazdroszczę decyzji :-) ja dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciąży :-) a ma już dwójkę a dziś lekarz powiedział jej, że ciąża wygląda na bliźniaczą :-D I tak mi się też zachciało :-) (ale raczej bliźniaki niekoniecznie :-D) kpiotrowicz świetnie, że ćwiczysz, zazdroszczę Ci głównie tego taplania się w wodzie, tak samo zresztą Tobie Doris :-) gorcia ja jestem spod Człuchowa :-D Nawet nie wiesz jak się cieszę, że mamy do siebie tak niedaleko. Myślę, że musimy koniecznie się spotkać, najlepiej jak zrobi się cieplej :-) Doris, donn, kpiotrowicz macie nastawienie do życia jakie uwielbiam, popieram całą sobą i staram się stosować. W moim małżeństwie przypływ uczuć, odkleić się od siebie nie możemy :-) a we wrześniu minie 12 lat od kiedy jesteśmy razem :-) basia23 fajnie, że mąż już będzie w domu i na żadne delegacje nie będą go wysyłać :-) pozdrawiam was wszystkie i wszystkie najkochańsze, najpiekniejsze Wasze maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia są przepiekne, wycałować by sie chciało wszystkie kruszynki:) milka102 do firmy nie wracam bo od lipca prowadzimy z męzem sklep ,,,zresztą firmowy w L. , i pół na pół etatu robimy, pół dnia on i pół ja albo dzień on i dzień ja, zależy od potrzeby, jesteśmy obydwoje zadowoleni z takiego układu bo mozemy razem byc przy alusiu i przy okazji pracować. a w firmie niestety jak wiesz praca jak w ugorze wiec wolimy na swoim:) Alek rosnie jak na drozdzach szaleje ile tylko ma sił, uwielbia sie wspinać wszedzie gdzie tylko moze sie czegos uchwycic, ząbki ma juz dwa ale od przeszło miesiąca nie pojawił sie już ani jeden,,,narazie sie chyba wstrzymały:) co do jedzenia to je wszystko co mu daje i to prawie w kazdej objetości, ostatnio dałam mu deserek frutopure, i zjadł w mgnieniu oka i tak zaczoł płakać co sygnalizowało mi ze mało,,,z niedwierzaniem dałam drgi,,,i co zjadł całe dwa i to w 5 min....zjada cały objadek ( słoiczki) czyli 190 ml a mleko to nie mniej niz 210, wiec jak widać apetycik dopisuje :) synus zeby dogonić tatusia to musi dużo jeść bo prawie 2 metry wzrostu musza sie skąd wziąść:) zapraszam dwie moniki do uzupełnienia tabelki,,,,zebyśmy wszystkie wiedziały jak sie powiekszaja nasze szczęścia i ile to ząbków sie do nas usmiecha:) nowe mamusie niech napiszą nam coś wiecj o sobie,,,,czym sie zajmują co teraz robią bo my tu wszystkie sie znamy prawie osobiście:) i was też chcemy poznać do cna:) piszcie duzo o sobie i to tyczy sie wszystkich sierpniówek lipcówek i wrzesniówek,,,,,pisać pisać bo o to tu chodzi słoneczka:) pozdrawiam wszystkie tylko czytajace mamusie:) i odzywac sie ładnie prosze,,,,bo o zdjęciach nie wspomne( wysyłać , wysyłać) Dobrej nocki szkrabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY BOBRY!!:-)WSTAWC KLUCHY..LENIWE:-)Ja pedze do sklepu,gdyz wczoraj poszlam po mleko a wrocilam bez niego za to z nowa bluzka,be Ania,be.:-)Mike pije malo mleka,mam ograniczac.Je rano serek,pozniej mus bananowy,obiadek,popoludniu babeczke.plczae-zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poświątecznie Dziękuję za zdjęcia. Wszystkie dzieciaczki uroczne. Doris... gdzie dostałaś takie cudne ciuszki dla Alusi? Basia24... ten mail był ode mnie :D Diann... ja zdjęć Michasia nie dostałam :( Plusiu... ze zdrówkiem nie najlepiej. Myślałam że przez święta mi to przeszło ale niestety. Chyba będę musiała wybrać się do lekarza. Plusiu, podziwiam Cię za odwagę, że zaczęłaś starania o drugie dziecko. Ja zawsze chciałam dwójkę dzieci ale chyba jednak poprzestanę tylko na jednym i to nie tylko ze względów finansowych. W tym tygodniu idziemy z Dominisią na szczepienie (druga dawka HIB). Mykam bo Dominisia się krzywi, pewnie mleka z kaszką się domaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja też chcę dostawać zdjęcia maluszków przypominam adres werbna@o2.pl przysyłajcie, przysyłajcie, przysyłajcie,.... Basia_26 popieram trójeczkę do roboty :) jedynakowi smutno a rodzicom weselej, gdy gromadka wesoła :) Kotunia czy to ten sklep koło Mc Donald,sa? U nas ząbki też miały przestój pierwszy wyszedł przed 6 mies, potem zaraz następny i koniec na 2 miesiące :) Moja Lolka do jedzenia taka sobie, muszę ją raczej namawiać , a jak już zje troszkę to zamyka buzię i koniec. Ale Maja podobnie jadła a teraz jaka kobitka mi wyrosła. Podziwiam samozaparcia ćwiczące mamusie ja ćwiczę jak misię przypomni czyli raz na tydzień, ale na szczęście samo mi się wróciło do wagi sprzed ciąży, albo nawet kg mniej, tylko z tą jędrnością mogłoby być lepiej ;) Lola marudzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjj:) kpiotrowicz--tez musze zadbac o aktywnosc fizyczna, bo ramoleje w zastraszajacym tempie :D plusia------moja bohaterko:D ja tam teraz dluuuuuzsza przerwe w produkcji zarzadzilam, bo trojki dzieci to chyba bym teraz nie podolala ;) wozek blizniaczy kupic trzba by bylo juz nie mowiac o prowadzeniu gabi za raczke (chyba jakas smycz bym musiakla jej zakladac;p)..brrrr a tak naprawde najgorsze to trachania wozka ze schodow i po schodach...ufff hihih doris-ala jest suuuuer :D basia--- moja jezcze nie siedzi, wiec nocnik pewnie za pare miesiecy jak dobrzepojdzie zaczne stosowac be_b to chyba bedziemy prawie sasiadkami;) jak juz sie porozpakowujesz wybieramy sie na truchcik miejski :D oliwia13--jej, gratuluje:) te przyplywy uczuc po tylu latachsa na wage zlota.jatez tak chce;) moja emka najwiecej dalej je cyca.wdalszym ciagu to podstawa jej zywienia.ale mam nadzieje ze juz niedlugo. poki co najlepiej lubi banany i skrobac dolnymi jedynkami jablko...jak narkomanka nawidok dzialki tak sie do tego jablka trzesie :P diann----dlaczego ja tak nie umiem?wyjsc po chleb a wrocic z bluzka?!?!? nic szalenstwa we mnie nie ma..nawet najbardziej przyziemnego:P hihi ekinio, słoneczko ❤️ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za namową Kotuni czas napisać coś więcej o sobie. Na początek chciałabym wpisać się do tabelki ale ja nie mam pojęcia jak to zrobić. CZY TO PRZYPADKIM NIE TRZEBA WSZYSTKIEGO PRZEPISAĆ OD NOWA?? - JEŚLI TAK TO SPORO ROBOTY PRZEDE MNĄ PISANIE Z KLAWIATURY NIE IDZIE MI NAJLEPIEJ!! Więc jak to zrobić przepisywać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×