Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

A u nas jest szósty ząbek ;) Prawa górna dwójeczka :) NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon........8..........2900/51....... 9400 gr/72cm..2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm......... 10kg/85cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm...ok. 8 500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1 0400g/74cm....4 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7 800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub............7.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm........85 00/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8500g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ ....?..../..?.....2 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm...............?.. ./72....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ale mam dzisiaj dzień, głupi. Cały czas śpiąca jestem. A Szymuś jak na złośc bardzo chce chodzić. To biegamy po całym domku. Ja oczywiście trzymam go za rączki.Wszystko chce zobaczyć. Najzabawniejsze jest to jak podejdziemy do balkonu i pluje na szybęi próbuje ją lizać. Co te dzieci nie wymyślają. Donn-mój Szymek już tak upaprał to krzeełko, że muszę je wyprać. Ale chyba będzie problem, tam gdzie pasy przechodzą jet jakby przymocowane , jakby na stałe. Muszę jeszcze obcykać. Plusiu-dziękuję za zdjęcia Maxa.Dzielnie walczy z ta poduszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja korzxystam z rad ksaizki usnij wreszcie i probuje znow nauczyc gabe samodzielnego zasypiania. Dziadkowie mieli na to wlasna koncepcje i gaba spala w dzien tylko w wozku a teraz przy nujaniu nie chche spac. Wieczorem jest w miare, chociaz odkad siada tez jest to trudne... Maz troche sie wypial i efekt byla taki ze ja przy 38 st goraczki cagle do niej biegalam.... Efekt jesdt taki ze bez jedzenia przepaala z godzinna przerwa od 22 do 8 rano. Zobaczymy jak bedzie w dzien. Upre sie na lozeczko i tyle;) Zaraz uciekamy do neurologa na wizyte po odczynie poszczepiennym .... Ja chora, gardlo czerwone, basen wyszedl mi bokiem.... Zmieniam aqa aerobik na zwykly;) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik,bzdury mowisz,jestes niesamowicie silna,buziak dla Ciebie.Bernadetka,wiem cos o kacu przy dziecku,nigdy wiecej:-) Co do migania to ja jestem tradycjonalistka i wole standartowe srodki porozumiewawcze. Tatus na wychowawczym?Super sprawa,laski,az pozazdroscic.Moniap nie ma co wspolczuc samotnym matkom,ja juz coraz bardziej przywiazuje sie do takiego stanu rzeczy i nawet teraz,gdy pojawil sie jakis Fred patrze na niego niechetnym wzrokiem. Aga?7 i8 zab?Zaraz sie rozrycze!!Z zazdrosci!!U nas 3 miesiac spuchnieta szczena i ani jedna nawet najmniejsza biala krecha:-( Roxelka,ale Ci zazdroszcze tego Londynu,wiem ze moze cala ta ,,zagranica,, jest mocno przereklamowana,ale Londyn to pewnie miejsce gdzie miesza sie wiele kultur.Uwielbiam takie wieze Babel i dlatego pracowalam na lotnisku. Kati jak samopoczucie?Kolacja pewnie super i zapewne nie byly to pierogi:-) Mike probuje raczkowac,troszke przejdzie,ale dupa za ciezka.Nauczyl sie otwierac buzie.Juz nie wiem czy glodny czy rozepchany,bo tylko podjezdza w chodziku i robi,,aaaa,, Pozdrawiam wszystkie mamuski .Krucha masz (musze to napisac) wpierd** ,zreszta Basia nie lepsza.Masz racje Basiu,fajnie tak siedziec osobno,mimo wzajemnej sympatii do siebie.Nastepnym razem bedziemy sobie migac swiatlem w kuchni na pocieszenie:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evvik 😘😘😘😘😘 Plusia 😘 Max super walczy z tą podusią, Ksenia tez uwielbia podusie i siłuje sie z nimi Kpiotrowicz 😘 życze zdrówka dla was Diann u nas zebów też nie ma :-( ale moze to i lepiej bo moze zdrowicze bedą, Aga2424 gratuluje ząbków, wczoraj widziałam sie z koleżanka z podstawówki i jej mały ma juz 8 zebów a ma 10 miesicy!!! do tego kolejne mu idą 9 ząb!!!! szok odezwe sie później bo KSsenia obiadu rząda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz---zdrowka kochana :) u nas mąż chory byl przez weekend..oczywiscie nie musze dodawac ze \'umieral\":P kazdy facet jakiego znam umiera juz przy staniepodgoraczkowym...moj zaliczyl jednak 39 stopni wiec mu to jego umieranie wybaczam :D a emilka to mutant chyba, bo idzie jej dolna trojka (ząbek w sensie )..tzn przeswituje biale w tym miejscu przez dziaselko powinny w koncu gorne 1-ki isc:) TEORETYCZNIe ..widocznie ona jest wyjatkowa :D tylko czy musi tak ciagle sie drzec ????;) \\A jak sie ta trojka wyrznie to emi bedzie miala dwie dolne jedynki i prawa dwojke i trojke...oby to nie bylo proroctwo zapatrywan polityczznych..w obecnej sytuacji wole srodek, a nie zadne skrajnosci :P u mnie znow sie przyplatalo jakies intymne cholerstwo.za dlugo bylo dobrze...a do ginekologa tak straszni ciezko mi sie wybrac..:( bylam dzis na poczcie zaplacic 1% podatku i zastanawwiam sie jak chca spoleczenstwo przekonac do tych przekazow 1% z takimi utrudnieniami :( a\'propos, jesli ktoras jest tez jeszce spoznialska z pitami i nie ma celu na ktory przeznaczy ten procent to wspomozcie jesli mozecie moja siostre, ktora ma porazenie mozgowe .to jej strona w fundacji: http://www.dzieciom.pl/modules.php?name=Lista&show=3973 tytul wplaty na jeden procent: \"3973 podatek 1%\" przepraszam za ten osobisty wtret ..staram sie nigdy tego nie robic, ale tera dluga rehabilitaca przed siostra i tak ciagle i tym mysle..:( eh znowu jestem glodna...a nie moge przytyc bo wesele mnie czeka w sobote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,zna sie ktos na interpracji snow? snilo mi sie dzis ze mi zab sie poluzowal, tak jakby mial mi wypasc.:P nieprzyjemne uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sama ze soba monolog prowadze..co tu tak pusto?!?!?!?!?! sprawdzilam w senniku i zalamka :( http://www.sennik.biz/z/zab \"mieć zepsute lub chwiejące się: straty materialne\" ile jescze?!?!!a dzis rachunek z tele2 na prawie 50zeta przyszedl :P BIEDA NADCIAGAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł szit..gorzej,w innym senniku wypadajacy ząb oznacza smierc...:( to ja juz wole banktuctwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie co tu takie pustki?? gdzie sie podziewacie wszystkie jak was tu nie ma:( My wczoraj kupiliśmy Alusiowy nocnik, i na razie jest etap zaprzyjaźniania który jak mi sie wydaje moze potrfać dość długo:) no ale pierwsze koty za ploty,,,, posiedział na nim toche i pooglądał go i jedyne co mu sie spodobało to kubuś puchatek,,,,naklejka:) Plusia ja nie dostałam zdjęć:(:(:( tak mi przykro Doris a ty gdzie znowu sie podziewasz?? Donn?? Edusia?? Moniki?? Roxellka?? no co z wami pisać pisć bo nie mamy co czytać:) Jak tam plany urlopowe?? a moze zaczniecie troche swoich zdjęc wysyłać bo ostatnio to wszystkie Madam widziałam z brzuszkami a juz jak sie pojawiły szkraby przysłoniły nam cały świat:):):) no a ja bym chciała widzieć was,,,no i o szkrabach nie wspomne bo tych mogła bym oglądać non stop:) wiec prosze o nowe foto i piszcie co u was, miedzy pieluszkamu kaszkami i spaniem chciała bym cały czas wiedziec co u was....tak dla zachowania psychicznej równowagi:):):) No i moze czas zaczać precyzować date i miejsce spotkania?? naszego wspólnego o którym byla mowa kilka miesiecy temu?? No Lady co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ze nie daje znaku zycia, to przez ten caly paszport... stresu i nerwow co nie miara no ale zalatwilam wreszcie i dostalam tymczasowy :-D Hurraaa! Kotunia, Kochana w piersi sie bije, wybacz- jak ja tak moglam! Zdjecia juz Ci wlasnie zapychaja skrzynke ;-) Odezwe sie potem kobitki. Buziole dla wsyzstkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka kochana nieczytaj tych senników, Kotunia ech zdjecia, prosze meża żeby mi zrobił bo koleżance chce wysłać końcowy efekt balejage bo mi pierwszy raz robiła i sie doprosić niemoge, moze wieczorem go namówie, on tylko Ksenie i Ksenie fotogefuje Roxelka miło ze strony sąsiadów że przeprosili za hałas, i zazdroszcze ci tego domku, mi terz marzy sie wieksze mieszkanie narazie to jednak tylko marzenie ... Kati wow świetny pomysł z tą kolacją, mam nadzieje że jeszcze miedzy wami sie spoprawi trzymam kciuki Bernatka to sobie poszalałaś, ja kaca jeszcze niemiałam po porodzie, jak tak piszecie to lepiej go niemieć miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal sie kuruje chociaz na razie ucieklam z lozka od meza bo oglada jakies horrory;) Padlika kurcze nie wiedzialam, ze macie takie problemy z siostra:( Moze poza tym 1 % mozna wam jakos pomoc? Kotunia - ja chetnie sie spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki! Faktycznie pustki :). wracamy do komputerków i piszemy !!!! Wczoraj Karolinka miała jakiś dziwny stan podgorączkowy i waliła kupska :) a zazwyczaj mamy z tym problemy. Pierwsza myśl- zęby - ale zawsze jest niepewność, że coś się wykluwa. Dzis było lepiej, ale dostała chrypki, czy od ząbkowania można dostać chrypki??? Plusia dzięki za zdjęcia z pola bitwy poduszkowej :) moniap31 trzymaj się dzielnie, poradzisz sobie ze wszystkim, a Jasio pewnie będzie zachwycony, gdy tatuś zajmie się nim inaczej niż mamusia :) Bernatka130 ale co śię wybawiłaś, odstresowałaś to Twoje. Niestety w życiu nic za darmo to ipocierpieć trzeba było:) ale chyba warto :) Kati 75 troszkę zazdroszćze tej kolacji na wysokościach, a masz może zdjęcia chętnie poodlądam chociaż:) Roxelka sądiad zachował się z klasą kpiotrowicz i jak ztym usypianim samodzielnym? Ja też uczę i powoli widać efekty.:0 Wracaj do zdrowia szybciutko. diann praca \\na lotnisku? mto ciekawe doświadczenie:) Moja połówka wróciła i życie wróciło do normy. padlinka zdrówka dla męża . Może geniusz Ci rośnie z wyjątkowymi zębami. A snami się nie pprzejmuj, najlepiej ie czytaj senników, bo spać nie bęziesz mogła :) Trzeba było wcześniej z tym 1% pewnie, że wyłalibyśmy, ale poszło już do Lasek dla niewidomych. Jesteśmy tu żeby się wspierać i pomagać. Pozdrowienia dla siostry. Kotunia u nas nocnik jest beeeeeee :) więc przyzwyczajanie potrwa pewnie baaaaaardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Będe się chwalić!! tj. będe chwalić mojego synka.Otóż maluch przespał mi pierwszy raz calutką noc.Od 20.00 do 6.30 bez pobudki na dydolenie cycusia.Ciekawe jak będzie tej nocy. Chciałabym wybrać się zJaśkiem na basen ,ale koleżanka mnie nastraszyła ,że może tam załapać jakieś cholerstwo łącznie z gronkowcem. Nie przesadza ona aby? Nasze plany urlopowe nabierają rumieńców. Do zaliczenia mamy na pewno Gdańsk i Szczecin a tym samym pobyt nad morzem, co by Jasio nałapał jodu. Skorzystamy z okazji i pojedziemy nad jeziorko do Sławianowa, moja ciotka mam tam domek letniskowy.Byle by tylko pogoda dopisywała. Nie nawidzę zimna i deszczu, taka aura generuje u mnie złe samopoczucie.Od razu łapie jakiegoś okropnego doła, a czasem zdarza mi się nawet płakać.To pozostałości po depresji, jaką przechodziłam po powrocie z Poznania. Całe szczęście,że mam to już za sobą,brrrrry. Padlinko>> szkoda, że tak późno zaapelowałaś z tym 1% rozliczeniem, pity już poszły. Ekiniu>> zadowolona z zabiegu wykonanego na twojej głowie? treska chyba nie będzie ci potrzebna?, nie - napewno nie- koleżanka się postarała i wyglądasz zapewne\" zjawiskowo\" -( lubię to słowo). Ja zrobiałam pasemka, ale za bardzo ich nie widać, bo nie rozjaśniałam.Może i dobrze, bo nie będe miała problemu z odrostami. Idę lulać laseczki, jestem już podmęczona, na dodatek boli mnie głowa, a od wczoraj przypominają mi się smarkate lata (katar). Byle by Jasio nie załapał - znowu panikuje! Życzę wszystkim udanych spacerków bo ten tydzień zapowiada się nam się super. papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Faktycznie straszne pustki:( Gdzie się podziewacie? Ja chętnie bym coś poczytała aby za dużo nie myśleć. Na szczęście Bartuś wypełnia cały mój czas, a jak śpi to sobie ciągle wymyślam jakieś zajęcia. Wczoraj byliśmy u 7-tygodniowego maluszka. Dziewczyny my też miałyśmy takie małe dzieci???? Ja nie pamiętam:P Takie maciupkie rączki, takie maciupkie paluszki... No ale żaden instynkt macierzyński mi się nie obudził, bo nie chciałabym mieć takiego małego bąbla:) Bartuś mi ostatnio trochę marudzi:( Nie wiem czy to może wreszcie jakieś zęby czy co? Poza tym na początku ładnie jadł w krzesełku, a teraz spodobało mu się zsuwanie z niego, zabieranie mamie miseczki z jedzeniem, machanie rękami tak, że jedzenie ląduje na rękawie zamiast w buzi itp. Nie wspomnę już nawet o samodzielnym jedzeniu np. biszkopta i o tym jak potem wygląda Bartek, jego ubranko i wszystko dookoła. Plusia Maxio fajowy:) A co u Ciebie? Dawno nic nie pisałaś. Kotunia co do zdjęć to popieram, ja też Was nie widziałam wieki:) Jak zgram wczorajsze to może jakieś nada się do wysłania. A ja nadal nie znalazłam miejsca na wakacje. Ostatnio nie miałam do tego głowy i wreszcie muszę zasiąść na dłużej przed kompem:) Kati super z tą kolacją i życzę ocieplenia w Waszych relacjach. Na pewno wszystko się ułoży. Jak wyszły pasemka? Roxelka ładnie się zachowali Twoi sąsiedzi. Padlinka, Ekinio ma rację, nie czytaj żadnych senników. Będziesz miała mniej siwych włosów:P Diann Bartuś też bezzębny, witaj w klubie:) Kpiotrowicz zdrowiej 🌻. Jak efekty usypiania? Agata_27 ciekawe czym jeszcze zadziwią nas nasze dzieci? ToYaB gratulujemy kolejnego ząbka:) Gorcia co u Was? Aga2424 jeszcze trochę i Miłoszek będzie miał pełne uzębienie, a u nas nic:( Jej, ja już swojego ślubu prawie nie pamiętam. We wrześniu minie 5 lat, a wydaje mi się, że to było tak dawno:) Braliśmy ślub na starówce w W-wie, świeciło słońce, ale było raczej chłodno a ja się pociłam:P i chyba nie z gorąca:) Bernatka130 świetnie się Ciebie czyta 🌻. Milka102 jak tam, mężuś już z Tobą? Justa29 ja jako lekki sceptyk mam takie \"niedowiarkowe\" podejście do migania:) Uciekam do łóżeczka. Buziaczka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kotunia to kiedy nas odwiedzasz?? miało być w maju pamientam wczoraj rozawiałam z kolezanki mezem, zajmuje sie synkiem od marca, śmiałam sie do niego że nareszcie jakiś facet rozumie co to znaczy być z dzieckiem 24 na 24, bo że mały rano to taki marudny, to spać niechce, a to sie kreci i cały czas coś chce, w nocy to ze 4 razy do niego wstawał i go poprawiał, bo sie przekreca, a jak mama wraca z pracy to zupełnie inne dziecko, ciekawe jak faceci sobie z tym radzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i naczytałam się wczoraj posta Padlinki o tych zębach, i przyśniło mi się ,że Jasio dostał przez noc dwa dolne ząbki.Niestety po ząbkach ani widu ani słuchu.Jaśko odbił sobie wczorajszą noc, dzisiaj wstawałam 3 razy do niego i zakończyło się na tym ,że w końcu wylądował w naszym łóżku. Spał co prawda do 7.30 ,ale ja za to wstałam cała połamana, śpię wtedy w jednej i tej samej pozycji. A co do tych snów i ich interpretacji - raczej nie wierzę w ich przepowiednie. Sen mój sprawdził się raz, tuż przed weselem śniły mi się myszy. W senniku oznaczało to chyba przypływ gotówki, czy coś koło tego. Wierzyć nie wierzyć chyba tylko w te dobrze wróżące. no i miała być pogoda a u nas zachmurzone niebo i słońca nie widać . Zabiorę się chyba za coś pożytecznego może porządki, nie sprzątane było od świąt.Wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mas też słońca brak :( moniap31 ja też nieufnie podchodzę do takich basenów :) ale przecież maluchy pływają i nic im się nie dzieje. Ja też pochwalę się planami wakacyjnymi. W tym roku góry :) Żabnica koło Wisły małyszowej :), cisza, przyroda, leśne zwierz\\ęta, woda źródlana i koniec asfaltu :0 Już doczekać się nie mogę. Kochane, czy Wy też macie takie jak ja kopoty z paznokciami, rozdwajają się, łamią moczę w oleju i w parafinie ciekłej i nic. Macie jakieś wypróbowane środki? Evvik mężuś wrócił :) nie ma to jak rodzinka w komplecie. Brakiem ząbków się nie martw, przyjdą nie zauważysz kiedy :). Chyba że poczujesz na cycu :), jeśłi jeszcze karmisz :) pa pa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika102 ja proponuje pilniczke do paznokci zamienić na szklany, od kiedy takiego używam mniej sie paznokcie rozdwajają Rokselka Vanessa śliczna dziewczynka, delkatna na buzi, Gorcia Maciuś jest uroczy, zagladaj do nas cześciej Kpiotrowicz - no porsze jaki z twojego meża dobry nauczyciel, Gabi szybko pojmuje jak tata ja uczy, Padlinka zdróka dla twojego meżusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Kotunia>> :D zaganiana strasznie jestem.. :D w sobote rozpoczeliśmy budowe naszego domku... no może budowa to za duże słowo lepiej pasuje wykopaliska :).. byłam z małą u lekarza .. na to swędzenie kupiłam balneum plus.. zobaczymy czy podziała.. mam dawać Auruśce chlebek z szyneczką drobiową albo cielęcą... i cielencinke .. no i super :D jeszcze tylko tabelka :) NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon........8..........2900/51....... 9400 gr/72cm..2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm......... 10kg/85cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......8400/73cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm...ok. 8 500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1 0400g/74cm....4 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7 800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub............7.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm........85 00/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8500g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ ....?..../..?.....2 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm...............?.. ./72....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozwiazana zagadka marudzenia Alusia od wczoraj,,,mamy dwa kolejne białe ząbki i to tym razem górme jedynki:) teraz to już mam róliczka na 100% dwie dolne i dwie górne jedynki:) ale bedzie smiesznie wyglądał :#) Bardzo musza go dziasełka swedzieć bo poszeł spać drugi raz i to dwie godziny po tym jak sie obudził:) Aha no i czas pochwalić ze mój dorosły syn to sam już w łóżeczku zasypia, tylko na boczek go trzeba położyć( albo sam sie połozy) troche postac koło niego i porobić ciiiiiiś ciiiiiiiś i albo pomasować brzuszek albo pogłaskac po główce,,,,5 min. i śpi:):):):) zasypia już tak od miesiaca i mam nadzieje ze mu sie juz to nie zmieni:) Moje drogie co robicie w dłłłłłłłługi majowy weekend?? podzielcie sie planami:) moze to pomoze i nm w organizacji wolnego czasu:) BUZIOLE no i czekam na wasze foto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta :) ja cos kiepsko sie dzis czuje..jesli mnie tez rozłozy to sie wsciekne...tak czekałam na to wesele jako okazję do potanczenia, do zabawy z mężęm...a tu on chory ja ledwo-ledwo..dobrze ze jescze jest pare dni do soboty..A na domiar tego zostałam wczoraj poproszona aby zaśpiewaźć na ślubie ave maria a do tego glos jednak musi byc w formie..znacie moze sposoby dobre na gardlo? Jesli chodzi o ten 1% to mi po prostu jest glupio strasznie tak wyskakiwac z takimi apelami. bedąc przy temacie akurat wspomnialam o siostrze.I dziekuje Wam za wole pomocy❤️.Naprawde :) w kwestii sennikow ----- nie korzystam nigdy , bez obaw :) wczoraj bylo tu tak pusto ze znudow sobie weszlam :D kpiotrowicz---ja tam z lozka uciekam tylko jak mąż chce oglądaćjakies kongkongi, spidermany etc..horrory ogladamy razem.pasjami :) milka--mi pediatra mowila ze od zabkowania mozna dostac wszystkeigo: od goraczki poprzez rozwolnienie i wymioty az po katar i chrypke (zreszta synek znajomych tak wlasnie ząbkowal-z objawami przeziebieniowymi) kati---zazdrosność mi sie zalączyla :P moniap----moja emka od 20.00 do 4.00 dzis spala.i od razu lepszy humor ma w dzien my planow dlugoweekendowych nie mamy, wakacyjnych tym bardziej :( KASA KASA KASA KASA... :o EVVIK-------artus eksperymentuje :P a w kwestii siwych to moge miec..byle nie łysieć dalej :P aha, milka, popiera, ekinio z tym pilniczkiem szklanym...\"super sa one, super one są\"(kononowicz rulez) ;) jak byłyśmy w szpitalu Edzia mi porzyczyła wiec wiem co mowie (ale oczywiscie ciagle zapominam sobie kupic :P) z naturalnych sposobow ponoc wciera sie sok z cytryny zeby paznokcie byly mocniejsze a olejek rycynowuy zeby byly elastyczniejsze :D kpiotrowicz, a mi sie twoj filmik nie otwiera..w jakim programie sie go odtwarza?moze zreszta i dobrze, nie bede porownywala...bo emi rowiesnica a tylko lezy i na brzuch sie przewraca..ani nei siedzi ani nic..nie radze sobie z cwiczeniami..i generalnie...hm...moze po prostu potrzebuje wiecej czasu oki, ide ogarnac syf. scieskam!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) dopiero dzisiaj doczytałam evvik >> ❤️ trzymaj się najlepsze życzenia dla obchodzących urodziny i imieniny 🌻 Maciuś ma nocniczek już od ok 3 tygodni. I od tego czasu kupki robi wyłacznie do niego. Taki z niego zuch !!!! raczkować tez nie za bardzo mu się chce. Woli wstawać i chodzić, chodzić, chodzić ..... oczywiście na własnych nóżkach (ale mama albo tata podtrzymują pod paszkami). Łóżeczko służy już tylko wyłacznie do spania, bo jak położę go gdy nie śpi to od razu wstaje i krąży wokół. Do niedawna to jeszcze \"spadał\" na pupe, ale teraz zdarza mu się to rzadko (jak nie zdążę kołderki i podusi wyciągnąć z łóżeczka). Od dziadków dostał na Wielkanoc chodzik. Ale staram się go nie wkładać do niego na długo (max 15 minut i tylko po popołudniu). My byliśmy w ten weekend na weselu u mojej koleżanki. Wybawiliśmy się super !!!! a w piątek wyjeżdzamy na wycieczkę od 27.04 do 02.05(Lublin, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Barejów, Preszov, Solina, Ustrzyki, Sanok, Krasiczyn, Sandomierz). Maciuś zostanie pod opieką niani. Troszkę się martwię bo na tak długo jeszcze nie zostawał sam. Na pewno będziemy za sobą tęsknić. Wycieczka jest od męża z pracy - wyjazd zorganizowany więc zabranie maluszka nie wchodzi w grę. Moze wyrodna ze mnie matka, ale muszę chociaż na troszkę wyrwać mojego męża. Podłamał się troszkę swoją chorobą. Wiem jedank że Maciuś u niani będzie pod dobrą opieką. Babciom niestety nie za bardzo było na tak długo wziąść wnusia. Jestem tez jak najbardziej za naszym spotkaniem w wakacje!! Pozdrawiam Was wszystkie i nasze kochane maluszki. Dziękujemy za wszystkie fotki i jak zawsze czekamy na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon........8..........2900/51....... 9400 gr/72cm..2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm......... 10kg/85cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......840 0/73cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm...ok. 8 500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........1020/..76 cm 2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1 0400g/74cm....4 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7 800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub............7.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm........85 00/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8500g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ ....?..../..?.....2 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm...............?.. ./72....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR...KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ************************************************************************************ 1.Agata_27....Szymon........9..........2900/51........9400 gr/72cm..2 2.Annaa20 ......Wiktoria......9..........3150/51.............9050g/? ...2 3.Gorcia_27....Maciej.........9.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....9.......3050g/54cm.........10kg/85cm...4 5.Justa29......Patryk..........8.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8........3190/56cm.........8400/73cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm........10070g/84cm...2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm........ 8500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.Moniap31.....Jaś..........8.......3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........1020/76 cm.. 2 16.Edusia……….Nelly............7.......3540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm.........9130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.Zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.Agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.Ali32.........Szymon..........7...................... .......6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........10400g/74cm....4 31.Joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm............7 800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.Agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm.........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub...........7.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm........8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8500g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm.............?..../..?.....2 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm..............?.. ./72....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piszę, i tak nikt tego nie czyta. Chwalę się po prostu świeżo uzupełnionymi zdjęciami córki na bobasach. Gdyby ktoś zauważył ten wpis, to pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartienka luuuuuzik:):):) naprawde:):):) szkoda stresow na pierdoly - a Wasze zdjecia sliczne:) Ekino trzymaj sie dzielnie - przykro mi w zwiazku z babcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka-ja Cie PROSZE nie zaczynaj tak jak ja gadać :P Dla Ciebie pozdro.I tylko dla Ciebie. I hip hip hurra ze kafe zadzialala:) bo juz mialam obiawy głodu narkotyczmego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×