Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

A oto najkrotsza i najpiekniejsza bajka jaka kiedykolwiek slyszalam :) Byla sobie raz mloda dziewczyna, ktora zapytala pewnego chlopca, czy chcialby ja poslubic. Chlopiec odpowiedzial: ?Nie!?. I dziewczyna zyla szczesliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Czesto spotykala sie z przyjaciolmi, spala z kim chciala, zarabiala na siebie i wydawala pieniadze na co chciala.... *KONIEC* Problemem jest w tym, ze nikt nigdy w dziecinstwie nam nie opowiadal takich bajek. Za to wsadzili nas w g... po uszy z tym cholernym ksieciem z bajki!!! ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio super bajka ale jeszcze lepszy komentarz do niej hahahahhaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio super tekst,,, komentarz też na miejscu:)o ile łatwiej by bylo gdyby człowiek( kobieta) wiedzial od początku a nie musiał czekać a co gorsza testować różych księciuniów i wyczekiwac tego jedynego:) a ze świeczką ich szukać teraz:) Bogu dziekuje ze ja po wielkich trudach znalazłam:) choć czasem ksiąze ma zapędy monarchy:) i trzeba go na ziemie sprowadzać bo zachowuje sie jak nie z tej bajki :) ale ogólnie jest kochany ksieciunio,,, no cóż kiesyś była inna bajka a teraz zupełnie inna,,,ale widać ze my dziewczynki w nniepełnej swiadomości byłyśmy chowane:) PS pozdrowienia dla wszystkich męzów chłopaków tatusiów i kochanków,,,im też nie łatwo odnaleść swoją księzniczke a co gorsza czasami księżniczka w ropuche sie zmienia ;););) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś w nocy czopek podaliśmy Kseni bo nic juz niepomagało, dzieki temu pospała od 2 do 7.20!!!, nosek nadal zapchany, i zebów niewidac :( Vanessa slicznie wyglada jak panna młoda w te sukni Kati - ciesze sie ze wasze małzeństwo wiosne przeżywa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> bajka super :D... ale skąd takie nastroje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesckochane po dlugiej nieobecnosci :) gorcia! kochana:) ❤️ Powinnam teraz byc w milym towarzysstwie naszych warsawskich sierpniowek na piwku ale gabi mam chora i sie niepokoje porzadnie, bo od dwoch dni nie mozemy jej zbic temperatury. wczoraj juz wieczorem miala 40 i dwie kreski dzies caly dzien kolo 39a nawet 39,6, i nurofeny itd nic nie dawaly.prawie bylismy zdecydowani zeby jechac doszpitala, ale jakos w koncu temp. spadla do 39 wiec moze nic takiego-jakas trzydniowka na przyklad. do jutra poczekam o ile nie podskoczy jej temperatura jeszce bardziej... wogole juz strsznie jestem zmeczona tymi chorobami :( emilka kolejne zeby wykluwa i marudzi, w nocy spi kiepsko i ma cos z oczkami, bo strasznie jej ropieja..ja tez tak sobie ledwo ciepla jestem..blehh yyyy ide robic chlodna kapiel gabie i zabieram sie za kladzenie emilki. aha, emka ma straszna (chyba) alergie na pleckach i piersiczkach...oilatum nie pomaga..nie wiem co robic.:( suche czerwone placki..luszczece sie. buuuuuuuuuuuuuuu zmykam, to tymczasem borem-lasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam w końcu zdjęcia na bobasach ...... zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze-mam ostatnio problem z kąpaniem Patryka-najchetniej kapal by sie na stajaco-i tak woda wyciaga z niego ze momentalnie robi sie głodny(chociaz jadł niewiele wczesniej)niezle musze sie sprezac zeby go szybciorem wymyc:( Wasze dzieciaczki grzecznie sie kapia teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ale twoja pannica biega...razem z mężem jesteśmy w szoku,,,,jak ona zawsze bedzie przodowniczka to inni bedą musieli mocno sie sprężać zeby ją dogonić, normalnie sprinterka jakaś albo pionierka:) GRATULUJEMY RODZICOM I WIELKIE BRAWA DLA NASZEGO BEJBIKOWEGO PROMOTORA:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ale twoja pannica biega...razem z mężem jesteśmy w szoku,,,,jak ona zawsze bedzie przodowniczka to inni bedą musieli mocno sie sprężać zeby ją dogonić, normalnie sprinterka jakaś albo pionierka:) GRATULUJEMY RODZICOM I WIELKIE BRAWA DLA NASZEGO BEJBIKOWEGO PROMOTORA:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina jak Gabrysia??? przeszla ta goraczka?? ja dzis mam spotkanie z dyrektorem w sprawie powrotu na caly etat:( strasznie nie chce:( nie wiem co zrobic - siedze i wyje:( w dodatku poklocilam sie rano z darkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jacie pindole\" Donn jestem pod wrażeniem zdolności Aurusi:-D no no,siedziałam chyba 5 min. i się napatrzeć nie mogłam. \' RESPECT\' GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz-dzieki :) gabi juz lata po domu i woła o jedzenie :Pnie daje sobie zmierzyc temp ale zdecydoanie jest chlodniejsza, ciesze sie ze wczoraj jednak nie spaniowalam . emka gada cos pod nosem, ja koncze pic kawe i ogolnie jest spoko :D ciekawe na jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz nie martw sie, co ma byc to bedzie :) a na pewno bedzie dobrze tylko trzeba tak cały czs mysleć( a wiem ze to nie jest łatwe) :) trzymam kciuki:) a jesli chodzi o kłutnie to u mnie dziś rano było jak u ciebie:) pokłuciłam sie z mężem:( a niecierpie sie kłucić i co gorsza zawsze po czuje sie bardzo źle, a nerwy to nie jest to co mam najsilniejszego, ale cóż takie zycie.... mam nadzieje ze zaraz nam przejdzie, kończe juz bo Alus krzyczy na mnie mamamamama wiec pewnie już mu sie spać chce:) buziaki, miłego dnia słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR...KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27....Szymon........9..........2900/51........94 00gr/72cm..2 2.Annaa20 ......Wiktoria......9..........3150/51.............9050g/? ...3 3.Gorcia_27....Maciej.........9.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander......9......3050g/54cm......10,3kg/85cm...4 5.Justa29......Patryk..........9.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........9........3190/56cm........ .8400/73cm...6 7.Blondi-ania...Jakub.........9....3460g/59cm........12 ,2 kg/88cm...4 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm........ 8500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.Moniap31.....Jaś..........8.......3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........8.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......8......3460/58 cm........1020/76 cm.. 2 16.Edusia……….Nelly............8....... 3540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........8.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........8.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........8.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......8........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......8.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.Zuza29.......Pawełek.... .8......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 8......2730g/48cm.......... 6880/74cm...2 25.Doris........Alicja.........8.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.Agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.Ali32.........Szymon..........8...................... .......6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1088 0g/75cm....4 31.Joanka...Marcelina........8.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........8.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.Agulka28....Kacperek.....8...3490g/54cm.........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub...........8.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....8........4100/58cm........85 00/72cm...2 37.Basia24.....Paulinka.......8.....3400g/56cm....... 9000g/75cm...1 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....8....2940g...............8830........... 3 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8800g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ .....?..../..?..... 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm............6670g/72...4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja mam do wanny takie siedzonko na przyssawkach i z niego nela nie wyjdzie ,jest normalnie rewelacyjne! padlinka wiesz ze tu mi doktorka mowila ze jak jest taka duza goraczka i nie pomagaja leki to trzeba zmoczyc reczniki w zimnej wodzie i owinac nimi lydki dziecka ,raz mial tak moj starszy synek i rzezczywiscie pomoglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn dzięi za zdjęcia wykopaliska robią wrażenie, a jeszcze większe chodząca Aurora:), aż trudno uwierzyć, że moja Karolinka jest jej rówieśnicą, ale ja też doczekam się pierwszych kroczków :} padlinka trzymaj się w tej niedoli, podawaj często picie malutkiej, żeby się nie odwodniła bidulka, Karolina właśnie od oilatum miała czerwoną skórkę, zamiast pomóc zaszkodziło. oliwia13 zdjęcia fajowe, szczególnie to ujęcie z góry, pomysłowe :) justa29 Karolina kąpie się na siedząco, a gdy kładę ja do mycia głowy to muszę kombinować, zabawiać, żeby nie płakała :). wycierania nie lubi, niecierpliwi się i krzyczy:) najch ętniej siedziała by w wodzie i chlapała:) kpiotrowicz najgorsze początki na pewno szybko wpadniesz w pracowy rytm, dużo słonka życzę kotunia dziękuję Ci zanamiary na panią rehabilitantkę i do Wrocka skorzystałam z jednego i drugiego :) godzenie się jest miłe więc jak najszybciej :) Buziaki dla Alusia👄 👄 👄 Maja po egzaminie wyniki w poniedziałek, ale może dziś przecieki będą :) Lola znów nie chce jeść :(a noce koszmarne co 2 godz pobudka, kiedy dzieci śpią całą noc? właśnie moje słoneczko obudziło się papa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Aurorki ona jest przewodniczka naszych dzieciaczkow!!! o ile sie nie myle to Vaneska od Roxelki tez chodzi........jestem pod wrazenie zreszta Auroka zawsze jakos byla do przodu ,pamietam jak ogladalam filmik jak raczkowala gdzie moja nela jeszcze sie nie obracala..:) ,super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :D... Auruśka właśnie śpi a ja zupe jej gotuje... dzisiaj pomidorowa i normalnie brak mi już pomysłow.. pochwalcie sie co wy gotujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u Wojtusia dalej ząbków górnych nie widać, z dnia na dzień lepiej chodzi cwaniak mały :) o siedzeniu nie może być mowy chyba że na spacerku. Dziś idziemy na pneumokoki. W gazecie \"Dziecko\" w ramach dodatku jest książeczka z płytą o kubusiu puchatku, 8 zł, podobno ma być seria 25 bajek z książeczkami ja zbieram kiedyś pewnie się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka>> moja Aurora też miewa takie okresy że nie chce wcale jeść... raz pomogła zmiana mleka innym razem karmienie łyżeczką bo z butli wogóle niechciała..a może coś nowego nyś jej dała.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn u mnie frytki, surówka, paluszki rybne. Jutro kotlet mielony, wiem że piątek ale często mam w lodówce coś zamrożonego i właśnie kotlety mielone mi się ostały więc trzeba jeść. W week przez 2 dni będziemy jedli gołąbki od teściowej i tak mnie tydzień prawie bez gotowania. Gotuję tylko zupkę Wojtusiowy a właściwie nie ja a teściowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka>> aleś mi smaka narobiła a ja o zupki dla dzieciaczków pytałam... teraz sie podziel tymi gołąbkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę gołąbki priorytetem, z Lubina do Krakowa spory kawałek najwyżej sobie odgrzejesz chyba że wcześniej pracownicy poczty wcześniej je dopadną :) Możesz też przyjechać do mnie i pozwiedzać Polską Miedź, uraczę cię wtedy gołąbkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka>> trzymam za słowo :D aa i kupiłam te szelki do chodzeniea może roche łatwiej będzie i gazetke z książeczką też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu:) Miło,że Niektóre z Was pytały co u mnie 🌻🌻🌻 Ostatnio więcej czasu spędzam w szpitalu niż w domu...jednak te wyniki badań, o których Wam pisałam nie były pomyłką a wstępem do porodu...KAMIENIA z dróg moczowych, no cóż Ala się urodziła po terminie to i kamieniowi nie spieszno - już prawie miesiąc nie może zejść:( przemieszcza się i czopuje mi co jakiś czas moczowód i przez to pojawia się zastój moczu w nerce:( - ale jest już bardzo blisko pęcherza moczowego i mam nadzieję,że niedługo mnie opuści. Szkoda,że becikowego nie dostanę:) Trzymajcie kciuki,zeby odbyło sie bez interwencji urologocznej - czyli wyciągania bądz rozkruszania tego kamyka i zeby już sie wreszcie urodził!!!!! bo kolejnego pobytu w szpitalu nie zniosę!!!!! Musialam niestety odstawić Alę od piersi - bo zaczynał mi się robić stan zapalny nerki i musiałam brać antybiotyki i leki przy których karmić nie wolno:( a potem jak mnie przyjeli do szpitala to już w ogole o karmieniu nie było mowy...z dnia na dzień zostawiłam mojego maluszka i przerazonego Grześka samych w domu- za to teraz umie przy małej zrobić wszystko:) i docenił ile to pracy przy dziecku:) Ale co razem przeżyli to lepiej nie pisać... A chrzest Ali niestety został odwołany, bo wylądowałam na nefrologii:( Mam nadzieję, że się zmieści w sukienkę jak zaplanujemy kolejny termin.... Zdradzę Wam jeszcze,że złożyłam podanie na specjalizację i muszę się zacząć poważnie uczyć, bo czeka mnie egzamin kwalifikacyjny - a tu ani nastroju, ani warunków, ani siły do nauki. Nie pisze nic wiecej bo nie chce zapeszyć, ale mam nadzieję,że się dostanę. No to u mnie chyba tyle - wybaczcie ale nie czytam nic wstecz, bo w szpitalu spędziłam praktycznie 3 tygodnie - wiec mam duze zaleglości - na pewno nadrobię w przyszłości 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn to przecież po prawda :D , a Aurusia boska i taka duża z niej dziewczynka tez oglądałam ten filmik kilkanaście razy i sie napatrzyć nie mogłam i mój K też tylko podziwiał, super Stokrotka smaka chyba większości narobiłaś tymi gołąbkami Padlinka 😘 zdróka dla was skarby, kolejnym razem sobie odbijesz :), bardzo miło było się wyrwać z domku, ostatnie marudzenia Kseni były straszne, i co się okazało jak wyszłam że dziecko usnęło tatusiowi zaraz jak wyszłam o 18.30!!! i spała do 7 rano!!! A jak ja jestem w domu to ona chce do mnie i ostatnio zasypiała o 21, 22!!!!!!!!! Chyba częściej muszę wychodzić, a dziś znów Ksenia marudzi, ciekawe co będzie jak tata wróci?? Oliwia13 Piotruś to typowy mały mężczyzna a w tym kartonie super wyglada Ineska napisz co u Ciebie, Justa no coś ty - Ksenia robi dokłądnei to samo w wanience, z jedzeniem też tak jest tylko ona jest nauczona że wykąpiemy ją i od razu kaszkę dostaje Mika trzymamy kciuki za Maję Kpiotrowicz 🌻 Evvik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris kochana, trzymamy kciuki żeby było jak najlepiej dla Ciebie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 ach zapomiałam napisać że Ksnia sama siada od kilku dni i od dziś wstaje przy wszystkim!!! jej głowa jest poobijana bo niezawsze zdąże ją złąpać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×