Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Doris zazdroszczę i gratuluję! My właśnie wróciliśmy ze szczepienia pneumokokami, oczywiście bez łez się nie obyło, ale lekarka mówi że lepiej żeby dziecko się wykrzyczało, następna dawka za miesiąc kolejna dopiero jak skończy 2 latka. Skutki uboczne może być drażliwy, może boleć nóżka w miejscu wkłucia oraz może wystąpić stan podgorączkowy. Zobaczymy narazie nic nie wskazuje na to żeby coś się działo, zamiast spać chodzi po łóżeczku i się cieszy :). Staram się właśnie uspać Wojtusia żeby choć trochę odpoczoł ale nie jest to proste, ja go kładę a on wstaje i tak cały czas zabawa jak w kotka i myszkę. M zebrało się na amory i czeka aż Wojtusia uśpię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris -życze duzo, duzo zdrówka-obys szybko \"urodziła\":) Donn-Aurorka niesamowita!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris-biedulko 🌻 u nas gabcia znow temp.ma nizsza juz \"tylko\"38,6 mam nadzieje ze szybko zbijemy tym razem a ząbek emi juz prawie-prawie.dziasło przerzniete, czekamy na widok czegos białego..gornej prawej dwojeczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczyny! Długo mnie nie było,ale czasu brak mi okropnie i przy małym kompletnie nie da się siedzieć przy komputerze nie mówiąc już nic o pisaniu.Mąż całymi dniami w pracy, ale dzisiaj wrócił szybciej ,to pilnuje małego a ja mogę coś skrobnąć. Ewik spóżnione ale najszczersze wyrazy współczucia! Plusia mam nadzieję,że podróż minęła spokojnie i dobrze się bawisz! Donn Aurusia jak zawsze niesamowita! Kpiotrowicz tak jak ktoś pisał godzenie się jest bardzo miłe, a z pracą napewno się ułoży. Edusia zdjęcia cudne , zazdroszczę Ci tych wyjazdów ,ja się pomału duszę ale na wakacje planujemy jechać do Chorwacji nie mogę się doczekać. Padlinka trzymaj się kochana ,mój Szymek też miał trzy dni gorączkę ,której nie umielśmy zbić,a na czwarty zeszła i pojawiła się wysypka ,taka że wylądowaliśmy na pogotowiu. Stokrotka jeszcze trochę a Wojtuś sam zacznie dreptać,to może wtedy kręgosłup odpocznie i da żyć.Mnie też boli niesamowicie i dodatkowo kolana muszę chyba do lekarza z tym iść bo czasami jak kucnę to wstać nie umiem . Gorcia gratulacje!!!!!!!!!!!! Doris trzymam kciuki żebyśszybko i bezboleśnie urodziła i zdała egzamin! Ekino bajka po prostu bomba! Majka trzymam kciuki za Maję! Wiem jak to jest mieć w domu niejadka bo już dziewięć lat walczę na tym polu z córką.Dobrze że Szymonowi póki co apetyt dopisuje. Szymon chodzi trzymany za rączki i przy chodziku pchaczu.Jest łobuz niesamowity wlezie wszędzie.Szafki,szuflady ,telewizor, wszystkie kable sąjego.Najlepie siębawi w kuchni i łazlence czasami sił mi brak.Jak posprzątam po dziesięciu minutach jast tak jakbym nie posprzątała.Zębów u nas cztery. Acha ,Bernatko przyzwyczisz się do nowej pracy daj sobie trochę czsu i pamiętaj człowiek to silna bestia nie łatwo go złamać.Nie daj się tym tam wszystkim . Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i też proszę o zdjęcia bo nie od wszystkich dostaję mój adres to alicja-lysiak@wp.pl Przepraszam te laseczki których nie wymieniłam ale nie jestem w satnie napisać do wszystkich moc całusów dla wszystkich dzieciaczków,zdrówka i ślicznej pogody Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn dziś dałam Karoli rosołku z makaronem, tak troszke, smakowało :), zieniaczki z sosem samkowały, tylko prawie wcale nie podsamżałam, ale raczej dusiłam mięsko:), chlebka nie chce, wypluwa, tak myślę co jeszcze nowego mogę jej dać, od kiedy całe jajko można po 10?, na razie żółtko w zupce daję. Wiewczorem zjadła 150 kaszy z butelki. A filmikiem jesteśmy zauroczeni :) Stokrotka_26 ale zapachniało gołąbkami :) a ja mam lenia gotowaniowero ech.... Ty mieszkasz w Lubinie a ja w Legnicy sąsiadkami jesteśmy :). A w Lubinie mam rodzinę i często tam bywamy:). doris26 oby bezboleśnie z tymi kamykami poszło i powiedz mężowi, że składam Mu wyrazy szacunku, że tak się spisał :) Bardzo ciekawa jestem o jakiej specjalizacji mówisz, no ale skoro nie chcesz zapeszyć to nie pytam :) w każdym razie powodzenia, żeby wyszło tak jak chcesz. ekinio Twoje wychodne dobrze podzaiłąło na córeczkę, czyli trzeba częściej:) brawo dla wstającej Kseni:) i buziaki w poobijaną główkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lasencje ale cisniecie z tym pisaniem witam dlugo nie widzialne tu panie i sciskam Doris,ktorej rowniez zycze szybkiego powrotu do zdrowka Kati,ciesze sie,ze lepiej:-)depresja to taki papierowy wrog prawda:-) Basiu nie zapomnialam,nie wiem czy masz moj nowy kom.Przepraszam,ale jakos Bozia mi chyba dniowke skrocila. Bajka prawie o mnie.Cale zycie marzylam o ksieciu z bajki a tymczasem wolna jak ptak,ale czy szczesliwa? U mnie tez brak zebolkow. Gorcia,czekamy na nowiny,fajnie by bylooo znow byc foczka,ale jak na 2 dni i najlepiej w 4 miesiacu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj doris, milo ze jestes z nami. Zycze zdrowka i powodzenia na egzaminie. Nie zgadniecie co wlasnie skonczylam robic!;) GOLABKI, ktore planowalam juz od tygodnia. Mam obiad na dwa dni, wiec troche odpoczne w weekend.Hihi, marzycielka ze mnie:) Bede miala wiecej czasu na sprzatanie i bieganie za moim Robaczkiem. Moze tak czesciej bedziemy pisac propozycje na obiadki i razem dzialac w kuchni. Ktora chetna? Zapraszam na jutro. DOBRANOC! Aurorka jest niesamowita. Mojemu sie chyba zal zrobilo i postanowil dzisiaj wspinac sie na schody, zaraz zamowilismy bramki na ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, Oszalałyście z tymi gołąbkami czy jak????? Teraz poproszę mi tu jakąś paczuszkę wysłać. Uwielbiam gołąbki, a inna sprawa, że nie cierpię ich robić. Hmmmm.... Tak sobie myślę, że mężusiowi to takich normalnych chyba nie robiłam:) Diann a co Twój rozrabiaka porabia? Milka102 życzymy przesypiania całych nocy. Ali32, witaj po długiej przerwie. Fajnie, że Szymonek prawie już sam chodzi:) Padlinka mam nadzieję, że Gabcia już zdrowiutka. No i gratulujemy kolejnego ząbka. A próbowałaś na tą alergię krem Lipobase i inne tego typu? U nas Bartek miał troszkę takiej alergii i po tym mu przeszło. Co do spotkania to odbijesz sobie następnym razem. No ale Ty jesteś usprawiedliwiona, ale dlaczego nie było Be_b?????? Ja jak wyszłam na spotkanie z dziewczynami, Bartulek usnął sam wnerwiony, że zamiast mamy do łóżeczka przychodził tata. A jak wróciłam miał oczka jak pięć złotych. Chyba kontrolował o której to ta mamusia wróci:D Na szczęście szybciutko usnął mały kontroler:) A Kpiotrowicz oczywiście nie poznałam. I dlaczego mi się ubzdurało, że Kasia jest blondynką? Kpiotrowicz jak tam godzenie się i co z pracą? Stokrotka_26 jak usypianie Wojtusia? Bo o igraszki nie wypada mi pytać:P Ekinio, gratulujemy Kseni że sama siada i wstaje. Super. A czy jest jeszcze jakiś maluszek, który nie raczkuje, sam nie siada i nie wstaje? Czy tylko my się ostaliśmy i czekamy na nowości?????:(:(:( Oliwia13 Piotruś śliczny. Donn filmik rewelacyjny. Nasz pionier Aurorka, hip, hip, hura..... Powiedz czy szelki się przydały? Doris26 życzymy szybkiego \"porodu\" i oby się wszystko udało co masz w planach. Trzymamy kciuki. Justa29 my zawsze karmimy Bartusia po kąpieli. Narazie sobie siedzi w wodzie i chlapie jak najęty:) Ciekawqe jak będzie później? Kati super, że u Was w małżeństwie maj. Oby tak dalej. Ekstra:) Znikam zrobić sobie kawusię. Może mnie obudzi. Buziaczki dla Wszystkich laseczek i przepraszam jeśli którejś nie wymieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Pogodzilismy sie szybko ;) A co do pracy - nie wracam na razie na pelny etat. Mialam sto arumentow przeciw pracy i nie dalam sie przekonac do powrotu. Nadal bede pracowala 2 dni w tyg - a jesli chodzi o nasze finanse to zobaczymy. Martwic sie bede jak okaze sioe ze nie mamy za co zyc. jestem jednak dobrej mysli i czuje ze bedzie ok:) Nigdy niczego mi w zyciu nie brakowalo - praca zawsze znajdfowala mnie a nie ja jej szukalam moze i teraz sie uda;) Pieke dzis szynke za namowa Ekino;) Doris - jak znioslas tak dluga rozlake?? Przychodizli do Ciebie czesto?? Wychodzilas do domu? Az mi sie lzy kreca w oku ze na tyle musialas sie rozstac z Ala:( Trzymaj sie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Evik nie udało się uspać Wojtusia :(, nakręciła go ta szczepionka :) Amory owszem były ale troszkę później :) Kotunia i Milka zapraszam na gołąbki :) bo macie najbliżej a reszcie dziewczyn wyślę priorytetem - dawać adresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Weronika ostatecznie odmówiła jedzenia ze smoczka. Teraz tylko łyżeczką. Mleko wróciło do łask, odkąd pojawiło się w formie gęstej kaszki podanej w miseczce i oczywiście łychą (a wcześniej pluła tym na kilometr). Taka jest dorosła, że nawet picie lepiej jej smakuje z łyżeczki, niż z butelki, czy z niekapka. Ostatnio przewijanie i w ogóle zabiegi pielęgnacyjne to akrobatyka stosowana. Też tak macie? Weronika tylko by stała! Siedzenie czy - o zgrozo! - leżenie odbiera jako najgorszą karę. I załóż tu człowieku pieluchę stojącemu szkrabowi! Chodzić by już bardzo chciała, ale jeszcze nie umie, na razie tupta trzymana pod paszki. Mnie pękają plecy, ale Młoda jest zachwycona. Któraś z Was pytała, jak zdrabniam imię \"Weronika\". Nie zdrabniam. Co najwyżej \"Weronisia\". Do furii doprowadza mnie, jak ktoś woła \"Weronia\", bllleeeeeeee!!!!!! Uważam to imię za tak piękne w swojej pełnej formie, że szkoda mi wymyślać. Myślę, że Mloda sama to zweryfikuje i coś wymyśli, gdy zacznie gadać i się przedstawiać własną wersją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś przedemną kolejny cieżki dzionek bo ten mały stwór buszuje na całego, całe szczęscie że chwile posiedziłą w krzesałku to i ogarnełam mieszkanie i nawet obiad wstawiłam, po tych gołąbkach zachciało mi sie młodej kapustkI miam juz czekam na obiadek, a i pewnie gołąbki niedługo bedą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Stokrotka26 ja jade juz do ciebie ale swoja porcje gołąbków odstąpie milce albo innej mamusi, a to z tego powodu ze w długi weekend był u nas tesć w gościnie, wiec razem z T zrobiliśmy 50 gołąbków zeby nie trzeba było gotować objadu przynajmniej dwa dni:) zawsze robimy wiecej to kilka zamrażam i mam awaryjne jedzenie w razie nasilenia sie ronicznego braku czasu na gotowanie:) i tym razem mielismy taki zamiar, ale niestety gołabki tak wszystkim smakowały ze znikneły wszystkie... co połechtało moja próznosc bo ze mnie początkujaca kuchareczka( do tego z przymusu) bo nie lubie gotować, wszystko co robie to aby szybciej i łatwiej i czesto jeszcze T mi pomaga bo samej mi sie nie chce:) albo czasu brak:) wiec ja za gołąbki dziekuje swoją porcje wysle pocztą lub e-mailem:) ale na kawusie to sie z miła checia pisze oczywiście z milką tylko ze ona pewnie bedzie najpier jeść goląbki hi hi hi:) apro po kawy to moze lubin odwiedzi legnice w końcu ty jesteś tam jedna a my tu dwie:) dziś wysle nowe fotki Alusia...a ja ide wypic drugą kawe bo głowa mi peka, bylismy wczoraj na imprezie do 2 w nocy i dziś musze sie jakos na nogi postawić:) impreza fajna były wybbory miss bikini i pokaz kulturystyczny;) życze miłego dnia ,,,,jak sie obudze w pełni to jeszcze skrobne:) BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evik >> ja jestem z gatunku wiecznie zmęczonych ostatnimi czasy, pobudka po 6 no i cały dzień w domu z maksymalnym urwisem, co powoduje, że o 19 chodzę do tyłu. Ale poprawię się obiecuję, może jak padlinka będzie następnym razem to pojedziemy razem i się bardziej zmobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stokrotka>> ale narobiłaś tymi gołąbkami :D diann>> jak mały?? ali>> fajnie że sie odezwałaś ekinio>> buziole padlinka>> to samo co ekinio :D zuzka>> no napisz coś wreszcie!!! katienka>> Weronika to już duża panna.. co będzie przez smoczuś jadła... u mnie z przewijaniem to samo ... cyrki są że hej z daleka>> ha ha no to ja przedstawiam moją propozycje na dzisiejszy obiad.... : nic z niczym.. :D.. gotować mi sie nie chce a może troche schudne... no co pomarzyć można.... Kotunia>> ja gołąbków to na wszelki wypadek nie umniem robić :D... ani pierogów a ni innnych takich przy których trzeba sie namęczyć.. Doris>> trzymam kciuki ... kiedy ten egzamin???? Moja Aurora chyba ma jakieś uczulenie... bo tylko z nią wyszłam na spacer.. a oczy całe spuchnięte i czerwone.. Evvik>> co to za krem ??? bez recepty?? no i za ile??? Milka>> e no to nie jest ak źle Karolinka coś jednak je... spróbuj może jeszcze z tą kaszą manna z bobovity i kaszki pszenno-mleczne np bananowa z sucharkami.. Auruśce to bardzo smakuje :D kpiotrowicz> super że nie musisz na cały etat wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn >> może to nie uczulenie, ale zawiało ją. NIe wiem jak w Krakowie, ale w Wawie piździ okrutnie. Chociaż padlinkowa Emi też miała oczęta zaczerwienione i krople jakieś dostała. Warszawianki a co Wy na tych Waszych spotkaniach robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cenzura mi się zrobiła, sorry chciałam napisać, powiewa okrutnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn krem nazywa się Lipobase, jest bez recepty, a cena jest uzależniona od wielkości opakowania (30g i 100g). Małe opakowanie kosztuje około 13,00-15,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B>> u nas też powiewa okrutnie Evvik>> dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be_B jak sie spotkamy to sama zobaczysz u nas wieje ale 25stopni jest!!! choć teraz pochmurno sie zrobiło Donn 🌻 a ja musze dvd i tv poblokować, Ksenia rozgłaśnia sobie i naciska wszystkie przyciski, do laptopa tez by chciała, telefon jak widzi to krzyczy, buszuje wszedzie, a jej okno na świat to drzwi balkonowe, Evvik :) jeszcze Bartuś Ci pokaże co potrafi nie ma sie do czego śpieszyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Padlinko buziaki dla Gabi,Doris dla ciebie rowniez usciski!!!!!!! U nas katastrofa.Poł srody spedziłam w szpitalu z Wiki...Mała ma temeprature,po mleku wymiotuje,ma wzmozone gazy,marudzi.Pojechalismy z nia ws rode do przychodni tam oczywiscie jedna stara baba nie chciała mnie przeposcic bo ona ma chorego meza w domu,a ja mam chore wymiotujace na reku dziecko i ona to miała w dupie i nas nie posciła.Lekarz w przychodni nie wiedział co jest małej wypisał skierowanie do szpitala.Pojechalismy.Tam tez nie wiedzieli co jest Wikuni i powiedzieli ze jej tam nie poloz bo nie maja zakaznego odziału...Lekarz z tego szpitala w ogoel takm mnie w... ze szok!!!!Powiedział ze Wiki ma za grube uda!!!!Ze Paqweł ma wyjsc z ryczacym dzieckeim na korytarz bo ona nie słyszy co ja do niej mowie!!!!!Wyobrazacie sobie.Oposcilismy ten szpital i pojechalismy do kolejnego,niestety tam tez nie wiedzieli co jest Wiktorii i kazali nam jechac do domu i ja obserwowac!!!!!!!! Wczoraj obdzowniłam tylu prywatnych pediatrow i zadnego nie dorwała.A to za granica a to poza szczecinem a to chory a to ma wył. tee.!!!No szok masakra. Dzis Wikunia obudziła sie z płaczem i goraczka podałąm jej nurofen i zaczel a byc radosna,bawi sie usmiecha,raczkuje.Tylko nie chce jesc i jak nurofen przestaje działac po ok.5h to goraczka i placz wracaj!!!! Kolezanka mnie pocieszyła ze to moga byc zabk.Jak wychodziły jej dolne jedynki to tak nie było a teraz przy gornych tak moze miec... Nie wiem co robic.Poczekam jeszce dzisiejsza noc jak nic sie nie zmieni to na nowo zaczne jezdzic po szpitalach.Wybaczcie ze pisze tak chaotycznie.Sciskam was mocno papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik>>> \"nieboj\" nie ostaliście się z Bartusiem, mój artysta, też trzy razy na \" nie\" ;-) ale.... i na tych koleżków przydzie czas :-) na pierwszy ząbek widzę po tabelce ,też wspólne oczekiwanie? ;-) eeech!!! Pozdrawiam, buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Doris 🌻 trzymam kciuki za lekki \"poród\" i za specjalizacje - nawet nie wiem za co mocniej:) heh - siedzenie w wanience - bruno tez siedzi - ale gorzej że zaczyna chcieć w tej wanience wstawać - wstawilismy małą wanne do dużej - w dużej nie bedziemy kąpać bo stara i ma \"tarkę\" na dnie - nibezpieczny sprzęt:) i sobie tam chlapie - ale z dużej wanny zwiesza isę mase ciekawych rzeczy typuszlauch od prysznica i inne takie więc łobuz wstaje - trzeba strasznie pilnować - a co do płukania wody - nie dawał ise kłaść to ja go prysznicem - polubił \"deszczyk\" i teraz płukam głowę nie gotowaną tylko pryszniczaną - i zyje skóra mu nie zlazła więc może niepotrzebnie dmucham, chucham:) Płyty w \"dziecku \"powiadacie - ja poleciałam na ciuch i kupiłam wersję z bluzeczką - się zdziwiłam bo bardzo dobra jakoś bawełny - z tych grubszych - hehe szą dwie wrsje bluzeczek więc jak do cna oszaleję to kupię druga wrsję - gupia;) Donn - no niedość, że przodownica, sprinterka to jeszcze filmowa gwiazda :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR...KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27....Szymon........9..........2900/51........94 00gr/72cm..2 2.Annaa20 ......Wiktoria......9..........3150/51.............9050g/? ...3 3.Gorcia_27....Maciej.........9.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander......9......3050g/54cm......10, 3kg/85cm...4 5.Justa29......Patryk..........9.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........9........3190/56cm........ .8400/73cm...6 7.Blondi-ania...Jakub.........9....3460g/59cm........12 ,2 kg/88cm...4 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm........ 8500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.Moniap31.....Jaś..........8.......3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........8.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......8......3460/58 cm........1020/76 cm.. 2 16.Edusia……….Nelly............8....... 3540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........8.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........8.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........9.......3090/53 cm..........8950/71cm..1 20.Maggiem...Marcelek......8........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......8.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.Zuza29.......Pawełek.... .8......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 8......2730g/48cm.......... 6880/74cm...2 25.Doris........Alicja.........8.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.Agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.Ali32.........Szymon..........8...................... .......6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1088 0g/75cm....4 31.Joanka...Marcelina........8.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........8.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.Agulka28....Kacperek.....8...3490g/54cm.........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub...........8.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....8........4100/58cm........85 00/72cm...2 37.Basia24.....Paulinka.......8.....3400g/56cm....... 9000g/75cm...1 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....8....2940g...............8830........... 3 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8800g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ .....?..../..?..... 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm............6670g/ 72...4 Z tą tabelką to jakiś leń straszny we mnie siedzi. Ostatnio aktualizowała nam ją Ekinio. Dzięki Ci słonko za to . Moniap 31 zmobilizowalaś mnie do uaktualnienia tej tabelki, ponieważ ząbka mamy jednego. A więc czekamy cierpliwie na wyczyny naszych facecików:). A ja siedzę i myślę czy wracać do pracy na pół etatu od czerwca czy dopiero na cały od września? Dziś dzwonił do mnie kolega z pracy:) Eh chyba zamiast się wyluzować będę w weekend myśleć, myśleć, myśleć... Uciekam, bo nie wysilę się na napisanie czegoś sensownego. Milutkiego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×