Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

a wlasnie lista..mnie tez prosze dopisac:) ja mam 25 lat, mieszkam kolo Będzina, bedzie chyba 4 tydz. ciazy ale zobaczymy co powie lekarz:) TEN ROK BEDZIE DLA NAS NIESAMOWITY tak czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj fatalny dzien -caly dzien sie w pracy nie najlepiej czulam, a teraz jak wracalam busem to mnie tak zmulilo, ze wymiotowalam :( bueeee... Jestem przerazona - w kwietniu mam egzamin i musze sie zaczac uczyc, a nie jestem w stanie, bo albo jestem w pracy, albo sie zle czuje i nie mam sily patrzec na zadne ksiazki - tak naprawde mam ochote isc na zwolnienie, ale wtedy nie zdaze ze stazem do kwietnia i przepadnie mi termin egzaminu, a nastepny dopiero moglabym zdawac za rok w kwietniu - wtedy kiedy (jesli wszystko dobrze pojdzie) dziecko bedzie mialo 9 miesiecy - nie wyobrazam sobie przy takim malenstwie znalezc czas na nauke :(((( koszmar jakis.... Przepraszam, ze Was zanudzam, ale musialam sie komus wyzalic :) czuje sie fatalnie. W czwartek mam wizyte u lekarza i juz sie denerwuje. Napiszcie cos optymistycznego. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! W zasadzie nie wiem czy urodze w sierpniu czy we wrzesniu, gdyz przy moich dlugioch cyklach ciezko wyznaczyc termin porodu, generalnie wchodzi w gre termin od 27 sierpnia do 2-3 wrzesnia... takze bardzo chetnie tutaj u Was posiedze i poczekam na ten porod, hehe to jak dobrze pojdzie bedzie moje drugie dziecko, mam 24 lata, jestem mezatka o 3 lat. pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08......2,0(!) doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............9..........05.08........-1 insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0 Lonta................................21.............6............23.08......bz ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ..........bz agusia2.......USA..................30..............7...........?? .........?? Dziewczynki aby dopisać się do listy wystarczy ją skopiować i się dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sylwestra przespałam Maciuś poszedł spać o 22.00 a mnie złożyło po 23.00 mąż mnie budził na fajerwerki, ale wolałam spać. W nowy rok wstałam o 8.00 a Maciuś z tatą o 9.30 aż się zdziwiłąm bo nigdy nie spał tak długo. Poodpoczywaliśmy troszkę i dziś do pracy. W sobotę mam kolokwium z matmy i egzamin z finansów (zerówka). Muszę zasięgnąć korepetycji bo sama nie dam rady z matmą. Pozdrawiam w 2006 i zdrówka życzę oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dopisuje sie :-) NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08......2,0(!) doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............9..........05.08........-1 insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0 Lonta................................21.............6............23.08......bz ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ..........bz agusia2.......USA..................30..............7...........?? .........?? padlinka.....Warszawa...........24.............7...........? 27.06....?? rany...strasznie mnie mdli...z dwojga zlego juz wole wymioty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_krystianka
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08......2,0(!) doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............9..........05.08........-1 insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0 Lonta................................21.............6............23.08......bz ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ..........bz agusia2.......USA..................30..............7...........?? .........?? padlinka.....Warszawa...........24.............7...........? 27.06....?? mama_krystianka.................22.............6............27.08.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
Witam. Mam termin na 1 sierpnia, tak wyliczył mi ginekolog, ale ja myślę, że będzie faktycznie gdzieś w połowie, ponieważ miewałam nieregularne miesiączki, a wtedy nie sposób dokładnie obliczyć, chyba, że się wie, kiedy mogło nastąpić zapłodnienie, a to już raczej wiem ;). Może wyjść też wcześniej, czas pokaże. Objawy miałam bardzo przykre na samym początku, teraz już jest lepiej, ale ok. 2 tygodnie grudnia przed świętami bardzo źle się czułam. Podejrzewałam ciążę, ale nie raz już tak myślałam, więc poszłam profilaktycznie do lekarza rodzinnego i ginekologa. Całymi dniami miałam nudności, nie mogłam jeść, wymiotowałam rano i wieczorem. Bolał mnie brzuch, żołądek, głowa, piersi. Pierwszy test wyszedł mi błędny, 2 kolejne pozytywne. Miałam usg i tam już było coś widać, ale nie na 100%. Po świętach ginekolog ostatecznie potwierdził ciążę. W chwili obecnej troszkę więcej jem niż ostatnio, ale nie tyle co kiedyś, bo mniej. Schudłam parę kilogramów, choć w talii powoli nabieram. Co do zapachów nie toleruję wędliny, a na sam jej widok i zapach to mnie odrzuca. Bywa, że czasem zachce mi się coś zjeść dobrego, oczywiście, czegoś takiego, czego nie ma w domu. Raz sobie sama kupię, raz mąż mi przyniesie. Choruję na twarde, zielone, kwaśne jablka, ale nigdzie nie mogę ich dostać. To prawdziwy pech. Za słodyczami nie przepadam, choć wcześniej bardzo lubiałam. Jem bo są, aczkolwiek nie dużo. Codziennie rano zmuszam się by zjeść sucharka, bo jeśli tego nie zrobię to czuję, że mogłoby się to źle skończyć, gdyż jak nic się nie ma w żołądku, to później mogą najść piekielne torsje, które na swoje nieszczęście zdążyłam poznać. Polecam zjeść coś rano, choćby z musu. Przed ciążą bardzo dużo ćwiczyłam, a nawet na początku ciąży, jak nie wiedziałam, a teraz bardzo szybko się męczę i oczywiście nie mogę się forsować. Pozostały mi tylko spacery z psem i pływanie, bo reszta odpada. Czasem sprawunki na mieście. Niestety nie pracuję i nic mi się nie będzie należało po poradzie. Wielokrotnie szukałam pracy, ale zawsze cośpotencjalnym pracodawcom nie pasowało. Albo to, że jestem młodą mężatką, albo, że nie mam doświadczenia. Do wykształcenia też zdarzały się przytyki, ale nie dlatego, że go nie mam, wręcz odwrotnie, iż mam zbyt wszechstronne. Kiedyś stawiałam na naukę, mam nadzieję, że może kiedyś to zaowocuje. Póki co czas mi bardzo powoli leci, gdyż siedzę w domu. Oby do wiosny, a potem do lata, wtedy już czas szybciej zleci do rozwiązania. 9 miesięcy, z jednej strony dużo, a z drugiej mało, ale powoli się przygotowuję na przyjście mojego pierwszego dziecka. Śni mi się nawet po nocach - pierwszy raz wyśniłam je w Andrzejki, co uznałam za pewien znak. Obecnie ciężko mi się za cokolwiek zabrać, choć już nie leżę w łóżku, tak jak wcześniej. Odpoczywam więcej, czasem śpię po południu. Oprócz tego buszuję po internecie i czytam różne rzeczy na wiadomy temat. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, oby ten czas minął nam spokojnie i w miarę szybko, byśmy mogły się już cieszyć maleństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_krystianka
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08......2,0(!) doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............9..........05.08........-1 insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0 Lonta................................21.............6............23.08......bz ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ..........bz agusia2.......USA..................30..............7...........?? .........?? padlinka.....Warszawa...........24.............7...........? 27.06....?? mama_krystianka Kraków.................22.............6............27.08.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livmar, witaj, napisz coś więcej o sobie :) Wciągam Cię do tabelki. I u siebie naniosę poprawkę, bo u mnie minęło pełnych 6 tygodni ciąży, więc będzie tak w tabelce: NICK.................MIASTO........WIEK.......TC.......TERMIN....KG miki25...............Warszawa......24........5........01.08.......0,5 Lia...................Warszawa......??........9........01.08.....(!)2,0 livmar...............??.................??........??........01.08.........?? doris26..............Kraków.........??........8........04.08.........bz blondi23.............Elbląg...........23........9........05.08.........-1 insomnia.............??...............24........6........07.08........0,0 justyna..............??...............29........9........08.08.........bz donn..................Kraków.......26........8........08.08........0,0 karamijja............Łódź..........28........8........12.08........1,0 madelain.............J.Góra........29........7........16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa...23........7........17.08........0,0 Lonta.................??..............21........6........23.08.........bz ToYaB................Białystok.....27........6........23.08.........bz agusia2...............USA...........30........7...........??............?? padlinka..............Warszawa...24........7........27.08.........?? mama_Krystianka...Kraków......22........6........27.08.........?? maggiem..............??..............27........4........29.08........0,0 Daffodile..............ok.Będzina..25........4..........??............?? Byłam dziś na pierwszej wizycie u mojego gina. Wybrałam lekarza właściwie przypadkiem, ale już jestem zadowolona. Dziewczyny, to super człowiek: żartuje, rozmawia, wszystko dokładnie mówi, informuje, człowiek się wcale nie krępuje i nie boi o nic pytać. Nie powierzyłam ciąży lekarce, w której byłam poprzednio - koszmar - okropna kobieta, krzyczy, niegrzecznie się odzywa, jakby jej pacjentki przeszkadzały. Mój gin to super człowiek, trafiłam pod dobrą opiekę. Dzisiaj mnie zważyli (49,5 kg), zmierzyli ciśnienie (110/60), zbadali wziernikiem i palpacyjnie, dostałam kartę ciąży, skierowanie na kolejną porcję badań (toxo, HIV, żółtaczka, grupa krwi itp.). Od razu zrobiono mi badanie piersi i stopień czystości (wyniki w ciągu 5 minut!). Jestem pod baaaaardzo pozytywnym wrażeniem. Dodam, że chodzę do poradni przy szpitalu położniczym na Warszawskiej w Białymstoku. Gdyby jakaś dziewczyna z Białegostoku chciała się tu wybrać - naprawdę polecam. Generalnie wybrałam tę poradnię, żeby też rodzić w tym szpitalu - tu są świetne warunki, no i okazuje się też że lekarze także w porządku (przynajmniej jeden) ;-) hihi Nie zrobili mi tylko USG, bo trochę za wcześnie, ale za 3 tygodnie, przy następnej wizycie, będę miała zrobione :) Nie mogę się doczekać. Moja młodsza siostra powiedziała, że liczy na bliźniaki, wtedy będzie przychodzić trochę pilnować maluszków ;P Doris, czy tyle pozytywnych wrażeń wystarczy? ;) Trzymaj się. Ja też mam jeszcze jeden egzamin i pracę magisterską do obrony w styczniu lub lutym. Damy radę, zobaczysz :) Sylwestra przespałam, bo codziennie wstaję o zabójczej porze (4.30-5.00) i MUSZĘ odsypiać ;) Lekarz kazał mi się nie objadać ciężkostrawnymi potrawami, gdyby wróciły mdłości i wymioty, stosować czopki. Nie wspomniał o witaminach, a ja też zapomniałam, ale od 23 dni łykam kwas foliowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze cos skorygowac tydzien ciazy z 7 na 6 mala roznica ale jednak wielka :-) bylismy z mezem dopiero co na usg i widzialam sliczny pecherzyk plodowy :-), lekarz nie dopatrzyl sie niczego zlego na razie wiec ciesze sie barzdo i coraz wieksza mam nadzieje na pozytywne rozwiazanie ❤️ NICK.................MIASTO........WIEK.......TC.......TERMIN....KG miki25...............Warszawa......24........5........01.08.......0,5 Lia...................Warszawa......??........9........01.08.....(!)2,0 livmar...............??.................??........??........01.08.........?? doris26..............Kraków.........??........8........04.08.........bz blondi23.............Elbląg...........23........9........05.08.........-1 insomnia.............??...............24........6........07.08........0,0 justyna..............??...............29........9........08.08.........bz donn..................Kraków.......26........8........08.08........0,0 karamijja............Łódź..........28........8........12.08........1,0 madelain.............J.Góra........29........7........16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa...23........7........17.08........0,0 Lonta.................??..............21........6........23.08.........bz ToYaB................Białystok.....27........6........23.08.........bz agusia2...............USA...........30........7...........??............?? padlinka..............Warszawa...24........6........27.08.........?? mama_Krystianka...Kraków......22........6........27.08.........?? maggiem..............??..............27........4........29.08........0,0 Daffodile..............ok.Będzina..25........4..........??............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
Dla uzupełnienia ambitnej tabelki: Mam 28 lat (rocznikowo), jestem z Nysy (woj. Opolskie). Wg mojego ginekologa to będzie 8 tc, choć nie jest to pewne wg mnie (nieregularne cykle) . Schudłam 4 kg do Wigilii, po świętach różnica wynosiła już 3 kg. Obecnie nie wiem ile dokładnie ważę, sprawdzę to rano, gdyż wieczorem wolę nie wchodzić na wagę, tylko rano na czczo i tylko w bieliźnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie:)zaraz ide do gina mam nadzieje ze zobacze cos ,troche sie obawiam bo duzo z was chodzi do gina w 6 tygi piszecie ze jeszcze nic nie widac ,tu gdzie mieszkam bardzi duzo kosztuje pierwsza wizyta takze chcilabym juz dzis sie cos dowiedziec konkretnego ...jak wroce to sie odezwie :) ...oh moje mdlosci ze mna igraja raz czuje sie fatalnie drugi ok. ogolnie mam dziwny apetyt ,co zjem za 5 min jestem znowu glodna dziwne ssanie powiazane z nudnosciami to okropne uczucie ... sama nie wiem na co mam ochote o czym pomysle chce mi sie bleeee.. chorobsko ciagle we mnie siedzi ten straszny kaszel z odrywajaca sie flegma bleee...juz mi zabraklo pomyslow na domowe leczenie wszystko wyprubowalam i nic juz prawie 2 miesiac ,musze koniecznie zapytac lekarza co z tym robic mam tyle pytac napewno cos zapomne ,,aha lysze ze niektore z was biora jakies witaminki ja slyszalam ze do 3 miesiaca nie powinno sie brac oprocz kwasu foliowego nic ,no ale dowiem sie dzisiaj... ...trzymajcie sie dziewczyny i dbajcie o siebie ..ja sie troche stresuje ta wizyta:) Doris a ty tez nie zalamuj sie wszystko bedzie dobrze grunt myslec pozytywnie nie planuj zbyt duzo wszystko samo w czasie sie ulozy bez glowkowania :) ...nic lece sie przygotowac i zapisac kilka pytan bo zapomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierpnioweczki :) Na poczatek chce zlozyc wam wszystkim zyczenia Noworoczne, duzo zdrowka przede wszystkim,bo ono jest najwazniejsze. Zycze wam wszystkiego co sobie zyczycie i aby wasze marzenia sie spelnily. Ten Rok bedzie wyjatkowy,bo pojawia sie nasze dzieci. Zycze wam zdrowych dzieciaczkow i zeby wam przeszly te wszystkie nieprzyjemne dolegliwosci ciazowe. Niech ten najwazniejszy okres w zyciu kobiety jakim jest ciaza niech uplynie pomyslnie. Pozdrawiam was wszystkie a w szczegolnosci enigmee,ktora dzielnie stara sie o dzidzie(nie wiem moze juz zaszla)odezwij sie prosze i Doris 26 Caluski dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
Ja też biorę kwas foliowy od kiedy się dowiedziałam, że mogę być w ciąży, potem już kontynuowałam, jak już się dowiedziałam. Ja niestety nie mam jeszcze karty ciąży, moja pani ginekolog zrobi mi ją w połowie stycznia. Szkoda tylko, że za ginekologa nie mogę mieć swojego lekarza rodzinnego, który jest niesamowitym człowiekiem - zna się na rzeczy, ma poczucie humoru i potrafi rozmawiać z ludźmi. Innych witamin oprócz Folovitu nie biorę, ponoć do 3 miesiąca wystarczy. Usg miałam bardzo szybko, gdyż nie wiadomo było jeszcze, że to ciąża. Zrobił mi je lekarz rodzinny, co bardzo miło wspominam. Zawołał nawet mojego męża, by sobie pooglądał. Wiadomo wtedy było na 90% plus pozytywny test ciążowy. Zrobiłam też sobie podstawowe badania, a później grupę krwi, bo poprzedni wynik mi się gdzieś zapodział - nawet lepiej bo miałam tam nazwisko panieńskie w dodatku z błędem, podobnie z imieniem - przy nim też była pomyłka. Mam nadzieję tylko, że nie przytyję za wiele skoro od samego początku chudnę. Do wagi piórkowej nie należę ;). Już wcześniej miałam problem z rozstępami i celulitis, teraz boję się, że będzie o wiele gorzej, bo piersi zaczęły mi się powiększać od samego początku i większość biustonoszy jest już za mała. Dlatego też staram się smarować 2 razy dziennie balsamem - na razie zwykłym (piersi, brzuch, biodra, pośladki). Byłam osobą wysportowaną, praktycznie codzień uprawiającą sport, lecz od miesiąca już nie jestem. Forma szybko spada, ale co robić. Szaleć już nie można, bo trzeba uważać nie tylko na siebie. Z humorami też różnie u mnie bywa. Raz jestem zadowolona, raz zła, ponieważ nie była to ciąża planowana. Chciałam poznać uroki macierzyństwa, lecz dopiero po trzydziestce, ale okazało się inaczej. Musiałam zrezygnować ze swojego ulubionego hobby, którym są sztuki walki (głównie karate). Do biegania też ciężko wrócić, w dodatku jak miało się przerwę miesięczną - pogoda nieciekawa ;). Czytałam, że można biegać. Jak na razie pozostalam przy spacerach i basenie. Mam nadzieję, że tym razem napisałam coś więcej dla rozjaśnienia mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa29
witajcie kobietki chciałam tylko zapytac jak tam wasze brzusie?bo ja pomimo ze waze 53 kg to brzuch mam jak balonik!taki spuchniety czy juz podrosniety?w kazdym razie spodnie nosze rozpiete-a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W koncu i ja dołaczam do tabelki :), jak na razie to dane z moich obliczen, ale juz nie dlugo bede wiedziala dokładnie, po spotkaniu z panem G :), POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NICK.................MIASTO........WIEK.......TC.......TERMIN....KG miki25...............Warszawa......24........5........01.08.......0,5 Lia...................Warszawa......??........9........01.08.....(!)2,0 livmar...............??.................??........??........01.08.........?? doris26..............Kraków.........??........8........04.08.........bz blondi23.............Elbląg...........23........9........05.08.........-1 insomnia.............??...............24........6........07.08........0,0 justyna..............??...............29........9........08.08.........bz donn..................Kraków.......26........8........08.08........0,0 karamijja............Łódź..........28........8........12.08........1,0 madelain.............J.Góra........29........7........16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa...23........7........17.08........0,0 Lonta.................??..............21........6........23.08.........bz ToYaB................Białystok.....27........6........23.08.........bz agusia2...............USA...........30........7...........??............?? padlinka..............Warszawa...24........6........27.08.........?? mama_Krystianka...Kraków......22........6........27.08.........?? maggiem..............??..............27........4........29.08........0,0 Daffodile..............ok.Będzina..25........4..........??............?? jagna25............Wodzisław Śl....25.......6.........28.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężarówki :) widzę, że jest nas coraz więcej :) dzisiaj mam pierwszą wiztę u gina - ale mam stresa. W tabelce wpisałam, że to mój 4 tydzień - wg moich wyliczeń 4 tydzień od owulacji, a wg ginekologicznego wyliczenia to chyba 6, mam nadzieję że dzisiaj rozwieją się moje wątpliwości. Kwas foliowy łykam od 6 m-cy - tyle wynoszą moje staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto, gdzie sie podziały wszystkie mamki? Odczuwam dzisiaj - co jakiś czas - takie lekkie kłucie w podbrzuszu, to coś takiego jak promieniujący lekki ból. Wizyta o 18.00, a czas mi się dłuży dzisiaj strasznie, boję się a jednocześnie myślę, że wszystko ok. Aby do 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
NICK.................MIASTO........WIEK.......TC.......TERMIN....KG miki25...............Warszawa......24........5........01.08........0,5 Lia...................Warszawa.......??........9........01.08.....(!)2,0 livmar............. ..Nysa.............28........8........01.08...... -3,5 doris26..............Kraków..........??.........8........04.08........bz blondi23.............Elbląg............23........9........05.08........-1 insomnia.............??................24.........6........07.08.......0,0 justyna..............??................29.........9..... ..08.08........bz donn..................Kraków........26.........8........08.08........0,0 karamijja............Łódź...........28.........8........12.08........1,0 madelain.............J.Góra.........29.........7........16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa....23.........7........17.08........0,0 Lonta.................??...............21.........6........23.08.........bz ToYaB................Białystok......27.........6........23.08.........bz agusia2...............USA............30.........7...........??............?? padlinka..............Warszawa....24.........6........27.08.........?? mama_Krystianka...Kraków.......22.........6........27.08.........?? maggiem..............??...............27........4.........29.08.......0,0 Daffodile.............ok.Będzina....25........4..........??............?? jagna25............ Wodzisław Śl...25........6.........28.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................MIASTO........WIEK.......TC.......TERMIN.....KG miki25...............Warszawa.......24........5........01.08.......0,5 Lia...................Warszawa........??........9........01.08.....(!)2,0 livmar...............??...................??........??........01.08.........?? doris26..............Kraków...........??........8........04.08.........bz blondi23.............Elbląg.............23........9........05.08.........-1 insomnia.............??.................24........6........07.08........0,0 justyna..............??.................29........9........08.08.........bz donn..................Kraków.........26........8........08.08........0,0 karamijja............Łódź............28........8........12.08........1,0 madelain.............J.Góra..........29........7........16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa......23........7........17.08........0,0 joanka..............Szczecin.........25........8.........17.08........x Lonta.................??................21........6........23.08.........bz ToYaB................Białystok.......27........6........23.08.........bz agusia2...............USA.............30........7...........??............?? padlinka..............Warszawa.....24........6........27.08.........?? mama_Krystianka...Kraków........22........6........27.08.........?? maggiem..............??...............27........4........29.08........0,0 Daffodile..............ok.Będzina...25........4..........??............?? jagna25............Wodzisław Śl....25........6.........28.08........0,0 czesc po dlugiej nieobecnosci skladam wszystkim serdeczne zyczenia noworoczne - oby zdrowe donoszenie, szybkie i bezbolesne rozwiazanie i radosne wychowanie ;-) u mnie w piatek wystartowal 8tc (wedlug moich obliczen), termin tez sobie prywatnie machnelam na 17ego, co mi bardzo odpowiada - akurat po dlugim weekendzie ;-) zobaczymy co na to dzidziulek dziewczyny - a macie jakies przeczucia albo zachciewajki co do plci? ja jestem niesamowicie ciekawa, co to bedzie u mnie w rodzinie wszyscy chcieliby chlopca i ja nie moge sie opanowac i ciagle mysle o NIM jako o NIM a nie o niej i wiecie co... umieram z niecierpliwosci ... dlaczego ta ciaza jest taka dluga? :-D chociaz moze jak juz bede miala brzuszek, to jakos wystopuje, na razie nic po mnie nie widac i objawow tez nie mam zbyt silnych, wiec tak mnie ten czas oczekiwania dobija do gina umowilam sie na pitek wieczor... w sumie to nawet nie wiem, czy ma w gabinecie jakies USG, czy na widoki przyjdzie mi poczekac jeszcze do nastepnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................MIASTO........WIEK.......TC.......TERMIN.....KG miki25...............Warszawa.......24........5........01.08.......0,5 Lia...................Warszawa........??........9........01.08.....(!)2,0 livmar............. ..Nysa.............28........8........01.08...... -3,5 doris26..............Kraków...........??........8........04.08.........bz blondi23.............Elbląg.............23........9........05.08.........-1 insomnia.............??.................24........6........07.08........0,0 justyna..............??.................29........9........08.08.........bz donn..................Kraków..........26........8........08.08........0,0 karamijja............Łódź.............28........8........12.08........1,0 madelain.............J.Góra...........29........7........16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.......23........7........17.08........0,0 joanka..............Szczecin..........25........8.........17.08........x Lonta.................??................21........6........23.08.........bz ToYaB................Białystok.......27........6........23.08.........bz agusia2...............USA.............30........7...........??............?? padlinka..............Warszawa......24........6........27.08.........?? mama_Krystianka...Kraków.........22........6........27.08.........?? maggiem..............??...............27........4........29.08........0,0 Daffodile..............ok.Będzina...25........4..........??............?? jagna25............Wodzisław Śl....25........6.........28.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
Mi również czas dłuży się bardzo, mimo, iż już nie leżę w łóżku, tak jak na początku, gdy źle się czułam. Teraz jest lepiej, choć miewam koszmary senne, tak jakby nawet w nocy trzymał się mnie dziwny strach o siebie i moje nienarodzone dziecko. Co do płci, to wydaje mi się, że będę miała syna, ale różnie może być. Rodzina męża chce syna, bo u nich same dziewczynki, a moja rodzina chce dziewczynkę, bo u mnie sami chłopcy. I dogódź tu każdemu ;). Co będzie, to będzie, oby było zdrowe, choć jak będzie możliwość dowiedzenia się o płci, to się dowiem, bo jestem ciekawa aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
witajcie dziewczyny widze duzo nowych twarzy... fajnie fajnie mnie bardzo dlugo nie bylo i musze sie przyznac dlaczego - poniewaz mimo ze lekarz mowil ze wszystko jest ok to ja mialam jakies takie wewnetrzne lęki... sama nie wiem dlaczego . teraz jak juz sie tego pozbylam poczułam ze moge wrocic na nasz topik ;-) korzystajac z okazji chce zlozyc NAJLEPSZE ZYCZONKA NOWOROCZNE DLA WSZYSTKICH PRZYSZLYCH MAMUSIEK SIERPNIÓWECZEK :-) :-) a co u mnie... zaczelam 9 tydzień, czuje sie dobrze, wymiotow jak do tej pory brak, waga na razie nie zmieniona, brzuszka nie widac. piersi przestaly byc takie obolałe.. biore duphaston 1 USG pewnie zrobie w 11-12 tygodniu (chyba ze mnie podkusi, zaplace i zrobie wczesniej). straszne zamieszanie z tym NFZ. zeby kobiety w ciazy musialy sie tym denerwowac to juz przesada... :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
a ja mam przeczucie ze u mnie bedzie dziewczynka, zreszta ja bym bardzo chciala córeczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś po prawie pół roku odezwałą się moja koleżanka która jest teraz z naszym byłym pracownikiem. Wyrzuciłam go za kradzieże, a ona za nim poleciała, jej z resztą powiedziałam, że jeżeli z nim będzie to nie ma już we mnie przyjaciółki, tym bardziej że przez jej wyskoki miałąm jazdę w domu. Mój mąż kumpluje się z jej ojcem więc w takiej sytuacji czuł się głupio tym bardziej że ten chłopak do grzecznych nie należy(ja bym takiego zięcia nie chciałą). Chciałą się pogodzić, ale ja stoję cały czas na swoim stanowisku, że jeżeli z nim jest to u mnie nie ma co szukać i nie dlatego, że jestem obrażona tylko dlatego że nie chcę mieć z NIM nic wspólnego (próbował wmówić mojemu mężowi, że składałam mu propozycje o podtekście erotycznym). A pśrednio niestety miałąbym ten kontakt i jeszcze wyciągałaby informacje które on mógłby wykorzystać. Dałam jej do zrozumienia wprost, że nie może już liczyć na moją przyjaźń. Powiedzcie mi co sądzicie na ten temat, czy dobrze zrobiłam i czy jej zamiary mogą być szczere(jeszcze niedawno ten jej chłopak wmawiał wszystkim, że jak będzie chciał to w każdej chwili wróci do nas do pracy, bo podobno ma na mnie haka i Marek na pewno go przyjmie) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym ja jestem dziś wypluta źle się czuję, głowa mnie boli i po raz pierwszy wymioty od początku ciąży. Ehh poszłabym na zwolnienie. Byłam wczoraj na kontroli u gina, wyniki mam dobre i wogóle jest ok, tylko mam skierowanie do Invicty w Gdańsku na badania prenatalne, bo mój Marek ma brata z mongolizmem i jest to zawsze ryzyko. Lepiej zrobić badania i w razie czego być przygotowanym. A na razie nie chce mi się uczyć-lepiej bym pospała. Byłam dziś na szczepieniu z Maciusiem (odra) następne w kwietniu, ależ płakał biedactwo, ale były tam dwie dziewczynki i tak się do nich wdzięczył że mamy i pielęgniarka pokładały się ze śmiechu. Chyba drugiego synusia nazwę Czaruś (jeśli będzie chłopak) bo wygląda na to, że to taka cecha rodzinna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
miki25 poprawiłam ci tc w tabelce dla uaktualniania :) NICK.................MIASTO........WIEK.......TC.......TERMIN.....KG miki25...............Warszawa.......24........9........01.08.......0,5 Lia...................Warszawa........??........9........01.08.....(!)2,0 livmar............. ..Nysa.............28........8........01.08...... -3,5 doris26..............Kraków...........??........8........04.08.........bz blondi23.............Elbląg.............23........9........05.08.........-1 insomnia.............??.................24........6........07.08........0,0 justyna..............??.................29........9........08.08.........bz donn..................Kraków..........26........8........08.08........0,0 karamijja............Łódź.............28........8........12.08........1,0 madelain.............J.Góra...........29........7........16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.......23........7........17.08........0,0 joanka..............Szczecin..........25........8.........17.08........x Lonta.................??................21........6........23.08.........bz ToYaB................Białystok.......27........6........23.08.........bz agusia2...............USA.............30........7...........??............?? padlinka..............Warszawa......24........6........27.08.........?? mama_Krystianka...Kraków.........22........6........27.08.........?? maggiem..............??...............27........4........29.08........0,0 Daffodile..............ok.Będzina...25........4..........??............?? jagna25............Wodzisław Śl....25........6.........28.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×