Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Aktualizacja NICK.................MIASTO.............WIEK.......TC................TERMIN.....KG miki25...............Warszawa...........24...........10(12)...........01.08.......0,5 Lia.....................Warszawa...........??...........10(12)...........01.08....(!)2,0 livmar................Nysa..................28...........10(12)...........01.08......-3,5 doris26...............Kraków..............26...........10(12)...........04.08........bz blondi23.............Elbląg................23............10(12)..........05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30............10(12)...........05.08.........x insomnia.............??.....................24............9(11)............07.08.......0,0 justyna...............??.....................29............9(11)............08.08........bz donn..................Kraków..............27............9(11)...........08.08........0,0 edusia................??.....................32.............9(11)...........11.08.......1,0 karamijja............Łódź.................28.............9(11)...........12.08.......1,0 kasia 30..............Rybnik.............30.............9(11)...........12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26.............9(11)...........12.08........0,0 madelain.............J.Góra..............29............8(10)............16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa..........23............8(10)............17.08.......0,0 joanka...............Szczecin.............25............8(10)...........17.08..........x Agula 30............zachodniopom.....30............8(10)...........17.08........bz Lonta..................??.....................21.............7(9)............23.08........bz ToYaB................Białystok............27.............7(9)............23.08........bz oliwia13.............pomorskie..........27..............7(9)...........26.08.........bz agusia2..............USA...................30..............7(9)............??............?? padlinka.............Warszawa...........24.............7(9)...........27.08.........?? Daffodile..........ok.Będzina............25.............7(9)............??.............?? jagna25.............Wodzisław Śl........25............6(8)...........28.08........0,0 maggiem............??......................27.............6(8)...........29.08........0,0 Troszkę z nudów zaktualizowałam naszą tabelkę , tygodnie policzyłam według kalendaża( tydzień pon-nied) jeśli są jakieś błędy to proszę skorygowaćw. W nawiasach są tygodnie według lekarskich obliczeń ,czyli od pierwszego dnia ost.@. przed nawiasem możliwe zafasolkowanie :) .Man nadzieję że nie pogniewacie się za samowolkę. Ostatnio nie widzialam naszej Kasi ?? Kpiotrowicz ,a także Blondi ,Doris.. co u was dziewczyny?Atakże u wszystkich pozostałych mamuś :) piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe MAMUSIE:) idę dzisiaj do przychodni po skierowanie na wyniki, dostać się do przychodni w Koszalinie to masakra, dodzwonienie się graniczy z cudem, a jak się uda to albo nie robią jeszcze zapisów, albo nie ma lekarza, albo najwcześniej za 2 tygodnie. Strasznie!!! Idę dzisiaj bez zapisu, mam to gdzieś, do gina chodzę prywatnie ale nie po to płacę składki żeby płacić za podstawowe badania! Jestem dzisiaj bojowo nastawiona, a do tego w pracy nerwowa atmosfera, zwariuję dzisiaj, a ja podobno nie powinnam się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
Cześć. Dzięki za tabelkę. Tu nie ma szans zrobić jej prosto. Już nie raz się namęczyłam i nic z tego nie wyszło ;). Ja się wybieram do ginekologa po weekendzie, choć u nas nie ma takich trudności z dostaniem się do lekarza - mniejsze miasto. Tylko trzeba 1-2 godziny wysiedzieć się w przychodni. Ostatnio smakuje mi kawa rozpuszczalna z mlekiem, choć normalnie nie pijam kawy, tylko herbatę. Zastanawiam się czy mogę pić taką słabą z pół łyżeczki. Może mi ktoś poradzić? Pozdrawiam. Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) chyba kobietki musicie mnie usunac z tabelki...pisalam wczesniej ze bylam w poniedzialek na usg, i okazalo się, ze to dopiero 4-5 tydz, wiec termin wypadnie we wrzesniu:) Maggiem---> u mnie niestety nie wszystko tak, jakbym sobie tego zyczyla, ale mam nadzieje ze bedzie ok;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIVMAR---> jesli smakuje Ci kawa z mlekiem, to kup sobie bezkofeinową, albo np figową ( jest pyszna), kofeina jest niewskazana w ciazy:) mi tez na poczatku strasznie smakowala , ale teraz mnie mdli na mysl o mleku i kawie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile nie mogę powiedzieć że z przyjemnością ,bo wręcz przeciwnie ,ale usowam Cię z tabelki. Kawę kiedyś piłam naturalną ,sporadycznie rozpuszczalną ,za to teraz tylko rozpuszczalną. Powiedzmy że pażę jedną ,ale i tak wypijam tylko połowę. Myślę że nie zaszkodzi kawka z mlekiem z polowy łyżeczki :) Hehe.. ja właśnie zaczełam mieszać :D tzn. dopiero spałaszowałam eklerka ,a teraz wziełam się za śledzie w śmietamie ,czeka w swojej kolejce jeszcze kiszka ziemniaczana :) eh...jakieś dziwne skłonności hihi. Aktualizacja NICK.................MIASTO.............WIEK.......TC................TERMIN.....KG miki25...............Warszawa...........24...........10(12)...........01.08.......0,5 Lia.....................Warszawa...........??...........10(12)...........01.08....(!)2,0 livmar................Nysa..................28...........10(12)...........01.08......-3,5 doris26...............Kraków..............26...........10(12)...........04.08........bz blondi23.............Elbląg................23............10(12)..........05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30............10(12)...........05.08.........x insomnia.............??.....................24............9(11)............07.08.......0,0 justyna...............??.....................29............9(11)............08.08........bz donn..................Kraków..............27............9(11)...........08.08........0,0 edusia................??.....................32.............9(11)...........11.08.......1,0 karamijja............Łódź.................28.............9(11)...........12.08.......1,0 kasia 30..............Rybnik.............30.............9(11)...........12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26.............9(11)...........12.08........0,0 madelain.............J.Góra..............29............8(10)............16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa..........23............8(10)............17.08.......0,0 joanka...............Szczecin.............25............8(10)...........17.08..........x Agula 30............zachodniopom.....30............8(10)...........17.08........bz Lonta..................??.....................21.............7(9)............23.08........bz ToYaB................Białystok............27.............7(9)............23.08........bz oliwia13.............pomorskie..........27..............7(9)...........26.08.........bz agusia2..............USA...................30..............7(9)............??............?? padlinka.............Warszawa...........24.............7(9)...........27.08.........?? jagna25.............Wodzisław Śl........25............6(8)...........28.08........0,0 maggiem............??......................27.............6(8)...........29.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam smaki strasznie pomieszane..zreszta wogole na mysl o jedzeniu mnie mndli, ale potem jak jem to jest ok. Dzis zrobie makaron ze szpinakiem i parmezanem:)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. czas się przygotować .Odwiedziny teściowej...to mnie dopiero mdli... ona jeszcze nic niewie i chyba nie prędko się dowie :) ale będzie jazda... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja poprawiam - mialam wpisany 9tc, czyli 7 od poczecia teoretycznie NICK.................MIASTO..........WIEK.......TC..............TERMIN.....KG miki25............Warszawa...........24........10(12)............01.08.......0,5 Lia.................Warszawa..........??.........10(12)............01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa..............28.........10(12)............01.08......-3,5 doris26.............Kraków............26.........10(12)...........04.08........bz blondi23............Elbląg.............23.........10(12)...........05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic.........30.........10(12)...........05.08.........x insomnia.............??.................24..........9(11)............07.08.......0,0 justyna...............??.................29..........9(11)............08.08........bz donn................Kraków............27..........9(11)............08.08........0,0 edusia................??.................32..........9(11)............11.08.......1,0 karamijja...........Łódź..............28..........9(11)............12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik............30..........9(11)...........12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin..............26.........9(11)............12.08........0,0 madelain...........J.Góra.............29.........8(10)............16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23.........8(10)............17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.........7(9).............17.08..........x Agula 30.........zachodniopom…....30..........8(10)...........17.08........bz Lonta..................??................21..........7(9).............23.08........bz ToYaB..............Białystok...........27.........7(9).............23.08........bz oliwia13...........pomorskie..........27.........7(9).............26.08.........bz agusia2..............USA................30.........7(9)..............??............?? padlinka..........Warszawa...........24.........7(9).............27.08.........?? jagna25..........Wodzisław Śl.........25........6(8).............28.08........0,0 maggiem............??...................27.........6(8).............29.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Spalam dzisiaj do poludnia, niedlugo pobije chyba swoj zyciowy rekord... Zaraz ide do pracy i wskoczylam na chwilke no i a propos kawy, to z powodu kofeiny jej picie jest niewskazane, poniewaz moze prowadzic do poronienia. Niebezpiecznie pic ja w zlwaszcza w duzych ilosciach, ale 2 filizanki wg szwedzkich lekarzy jest dozwolone. Zabawne jest jednak to, ze wielu przyszlym mamusiom ochota na mala czarna przechodzi sama z siebie. Ja nie pije kawy juz od kilku tygodni- po prostu mi nie smakuje. Teraz J serwuje mi przegotowana wode z ekologiczna cytryna, herbatki z rumianku i miety... wole soki owocowe, ale tam jest masa niepotrzebnego cukru, wiec pije je tylko od czasu do czasu. Poza tem ciagle chce mi sie pic nawet w nocy, wiec zawsze mam szklanke z woda na nocnym stoliku. -Plusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka z polowy lyzeczki na sto procent dziecku nie zaszkodzi!!! Lepiej pic kofeinowa niz bezkofeinowa - bo podobna do tego odkofeiniania - nie wiem czy isteninje takie slowo - uzywa sie substancji szkodliwych dla dzidziusia - tak czytalam. A kofeina w polowie a nawet calej lyzeczce kawy to malenka dawka i na pewno nic nie zaszkodzi. Dla osob co pija herbate - to przeciez jest w niej Teina czyli substancja o podobnych wlasciwosciach co kofeina. Strasznie mnie dzisiaj glowa boli, a dopiero co wrocilam z pracy - wiec ide sie polozyc i mam nadzieje, ze wreszcie sie przespie troszke - ostatnio bardzo mi snu brakuje. Trzymajcie sie, szczegolnie Te ktore maja takie czarne mysli i wiele smuteczkow :) Glowy do gory D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmar
Dziękuję za wszystkie porady odnośnie picia kawy. Ile osób, tyle opinii ;). Pozostanę jednak przy pół łyżeczki rozpuszczalnej na dzień plus mleczko i cukier. Myślę, że nie powinna zaszkodzić. Teraz trudno jeść same zdrowe rzeczy, bo wszędzie są jakieś dodatki, które są niezdrowe. Najlepiej robić po prsotu to co intuicja podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam termin na 02 sierpnia ale juz mam dosc tak bardzo sie cieszylam na poczatku i zanim zaszlam jak planowalismy a teraz normalnie chdze tak dobita od 3 miesiecy ze nie poznaje sama siebie. Mysle ze to zwiazek z samopoczuciem mdlosci, brak apetytu, zajecia, codziennie cos nowego juz nie daje rady...a gdzie tam koniec!!!! jak macie jakies rady to napiszcie czy ktos tez tak sie czul i kiedy minelo lub co zrobic aby jakos temu zaradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUSIA 2 mam takie pytanie jesli mozesz odpisac z ktorej czesci lub stanu jestes z USA bo ja z NYC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. wczoraj byłam u lekarza i znow widziałam moje dzieciatko. Super!ma juz 22mm i serduszko bije mocno. lekarz powiedział mi ze musze sie sie położyc do kliniki na badania prenatalne ale nie dlatego ze cos jest nie w porzadku. stwierdził ze wszystko jest ok, tylko moja ciaza jest ciaza wysokiego ryzyka bo mam stwierdzone PCO i te tygodnie ktore sa przede mna sa najgorsze, i dopoki łożysko nie przejmie całkowitej kontroli nad ciążą to musze lezec. no coz dziecko jest najwazniejsze.ale sie boje dalej mam łykas duphaston, witamine c i folik i witaminy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia kawy to ja piję do poniedziałku do piątku - w pracy malutką filiżankę słabej rozpuszczalnej kawy z mlekiem, w weekendy w domu nie piję kawy. Pisałam wczoraj o moim bojowym nastawieniu do wizyty w przychodni państwowej. Słuchajcie jestem w szoku po tym jak przyjął mnie lekarz. 100 razy lepiej niż ten co byłam prywatnie. Ten w przychodni wypytał się mnie wszystko, zrobił mi cytologię, zrobił mi usg (na bardzo dobrym sprzęcie - co dziwne w państwówkach), pytał czy biorę jakieś leki. Od pół roku biorę kwas foliowy. Kazał mi brać 1xdziennie kwas filiowy i 1x dziennie Falvit. Lekarz był bardzo miły, naprawdę czułam, ze poświęca mi uwagę i interesuje go moja osoba. złożył mi serdeczne gratulacje, uścisnął dłoń. Jak się okazało on również pracuje w szpitalu:) Dał mi skierowanie na wyniki i kazał przyjść 9.02. MOJA DZIDZIA MA 11MM, BIJE JEJ SERDUSZKO I RUSZA SIĘ :) dzisiaj jest 7 tydzień i 2 dzień:) Termin 29.08.2006 r. Po tej wizycie szłam do domu jak na skrzydłach, i do tego nie straciłam kasy:) Zdecydowałam, że rezygnuję z wizyt w prywatnym gabinecie, pańswtowy lekarz okazał się 100 razy lepszy niż prywatny. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Mamusie:) jak sie czujecie? ja mam straaaaaaaaszne humory-wiecznie jestem rozechlana ,wszystko mnie wqrza-szczegolnie ludzie w pracy i w ogole-biedny jest tez moj maz bo ciagle za cos obsłucha-niesłusznie oczywiscie-zamiast byc radosna to ja jestem taka humorzasta i płaczliwa do tego:( a i jeszcze ten metaliczny posmak w ustach-miała tak ktoras z was?skad to sie bierze i jak temu zaradzic?mam nadzieje ze to normalny i przejsciowy objaw pozdrawiam cieplutko i zycze miłego i spokojnego dnia-13 piatek dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGGIEM MOJE GRATULACJE!!! Kiedy szlam ostatnio na usg marzylam o tym zeby zobaczyc serduszko bo myslalam ze to 7 tydzien. Okazal sie ze to wczesniejsza ciaza i teraz sie martwie czy nastepnym razem jak bede miala badanie wszystko bedzie ok!To jeszcze 1,5 tygodnia a ja nie moge się doczekac:( Co do lekarzy to prawda ze prywatni nie zawsze sa lepsi. Moja siostra poszla prywatnie sprawdzic jaka dziecko ma plec( jest w 5 miesiacu), nie dosc ze jej nie pokazal nawet dziecka(!!! tylko chlopakowi) to nie udzielil zadnych informacji poza ty, ze to....na 50% dziewczynka!!! Co za kretyn! Badanie trwalo moze 2 min i skasowal moim zdaniem za nic 50 zl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile nie martw się na zapas, zobaczysz wszystko będzie dobrze, trzymam za Was kciuki:) Wiem, że te 1,5 tyg. to wieczność ale postaraj się czymś zająć, np. idź na spotkanie z koleżankami, do biblioteki, do miasta, prasuj, sprzątaj, rób sobie zabiegi kosmetyczne, tylko nie przemęczaj się i myśl pozytywnie.Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze, ze od rana pozytywnie na topiku dzieki maggiem :-) fajnie sobie podpatrzec dzidziulka co do kaw, dziewczyny, to zgadzam sie z Doris - czytalam nawet o przeprowadzanych badaniach, ktore stwierdzily, ze dopiero u kobiet, ktore pily codziennie 5 lub 6 filizanek kawy, stwierdzono wieksza ilosc poronien ale i tak nie sa w stanie dowiesc 100% zwiazku pomiedzy piciem kawy a tymi poronieniami 5 lub 6 to dla mnie liczba powalajaca - nawet podczas sesji na studiach w zamierzchlych czasach ;-) nie bylam w stanie wypic 6 kaw 2 kawusie mozna sobie pic spokojnie i do tego zwykle - kofeinowe te bezkofeinowe moga sie okazac bardziej szkodliwe niz nam sie wydaje tak samo jak czytalam o tym, zeby nie przesadzac z cukrem... ale pod zadnym pozorem nie napychac sie produktami light ani przypadkiem nie uzywac tych slodzikow i innych sztucznosci te aspartany czy cos sa szkodliwe - choc szczerze przyznam, ze nie pamietam jaki byl skutek jedzenia czegos takiego, nie zainteresowalam sie zbytnio, bo nie jadam takich rzeczy u mnie mala zmiana w doznaniach mdlosciowych - teraz nie mam ich juz caly dzien rowniutko, tylko mam chwile, gdy jest zupelnie ok i czuje sie swietnie, po czym nagle przychodzi fala uderzeniowa i rzuca mnie na kolana :-) musze przyznac, ze dzidziulek nie pozwala sie mamie nudzic ;-) ale mam tez nadzieje, ze to juz niedlugo ... co prawda teoretycznie miedzy 12 a 14 tc - co dla mnie oznaczaloby 3 do 5 tyg mniej wiecej, ale po cichu licze, ze to juz takie ostatnie podrygi co do witamin, to lekarz powiedzial mi, ze teraz nie sa mi potrzebne, dopiero od 2 trymestru, biore tylko folik pozdrowka babeczki tymczasem ide popracowac, poki dobra passa trwa i zoladek nie wywraca mi sie na lewa strone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiotrowicz
Ja też dziś w dobrym nastroju. Jeszcze przez 2 tygodnie jestem na zwolnieniu lekarskim i pewnie stad to moje ogólne rozleniwienie nawet z pisaniu ;) We wtorek robilam kolejne USG. Baba przy poprzednim tak mnie nastraszyła, że serduszko moze nie bić przez to moje krwawienie - ze nawet nie chciałam iść do lekarza. Caly dzień spędziłam w łóżku, płacząc jak w ostatnim stadium depresji... A tu wielka niespodzianka. Dzidziuś ma 2 cm, kosmówka się nie odkleja, serduszko bije mocno :) Chodze jak na skrzydłach!! Mam zdjęcie - widać nóżki i rączki :) Juz teraz wiem, ze wszystko bedzie dobrze! trudno mi było poradzić sobie z tymi nowymi uczuciami - troską o własne - w dodatku nienarodzone dziecko.... Całuję wszystkie mocno :) Ps. U mnie mdłości przeszły zupełnie - chociaz i tak miałam ich tyle co kot napłakał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia
Hmm dziwi mnie ze mowicie iz nie mozna pic kawy,wiadomo ze wipijana litrami szkodzi ale jedna rano czy po poludniu napewno nie !!! Zreszta np. ja mam strasznie niskie cisnienie i pani ginekolog mi sama powiedziala zebym sobie pila kawe ,tylko mam nie przesadzac ,ale jezeli jedna wypije rano a druga po poludniu to napewno nie zaszkodzi malenstwu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................MIASTO..........WIEK.......TC..............TERMIN.....KG miki25............Warszawa...........24........10(12)............01.08.......0,5 Lia.................Warszawa..........??.........10(12)............01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa..............28.........10(12)............01.08......-3,5 doris26.............Kraków............26.........10(12)...........04.08........bz blondi23............Elbląg.............23.........11 ...........05.08.........-1 Elmirka76.......ok.Wadowic.........30.........10(12)...........05.08.........x insomnia.............??.................24..........9(11)............07.08.......0,0 justyna...............??.................29..........9(11)............08.08........bz donn................Kraków............27..........9(11)............08.08........0,0 edusia................??.................32..........9(11)............11.08.......1,0 karamijja...........Łódź..............28..........9(11)............12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik............30..........9(11)...........12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin..............26.........9(11)............12.08........0,0 madelain...........J.Góra.............29.........8(10)............16.08........0,0 kpiotrowicz.......Warszawa..........23.........8(10)............17.08.......0,0 joanka..............Szczecin...........25.........7(9).............17.08..........x Agula 30.........zachodniopom…....30..........8(10)...........17.08........bz Lonta..................??................21..........7(9).............23.08........bz ToYaB..............Białystok...........27.........7(9).............23.08........bz oliwia13...........pomorskie..........27.........7(9).............26.08.........bz agusia2..............USA................30.........7(9)..............??............?? padlinka..........Warszawa...........24.........7(9).............27.08.........?? jagna25..........Wodzisław Śl.........25........6(8).............28.08........0,0 maggiem............??...................27.........6(8).............29.08........0,0 nie było mnie długo z powodu pracy czyli nawału zajęć poza tym w środę miałam wolne bo zasłabłam w pracy i mąż wygnał mnie do domu, poza tym egzaminy-sesja więc dużo zajęć. Zaktualizowałam moje dane zgodnie z usg, jutro wchodzę w 11 tydzień więc już tak wpisałam. Dowiedziałam się też że moja 17-letnia koleżanka jest w 5 mies ciąży-trochę smutno mi z tego powodu bo ją ostrzegałąm przed tym facetem, przez niego się pokłóciłyśmy, a konkretniej o to że była ślepa a ja nie chciałam na to patrzeć, bo mi się serce krajało jak widziałam w co się pakuje. Za miesiąc mają ślub, oj nie wróżę jej dobrego życia z nim-obym się myliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
hej dziewczyny :-) cieszę się że u was wszystko dobrze. Ja mam ostatnio straszne doły, płaczę przez bylo co i mam poczucie takiej bezużyteczności ale dziś humor mi się poprawił, bo odwiedziła mnie kol. która też jest sierpniówka ale o 3 tyg. wcześniejsza niż ja i powiedziała ze ona pod koniec 2m też ciągle ryczała. Więc chyba u mnie wszystko w normie. Maggiem - serdeczne gratulacje, to musi być niesamowitywidok. Cieszę sie razem z Toba. Daffodile - rozumiem cię doskonale ale staraj się nie martwić, na pewno wszystko będzie ok. Ja też musiałam czekać 2 tyg na badanie (wydawało się jak wieczność) a zostały juz tylko 4 dni. Co nie znaczy ze się nie denerwuję :-) a co dopiero bedzie w dzien wizyty- chyba wyjde ze skóry :-P Trzeba się uzbroić w cierpliwość, przed nami jeszcze prawie 7 miesięcy :-) joanka - u mnie z mdłościami jest identycznie. Wczoraj w ogóle nie miałam, dziś rano jak mną szarpnęło to myślałam, że nie zdążę do toalety :-P Dziewczyny, nie wiem jak u was z piersiami wygląda, ja zawsze nosiłam B a teraz C jest przyciasnawy! Czuję się jakby nie były moje :-) Orientuje się któraś z was, o ile mogą sie powiększyć piersi w ciąży?? Ludzie jak ja utrzymam takie tempo, to mi chyba skóra popęka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia - smaruj sie po kapieli, na mokre cialo - oliwka dla dzieci :-) to uelastyczni skore ja tam nic nie mowie - mi duzo nie przybylo, ale przybylo - pewnie z jeden rozmiar ale ja zawsze mialam duzy biust - DD lub E wiec tyle co zauwazylam, ze mi sie bluzki na guziki rozchodza w biuscie w staniki swoje sie mieszcze, bo na taki duzy biust to i tak zawsze musialam miec elastyczne - jakos daje rade :-) ot - bluzek na guziki nie nosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia, moja siostra nosila c a teraz wielkie D tak na moje oko:)jest w 5 miesiacu ja noslam B-C a teraz duze C, jestem w 4-5 tyg. mam nadzieje ze jeszcze urosna hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
dzieki za odpowiedzi, właśnie siedzę na allegro i kupuję spodnie. Niestety nie mieszczę się już w żadne moje jeansy, tzn ja się mieszczę ale brzuchowi ciasno. Może to tylko psychika ale po co ugniatać niepotrzebnie maluszka i siebie przy okazji. :-) za chwilę ide sobie zrobić domowy salon piękności :-), nie miałam ochoty ale koleżanka mnie zmotywowała. No i wypróbuję oliwkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszcze z tymi biustami - moj jak na zlosc nie dosc,ze zawsze malutki to jeszcze wcale nie chce rosnac :( a liczylam na to :( Pytalam moja siostre, ona mowi, ze jej w czasie calej ciazy i karmienia prawie sie nie powiekszyl - wiec moze ja tez tak mam w genach :((((( U mnie nieco lepiej z apetytem, ale praktycznie codziennie wymiotuje co fcale nie jest przyjemne - na szczescie wedlug USG wtorkowego dziecko mialo 10tyg i 6dni czyli juz niedlugo upragniony 12 tydzien i mam nadzieje, ze koniec tych przykrych sensacji. Przyslali mi dzis listownie oficjalne ogloszenie terminu Lekarskiego Egzaminu Panstwowego - na 8 kwietnia - to chyba czas zebym sie zaczela uczyc a nie wysypiac, wymiotowac, narzekac itp. Cholera, ale za diabla sie nie moge zmobilizowac do czegokolwiek, a co dopiero do nauki:( Nie nudze juz, ciesze sie, ze same dobre wiesci od ginekologow przynosicie. Pozdrawiam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×