Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Kpiotrowicz- rece opadaja, jak sie slucha takie opowiesci o polskiej sluzbie zdrowia. To chyba najbardziej niezadowolona z siebie i narzekajaca branza wsrod wszystkich zawodow- co sie odbija na nas pacjentach. Dobrze, Skarbie, ze choc te USG dostaniesz- zawsze to cos!!! 🌼 Donn!!!!! Ach,to juz Twoja kolej, Donn!!!!!!! ❤️ jestesmy myslami z Toba i mamy nadzieje,ze bedziesz miala lekkuchny porod! :-) Mi zaczyna sie 39 tydz. dzisiaj. Chce wyjsc na zakupy, ale jednoczesnie czuje dreszczyk napiecia i nie chce sie oddalac zbytnio od domu. ;-) Ale mysle ze jesli juz to mnie wezmie dopiero w przyszlym tyg. :-D Livmar, wytrzymaj jeszcze i nie martw sie na zapas, ze przenosisz 🌼 Jestem dzis jak w skowronkach, bo w nocy sie ochlodzilo i bylo chlodno az do 11 przed poludniem, wiec sie wybyczylam w lozeczku ;-) :-D Spalam 10 godz :-D :-D :-D Nareszcie czuje sie jak mlody bog :-D czego i Wam zycze!!!! Tesciowa dzwonila z Danii, chca przyjechac na weekend. Fajnie nie ma co, jeszcze bede ze szmatkami latac w ostatnie dni przed porodem i odkurzac w domu, ech..... Stokrotka_26 Tu w Szwecji ma byc 18\'C juz niedlugo. W weekend ma sie znacznie ochlodzic i nawet burze maja byc, takie porzadne :-D a w przyszlym tyg. juz pojawi sie jesienna aura :-D :-D :-D Ale jestem podniesiona na duchu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze sklepu, jest dosłownie pod moim domem, oczywiście leje się ze mnie (ile ja mogę mieć w sobie tej wody? może te kilogramy to woda :) ?), wdrapałam się na 3 piętro no i ledwo zipię. Zjadam 2 lody i kawałek arbuza w celu ochłodzenia, ale zaraz muszę się zabrać za robienie obiadu i już jestem chora bo w kuchni będzie gorąco od gotowania. Mój małżonek śmieje się ze mnie że biegam po mieszkaniu w samych stringach i biustonoszu (chociaż on sam też biega w samych bokserkach) , ale ja naprawdę nie umiem inaczej, w pogotowu mam przyszykowaną sukienkę jak ktoś puka do drzwi. Dziś przyszły mi kierunkowskazy do samochodu, bo niestety w niedzielny poranek odkryliśmy że nam je ukradziono, ale się wkurzyłam, odrazu poszłam i załatwiłam parking strzeżony, bo za drogo mnie ten interes będzie kosztował. Notorycznie coś u nas kradą bo jest giełda samochodowa, jak można wogóle kraść??? Plusem jest to że zostawili śruby i nie wyrwali kabli i co dziwne zostawili halogeny które były pare razy bardziej wartościowe. Tak czy inaczej oby im rączki ukręciło. A co u blondi mamy już kolejnego maluszka? czy któraś coś wie czy dziś będzie miała tą cesarkę czy jutro? Plusia nie zauważyłam że ty z innego kraju :), rozkojarzenie ciążowe :), ale faktycznie u nas też podobno ma się trochę ochłodzić. Choć patrząc na mój termometr który wisi w kuchni w cieniu wskazuje 36 stopni to ile jest w słońcu !!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczatka:-) DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNN🌻 matko, kiedy ja urodze????????????????????????????????????:-( dzisiaj bylam u poloznej, wszystko ok, mala juz czeka- ponoc- szykuje sie do startu... przyszedl dzis zamowiony termoscan z borwn\'a, ten do ucha- jest swietny, bawilam sie nim jak dziecko, mysle, ze to przydatna rzecz, malutka, latwa w uzyciu i co najwazniejsze mierzy temp. w sekunde:-) zamowilismy model 4520, polecam:-) dziewczyny:-D mam b niskie cisnienie...:-( mam nadzijeje ze to przez ta pogode, ale martwi mnie to - jestem taka snieta ... nic , ucikekam...:-) buziakuje tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki na to wygląda, ze poganiamy jedna drugą :-) :-) :-) mi wszyscy mówią, że urodzę wcześniej a ja się śmieję, że wypomnę im to na poczatku września, jak jeszcze będę z brzuszkiem chodziła (oby nie). kpiotrowicz brak mi słów. Po prostu nie wiem, co tacy ludzie robią w służbie zdrowia. napisz, jak tam po wizycie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja jestem nie cierpliwa i chcę żeby maluszek już wyszedł :) U mnie wiele zwiastunów porodu, doszło jeszcze takie jakby kołatanie serca, duszność, no i te skurcze. No i kiedy to będzie, w poniedziałek wizyta i mam nadzieję że jednak usłyszę że to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tati, a ile masz tego cisnienia? ja srednio 100/60 to taka norma, ale lepsze niskie niz wysokie, no nie? na dusznosc to i ja narzekam, ale czego sie spodziewac..macica wysoko, uciska na przepone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gratulacje ale nowych mamuś :) Donn - trzymam kciuki, życzę szybkiego i latwego porodu. Ale płodne jesteście, wchodzę na forum, zanim wszystko przeczytam to wieki mijają, brakuje mi czasu na napisanie czegoś. W tamtym tygodni byłam na usg (trzecie w całej ciąży) do tej pory byłam przekonana że syna będę miała (chociaż na usg połówkowym dzieciaczek nie chciał się ujawnić) a okazało się że córeczka - jestem w szoku. Mój mąż też - jakoś cały czas czułam że syna będę miała, nawet przywykłam do tej myśli a tu niespodzianka - dziewczynka. Dobrze że ciuszki kupowałam raczej uniwersalne, chociaż i tak mam trochę \"męskich\". Mamy problem z imieniem - miał być Tomuś a dla dziewczynki nie mamy imienia, jak coś to po porodzie może wymyślimy. Dzisiaj mam następne usg - chociaż myślałam że tylko 3 w czasie całej ciąży będę miała (chodzę państwowo do gin) ale na ostatnim wyszło coś nie tak z przepływani krwi pępowinowej i dlatego musi gin. to skontrolować - mam nadzieję że będzie dobrze. Bernatka - ja mam kota w domu, nawet nie myślę o tym by go komuś oddać, będzie tak jak było do tej pory. Nie powinno być źle w Twoim przypadku, tzn. piszesz że Twój kot ma 6 lat - czyli jest już ułożonym, dorosłym kotem, napewno przyjmie zmiany w domu - dzieciaczek. Będzie dobrze. Agusia2 - małym brzuchem się nie przejmuj, to sprawa indywidualna, każda z nas inny ma brzuch, ja też mam mały (mało wód płodowych, mały dzieciaczek to i brzuchol niewielki), najważniejsze że z dzieciaczkiem wszystko dobrze. Zuzia - u mnie w domu też takie jaja jak u Ciebie, tzn. ja mówię że nasza córeczka, a mój mąż że nasz syneczek ;) - nadal twierdzi że Tomuś będzie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gratulacje ale nowych mamuś :) Donn - trzymam kciuki, życzę szybkiego i latwego porodu. Ale płodne jesteście, wchodzę na forum, zanim wszystko przeczytam to wieki mijają, brakuje mi czasu na napisanie czegoś. W tamtym tygodni byłam na usg (trzecie w całej ciąży) do tej pory byłam przekonana że syna będę miała (chociaż na usg połówkowym dzieciaczek nie chciał się ujawnić) a okazało się że córeczka - jestem w szoku. Mój mąż też - jakoś cały czas czułam że syna będę miała, nawet przywykłam do tej myśli a tu niespodzianka - dziewczynka. Dobrze że ciuszki kupowałam raczej uniwersalne, chociaż i tak mam trochę \"męskich\". Mamy problem z imieniem - miał być Tomuś a dla dziewczynki nie mamy imienia, jak coś to po porodzie może wymyślimy. Dzisiaj mam następne usg - chociaż myślałam że tylko 3 w czasie całej ciąży będę miała (chodzę państwowo do gin) ale na ostatnim wyszło coś nie tak z przepływani krwi pępowinowej i dlatego musi gin. to skontrolować - mam nadzieję że będzie dobrze. Bernatka - ja mam kota w domu, nawet nie myślę o tym by go komuś oddać, będzie tak jak było do tej pory. Nie powinno być źle w Twoim przypadku, tzn. piszesz że Twój kot ma 6 lat - czyli jest już ułożonym, dorosłym kotem, napewno przyjmie zmiany w domu - dzieciaczek. Będzie dobrze. Agusia2 - małym brzuchem się nie przejmuj, to sprawa indywidualna, każda z nas inny ma brzuch, ja też mam mały (mało wód płodowych, mały dzieciaczek to i brzuchol niewielki), najważniejsze że z dzieciaczkiem wszystko dobrze. Zuzia - u mnie w domu też takie jaja jak u Ciebie, tzn. ja mówię że nasza córeczka, a mój mąż że nasz syneczek ;) - nadal twierdzi że Tomuś będzie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - Donn - no to zaciskam kciuki - ty sobie spokojnie ródź, a ja do Ciebie jutro w tym szpitalu dołączę:)))))🌻 Aaaaale się boję. Fajnie, że coraz nas więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od lekarza - mam jeszcze 2 tyg wytrzymac a potem moge rodzic, czyli kasia30 mam czekac do dnia tak jak Ty masz termin 12.08 ;) tak nic nowego sie nie dowiedzialam, ide gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do was dolacze jutro albo we wtorek, tzn mam nadzieje ze tylko wpadne na odwiedziny bo jutro albo we wtorek jade na badania przed cc i raczej tam nie zostane.......uciekne, nie dam sie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka130 wierzę że się boisz, to naturalne. Nikt nie lubi czegoś czego nie zna. Jeżeli cię to pocieszy, to moja mama miała 3 cesarki i powiedziała że w życiu by się nie zamieniła na naturalny, bo jak widziała te rozdzące i jak się męczyły to miała dosyć. Kiedyś były też inne czasy, wtedy wypuszczali do domu dopiero po 14 dniach teraz podobno po 5, kobieta miała czas odpocząć po cesarce. Nie będzie źle zobaczysz jeszcze będziesz się z tego śmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ześć dziewczyny, mam termin na listopad, czy któraś z was moż mi cos powiedziec na temat szpitali w warszawie? ja rodzilam 4 lata temu ale d tego czasu pewnie duuuzo sie zmienilo wiec bede wdzieczna za każdą informację :) z gory wielke dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatki wiecie cos o Donn?? urodzila juz czy jeszcze sie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy dzidziusia Donn zostala mamusia :)) robili jej cesarke, bo miala zielone wody............jak mi przesle cos wiecej to napisze :)) boshe rano jeszcze byla z nami a juz jest mamusia :)) ale fajowo, 9 miesiecy roznych boli i oczekiwania i w jeden dzien potem sie wsyztsko zmienia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To można by zaktualizować tabelkę dziecięcą :D miki25........Warszawa...........24............01.08......0,5kg..........? Lia............Warszawa............??............01.08......2,0kg..........? livmar........Nysa..................28............01.08.....+17,5kg.........? donn........Kraków................27............01.08..10,8 kg ..córeczka gorcia_27.......Bytów...........27.............02.08....11,5 kg.....synek diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg......synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ....CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg..........SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08.....5kg..............? Bernatka130...Kraków...........29............06(04).08...13kg..........? plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg.........SYNEK tati78...... twickenham .........28 ...........09. 08.... 12 .......OLIWIA edusia......Hannover.............32............09.08....4kg.......CORCIA? Kati75......Wieden...............30............10.08...+16kg........Synek katienka.....Kraków.............30............10.08...+10 kg.....CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28............12.08.....1kg................? kasia 30....Rybnik...............30............12.08..... +11 kg.. ..SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK rekasus .....Poznan............27...........12.08..16kg...niespodzianka be_B.........Kraków..............30.............13.08...............CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg........SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg......CÓRCIA beatrice ....Warszawa...........29...........14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.............15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23.............17.08.....13,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25.............17.08.......................? Basia_26.....Piekary Śląskie....26..............17.08.....13kg...CÓRCIA ali32.......opolskie................32..........17-19.08...+5kg.......SYNEK z daleka .....Anglia...............26.............19.08.......10kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24.............19.08........?kg ...SYNEK! Justynka307...Mikołów..........25.............19.08........11kg .SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08..........7kg.........? evvik.......Warszawa............29.............20.08..........12kg.......? Basia23......Wyry................23.............20.08.......16kg.....corka agusia2.......USA.................30..............21.08............??..........? ToYaB.......Białystok............28...........21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna......30............22.08.......?.................? jagna25....Wodzislaw ...........25.............23.08........8kg...........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB............27.........18(24).08....17kg....CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.........26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21..............26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25..............27.08.......3kg.....Córka kika27...........Kraków..........28..............27.07......10kg....CÓRKA maggiem...zachodniopom.......27..............28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28..............29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *************************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie.....porod *************************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900......51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150......51....Wiktoria....CC 3.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 36...3350......54......Aleksander..SN 4.justa29..Justyna...26.07.06....39....3370.......54.....Patryk....SN 5. Donn ....Kasia .....27.07.06 ...39........?.........?.........?.........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn i Kotunia wielkie gratulacje!!!!!!ciesze sie ze co raz wiecej mamus jest na naszym forum juz ze swoimi pociechami przy boku:) moja ksiezniczka spi jak aniołek dzis rano to nawet ja obudziłąm bo miałam nawał pokarmu a ona spaął do 8 rano!!!od 4:)musze sie jeszce pochwalic ze tydzien temu w dniu porodu ważyłam 72 kg a dzis juz 62:)bardzo sie ciesze!!!!! zmykam po malutku bo zaraz mam gosci i karmienie niunki-połozna kazał mi ja wybudzac jesli mam za duzo pokarmu a ze juz mi sie nazbiearło to pomaleńkuu budze Wikunie,całuski papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️DDDD❤️OOOO❤️NNNN❤️NNNN❤️ 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 Donn wracaj szybciutko do sil bo czekamy tu na Ciebie i na maluszka.Ciesze sie razem z Toba i mocno Was sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn gratulacje i buziaczek dal maleństwa :) 🌼 ❤️ http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm tak sobie szperam po necie ,bo ja chyba też już niedługo... Dziś o 1.10 w nocy obudziły mnie skurcze co 5 min. ale takie jak na @ nieza mocno bolesne i tak se łaziłam ,aż je rozchodziłam. Ok. 7 rano ustały i usnełam na dwie godzinki .Potem znów wróciły ,trochę słabsze i co 7-10 min. byłam na badaniu ,nie mam rozwarcia ,a szyjka trzyma tylko na szwie po wypalance .Po ktg położna stwierdziła że zapis prawidłowy i mam wrócić jak bóle staną się mocniejsze... Ale dooopa ,cały czas tak samo ,ni w te ,ni we wte... Potrzebny mi jakiś patent na przyspieszenie tej akcji ,bo drugą noć zarwać to już nie mam siły ... Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje was roszke od jakegos czasu ;) Agula, podobno podczas orgazmu wydobywa sie w organizmie oksytocyna, ktora powoduje przyspieszenie porodu :) tlko ze to chyba nie najlepszy pomysl na baraszkowanie jak jestes obolala i zmeczona ;) padlinka, mozesz mi cos bizej opowiedziec po tej rozmowie z polozna co odbiera porody w domu? ile taka przyjemnosc kosztuje? bo to jest calkiem interesujące rozwiązanie...a moze wiesz cos o szpitalach w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn-----kochana gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mrs_ziec ------- ja chcialabym trodzic z Ireną Chołuj, ma b. duze doswiadczenie i charyzmat, a to bardzo wazne dla mnie. Nie wiem czy to wypali, bo ma ona bardzo duzo terminow na sierpien, i nie tylko porodow domowych ale i innych zajec. takze zobaczymy...W kwestii finansowej, nie wiem jak aktualnie, bo o tym bedziemy rozmawialy na spotkaniu w poniedzialek, z tego co wiem to jest bardzo w tej kwestii ludzka..ale jak powiedzialam -nie znam jescze szczegolow...jest topic nt porodow domowych, zerknij sobie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3271604 jesli chodzi o szpitale w warszawie, to ja pierwsza corke rodzilam na solcu i bylam zadowolona, ponoc madalinski jest tez ok. ale to jescze zbadam :-) Agula-----trzymam kciuki za rozwoj sytuacji :-D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, jak to dobrze ze lekerze szybko zareagowali i dzidziuni nic juz nie grozi! Gratulacje kochana!!!!!! 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 Bylam dzis u poloznej (innej, bo moja na urlopie) i potwierdzila, ze glowka synka na dole jak trzeba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ale się posypały te dzieciątka! :) Już powoli zaczynam się gubić w tym wszystkim - \"kto, gdzie i kiedy\". ;) W każdym razie gorące gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mam i ich pociech!!! Ja też bym już chciała mieć to za sobą( boję się co prawda, ale coraz silniejsza jest we mnie chęć zobaczenia mojego synka), ale niestety u mnie narazie zero objawów. Owszem, przez kilka ostatnich dni męczyła mnie biegunka, bolał mnie momentami brzuch jak na okres, a przedwczoraj rano obudziły mnie te \"kłucia\" w pochwie i bóle krzyża, ale wszystko minęło... Brzuch też chyba dalej na tej samej wysokości... Boję się, że w tym upale będę chodzić aż do terminu albo i dłużej. Choć z drugiej strony są wśród nas też takie, które urodziły miesiąc przed terminem, więc może jednak nie będę zmuszona czekać do drugiej połowy sierpnia? Przedwczoraj namówiłam męża na małe bara-bara, ale jakoś efektów nie widzę( tyle tylko, że miałam \"odrobinę\" przyjemności) ;) Pozdrawiam gorrrąco z upalnego Śląska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam smsa od Kotuni - Agnieszki, pisze że Alek urodził się o 22.55 25.07.2006, ma długie czarne włoski i jest kochany, Kotunia czuje się dobrze i prawdopodobnie wyjdzie ze szpitala z maluszkiem w sobotę. tak sobie patrzę że Kotunia to dość szybko urodziła, a nawet powiedziałabym że błyskawicznie bo chyba w ten dzień o 20 pisała na kafeteri że czop jej odszedł a o 23 urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula dziekuje za oznaki porodu kazdej z nas sie to przyda Ale jestem ciekawa ktora bedzie nastepna,teraz to prawie codziennie ktos rodzi a kto jutro???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to porzadek juz zrobilam w szafeczkach dla malutkiej,jutro i w sobote prasowanie no i potem ukladanie ciuszkow do szafeczki:)ale fajnie.Lozeczko sie wietrzy razem zkolderka itd.No to chcialam sie tyle pochwalic:):):)ale ze mnie chwalipieta. Buzki dla swiezych mamusiek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam ze szpitala. Spedzilismy tam 4 godziny! W miedzy czasie odsylali pacjentki do porodu do Wolomina, Minska i grodziska mazowieckiego. Super! A u mnie: lekarz powiedzial, ze za bardzo sie oszczedzalam w ciazy i za malo przytylam - malo tluszczyku i stad ten ucisk ;) Tylko gdzie poszlo to 13 kg? ;) Ktg wyszlo bardzo dobre i powiedzial, ze nie maja podstaw do wywolywania porodu. Mam glownie lezec i miejscowo smarowac kremem przeciwzapalnym. I liczyc ze lada chwila brzuch sie obnizy i zmniejszy ucisk. Dobrze ze to tylko zebra, bo balam sie ze szwankuje jakis uciskany narzad..... Ponadto: czesc pochwowa od kosci krzyzowej 1,5 cm, kanal przepuszcza 1 palec. To chyba na porod jeszcze poczekam? Buziaki gorące :) DONN GRATULUJE - MAM NADZIEJE ZE SZYBKO DOJDZIECIE DO SIEBIE! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×