Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Nie no jestem w szoku! Gratuluje wszystkim mamusia. Chyba musze czesciej tu zagladac bo juz sie gubie. Wystarczy jeden dzien,a tu takie szlenstwa:) Sierpnioweczki mamy jeszcze lipiec;) Ja tez sie zaczynam bac, objawow zeby to mialo byc w najblizszym czasie nie ma(brzuch wysoko, maly ciagle w innej pozycji) ale jak mnie wezmie to moze byc kwestia dnia:) Upaly straszne, mdlosci i zgaga meczy a dzisiaj to jestem taka slaba. Wy chcecie sie pozbyc zwierzaczkow a mojego meza wzielo na zakup kroliczka:) Moze jutro go kupimy. Stwierdzil ze musze miec teraz zajecie jak on jest w pracy. Pozdrawiam i czekam ktora nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis nauczylam sie wyczuwac glowke. Kladziesz sie na plecach, a potem wdychasz gleboko powietrze, rece trzymasz w dole brzucha tak jakbys chciala otoczyc glowke dziecka, zaczynasz delikatnie przyciskac po bokach- potem wydychasz powietrze. Wyraznie da sie wyczuc glowke, jesli jest w dole miednicy :-D Polecam te metode dla niespokojnych mamus :-) J zalozyl sie ze mna co do urodzin Maxa i teraz czekamy czy rzeczywiscie urodzi sie 2 sierpnia jak J uwaza ;-) Ja mysle ze 4 sierpnia, bo wtedy swietujemy 4 rocznice slubu i maluszek zrobilby nam fajny prezent! ;-) No ale jak bedzie zobaczymy. Dzis uslyszalam od znajomej ze z bliska NIE wygladam na gruba, ale z daleka widac ze jestem olbrzymia :-D :-D :-D Zmykam i zycze slodkich snow! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki dawno niepislam ale czytam was regularnie. Gratuluje wszystkim mamusia i ciesze sie razem z wami ze macie juz dzieciaczki ze soba i ze kruszynki sa zdrowe.Powiem wam ze sie juz zaczynam denerwowac,termin coraz blizej i nie wiadomo,gdzie i kiedy na miasto to juz sama niewychodze od 2tyg., zawsze biore os. towarzyszaca,smutno mi troche ze meza niema przy mnie ale pocieszam sie faktem ze przyjedzie 11.08 ,bylam w poniedzialek u lekarza maluszek lezy glowka w dol,i wazy pi razy drzwi 3600 ale lekarz powiedzial ze to usg jest kiepskie do pomiaru wagi wiec podchodze do tego sceptycznie okarze sie jak bedzie rzeczywiscie po rozwiazniu.Pzdrawiam was wszystkie jeszcze raz ale chlodniutko bo chyba tego teraz kazda z nas najbardziej potrzebuje deszczu i chlodziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga2424, ja mam to samo- boje sie wychodzic na miasto sama, ciagle cos kluje w pochwie a J mowi mi ze jakby wody odeszly na miesci to mam po niego od razu dzownic i sie stresuje male co nie co od tego gadania i instruowania. Przykro mi ze Twoja polowka jest daleko... Ale czasem bebik rodzi sie pozniej 2 tyg. i moze Twoj maz zdazylby na porodowke? ;-) 2 tyg. w ta lub w druga strone to normalne. Nie martw sie na zapas. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ciezaroweczki o coniektore juz mamuski:):):) Zycze Wam i sobie chlodnej i przespanej nocy,Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy jak jutro tu wejde poczytac to czy ktoras juz bedzie w drodze hmmm bo przeciez nie znamy dnia ani godziny.Trzymajcie sie a jakby ktoras zaczela to dajcie szybciutko znac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️Donn - Najserdeczniejsze GRATULACJE🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ale super, że kolejna z nas została już pełnoprawną MAMUSIĄ🌼❤️🌼❤️🌼❤️ wracaj do zdrowia jak najszybciej - czekamy na relacje🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Dziś byłam u mojej lekarki - tak jak wcześniej pisałam na porod się nie zanosi, ale niepokoi mne jedna rzecz - ja jak narazie nie miałam ani razu robionego KTG (aktualnie w szpitalu w poradni popsute) i moja lekarka twierdzi,ze nie ma potrzeby robienia do terminu porodu:( Czy któraś z Was też nie miała jeszcze KTG???? A do osób z Krakowa - gdzie Wy macie robione, czy Wasz lekarz to jakoś zleca, czy po prostu można się umówić - bo zaczynam się zastanawiać czy się na własną rękę za tym nie porozglądać???? Napiszcie jak to u Was wygląda proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej oczywiscie sciskam i gratuluje:-) ja dzis dokupilam jeszcze przewijak i termometr elektryczny,nie moglam si e oprzec,chodz z kasa czasem ciezko.Mnie dzis kluje wyjatkowo,ale nie ma dnia,zeby cos sie nie dzialo,wiecie jak to jest.Jak mialam pierwsze skurcze to myslalam,ze nadszedl czas,teraz dziennie jest ciekawiej,ale ciesze sie,bo takie skurcze daja nam przedsmak prawda?Wiemy mniej wiecej jaki bol nas czeka,no i w moim przypadku uodparniam sie na bol z nimi zwiazany.Sciskam,calusy w brzuchole.P.S.Marzy mi sie taki blyskawiczny porod jaki miala Kotunia czy Justa,szkoda,ze nie zalezy to od nas,w sumie to nie ma reguly kto ile rodzi chyba.Kiedys sie mowilo,ze te szerokie w biodrach maja latwiej,ale to chyba jeden z stek zabobonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja niemoge zasnac zreszta tak jak od kilku tygodni wiec to jakby juz u mnie norma. Plusia dzieki za slowa otuchy ale powiem ci ze nie wiem co lepsze bo maz przyjedzie tylko na 17 dni wiec niewiem co bym wolala czy jak by trafil na czas porodu czy byc w domku i miec juz ich oboje przy sobie (ale chyba juz bym chciala miec wszystko za soba,wiedziec czy z dzidzia wszystko ok ,byc w domku i czekac na meza boje sie i moze dlatego) Doris26 mi tez lekarz nie robil i na nie niewysylal nawet niewiem jak takie badanie wyglada i jakim sprzetem sie to robi,sluchal lekarz serduszka malucha przez jakies urzadzenie i stwierdzil ze jest wszystko ok wiec mniemam ze sie gosciu na tym zna,lekarz na ostatniej wizycie nawet mi szyjki nieogladal bo stwierdzi ze to i tak niema wiekszego znaczenia bo jak zaczne rodzic to i tak jest juz termin.Fakt jestem z niego niezbyt zadowolona bo daje bardzo rzadko skierowania na badania itp. (oby maluszek byl zdrowy i wszystko u niego bylo wporzadku jak narazie odpukac w niemalowane niemialam nieliczac obnizajacej sie szyjki w 34 tyg. problemow od poczatku ciazy i oby tak bylo do konca). chyba ide probowac zasnac bo bedzie kolejna noc nieprzespana,tez was bola pachwiny i macie ciagle jakies klucia i pobolewania ja jak sie w nocy przekrecam z boku na bok to mam wrazenie ze mi zaraz z ktoregos boczku maluszek sie przez skore przecisnie Pozdrawiam wszystkie kobietki z forum a w szczegolnosci te ktore teraz tez sie mecza niemogac zasnac Dobranoc i zycze pogorszenia pogody dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, ja mam robione KTG od chyba 30 tc. na każdej wizycie w gabinecie mojego lekarza. Po prostu gdy umawiam się na wizytę, to od razu rezerwuje się termin na KTG i badanie ginekologiczne. Wiem jednak, że KTG figuruje w cenniku u mojego lekarza (niedrogo), więc na pewno można umówić się na nie także wtedy, gdy chodzi się do innego lekarza. Jeśli chcesz znać szczegóły - daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) mialam dzis dolujacy dzionek, zadzwonila mama i przyznala sie ze milala wypadek autobusowy( we wtorek)...opowiadala ze szczegolami, w przerwach duszac lzy...miala nie mowic, ale kiedy okazalo sie, ze wszystko z nia ok, postanowila powiadomic corki...w autobus, ktorym wracala do domu z pracy uderzyla ciezarowka, co spowodowalao, ze autobus znalazl sie na bilboardzie:-( opowiadala mi smutne rzeczy, jak znalzla sie pod siedzeniami i jak chodzila bez butow po szkle w szoku, nie wiedzac co sie stalo, widziala ta rozpedzona ciezarowke i myslala tylko o tym zeby zobaczyc swoje corki i wnusie:-( trzymala kurczowo podgrzewacz do butelek dla Oliwki, ktory kupila tego samego dnia...nie moge uwierzyc, ze byla tam i o tej godzinie i ze to wlasnie moja mama- najwspanialszy autorytet oraz przyjaciel:-), tak bardzo sie ciesze, ze oprocz milionow drobinek szkla, ktore utkwily na rekach, nogach... jest z nami i przyleci do mnie juz niedlugo...byla jedna z nielicznych osob , ktore nie wymagaly opieki szpitalnej:-) dziewczyny, przepraszam za ten smutny ton, ale musze to wyrzucic po raz setny...dobrze, ze mam takie ot forum, to jak terapia:-) teraz musze przekazac mamie mnostwo pozytywnej energii:-) ufff...lepiej....wszystko bedzie dobrze pozdrowionka tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja miałam robione KTG raz - na dniach otwartych w Ujastku i tyle -0 moja lekarka mi ciągle obiecywała ale nie zrobiła bo mowiła, że wszystko jest ok - może robią jak podejrzewają, że nie? Nie wiem bo moja koleżanka która chodziął do tego samego gabinetu miała KTG robione co 2 dzień od 37 tyg. a od 39 codziennie. Na KTG można np. do Ujastka od 37 tyg. ciazy chodzić darmowo jak tylko sie umówisz a z tego, co wiem to do Natutowicza można po prostu przyjść i robią:) Dziewczyny trzymajcie kciuki bo za 15 minut wyjeżdżam do szpitala a o 8.30 ma być cesarka - ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berntaka - trzymamy kciuki i mocno przytulamy :))) Doris - ja mialam robione tylko i wylacznie jak trafialam na izbe przyjec - lekarz ani razu nie zlecal wiec to chyba polska norma ;) Wydaje mi sie ze do momentu kiedy nie ma skurczow i prawidlowo czuje sie ruchy dziecka to sie za to nie biora.... Buziaki - uciekam do lekarza zobaczyc jakie bakterie wyhodowaly sie z mojego powiewu ;) I PIERWSZY RAZ OD NIE PAMIETAM KIEDY PRZESPALAM CALA NOC!! MASC NA BOL ZEBER POMOGLA :) ZASNELAM JAK KAMIEN I DOPIERO O 6 RANO POCZULAM ZE BAAARDZO CHE MI SIE SIKU... MYSLALAM ZE NIE DOLECE ;) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dziekuje wszystkim za esemeski......... Doris26............leć do Ujastka.............. Bernatka130.........trzymam kciuki i czekajcie tam z Donn na mnie, cos czuje ze niedlugo do Was dolacze :) ja tez na cc:) we wtorek bede tam na pewno jesli oczywiscie dotrzymam, bo cos jakos dzienie sie czuje i mam dziwne przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn moje gratulacje:) Ja mam dzisiaj wizytę i jak zwykle przed nią mam stresa. Strasznie się boję bo na ostatnim usg lekarz stwierdził, że Maleństwo jest troszeczkę za małe. Ciekawe jak będzie dzisiaj, modlę sie o to żeby wszystko było ok. Nasza córeczka ostro szaleje w brzuchu, a jak jedziemy samochodem to już są istne akrobacje:) Trzymajcie na nas kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, ja mam ktg robione co tydzien ale tylko ze wzgledu na ta cholestaze ktora potem w cudowny sposób znikla :-) ale robia dalej, bo to nie zaszkodzi. Tym niemniej NAPEWNO nie mialbym robionego gdyby ciaza przebiegala bez powiklan. Z gabrysia tez dopiero jak wyladowalam w szpitalu mialam robione a tak nawet nie byl poruszany ten temat. sama tez uwazam e nie ma koniecznosci robienia kiedy nie ma wskazan lekarskich. kurcze, mnie denerwuje jak musze co tydzien w te upaly zapylac na Karowa czekac godzine (bo zawsze sa opoznienia), potem polezec 15 minut na lezance, stresujac sie ze dzidziaa akurat spi sobie i nie kopie i bede musiala czekac na powtorke albo co..ehhh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka130 trzym sie cieplo wszystko bedzie dobrze i bedziesz tulila dzidzie w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko przekazać wszystkim zainteresowanym, że Ania (blondi) właśnie została dumną mamusią zdrowiutkiego chłopaczka - blondynka o wzroście 59cm i wadze 3660 Pozdrawiam wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga2424,Katienka,Bernatka130,Kasia,Zuzia29,Padlinka - 🌼🌼🌼 Bardzo Wam dziękuje za odpowiedz!!! Pocieszyłyście mnie - widzę,że jednak większość osób nie ma tego KTG i to nie moja lekarka mnie olewa tylko tak w Polsce po prostu jest:( Ale w takim razie zaufam mojej lekarce - jeśli ona mówi, że nie ma takiej konieczności to poczekam spokojnie na termin - no chyba, że się wcześniej coś zacznie... Bernatka - pewnie już jesteś po wszystkim i Sobie odpoczywasz i pomału dochodzisz do Siebie, ale ja nadal trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i z Tobą i z Dzieciaczkiem:) Tati - okropne to co opisałaś, ale najważniejsze, że Twoja Mama cała i zdrowa i że nic sie poważnego nie stało, teraz tylko psychicznie musi dojść do siebie - a to wcale nie jest łatwe...musicie być wszystkie silne i wpierać się nawzajem:) Ja właśnie wróciłam od okulisty - i przez to poszerzenie źrenic do badania dna oka prawie nic teraz nie widze:((((( Śmieszne uczucie, ale przynajmniej wiem, że siatkówka przyklejona i nie mam przeciwskazań do porodu SN. Trzymajcie się kochane dzielnie, bo dziś kolejny upalny dzień!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼Ania-Blondi - kolejna super informacja!!!! Ale Ci zazdroszczę, że już jesteś po i że już masz pewność, że z Maluszkiem wszyskto w porządku:) Odpoczywaj teraz w szpitalu ile tylko dasz rady, bo potem w domu to już nie będziesz miała chwili wytchnienia:)🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka130 - trzymm kciuki DONN i Blondi - gartulacje dzidziusia :) Tati - najwazniejsze, ze mamie nic powazniego nie dolega i za niedlugo bedzie przy Tobie i dzidzi :) Doris - ja tez nie mialam KTG, rodze we wtorek i na pewno nie doczekam, no chyba ze bezposrednio przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania blondi GRATULACJE!!!! Fajnie, ze masz już to za sobą :-) bernatka trzymam kciuki, wracaj do nas szybko z maleństwem. doris ja pierwsze ktg będę miała robione za tydzień, czyli na początku 38 tygodnia. Ciekawe, czy zdąże :-) u mnie dziś trochę chmurek i chłodniej 28 stopni. Podobno w następnym tygodniu ma padać :-) Oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIE!!! Nawet na chwile nie mozna wyjsc z domu, bo ciągle któraś rodzi ;) Ania GRATULUJE!!!! Doris ja dzis bylam na wizycie i dostalam skierowanie na ktg przed kolejna wizyta za 2 tyg - ale wtedy bedzie to juz 39 tc i mam nadzieje ze bede w domu z dzieckiem ;) Dzis w czasie badania dostalam krwawienia. Kazali mi siedziec w przychodni i obserwowali, czy krwawienie sie nie nasila. Podobno to rozwierajaca sie szyjka... Cale szczescie nic sie nie nasila :) A z waga - dobilam do 15 kg :) Az sobie loda po drodze kupilam zeby to uczcic ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna, Oliwia - dzięki za odpowiedz:) Kasiu - takie krwawienia z rozpulchnionej szyjki się bardzo często po badaniu w końcówce ciąży zdażają i jeśli krwawienie się nie nasila to nie jest to niepokojący objaw - ale może się nawet do trzech dni po badaniu utrzymywać - więc jakby co to się nie zamartwiaj:) Muszę się wziąć za sprzątanie - a jakoś tak strasznie mi się nie chce nic robić - ale ze mnie leń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga2424- pogorszenie pogody nastapilo, wielkie dzieki !!!! :-D 🌼 Pada desczzyk i chyba szybko sie nie rozjasni bo chmurzyska wisza gruba wartswa nad moja glowa.... Tati, Skarbie, jak to dobrze, ze mamie sie nic nie stalo, mam nadzieje, ze lzy ktore poplynely, kiedy uslyszalas jej opowiesc to byly lzy szczescia, ze mamusia wyszla z tego calo bez zadrapania... Juz wkrotce sie spotkacie i wysciskacie za wsyzstkie czasy!!!! ❤️ Bernatka130- jestem myslami z Toba!!!! Z cala pewnosci pojdzie wsyzstko dobrze!!!! Powodzenia!!!!!! Blondi-Ania, moje naj,naj, najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje!!!!! 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kpiotrowicz, ciesze sie ze wreszcie moglas sobie pospac, ja mozna powiedziec spie normalnie od 2 dni :-D ale pojawily sie pobolewania w podbrzuszu (troszke jak przy okresie), zwlaszca, jak czuje ze jakies male raczki zaczynaja tam wierzgac... Narzekam tez na pozycje podczas spania, bo jak leze na plecach, to mnie bola nerki, a jak poloze sie na boku, nie wazne ktorym, strasznie zaczynaja bolec mnie stawy w kolanach (nie pomaga wlozenie poduszki pomiedzy :-( ) Was tez tak bola kolana? Dzis zamowilismy TENS-aparat do znieczulania i odbierzemy go w poniedzialek (o ile nie urodze wczesniej- mam nadzieje,ze nie). Te elektrody do znieczulania- ich wypozyczenie bedzie kosztowalo 200zl, dlatego mam nadzieje, ze zadzialaja, ze nie urodze przed poniedzialekiem, he, he... :-D bo szkoda byloby kase wywalic przez okno... Dzis chyba zabieram sie za porzadki, bo jak tesciowa zapewniala: jak tylko pogoda sie popsuje, jada do nas.... :-P Trzymajcie sie. Buzaiczkow cala masa 👄 No i deszczu Wam i chlodu zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, Ania-blondi - gratuluje dzieciaczków 👄🌼👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄🌼👄 Doris ja też niemiałam KTG i właśnie wczoraj rozmawiałam z mężem na ten temat czy to konieczne czy nie, chodze do lekarza i prywatnie i państwowo miałąm mnustwo badań ale na to mnie nigdy nie kierowno. 🌼👄🌼👄🌼 Bernatka130 ]🌼 trzymam kciuki za was, kpiotrowicz uważaj na siebie ]🌼, Ja leże dziś kolejny dzień i juz niewytrzymuje!!! Co do sprzątania to mogę liczyć tylko na męża ale czasami trzeba powterzać pare razy by usłyszał :) - tak to jest z facetami. Boje sie coraz bardziej mam nadzieje że moja mała poczeka jeszcze ta 2 tygodnie i nie bedzie sie spieszyła na świat. Wiem że jest jeszcze tak maleńka, pozdrowienia dla wszstkich buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze aktualizujemy tabelke: miki25........Warszawa...........24............01.08......0,5kg..........? Lia............Warszawa............??............01.08......2,0kg..........? livmar........Nysa..................28............01.08.....+17,5kg.........? donn........Kraków................27............01.08..10,8 kg ..córeczka gorcia_27.......Bytów...........27.............02.08....11,5 kg.....synek diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg......synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ....CÓRCIA Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08.....5kg..............? Bernatka130...Kraków...........29............06(04).08...13kg..........? plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg.........SYNEK tati78...... twickenham .........28 ...........09. 08.... 12 .......OLIWIA edusia......Hannover.............32............09.08....4kg.......CORCIA? Kati75......Wieden...............30............10.08...+16kg........Synek katienka.....Kraków.............30............10.08...+10 kg.....CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28............12.08.....1kg................? kasia 30....Rybnik...............30............12.08..... +11 kg.. ..SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK rekasus .....Poznan............27...........12.08..16kg...niespodzianka be_B.........Kraków..............30.............13.08...............CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg........SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg......CÓRCIA beatrice ....Warszawa...........29...........14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.............15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23.............17.08.....13,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25.............17.08.......................? Basia_26.....Piekary Śląskie....26..............17.08.....13kg...CÓRCIA ali32.......opolskie................32..........17-19.08...+5kg.......SYNEK z daleka .....Anglia...............26.............19.08.......10kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24.............19.08........?kg ...SYNEK! Justynka307...Mikołów..........25.............19.08........11kg .SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08..........7kg.........? evvik.......Warszawa............29.............20.08..........12kg.......? Basia23......Wyry................23.............20.08.......16kg.....corka agusia2.......USA.................30..............21.08............??..........? ToYaB.......Białystok............28...........21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna......30............22.08.......?.................? jagna25....Wodzislaw ...........25.............23.08........8kg...........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB............27.........18(24).08....17kg....CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.........26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21..............26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25..............27.08.......3kg.....Córka kika27...........Kraków..........28..............27.07......10kg....CÓRKA maggiem...zachodniopom.......27..............28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28..............29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *************************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie.....porod *************************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900......51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150......51....Wiktoria....CC 3.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 36...3350......54......Aleksander..SN 4.justa29..Justyna...26.07.06....39....3370.......54.....Patryk....SN 5. Donn ....Kasia .....27.07.06 ...39........?.........?.........?.........CC 6. Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59.......Michas?....CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
gratuluje kolejnym mamusiom:-) mam wrazenie,ze ostatnio na formu nikt nie czyta moich wypowiedzi:-( dzis sprzatam cale mieszkanie,zrobilam juz obiadek i pyszna salatke,chce juz urodzic,moze ruch mi pomoze.Probowalam znow drapnac mojego lekarza,ale od rana jezdzi w karetce i znow mam go szukac w poniedzialek,Polska sluzba zdrowia jest po prostu daremna!! Zreszta wy to chyba doskonale wiecie co niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×