Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Kpiotrowicz 18 to taki rozmiar odpowiada 11cm, to tak jak u nas ;-)przecież moja noga niema 39cm, nie pamientam ale chyba od 18 lub od 19 są juz sztywne buciki do chodzenia dla maluchów to tak ok 10miesiąca - ale wiadmomo maluszki są różne a dziś chce męża wyciągnąć na zakupy do Klif-u na wyprzedarze może coś kupie na wyrost dla Kseni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B a wiesz ze ten kto znajdzie pierwszego zabka to stawia flache (wodke)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 to tak przy każdym ząbku ta flach? czy tylko przy pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie sierpniowe dzieciaczki i ich mamusie:) Marsjanka, dziekuje za trzymanie kciukow, mam nadzieje ze pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn wszystkiego naj naj naj be_B widze ze KLAN ZAJACZKOW sie powieksza:)ciekawe kiedy Patryk dołaczy? dla Patryka najlepsza zabawka jest mamusia i noszenie na rękach-ale coz...sama tak nauczyłam Daff tez pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann ja mam wit d3 w kropelkach - karmie piersia wiec 3 kropelki na cycusia i odrazu Patryk popije mleczkiem(wit. rozpuszcza sie w tłuszczach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleka anglia
donn wszystkiego najlepszego Basia23 a gdzie chodzilas na opiekunki.Jesli w Bytomiu to moze sie znamy.Ja chodzilam w latach 2000-2002 ekinio a ty gdzie konczylas rolnika?Ja pisalam dyplomowa o koniach:) plusia zycze powodzenia w nauce jezdziectwa.Bardzo polecam Jesli sa wsrod nas milosniczki koni, a wszystkie na forum mamy dobre serduch prosze przeczytajcie sobie o Przystani Ocalenie.Mozecie pomoc kupujac kalendarz na alegro(ja juz mam), przeznaczyc 1% podatku itp...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podaje strone.Bylam tam osobiscie i laczy mnie z nimi pewna sprawa.Mozna im zaufac w 100% http://www.przystanocalenie.com.pl/ Basia_26 ja konczylam obsluge w 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam pare fotek jak Ala i Aurorka sie pięknie bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn jak miło mieć znowu naście lat:) WSZYSTKIEGO NAJUKOCHAŃSZEGO NAJSŁODSZEGO I WSZYSTKIEGO CZEGO TYLKO TWOJA DUSZYCZKA ZAPRAGNIE.... Konie...to też moja pasja, już nie długo wybieram sie na jazde, blisko mojej miejscowości dziewczyna prowadzi szkole jedziecką taka małą ale zawsze mozna sie przejechać po polach i do okoła jeziora które tam sie znajduje,,,,,taki godzinyy kłus i galop to to co uwielbiam:) Mam nadzieje ze w Alusia też zaszczepie tą miłość do jeździectwa i pasje do zwierząt kpiotrowicz - mamy pokrewne wykształcenie bo mój licencjat był mze słuzb socjalnych a mgr jest z resocjalizacji:) co do wyjazdu na my na 100% jedziemy na mazury, o ile nic sie nie zmieni:) bo w amtym roku urlop niestety poszedł w odstawke bo sie podwajałam:) co roku od 6 lat jeżdze na mazury w najpiękniejsze miejsce na ziemi,,, i latem zabieram tam mojego męża i syna zeby i oni poznali ten kawałek raju, do tej pory jeździłam z innymi ludźmi i było przecudownie wiec teraz kolej na naszą całą rodzinke, jeździmy do krutyna to malutka miejscowoś z super zapleczem tam sa spływy kajakowe ale takie które mozna uprawiać z dziećmi jest poprostu bajecznie, teraz namawiam znajomych wiec pewnie pojedzie nas mała grupka a tam na miejscu dołączymy do moich kuzynów którzy mieszkają na mazurach wiec cała ekipa potrafi naprawne umilić czas wieczorami :):):) a w ciągu dnia kajacki świerze powietrze cisza i las,,,i jezorka:) byłam w wielu miejscach na świecie i nic nie przebija mazur:) jeśli byśmy sie tam spotkały, albo nawet razem wybłby to chyba najlepszy urlop na jakim byłam:)dwa lata temu jak tam byłam było kilka par z dziećmi,,,i to maluchami które na śniadaniu sie do mnie usmiechały a w kajaku spały koło tatusiów:) poprostu widok bajeczny wiec mały apelik, kpiotrowicz zapraszam:) jeśli nie macie planów na urlop to PROPONUJE MAZURY,,,MOZE PRZELOM LIPCA I SIERPNIA?? no sierpniowiczki urlop nam sie należy:) POZDRAWIAM GORĄCO,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23>>no właśnie słyszałam o flaszce :-) Na szczęście zostało nam parę z chrzcin :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn - jeszcze raz sto lat:) I bukiecik dla Ciebie 🌻🌻🌻 A moje największe szczęście jest chore:( przed chwilką zmierzylam Alusi temperaturę i ma 38,2 i w zasadzie żadnych innych objawów...teraz śpi sobie, a jak wstanie to zrobię jej chłodną kąpiel a jutro idziemy do lekarza:( Choć pewnie niewiele więcej mi powie niż sama wiem... no ale jak to się mówi lekarz swojej rodziny leczyć nie powinien, więc zdam się na obiektywne zdanie specjalisty. Czy któreś z Waszych maluszków już gorączkowały? I ile dni chorowały? Wszyscy mówią, że to przez ten brak zimy tak wszyscy chorują, bo wirusy nie po wymarzały:( Kasiu - ja też myślę o jakimś urlopie, ale wolalabym nad morze pojechać niż Mazury, ale nie wykluczam też takiej opcji. Może któraś z Was planuje wypad nad morze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja też planuje morze....najpier jedziemy na mazury na 4/5 dni a potem nad morze na tydzień przynajmniej:)wiec może morze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale się rozpisałyście :-) donn zyczę cI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, POCIECHY Z CÓRY, miłości, uśmiechu, pogody ducha i wszystkigo czego tylko zapragniesz 🌻 diann ja daję w jedym dniu i deserek i zupkę, dzis po raz pierwszy zupka była osobnym posiłkiem :-) Uszy czyszczę patyczkiem ale tylko małżowinkę, do środka się nie zapuszczam. D3 i inne witamiki daje na łyżeczce, Piotrek nie protestuje jakoś strasznie, krzywi się ale łyka. Z daleka anglia ja w ogóle mam fioła na punkcie zwierząt, jeździłam też konno ale zaliczyłam bardzo bolesny upadek i straciłam do tego serce. Kalendarz na pewno kupię, ale nie mogę czytać o nieszcześciu zwierzaków, nóż mi się od razu w kieszeni otwiera. Sama mam dwa psy i 3 koty + żółw stepowy. :-) Nietsety ze wzgldu na Piotka poświęcam zwierzyńcowi nie tyle czasu ile bym chciała, ale myślę, że z biegiem czasu wszystko wróci do normy. Pluia ja troszkę żałuję, ze wybrałam niemiecki a nie skandynawistykę, no ale cóź wszystko przede mną :-) A tak w ogóle zawsze chciałam umieć szyć ale drygu do tego niestety nie mam :-( Stokrotka dla mnie to norma, że sprzatam w niedzielę i nie sądzę, że robię coś złego, po prostu najczęściej wtedy mam czas. A tak w ogóle podziwiam Cię za energię, ja to w ogóle nie pamiętam, kiedy robiłam generalne porządki, chyba ostatnio w ciąży :-D Jutro jadę do ortopedy, nie pisałam Wam ale mam okropny problem z nadgarstkiem, jakiś czas temu zrobił mi się tam jakiś guz, a teraz przy najmniejszym ruchu ręka boli mnie tak, że zęby zaciskam, żeby nie krzyczeć. Oj, mam nadzieję, że doktor coś na to zaradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris: Ja planuje morze. Chcemy jechać do Jastarni. Może Wy do nas dołączycie. W sumie nie koniecznie musi byc Jastarnia. A jesili chodzi o gorączke to moja pediatra powiedziała ze na zbicie jest dobry dla naszych maluszków efferalgan 80 mg Biedulka. Życzymy jej z Natalią szybkiego powrotu do zdrowia i może jakiś spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) Donn zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i wiele wiele radości - wszystkiego najlepszego. Uf i już po poniedziałku ;), nie umiałam się dziś w pracy rozkręcić, wszystko mnie bolało i miałam jakieś spowolnione ruchy. Teraz już trochę lepiej ale jak pomyślę o wstawaniu jutro :(. Kotunia o ile pamiętam jesteś z Legnicy więc nie daleko mnie. Ja też wybieram się nad morze, mazury raczej odpadają bo boję się komarów :), no i zależy mi żeby mój mały i duży alergik nałykali się trochę jodu :). Myślę o Pobierowie bo to mała mieścina, ale jeszcze muszę się zastanowić. Wogóle wakacje wydaja mi się takie odległe :) Teraz to wogóle też nic nie wiadomo czy to wiosna, czy jesień bo zima to raczej nie jest. Ach Wojtuś wczoraj zaczął macać i ciągnąć uszko, nie wiem czy to objaw choroby czy odkrył że ma uszy, teraz gdy chce mu się spać przeciera rączkami oczka a wcześniej też tego nie robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia_13 z nadgarstkiem miałam to samo, po tygodniu noszenia bandaża elastycznego przeszło samo, ale niestety jak tylko chwyciłam ponownie rakietę tenisową do ręki albo zbyt mocno szarpnełam klamką u drzwi historia się powtarzała. Prawdopodobnie wyskoczyła ci chrząstka, lub zrobiła się narośl, mi najpier wyskakiwała chrząstka a potem z urazów zrobiła się narośl. Ortopeda dał mi wybór albo będę oszczędzać rękę albo wycinamy. Oczywiście jak narazie udaje mi się oszczędzać rękę już od paru lat więc narazie nie dam się ciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka oj to teraz się zaczynam bać tej jutrzejszej wizyty. ja już chodziłam na laser, nosiłam opaskę elastyczną, niestety nic nie pomaga. Kurde, nie chcę, żeby mnie cieli ale jak tu rękę oszczędzać przy maluchu? No nic, zobaczymy jutro, ale w siatkówkę to pewnie długo nie zagram. Stokrotka a Ty grasz w tenisa? Ja bardzo chętnie zaczęłabym się uczyć tego sportu w wolnej chwili (oczywiście teraz odpada przez nadgarstek :-( ) Co do wakacji, my chcemy zrobić objazdówkę po Niemczech. Dwa lata temu byliśmy na Słowacji ... było pięknie. Ja mieszkam bardzo blisko Borów Tucholskich, w gminie mamy 33 jeziora + przepływającą Brdę (świetne spływy można zrobić, Kotunia polecam Tobie jako zapalonej kajakarze :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też się wybieramy w lipcu nad morze ale jeszcze nie wiemy dokładnie gdzie. Ja byłam już w Jastarni i we Władysławowie więc wolałabym zobaczyć zachodnie albo środkowe wybrzeże. Znacie jakieś fajne miejsce niezatłoczone przez turystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Muszę się Was dziewczynki zapytać o wagę. Jak tam z waszą waga po porodzie. Ja jestem załamana. W ciązy tak fajnie wyglądałam i jak urodziłam to wazyłam 57 kg. A teraz 61. RATUNKU , JA TYJĘ. I najgorsze że nie mogę schudnąć. Jutro idę na aerobik. wykupuję karnet. Juz wogóle nie jem kolacji. Ostatni posiłek to jem ok 17-18. I mam przez ą wagę takiego doła!!! Myślę jeszcze o masażach modelujących. Coś trzeba robić! Mój mąż mnie pociesza ,że dalej mnie kocha , ale ja sama się źle czuję. Mój Szymuś właśnie szaleje z tatą. Mam nadzieje ,że zaraz zaśnie. Wogóle to śpi po pół godziny w domu i szaleje 2 godzinki i znów odlatuje na poł godzinki. Śmiejemy się że ładuje bateryjki pół godzinki po to by szaleć dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata... o moją wagę lepiej nie pytaj. Ja w ciąży przytyłam 20 kg z czego zrzuciłam na razie tylko 4 i to w ciągu ostatniego miesiąca bo wcześniej nie umiałam schudnąć mimo iż niewiele jadłam. Teraz dalej się odchudzam i mam nadzieję że to przyniesie jakieś efekty. Miałyśmy też dzisiaj z Diann zacząć chodzić na aerobik ale ja dzisiaj nie mogłam iść bo nie miałam z kim Dominiki zostawić a w czwartek Diann nie może iść bo ma kolędę :( Mam jednak nadzieję, że w przyszłym tygodniu się zmobilizujemy i już nic nam nie stanie na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka123
Kotunia ja JUZ sie w tym miejscu zakochalam!!!!!! Piekne!!!! Che tam jechac!!! Zbankrutuje ale co tam;) Zaraz opowiem mezowi..... My tez pewnie lipiec/sierpien;) Bedziecie nocowac w tych domkach czy masz jakies inne namairy? Buziaki:))))):):):) Agata - ja waze 5 kg na plusie i chyba tez jest gorzej...... Doris - Moja Gabi miala temperature 1 noc ale zaraz zrobil sie tez katar i ten juz trwal 2 tyg. Doris i Donn - Sliczne te Wasze dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia__13 nie chciałam cię straszyć, na pewno nie będzie tak źle. W tenisa gram kiedy mogę, choć już niewiele przez tą rękę. Co do wagi to przed ciążą 54 kg w czasie ciąży przytyłam 14 kg w ostatnim miesiącu ciąży spadłam do 12 kg, dobę po porodzie ważyłam ponownie 54 kg, obecnie wacham się między 49 a 50 kg i niestety jest mi okropnie z tym źle bo przy wzroście 172 zrobiła mi się chłopięca figura, płaski tyłek małe cycki (b) zapadłam się mocno w talii i wylazły na wierzch obojczyki, strach wydekoldowaną bluzkę zakładać :((:(:( - jak widzicie są i nieprzyjemne aspekty spadania z wagi, jem regularnie ale przy obecnym trybie życia dalej spadam z wagi i robię się koścista :(:(:(: może potem się to unormuje :(:(:(. Nigdy nie należałam do okrągłych ale to 49 kg to tragedia. Wszystko na mnie wisi :(:(:(: często odnoszę wrażenie że moja waga spada na poczet wagi Wojtusia. Poprostu za dużo mam na głowie, praca, dom, srzątanie, gotowanie, spacery, zakupy i pracujący na dwie zmiany mąż a do tego studiujący :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka 🌻 agata ja oprócz oponki na brzuchu jestem raczej zadowolona z mojej obecnej figury. Zawsze byłam szczuplak a teraz przybyło mi trochę ciała na udach i biodrach, biust też niekiepski :-P Niestety ja mam problemy ze skórą, cellulit jak smok i z tym musze walczyć. No i twarz mi się zapadła, ale może to przejdzie :-) A wydaje mi się, że to pogoda też sprzyja tyciu, człowiek mało sie rusza, a organizm domaga się większej ilości kalorii, no bo to jak by nie było zima :-) a tak w ogóle to nie mam pojęcia ile ważę. Powód jest prosty, nie mam wagi w domu i może to i lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia__13 u mnie brak rozstępów czy celulitu ciało bez żadnych problemów brzuch od razu mi się wchłonął po porodzie i jest płaski jak deska, ale podobnie jak u ciebie buzia pierwsza mi się zapada, mam twarz pociągłą i niestety nie wygląda to korzystnie. Przed ciążą też miałam fajne piersi miska C teraz B sama nie wiem czemu :(, choć narazie dobry stanik załatwia sprawę a co będzie potem to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo,helo Witam drogie panie,jak to milo sie tyle o Was dowiedziec,no prosze mazury,konie,tenis,fajne z Was babki Wam powiem:-) Ja z ogromna checia pojechalabym gdziekolwiek na wakacje,ale to bardzo malo prawdopodobne,raczej posmaze sie na dzialce u rodzicow..oczywiscie jest postanowienie,ze TEGO lata wyprofiluje super cialo,hehe jak co roku tylko,ze juz takie nie super,bo oprocz oponki,znienawidzonej zreszta mam caly brzuch w rozstepach:-(nie tak jak Zuzia,ktora ma go rewela:-) Ekinio,bardzo dziekuje ze mile slowa,po raz pierwszy spojrzalam na siebie i Malca jako rodzine:-) Plusia,Ty sie tam nie doczekuj zadnych recept ode mnie tylko sie przyznaj jakie grzeszki zywieniowe popelniasz....:-)zaraz mykam na twojego bloga zobaczyc ten Twoj usmiechnety pyszczek:-) Tak duzo piszecie,ze trudno zapamietac...Doris,ucaluj Alusie,to napewno chwilowe,nie martw sie slonko,duzo sily Ci zycze:-) No tak,wielki plan aerobiku z Baska poszedl sie kochac(jak mu zazdroszcze:-) ) A co do nadgarstka to moja ciotka miala to wycinane dwa razy,moze to jakis przerost tkanki lacznej? Buzkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio co do tego zabkowania to tylko stawia sie flaszke przy pierwszym zabku i ta flaszke stawia tek kto znajdzie zabek:) Z daleka anglia Ja chodzilam na studium do Mikolowa(kolo Katowic ) Doris26 a to Ty jestes lekarzem?? Co do wagi to mam na plusie 5 kg i dobrze sie z tym czuje wiec pewnie tak to zostawie ,nie odchudzam sie jem normalnie (wszystko).A co do wakacji to tez z mezem i Paulinka marzymy o wyjezdzie nad morze ale nie wiem jak to bedzie finansowo,moze do wakacji nazbieramy na wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też marzy się morze... A co do spraw wagowych to mnie został wstrętny wystający brzuchol, którego bardzo się wstydzę :-( Nie wiem, ile ważę i chyba nie chcę wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×