Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

ekinio>> mniejsze, ale wiecej :-), wspaniałą masz córkę, aż miło się ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu,natychmaisr chowaj brzuch na blogu!!Z czego Ty chcesz zrzucac,mi ostatnio to chyba jeszcze przybiera,normalnie szok,wylewa mi sie bokami,patrzec na siebie nie moge:-( Padlinka,fryzurka Cie strasznie odmladza,wparwdzie nie wiem,ile masz lat,ale napewno nie wygladasz na matke dwojga dzieci.Trosze sie pogubilam,bo Cie nie poznalam.Zdjecia z Ekinio superanckie:-)Dwie Male Rozowe Ksiezniczki:-) Stokrotka,ja uzywam meybeline(chyba tak sie pisz) fresh mat,jest super matujacy tak jak podobno ten mus,tez z tej firmy.Teraz znowu dostalam z Astora i tez oki,choc poprzedni daje lepszy efekt matujacy. Dobra,ide robic brzuszki i wolac o pomste do nieba,ze waga zaczela chociaz drgac:-) Plusia,polizac,polizac,nie boj zaby:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia ty to sie masz z ta piersia ,okladaj ja i masuj by nie bylo gorzej wlasnie ogladalam twoj blog ,tez mam taki odkurzacz do oddsysania tluszczu ,tylko jakos zle odkurza ,ale jestem cierpliwa ,kiedys moze bedzie w koncu porzadek :),maxsio juz taki duzy i taki paczus slodki dziewczyny napiszcie kiedy jest dzien babci i dziadka ,nie chce przegapic :),uwazam ze zdjecia naszych pociech beda tu najlepszym prezentem i jakim tanim :) ach jeszcze ekinio ,plusia dzieki za wsparcie mysle ze w srode bedzie wszystko ok diann a ja jeszcze nie widzialam twego michasia wyslij prosze jakas fotke edyta 74-31@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann, dzieki za Twoj \"komplement\" ;-) 🌼 🌼 🌼 Do piersi dalej sie nie moge dotknac, ale jak trezba to leci z niej wiec sie juz tak nie martwie :-)) Be_B, obejrzalam sobie kilka filmow z Michasiem, cudowny maluszek! Edusia, dziekujemy! 🌼 🌼 🌼 Co do dnia babci i dzidka, to pierwszy jest 21 stycznia, a drugi 22-ego... Tu masz pare fajnych zyczen, wierszykow itd itp: http://strony.aster.pl/zyczenia/na-dzien-dziadka.htm http://strony.aster.pl/zyczenia/na-dzien-babci.htm Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!!!!!!!! Dzisiaj po raz pierwszy Szymon miał spotkanie z księdzem. Oczywiście mam na myśli kolęde. W kościele to zawsze śpi. Mój teść , dziadek Szymonka nauczył go dawać CZEŚĆ. Mój synek rękę wyciąga i daje cześć. Zauważyłam ,że macie w planach zakup spacerówki. Ja mam taką na oku http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=155874698 Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie juz o zakupie krzesełka do karmienia? stawiacie na plastik czy drewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jysta29, pewnie plastik z ikei, chyba ze kupimy uzywany, wtedy mzoe drewniany... Ale to juz mezus obiecal udac sie na \"polowanie\". J lubi jak to co ma kupic spelnia wsyzstkie wymogi i kryteria, on faktycznie ma glowe do tego, a ja nie jestem az taka drobiazgowa. Co do tego wozka, co pokazalas, to najbardziej zaimponowalo mi to ze sie sklada go jedna reka! Rewelka!!! Poza tem to chodzilo mi tylko po glowie jedno: czy w tym wozku sa pasy zabezpieczajace? Jesli tak, to spokojnie sama bym kupila ten model :-) (gdybym nie miala juz spacerowki z emmaljungi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, to mialo byc do Ciebie, o tym wozku, cos mi sie pokrecilo :-( Mam 37,8\'C, chyba szykuje sie jakies chorobsko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa29>>my już mamy krzesełko do karmienia - drewniane bo stabilniejsze, mam nadzieję, że już niedługo Michaś w nim posiedzi. Teraz siedzi w foteliku samochodowym, marudzi i puszcza bąki. Jestem zadowolona - dziś zrobiłam pierwszy raz zupkę małemu i jadł z ochotą, ani razu się nie skrzywił. Jutro odbieramy wyniki krwi i moczu małego. Lekarz kazał zrobić badania, bo Michałek słabo główkę trzyma. Może ma niedobór. Nie pamiętam może już to Wam pisałam :-D. Ale co tam. Jak się czegoś nowego dowiem dam znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia - a nie przypadkiem od tej piersi ta podwyższona temperatura? Obawiam się,że to możliwe, ja miałam dokładnie tak samo. Spróbuj odciągnąć jak najwięcej - a najlepiej przystaw Maxia, a po karmieniu owiń kapustą lub zamrożonymi torebkami szałwi - to naprawdę działa. Mam nadzieję, że to jednak nie to i że nawał i zastój już minęły - daj znać, bo się zaniepokoiłam - przypomniało mi się wszystko przez co przechodziłam:( Trzymaj się i jeśli potrzebujesz jakiejś porady w tej kwestii to można powiedzieć,że jestem ekspertem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - wózek ładny i ma parę fajnych opcji, ale przerażająca jest jego waga:( 15,5kg to więcej niż mój - a ja go ledwo dzwigam do bagaznika, ale może Tobie to nie przeszkadza. Dla mnie też cena troszkę za wysoka :( Moim zdaniem w spacerówce trzy rzeczy najważniejsze żeby miał dość duże kółka, bo moja siostra ma dla małego jakiś chicco z małymi kółkami i da się nim tylko po asfalcie jeździć, żeby sie na dość mały składał, a przede wszystkim żeby był lekki. Bardzo mi się podobał ten za 250zeta - ktoś wczoraj czy przedwczoraj podawał link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie Was doczytalam i mam chwilke na pisanie. Plusia Co do usypiania malej to nic specjalnego nie robie.Poprostu kapie daje pic i klade do lozeczka po czym wychodze i dochodze tylko jak malej wypadnie smok i placze.Ona lubi sie przytulic do pieluszki i tak zasypia,wiec moze ta pielucha tak na nia dziala,czuje bliskosc kogos(pieluchy)i moze dlatego spi.Ale ona tak spi od poczatku wiec to tez kwestia przyzwyczajenia.Czasem w nocy zaplacze ale to tylko przez sen i wystarczy jej dac smoka.Odkurzacz masz fajny do tluszczyku:P Ja nie mam tyle zapalu zeby cwiczyc,zostawiem te 4 kg na plusie>Mezowi sie taka podobam. Edusia ogolnie dzieciom serduszka szybciej bija niz Nam wiec sie nie martw. be_B Ja robie takie laurki jak Stokrotka odbijam raczke i nozke Paulinki i wpisze zyczenia Diann moja mala tez wszystko zjada a jak Ja jem obiad to tez patrzy jak jem i mi na widelec.Ostatnio dalam jej kluske i zjadla pol kluski a wiesz jak jej smakowalo(ale bez sosu) Stokrotka_26 masz ten sam pomysl co Ja na prezent dla Babci i Dziadka Agata_27 wozek super ale jak dla mnie za drogi:( Justa29 mysle ze krzeselka drewniane sa bardziej stabilne i pewnie taki kupimy Paulince,te plastiki juz ogladalam i one wydaja mi sie wywrotne.W drewniakach posadzisz nawet dziecko w wieku 2 lat a w plastiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o Nas to bylysmy dzis z wynikami badan u pediatry i wszystko jest dobrze.Powiedzial ze mam sie nie kierowac tymi normami tam bo dzieci maja inaczej.Pytalam o spocana glowke ale mala nie ma powodow do krzywicy powiedzial ze wszystko jest ok ale mam przypilnowac zeby w pokoju byla temp 22 stopnie bo moze mamy za cieplo.Musze przejsc na mleko HA bo malej sie cos na buzce i na obu ramionkach od jakiegos czasu pokazalo i jak smaruje mascia to przechodzi ale potem wraca.No i ciemieniucha nas sie trzyma rekami i nogami wiec pediatra przepisal jakas specjalna masc ktora mam nadzieje poskutkuje. Dobra zmykam bo mezus juz w lozku.Sciskam na placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Oliwia to Ty pisalas o tej bolacej rece??bo mnie strasznie boli w nadgarstku ta kosc i tak mysle ze to moze naciagniete sciegna jak nosze Paulinke bo jak wygonam ta dlon do siebie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiesze uspokoic, ze juz z piersia lepiej, moge sie dotknac i nie wrzeszczec jednoczesnie z bolu! Maxio tym razem spisal sie na szostke i oproznil jak trzeba, choc musialam jednoczesnie masowac \"porzadnie\" (czyli uciskac, buuuu) zeby ta piers sie udroznila...Dzieki Doris 🌼 🌼 🌼 Ja to juz trzeci raz przez to pzrechodze i ciagle ta sama piers , hmmmm... Zastoj mi sie robi, jak zmieniam zwyczaje, np karmie inaczej, zmieniam czas karmienia tzn dlug. trwania. czy tez Maxio pzresypia jedno z karmien, wtedy mleko, co sie wytworzylo zaczyna w piersi nabrzmiewac (alarm powodziowy) i sie blokuje i tak bylo wczoraj, bo synek zasnal wreszcie o 22:30 i juz potem nie ssal jak to robi zazwyczaj... Pochwale sie znowu! Max wlasnie zasnal, a godz. jest dopiero 22:15! Jestem z siebie dumna ;-) bo wrsezcie mi sie cos udaje! Basia23, co racja to racja, w tamtym tyg. kolezanka wpakowala coreczke w takie plastikowe krzeselko razem z kombinezonem, to potem sie ta dwulatka w tym plastiku zakorkowala :-P a drewniane rzeczywiscie sa bardziej pzryszlosciowe i trwale, nie mowiac o tym, ze moj J ktory ma swoje latka do dzis ma zachowane takie krzeslo (ktore rozklada sie jednoczesnie do stolika i malego krzeselka), problem tylko w tym, ze musimy trzy mosty przejechac i 1000zl wywalic zeby je przywiezc wiec taniej bedzie kupic uzywane przez i.net. Basia23, ten problem z nagarstkiem to sie chyba fachowo nazywa: Carpal Tunnel Syndrom i jest spowodowane zmianami hormonalnymi. Moze Doris cos wiecej Wam o tym napsize. Moja hiszpanska kolezanka tez to ma :-( Wczesniej zadnych problemow, a po porodzie zaczela zbierac sie tam jakas \"ciecz\"... Tu mam fotke: http://bp0.blogger.com/_dYWDNufv03g/RapTanZKCMI/AAAAAAAAALY/_jyhRGpcdKI/s1600-h/CTS-untreated.jpg Basia23, A jak wyglada to co Paulinka ma? Max tez ma cos na twarzy :-( Jakas wysypka po obu stronach, przy uszach. chyba jakies zakazenie bakteryjne, skora jest zaczerwieniona i pzresuszona w tych miejscach. Czasem przechodzi i nic nie widac a potem wraca cholerstwo i juz nie wiem co mam robic, bo polozna zalecila tylko dodatkowo nawilzac (ale guzik mi to cos daje)... Ha, Max sie obudzil, wiec w miedzyczasie biegalam do niego ululac... Ps. Wg polonistow przynajmniej na moim uniwerku nie istnieje \"miedzyczas\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga27 też rozważałam kupno tego wyózka, ale zabiera dużo miejsca po złożniu. A mój mały samochodzik nie pomieści takich gabarytów wózka i bagaży np. wakacyjnych.To jest graco który jest nieco lżejszy ale chyba też jest duży po złożeniu http://www.allegro.pl/item155124246_graco_quatro_tour_lx_kolekcja_z_usa_central_park.html Są graco które składają się jak parasolki. Natomiast waga jest dla mnie bardzo istotna 3 piętro. Nawet podnosząc taki wózek do bagażnika to już nie lada problem. Ja chcę się zamknąć w wadze do 10 kg. Narazie faworytem jest chicco c1 i c4 oraz coneco solar, a także ten http://www.allegro.pl/item154789777_nowy_wozek_komfortowy_50_ceny_francja_gratis_.html http://www.allegro.pl/item157986415_nowy_wozek_coneco_solar_50_zl_rabatu_na_inny_art.html http://www.allegro.pl/item156551145_wozek_chicco_ct_0_4_winter_model_2006_spiwor.html Co do krzesełka to kupiłam http://www.allegro.pl/item156536535__krzeselko_baby_ono_zielone.html teraz bardzo mi się przydaje, sadzem Wojtusia w pozycji półleżącej dokładnie w takiej samej jak w bujaku samochodowym, przypinam pasami, wjeżdżam do kuchni lub gdzie indziej i tak po całym mieszkaniu, jemu to się podoba a ja mogę spokojnie gotować lub sprzątać. Już nie wspomnę że karmienie w krzesełku jest super. Naprawdę same zalety. Tacki są ściągane wię w przysżłości mogę go dosuwać do stołu, oparcie w 3 pozycjach, wysokość w 6 pozycjach, koszyczek na zabawki, naprawdę polecam. Z moim palcem lepiej. Basia 23 innych pomysłów na dzień dziadka i babci nie mam a gotowe laurki są takie bezduszne :). Pudru do twarzy nadal nie kupiłam. Dziś mały mi okropnie kaszle więc lecę po pracy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29 krzesełko super ma wszystkie funkcje takie jak moje, ale siedzisko wydaje mu się dużo mniejsze i węższe, podpytaj go od jakiego wieku jest przeznaczone i do jakiej wagi, bo przecież trochę ci posłuży :) moje jest przeznaczone od 4 miesiąca do 36 natomiast ma naprawdę szerokie i głębokie siedzisko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! |aj jestem niewyspana...gdzie te cudne czasy kiedy emi presypiala bez pobudki cale noce?!?!?jak to sie czlowiek do dobrego pprzyzwyczaja szybko...eh :-O zryczalam sie wczoraj..mam lyse placki po bokach glowy...dziewczyny..czeego ja nie robie z wlosami a nic nie pomaga,...NIC..kolezanka moja twierdzi ze to wina depresjii z ktora walcze,bo od stresu ponoc tez wypadaja wlosy...ale nie chce mi sie wierzyc ze to od tego..kurcze..nigdy nie mialam gestych ale teraz to masakra..i jescze zle obcieeta jestem i nie ma co tych lysych plackow zaslaniac..jakby nie to ze tak mi ciezko wyjsc z domu gdziekolwiek poszlabym chyba do dermatologa... zazdroszczewam dziewczeta ze tak pogodne jestescie..ja wszystko dalej widzew czarnych barwach,byle co potrafi mnie zalamac...troche sobie nie radze..a to juz tyle trwa.. emi zaczynaplakac wiec poki co spadam. wybaczcie mi to moje smecenie...:-( buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim My wczoraj wróciłyśmy do domku. Myślałam, że mała nie będzie chciała spać w łóżeczku po kilkudniowym spaniu w łóżku i usypaniu przeze mnie ale na szczęście wszystko jest tak jak było przedtem :) Chciałam się z nią dzisiaj wybrać na spacer bo przez te ostatnie dni tak wiało, że nie dało się nigdzie wyjść ale chyba dzisiaj też ze spacerku nici bo jak na mój gust też za mocno wieje :( A Wy wychodzicie z dziećmi na spacer w taką pogodę? My babciom i dziadkom kupimy chyba coś ze sodkości ale pomysł z laurką z odciśniętą stópką i rączką też nie jest zły, tak więc jeszcze się nad tym zastanowię. Ciekawa jestem jak też to wszystko zgramy w czasie żeby wszystkich odwiedzić bo Dominika na 2 babcie, 2 prababcie i 2 dziadków :D Ekinio... a czemu ja nie dostałam żadnych zdjęć? :P hbarbara@poczta.onet.pl Co do krzesełka to my się chyba też zdecydujemy na takie jak Stokrotka bo jakoś te drewniane do mnie nie przemawiają, ale to i tak kupimy dopiero wtedy jak Dominisia będzie stabilnie siedzieć (na razie siedzi tylko podtrzymywana przez kogoś lub przez coś bo sama dopiero próbuje się dźwigać). Wózka spacerowego chyba nie będziemy kupować bo mamy 2 w 1 więc trochę szkoda kasy na to ale nie ukrywam , że bardzo spodobał mi się ten wózek co kupiła Diann (najwyżej będziemy obie tymi samymi wózkami jeździć po Piekarach :D) Rozmawialiśmy wczoraj z mężem gdzie jechać nad morze i zdecydowaliśmy się w końcu na Jastrzębią Górę. Czy któraś z Was też się tam może wybiera w 2 połowie lipca? Dzisiaj po południu jedziemy z mężem do jego koleżanki, on będzie naprawiał tam komputer a my sobie pogadamy. Tematów nam na pewno nie będzie brakować bo ona teraz na dniach ma urodzić dziewczynkę. Cieszę się z tego bardzo bo przynajmniej Dominika będzie miała koleżankę (wszystkie moje koleżanki które w miarę blisko mieszkają mają synów :)) Nareszcie jakieś wyjście do ludzi, hurrra :) Kati75... doskonale Cię rozumiem bo u mnie jest podobna sytuacja choć trochę odwrotna. Mężowi zbiera się na czułości a ja nie zawsze mam na to ochotę a on nie potrafi zrozumieć tego, że jak cały dzień zajmuję się małą, sprzątam, gotuję, to jak ona już śpi to też bym chciała mieć trochę czasu tylko dla siebie i np. obejrzeć jakiś film, poczytać gazetę lub książę. On się wtedy obraża i twierdzi że ja już teraz nie mam dla niego czasu, że poszedł w odstawkę, itp. Wygląda na to, że ja już nie mam prawa na to by mieć choć chwilę tylko dla siebie a czasami tego naprawdę potrzebuję. Według niego mam się chyba na zmianę zajmować nim i Dominiką. Czy według Was popełniam jakiś błąd że czasami chcę tego wolnego czasu tylko dla siebie? Czy jestem egoistką, że nie potrafię się tak bez reszty poświęcić rodzinie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be_B michaś rosły i wesolutki chłopczyk, aż miło popatrzeć, galeria też superowa Basia_26🌻 juz zaległości nadrobiłam mam nadzieje że zdjecia dotarły, i nieprzejmój niejesteś egoistką, i ja tez nią niejestem, poprostu my też mamy prawo być zmeczone!!! bo naszym mężom czasami sie wydaje że my z dziećmi odpoczywamy ... do czas do kiedy sami z nimi niezostaną Padlinka 😘😘😘 ... może łyse niebedziemy ;-) Plusia 🌻 mi to sie ten step spodobał Donn :-) gdzie ty sie podziewasz?? krzesełko do karmienia kupimy napewno plastikowe, ale najpierw muszę w sklepach popatrzeć jakie są i czym sie różnią, sąsiadka ma my baby i jest bardzo zadowolona a my wczoraj poruszyliśmy temat wakacji - no i w wakacje nigdzie napewno niepojedziemy bo za drogo, ale za to w czerwcu może nad morze, jest dużo taniej, no ale to sie jeszcze zobaczy ... ach a mu dzis na spacer idziemy bo ponoć moroźne powietrze i wiaterek słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek dziekuje za zdjecia:) Plusiu co do mojej reki to chyba jest nadwyrezona troszke.Co do plamek Paulinki to jedna ma na policzku i po jednej na obu ramionkach.Hmm sa czerwone ale nie jak plamka ale to jest wypukle tak jakby duzo krostkow w jednym miejscu.Smarujemy to mascia i pomaga ale jak juz odstawiam masc to wraca to spowrotem po kilku dniach i pediatra powiedzial ze mam mleko zmienic na HA wiec sprobujemy.Modelki tak to juz z nimi jest,oni to kazda tak wyszykuja zeby byla naj naj. Stokrotka_26 a czy do tego krzeselka zmiesci sie wyrosniety dwulatek??I czy bedzie bezpieczny?? Justa29 Ja nadal jestem za drewnianym bo wiem cos o tym.Opiekowalam sie kiedys taka Julka miala 2 latka ale wygladala na 3(wyrosniety dwulatek)i wagowo tez niezle sobie wazyla no i bez problemu sie zmiescila do krzeselka drewnianego czego nie moge powiedziec o plastikowych bo wydaje mi sie ze plastiki sa mniejsze i dla mniejszych dzieci.A Jak dzieci wyrosna da duze dwulatki to wam sie tam nie pomieszcza naprawde(takie moje jest zdanie)A co do stabilnosci to kolejny plus drewniakow bardziej stabilne i mniej wywrotne.Ja osobiscie bym sie bala ze plastiki by sie rozjechaly pod ciezkim dzieckiem.ooooooo powiem tak kto ma zamiar sadzac dziecko dlugo w krzeselkach i tak karmic to lepiej wybrac drewniaki ale i tak karzda zrobi jak uwaza:):):) Nie gniewajcie sie ale Ja tak sadze. Padlinka moze za duzo preparatow dajesz na wlosy.Trzeba sie trzymac jesnej rzeczy np mnie pomogly tabletki ze skrzypu polnego po miesiacu juz przestaja wylatywac i nowe odrastaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko no coś ty, głowa do góry, mnie też tak wyłażą włosy i mam łyse prześwity. Zrobiłam badania i jest ok. Mój gin mówi że to wina ciąży i tak może trwać do roku, bo 9 miesięcy organizm jest obciążony i 9 miesięcy musi się regenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko jak nas boli zab to idziemy do dentysty -wiec czemu z problemami natury emocjonalnej nie udac sie po pomoc do psychologa badz psychiatry?lekarz jak lekarz co do wozka-to my mamy 3funkcyjna 20kg \"krowe\"-jednak poki co nie zamierzam kupowac lekkiej spacerowki-chyba ze bede bardzo \"kląc\"to wtedy pomyslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×