Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Kpiotrowicz ale z ciebie dzielna mama, podziwiam, buziaczki dla Ciebie i Gabrysi😘, a jak chcesz to zapraszam do mnie, to bedzie nas wieksza gromadka, adres wyśle Ci jutro sms-em Paula21 witamy musimy uaktualnic tabelkę ale to prośba do Donn - bo ona u nas sierpniówek pilnuje porządku Livmar - ubiór Kseni - do spania pajacyk i body, lub śpiochy i body Diann ja kupiłam 2w1 mutsy ale on jest duży gabarytowo, wagowo cieższy od parasolek :-) powiedzcie mi czy na basen to na taki normalny dla dzieci chodzicie czy na jakies zajęcia specjelne dla maluchów, i od kiedy można na basen samemu z dzieckiem sie wybrać? wcześniej jak czytałąm to wydaje mi sie że mowa była o specjalnych zajęciach - chyba że czegoś niedoczytałam Kasia30 fajny jest Twój synek :-) Marsjanka - moje cycki jak Ksenia opróżni to też jędrne niesą :-(, a brzuszek juz dochodzi do normy, ale jak tylko coś zjem to odrazu wywala na wierzch grr, kiedyś tak niebyło dziś Ksenia padła ze zmeczenia miłej nocki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann - ja mam wózek 3 funkcyjny, ciężki, spacerówka waży 17kg a te lekkie spacerówki mają ok. 8-9kg, będe miała 2spacerówki jedną ciężką z dużymi kołami na spacery w okolicy domu a drugą lekką na wyjazdi i na zakupy w markecie. Jak kupowałam ten wózek to wiedziałam że pewnie i tak kupie jeszcze jedną spacerówke, przeanalizowałam i wyszło mi że i tak warto, bo gdybym najpierw kupiła używaną gondole i nowy fotelik sam. to też by wyszło tyle co mój 3funkcyjny. Ja jak karmiłam cycem to miałam super piersi ale jak skończyłam to zrobiły się miekkie. Jak piersi dziewczyn które już nie karmią? Czy tylko moje się zrobiły flakowate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio... ale Ci zazdroszczę że Ksenia tak od razu zasnęła. Dominika dała mi dzisiaj nieźle popalić... zasnęła dopiero o 23 jak położyłam się z nią do łóżka i przytrzymałam rączki żeby nie wyciągała smoczka. Teraz muszę ją jakoś \"wyeksmitować\" do łóżeczka i to tak żeby się nie obudziła albo spać z nią do rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino - maz pojechal do pracy i wzial samochod bo pogoda taka ze szkoda mi go bylo ..... Chyba bez samochodu sie nie wybiore - strach ze mala zawieje..... A moze umawiacie sie na wieczor?? D. bedzie o 18.30 i wtedy dostane samochod:) Diann - naprawde nie ma sie co mocno przejmowac takimi rzeczami.... pewnie jeszcze nie raz bedziemy na chirurgii przez ta nasza maminą kadencje - duzo jeszcze przed nami;) Oby tylko zawsze bylo tak malo groznie:) nie unikniemy pewnych rzeczy ale jak pomysle np o poparzeniach to az mnie ciarki przechodza..... Bedzie dobrze:):):) Moja Gabi spi pieknie chociaz nadal z 1 przerwa na jedzienie. Czasem udaje sie bez niej ale przewaznie jest wciekle glodna i nawet nie probuje jej oszukiwac woda;) W dzien wszystko ja rozprasza ale znalazlam sposob: usypia w wozku zpostawiona buda na ktora nakladam tetrowa pieluszke. Jest odcieta od swiata i usypia sama w chwile:) Uciekam skorzystac z tej wlasnie okazji;) Ekino daj znac:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann kupiłam wózek 2 funkcyjny i jestem naprawdę zadowolona, ale dziecko wiosną będzie wożone do babci i jakoś sobie nie bardzo wyobrażam ładowania wózka co rano do samochodu i przywożenia go z powotem, więc drugi wózek konieczny. Natomiast moja obecna spacerówka waży 17 kg http://www.allegro.pl/item156476395_traxx_spacerowka_jaguar_3_brown_folia_super.html to właśnie mój obecny wózek. Wiem że można kupić tańszą spacerówkę, ale dziewczyny w pracy mnie ostrzegały, każda o swojej spacerówce powiedziała coś nie dobrego i żałowały swoich wyborów. Wózek będę kupować w sklepie żeby właśnie nie mieć problemów z gwarancją. W sklepie cena różni się tylko kosztami wysyłki z allegro. Zdecyduję chyba się na chicco ze śpiworem zimowym ale jeszcze zobaczymy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac ze weekend, bo nikogo nie ma na café :-) Ja tez dopiero przed chwileczka skonczylam pranie i sprzatanie. Juz dawno tyle energii nie mialam co dzisiaj. Jest taki syndrom studenta, ze zaczyna spzratac i odkurzac stuletnie kurze, jak tylko tzreba zaliczyc egzamin :-P u mnie egzaminow nie ma wiec sie dziwie skad ta werwa i ochota na porzadki... W przeciwienstwie do mnie Kika27 i Stokrotka_26, Kpiotrowicz i inne pracusie pewnie sobie dzis odpoczna :-) Nawet Donn dzis odpoczywa, od komputera :-P :-)) Ekinio, gdzie kupujesz ciuszki dla Xeni, bo sa sliczne! Wcale nie gorsze od tych w Szwecji...Ta liliowa sukieneczka jest bomba! Mam nadzieje ze z siuskami Xeni juz wsyzstko ok. Basia23, czy Twoja Paulinka spi cala nocke w jednym ciagu, czy budzi sie czasem na jedzonko? Oliwia13, nie martw sie operacja, bedzie dobrze. Pewnie Piotrus turla sie teraz juz codziennie? :-) Katienka, i co wiesz juz jaka masz kupic spacerowke? Sierp.06 Powodzenia w pracy!!! I zeby szybko Ci zlatywal czas z dala od malutkiej! Kati75, pisalas o karmieniach co 2 godz. w nocy. A jak Ty karmisz? Czy Max oproznia dwie piersi naraz? Bo jesli nie, to moze niech mu sie odbije najpierw a potem przystaw go drugi raz do drugiej piersi i wtedy zaspokoi glod lepiej? U mnie ten sam problem. Wieczory mijaja na wyjmowaniu z i chowaniu cycka do biustonosza... W zyciu tak czesto i tak duzo nie karmilam jak teraz. Zazwyczaj wystarczalo Maxiowi mleko z jednej piersi, a teraz najada sie dopiero jak oprozni obie, a obie piersi sa nabrzmiale od mleka, wiec to nie to, ze nagle tego melka jest mniej czy cos w tym stylu. 2:00 w nocy a on wcina w najlepsze.... Justa29, 🌼 a jak Twoj Patryk, oproznia obie piersi? Edusia, a Nelly jak? Agulka28 🌼 Diann, jesli chodzi o noszenie berbecia, to oczywiscie kombinuje jak moge i zazwyczaj siedze z nim na sofie, albo klade sie na materacyk, zeby nie musiec \"nosic\" a jednoczesnie pobyc z maluchem :-) wiec kregoslup zyje :-)) A zrestza co to dla mnie, jestem zaprawiona po pracy w butiku :-) w pracy podrzucalam dwie tony dziennie na kazdej zmianie... I jak wozek, zadowoleni? (tzn Ty i Michas) ;-) Stokrotka_26 Twoj wozek jest kosmiczny :-)) super! Tu zrobilby pewnie furore ta raczka ;.) A waga tez jest w miare ok: 13,5 kg. Choc tak jak mowisz, jesli trzeba bedzie czesto wsadzac do samochodu i z porotem to moze byc meczace... Dla mnie moja 10kg spacerowka wydaje sie ciezka, jak tylko przychodzi sie ja nosic :-P Kpiotrowicz, ja to pewnie bym nie wiedziala co robic, gdyby Maxiowi stalo sie to samo :-( Nie mowiac jzu o kolejkach do lekarza na ostrym dyzurze. Dziecko zaplakaloby mi sie na smierc w tych szwedzkich przychodniach, zanim udzielililby ktos pomocy :-( Masz racje, ze to dopiero poczatek wypadkow dziecinstwa i dlatego tak cholernie uwazam juz teraz... Dobrze ze Gabi ma sie juz ok. Dziewczyny, ktore juz nie karmia, czy smarujecie sie czyms na przywrocenie jedrnosci np udom, czy pupie? Co pomaga na celulit? A czym smarujecie byzki maluszkom na co dzien? Czy tylko krem, czy tez jakies inne zabiegi kosmetyczne???? Be_B, kasia30, Gorcia, Doris, Livmar, Tati78 i Roxelka, Marsjanka caluski doe mnie i Maxa! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer, onika dorwała s ię do klawiatury, bo jest u mnie na kolanac h , więc może być zabawnie. Plusiu, ja mam spacerówkę (2 w 1, lekki i poręczny, jestem baaardzo zadowolona). Zastanawiam się tylko, czy mogę już do niej przełożyć małą, bo już chyba gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie działa tak kojąco, jak klawiatura komputera... Mój łobuziak ciągle chce byc noszony, a ja nie chcę ulec, więc mamy próbę charakterów. Dziką wściekłość dziś ukoiła trochę tylko klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka, a muzyki dla dzieci sluchacie ? Ja czasem potancze z Maxiem, wtedy zaczyna sie smiac :-)) Ale co fakt to fakt, klawiatura, tv, moj telefon komorkowy, te trzy rzeczy potrafia zahipnotyzowac male bobaski na dlugo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia Patryk ma ulubionego cycusia:)wiec w dzien ssie tylko i wyłącznie prawego a lewego zostawiam mu na noc-poki co z piersiami nie ma z tego powodu problemow wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia, słuchamy, i to różnej, bo ja mam małego melomana w domu. Tańczymy też. Ale to też noszenie, a ja chcę, żeby czasem wylądowała na własnych czterech literach i staram się \"stacjonarnie\" z nią bawić, żeby nauczyła się z czasem robić to sama. Tyle, że to uparciuch i to o silnym charakterze, więc czasem jest ciężko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka, ja jak chce zeby Max sam sie soba zajal, to go ukladam w rzonych miejscach, ale nie dluzej niz jakis kwadrans, to mu sie nie nudzi: raz na materacyk, raz w lozeczku, raz w lezaczku itd... a w miedzyczasie pogadam do niego, pocaluje kilka razy i polaskocze, wtedy nie wymaga tyle mojej uwagi ode mnie :-) Justa29, a jak z rozmiarek bluzek ? ;-) U mnie przed ciaza bylo 38, a teraz 42 :-P taka troche nieproporcjonalna sie zrobilam, ale moze sie unormuje...jak skoncze karmic. Czyli za jakies poltora roku :-) Choc tez nie mapewnosci czy mi sie uda, bo moja mamusia powiedziala, ze mnie karmila tylko 8 miesiecy, bo kiedy zaszla w ciaze z najmlodszym, mnie przestalo smakowac mleko... Czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie rymowanki z podworka i przedszkola, wyliczanki itp? Siała baba mak, nie wiedziała jak. A dziad wiedział, nie powiedział, a to było tak. Dziadek stówę, babka stówę, Kupili se motorówę. Dziadek siadł, babka siadła, Dziadek pierdnął, babka spadła Wiecej na tej stronie: http://pl.wikiquote.org/wiki/Rymowanki A mzoe znacie jakas fajna strone z bajkami, piosenkami, kolysankami, czymkolwiek dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia bluzki bz-pisałam wyzej ze ja to taka \"małocycata\":)i w sumie mi sie niepowiekszyły a o odrzucaniu cyca przez dziecko ,gdy kobieta jest w ciazy z nastepnym to własnie słyszałam ze czasem sie tak dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba JEDNAK zaczekam z kolejnym dzieckiem, no chyba ze nieplanowane ;-) ale chcialabym pokarmic Maxa piersia jak najdluzej tzn do 2 roku zycia, zalecanego przez swiatowa organizacje zdrowia WHO. No ale plany planami a zycie i tak swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata mucha koło ucha Lata bąk koło rąk Lecą ważki koło paszki Lata pszczoła koło czoła Lata mucha koło brzucha Lecą muszki koło nóżki Biegną mrówki koło główki Pełznie gąsieniczka dokoła policzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29, dzieki! 🌼 🌼 🌼 Nie mam, ale to dlatego ze w meidzyczasie zmienilam komputer i co nie co mi \"odpadlo\" niechcacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze takie wierszyki to swietna zabawa we dwoje, a jaki trening jezykowy dla maluchow! Fajne te o gasieniczkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan profesor Fiutykultykiewicz razem z panią profesorową Fiutykultykiewiczową napiwszy się najwydestylowajniuchniejszego spirytusiku rektyfikowanego wyindywidualizowali się z rozentuzjazmowanego tłumu prestidigitatorów. Ciekawe czy Maxiowi uda sie kiedys wymowic te zdanie? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pokoiku na stoliku stalo mleczko i jajeczko przyszedl kotek wypil mleczko a ogonkiem stlukl jajeczko przyszla mama kotka zbila a skorupki wyrzucila przyszedl tata kotka schowal a mamusia pocalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29 :-)) Trumf,trumf misia bela. Misia asia konfacela. Misia a, misia be, misia asia konface. Najzabawniejsze jest to ze jak bylam mala to sie nie zastanawialam czy takie wyliczanki maja cos znaczyc, fajnie sie rymowalo i wyliczalo i to wszystko ;-) ,hi, hi... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szły pchły koło wody ,pchła pchłe pchła do wody,i ta pchła płakała,że ja tamta pchła popchała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni \"polamaniec\" przeczytalam na glos J, az sie za glowe zlapal! :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam sie zapytac Was, Edusia, Kati75, Roxelka, Tati, Z daleka Anglia czy wybieracie zlobek dla swoich maluchow z polskim jezykiem nauczania, czy np niemieckim, angielskim? Wydaje mi sie ze do 3 roku zycia najlepiej zeby maluchy mialy kontakt z jezykiem ojczystym. W przypadku Maxa bedzie to albo dunskie albo polskie przedszkole. Co Wy myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę, że dzisiaj Plusia z Justą tylko piszą :-) Ja jestem od dzisiaj do poniedziałku z Dominisią u rodziców bo mój mąż jutro na cały dzień i pół nocy w pracy, więc nie chciało nam się w domu siedzieć :D Donisia od 21 śpi jak księżniczka w moim dawnym łózku i nic ją nie rusza :P Bałam się, że w innym miejscu nie zaśnie (pierwszy raz śpi poza domem) no ale chyba stwierdziła, że skoro to dawne łożko mamy to jej też będzie wygodnie :D Ja się właśnie z przyjemnością wypluskałam w wannie (w domu mam tylko prysznic) i teraz mogę posiedzieć przy kompie :P Życzę wszystkim dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie spie ;-) Max sie obudzil i znow trzeba go czyms zajac. Sluchamy muzyki przez i-net, na gitarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu moja Paulinka przesypia cala nocke bez jedzenia.Czasem cos tam mruczy w nocy to tylko wstane jej smoczka dac jak jej wypadnie i dalej spi do samego rana.Wlasnie zmykam do lozka.A co do rymowanek to jak mi sie jakies spomna to tez sie wpisze:P a co do wozka to Ja tez mam wielo fc ale i tak planuje kupic lzejsza spacerowke(nowa)bo wozio mam uzywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×