Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

A Ja wczoraj przezylam szok polozylam mala spac i za chwilke zaczela plakac a ona lezala ponizej poduszki taka powykrecana na jedna strone az sie wystraszylam ale jak do niej podeszlam to od razu sie smiala,wiec polozylam jak spowrotem i zachwile znowu zagladnelam to tak sie wiercila ze lezala cala pod kolderka,a jak przyszlam juz kolejny raz to zaczelam sie normalnie smiac bo tak wyprawiala w tym lozeczku ze lezala w poprzek lozeczka ponizej poduszki.I tak se teraz mysle ze sie dopiero zacznie fikanie w lozeczku obracanie z pleckow na brzuszek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Basia23... moja mała dokładnie tak samo kręci się w lóżeczku (główka poniżej poduszki i leżenie w poprzek łóżeczka) :D Evik... ja się trzymam tylko słoiczków z Gerbera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam chyba z 4 zdjecia jak chcecie zobaczyc i tam jest to jedno jak ona sie wierci w lozeczku www.bobasy.pl/baskol1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu jak sie nacisnie na to pierwsze zdjecie zeby je powiekszyc to wyskoczylo mi zdjecie jakiegos innego dziecka nieznajomego hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam u Was o tym słabym trzymaniu główki to zaczynam się trochę martwić bo wg mnie Dominika też nie za mocno ją trzyma. Na brzuszku poleży ok. 5 minut z główką w górze a potem buźka ląduje w poduszce i zaczyna się złościć i płakać i muszę ją z powrotem przewrócić na plecki :( Mój mąż i teściowa twierdzą że ona jest po prostu za leniwa żeby ją dłużej trzymać ale mnie zaczyna to martwić. Czy Wasze dzieci długo tak na brzuszku potrafią leżeć z uniesioną główką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 >> Michaś trzyma gówkę też parę minut, szczerze mówiąc nie liczyłam ile. Jak się cos przed nim położy - pudełko chusteczek, zabawkę to trzyma dłużej. Ogólnie myślę, że też jest leniuszkiem, a poza tym jak się nudzi trochę to kwiczy jak leży na brzuszku. W sumie to nie wiem ile powinien trzymać tę główkę. Al,e ja bym z 15 minut lub pół godziny chyba też nie wytrzymała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Ja tylkona chwilke zeby zyczyc zdrowka chorym bidulkom, zeby Alusia nam juz nie chorowala i inne krolewny...Dobrze ze z Nelly i Gabi ok! :-)) Jestem dzisiaj jak po poligonie, w nocy Max jak sie obudzil, to bylty problemy z usypianiem...Zajrze wieczorkiem, caluski! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj coszaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Ide robic kartki dla dziadkow i babc .Wiecie zastanawiam sie bo nie mam farbek i kupilam buraki zeby sokiem z burakow pomalowac stopke ale sie dowiedzialam ze to tak od razu nie zejdzie i sie zastanawiam czy to robic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 >> mi osobiście też bardzo podoba się laurka z odciśniętymi rączkami i nóżkami na prezent. Ale też nie mam pojęcia czego użyć, bo faktycznie po buraczkach czy marchewkach trudno by było domyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie wróciłyśmy ze szczepienia..Aurusia troche sie darła jak ją rozbierałam i niedała sie położyć...więc podczas badania trzymałam ją na rękach...za to przy zastrzyku sie nawet nieskrzywiła taka była dzielna :) wczoraj byłam i gina bo przestałam karmić i tabsy trzeba było zmienić... i zważyłam sie przy okazji.. waże o 13 kg mniej czyli już 3kg więcej schudłam niż przytyłam... :).. jeszcze troche i może będe laska :D... pytałam też o następną ciąże no i najlepiej ponoć to tak +/- 2 lata.. to nawet dobrze bo wcześniej sie pewnie nieodważe .... buziaczki dla wszystkich dzieciątek.. 👄 ekinio>> 🌻 ******************************************************** **** ************************* NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C...KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** ****************************** 1.agata_27....Szymon.........6..........2900/51....... ..7900G/70cm 2.annaa20 ......Wiktoria......5...........3150/51.............6890g/?. .. 3.gorcia_27....Maciej..........5.......2950g/54cm....... ...6500/72cm 4.Kotunia......Aleksander......5.......3050g/54cm...... .....8kg/78cm 5.justa29......Patryk...........5,5........3470/54cm.. ....8kg/ok74cm 6.Donn.........Aurora...........5,5......3190/56cm...... .....7200/70cm 7.Blondi-ania...Jakub...........5.......3460g/59cm... ...8300g/ok72cm 8.Bernatka130......Bruno.....5.......2820/54cm.......... .7 000/66cm 9.Livmar.....Izabelka..........5......3230/53cm......... 7600/69cm 10.Justynka307....Igor.......5 .....2800g/50cm.........6560g/63cm.. 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57........... .. ....6600/... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... ....5700/... 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8600/76 cm. 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm 16.Kika27......Natalia..........5......3300/52cm........ ....6430/65cm 17.BE_B.........Michaś......5.....4550g/59cm..9130g/72cm ..2 ząbki 18.Evvik.........Bartuś..........5.......3090/53 cm........7880/66cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....5...2750g/52cm....ok.6500 g/ok.63cm 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm........ .ok 8kg/70cm 22.zuza29.......Pawełek.... .4......3440g/55cm...........ok8kg/70cm 23.Roxelka.....Vanessa..... 5......2730g/48cm.. 6100/74cm(2 ząbki) 24.Doris.........Alicja..........4.......3460g/57cm..... ......6550/66cm 25.Katienka...Weronika.......4.......3300/56cm......... 6 900g/65cm. 26.agula-kruszyna...Kasia ....4....... 2970g/51cm.........7 kg / 70cm 27.ali32.........Szymon..........4...................... .........6100/64cm 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN......4,5....4860g/56cm.........8 ,7 5g/67cm. 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .........4500g 31.Oliwia13 Piotr .......4,5..........3270/59cm.............6965g/69cm 32.Plusia....Maximilian.........4.......3475g/53cm...... ...7870g/67cm 33.agulka28....Kacperek......4,.....3490g/54cm........ 82 00 g/70cm 34.Kasia 30...Jakub............4......4820g/58cm.........7640g 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm......... ......5600/?? 36.Basia23.....Paulinka........4,5.....3400g/56cm...... . 7600g/67cm 37.ToYaB....Staś........4.......3400g/55cm.....7 kg/65cm...1 ząbek 38.marsjanka..Agnieszka.5...3000g/50cm........6000?..... ........... 39.padlinka.........Emilka.......4......3260g/59cm...... .. 5700/61cm. 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g.......................6500g 41.ekinio.........Ksenia..........4,5.....3160g/53cm...... ..... 6500g 42.Lonta.........Beatka.........4......4150g/58cm.. .............8000g 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm 44.Sierp.06....Zuzia.........4,5.......3665/56cm........ 7000g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie zrobilam laurki i uzylam do tego sok z buraka.Przygotowalam sobie od razu miske z woda i mydlem i jak odcisnelam nozke to od razu ja umylam i nie ma sladu buraka tak samo z raczka.Nozka bez problemu ale z raczka bylo troche zachodu bo mala miala ja zacisnieta.Ale sie udalo.Ja ja posadzilam na ziemi i opierala sie o mnie i podsowalam tylko kartki ale tak mysle ze jak dziecko lezy na brzuszku to ma raczki otwarte wiec moze lepiej dac na brzuszek i podsowac tylko kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy wszystkie siedzicie Ekinio,Edusia.Diann,Doris i reszta pisac mi tu a juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu🌻 już jestem była dziś u neurologa z Ksenią i dopiero teraz mam troszeczkę czasu, panna zaczyna u nas w domu rządzić!!! no i cały czas patrzy za mną, nie mogę jej zejść z oczu bo inaczej włącza syrenę Be_B - na pierwszych ćwiczeniach miałam pokazane w jaki sposób \"obchodzić się\" z dzieckiem, ubieranie, rozbieranie itp., a ćwiczenie zalecane przez p. rehabilitantkę to położyć małą na swoich kolankach tak aby pupa opierała sie o mój brzuch, mała ma łapać za swoje kolanka (teraz to i za nóżki chwyta i wkłada sobie do buzi w takiej pozycji) by rączki szły do przodu i przechylanie jej raz w prawo raz w lewo, to samo można robić na macie lub na kocu na podłodze, ręce mogą być wyprostowane wzdłuż tułowia i przechylać również na boki na zmianę, a ostatnio miałam pokazane jak przewracać dziecko na brzuch, a mianowicie przekręcając dziecko na prawo, prawa nóżka powinna być wyprostowana a lewa zgięta i dziecko samo sie obraca z pleców na brzuszek pomagasz rączki wziąć do przodu, ma chwilkę poleżeć, później z brzuszka na plecy kładziesz swoją rękę w wzdłuż pleców i ręki dziecka tak aby tak aby ta rączka byłą wyprostowana, i lewą nóżkę prostujesz i dziecko przy naszej pomocy sie obraca, prócz tego Ksenia na rehabilitacjach ćwiczy na piłce, no i na kolankach p. Ani, no i jeszcze ciekawy link znalazłam to sobie poczytaj http://www.urwis.pl/modules/news/article.php?storyid=87 http://www.promykslonca.pl/article.php?id=31 http://www.rehabilitacja.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=415 http://rehabilis.webpark.pl/faq_vojta.html ach no i Ksenia na max 40 minut wytrzyma ale ogólnie ćwiczenia trwają 30 min. odezwę sie póżniej bo Ksenia niechce spać i strasznie marudzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max zasnal wczoraj o 21:00, a dzis wyladowal w lozku juz o 20:00 totalnie umeczony zabawa :-P Znalazlam na niego metode :-D W nocy bylo troche cyrkow, bo sie zbudzil nad ranem o 5:00, zjadl, po czym rozbudzila mi sie bestia na dobre i nie pozwolila mi zasnac az do 6:15. Max zasnal dopiero po kolejnym karmieniu, no ale to wszystko wina tej cholernej koldry, bo Max starsznie rozkopuje sie po nochach i w rezultacie sie potem budzi. W tej sytuacji dzis zapakowalam go do spiworka, jak wtedy kiedy mial zaledwie pare dni, czy tygodni. W spiworku moze kopac do woli :-P Zobaczymy jakie efekty! Padlinka, zlituj sie nad soba, idz do psychologa, bo mi choc rowniez robia sie placki na glowie, to jednak mam zdecydowanie lepszy humor. Od wrzesnia mam nowa fryzurke : grzywke, bo jakbym jeszcze tak poczekala, to mialabym zakola jak Jaruzelski... :-( Czy Ty bierzesz hormony, bo juz zapomnialam., jak psialas ostatnio. Wiem, ze rozregulowanie hormon. moze byc przyczyna wypadania wlosow. Estrogen- glowny winowajca. Przypomnij sobie, czy po pierwszej ciazy przyjmowalas podobne tabletki antykoncepcyjne jak teraz, bo to moze miec ogromne znaczenie, mzoe wystarczy zmienic te pigulki??? Padlinka, a co z zoltkiem jajka, ponoc to tez dobzre odyzwia wlosy...Dobrzez e komp dziala, to choc sie wygadasz u nas ;-) 🌼 Basia_26, Ja to wychodze, czy pada, czy wieje czy sucho czy nie, bo tu z reguly jest wilgotne powietrze i zero slonca o tej porze...a jak donn zauwazyla, dziecku potrzebne swieze powietrze. Wiesz wydaje mi sie ze jesli ktos jest egoista w tym wypdku, ktory nie bierze Twoich potrzeb pod uwage. Urodzic dziecko jest strasznie wyczerpujace, nie mowiac juz o jego codziennym pielegnowaniu... Porozmawiaj i wyjasnij, moze zrozumie- warto probowac :-) Ekinio, chyba zarekomenduje Ci moj \"odkurzacz do tluszczu\", bo faktycznie szybko przynosi rezultaty. Wazylam sie dzis rano i nie wierzylam wlasnym oczom: 63,7kg! Tylko, czyli o 1,3kg mniej niz dokladnie tydzien temu, kiedy zaczelam trenowac :-)) Najwyrazniej tluszczyk zamienia sie w miesnie... Basia23, ta wysypka, to chyba jednak co innego u Maxa w takim razie... Dzis zreszta widzialam innego malca, ktory mial identycznie na policzkach przy uszach i jego mama stwierdzila, ze to od tarcia, jak dziecko lezy w lozku. Bardzo mozliwe.... Moze te mleko HA Wam pomoze? Jaaga, witaj 🌼 Jedyne co mozna zrobic, to OSZCZEDZAC wlasne rece, przy kazdej okazji- to bardzo wazne aby unikac nadwyrezania reki, rak. Nie slyszalam zeby to sie jakos specjalnie leczylo- ale pozwalaj wypoczywac rekom, tak czesto jak sie da, staraj sie nie spypiac z rekoma pod glowa np Jesli problem nie mija wykonuje sie zabieg chirurgiczny, po ktorym wszystko wraca do normy. Tyle znalazlam na szwedzkich stronach...Pozdrawiam goraco! Be_B my tez w pzryszlym tyg. na szczepienie, druga dawka. Boje sie tych szczepien, ale co zrobic, jak mus, to mus. Ekinio, super ze Xenia robi posteby w rehabilitacji! 🌼 Stokrotka_26, Gronkowiec? O matko... Mam nadzieje ze mimo wsyzstko okzaze sie ze to nieprawda :-( Duzo zdrowka dla Wojtusia! Justa29, z lezeniem na brzuszku to tak sobie, ale to zmojej winy... bo za duzo rzeczy naraz chce zrobic w domu i wtedy najwygodniej mi jak maly lezy na pleckach... Edusia, w broszurze od mojej poloznej, jest napisane: W poczatkowym jadlospisie moga znalezc sie:ziemniaczki i pietrsuzka Potem wprowadzac np kukurydze, brokuly, marchew, zielony groszek, i kalafior. Dobrze jest mieszac na poczatku te male porcje warzyw z mlekiem z piersi (J tak robi dla Maxa). Kiedy dziecko juz sie pzryzwyczai do smaku warzyw, mzona wprowadzac musy owocowe i jagodowe. Owoce ze wzgledu na cukier wprowadza sie dopiero na sam koniec. Wprowadzanie produktow glutenowych odbywa sie w ten sposob, ze stopniowo po troszku miesz sie gotowe porcje smakowe z mala iloscia maki pszennej. Miesko, rybki oraz jaja wprowadza sie na sam koniec. Mozna stosowac przyprawy (bez soli) ja pietruszka, koper, tymianek, bazylia etc. NIE NALEZY PODAWAC DZIECIOM PONIZEJ 1 ROKU ZYCIA: -szpinaku, burakow, rzodkiewek, poniewaz zawieraja nitrat,a aten szkodzi nerkom!W reakcji z bakteriami zamienia sie w nitrit m.in. w kanale zoladkowo-jelitowym. Nitrit uszkadza cialka czerwone oraz zmniejsza ich zdolnosc przyswajania tlenu. Miodu tez nie wolno podawac z powodu sladowych w nim ilosci Clostridium Botulinum, ktore moga doprowadzic do zatrucia pokarmowego. Nie powinno sie dodawac soli wcale poniewaz nerki nie sa jeszcze wystarczajaco rozwiniete. Takie sobie te tlumaczenie, ale chyba wiecie o co biega :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdazylam o wszystkim napisac wiec eposu ciag dalszy... :-P Agata_27 jak Szymek po szczepionce? Witaj Roxelka! Jaka duza pannica ta Twoja Vanessa, czekam na zdjecia! 4 lata w domciu z mala brzmi jak bajka :-D Edusia, jak to dobrze ze z Nelly wszystko super, pewnie juz sie uspokoilas 🌼 Sierp.06 👄 Kpiotrowicz, biedna Gabi, juz dawno nie slyszalam zeby takie malenkie dziecko tyle razy ladowalo u roznych specjalistow, jak to sie dzieje z Twoja kruszynka! Czy ona ma jakiegos pecha? :-( Szczescie ze wyczyscili te uszka! Evvik, a mzoe to nie grsozek, a kalafior- dla mnie nie ma bardziej \"zapachowego\" :-P warzywa... Buziaczki dla Bartunia 👄 Basia23, ja juz nie wspomne ile razy \"odkopywalam\" Maxa spod koldry, jak pierwszy raz znalazlam go schowanego az po czolo pod koldra, to myslalam ze mi dziecko umarlo- taki szok, teraz tylko kiwam glowa i poprawiam jak nalezy. Choc dzis wieczorem to nie ma czego, bo maly spi w spiworku jak zabity i ani mru mru od 20:00!!! Jak Twoja Paulinka! Basia23, jak sie klika na ostatnie zdjecie do powiekszenia, to faktycznie wyskakuje inny bebik! Aneciar.bobasy.pl zamiast Paulinki..Moze zapisz je tam raz jeszcze ale najpierw skasuj to co zapisalas ;-) Sprytnie to zalatwilas z tym burakiem, juz wiem po kim Paulinka taka rezolutna :-D Donn, Gratulacje chudzielcu!!! Wyslij jakies zdjecie, zebym Cie potem mogla rozpoznac :-P jak znajde na okladce \"ELLE\" ;-) Ekinio, u wsyzstkich tak bedzie z ta syrena, wg mego oslawionegos zwedzkiego podrecznika :-P Dzieci zaczynaja pojmowac troche co do pzrestrzeni i odleglosci, wysokosci i takie tam. Mozg Xeni rzowija sie wiec wzorowo :-) I co poszla Xenia spac??? Duzo zdrowka dla Ali, Michasia i calej reszty (zeby nie bylo ze pominelam) Nas jutro i pojutzre nie bedzie. Wyjezdzamy do Kopenhagi, taki mini-weekend we troje. Nocujemy w hotelu obok zamku dunskiej krolowej :-) Odezwe sie wiec po powrocie. Trzymajcie sie kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Maz zakladal malemu suwaczek i sprawdzal czy jest.Dlatego sa te dziwne moje wypowiedzi;) be_B ja tez odbijalam nozki posmarowane burakiem i dalo sie wytrzec bez problemu. Plusia ogladalam zdjecia twojego bobasa.Mamy identyczne kombinezony (tylko my mowimy na niego foka) Jestes z niego zadowolona,bo ja sie strasznie wkurzam.Jak zapne zamki do konca to przykrywaja malemu cala buzie.Jak poloze go wyzej to znowu nogi ma w kroku a nogawki puste.Konczy sie na tym ze ubieram drugi co mam na zmiane.Na zdjeciu nizej Max ma identyczna bluzke jak Kacper:) its all about me Mam pytanie czy ktoremus z bobaskow po szcepionce wyskoczyl siniak i twrde zgrubienie w miejscu uklocia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusa 🌻 - super że ćwiczenia pomagają, u mojego K narazie ścisłą dieta, i mam go do niczego nienamawiać(chodzi o jedzenie), a Ksenia poszła spać o 21.30, godzina przyzwoita ale ile sie przy tym namęcze, wkońcu gasimy wszystkie światła chwile pomarudzi i idze spać, Donn :-) a czy Ty ćwiczysz, że tak chudniesz czy diete jakąś stosujesz? Diann :-) gdzie ty jesteś?? Kpiotrowicz, Padlinka 😘 mam nadzieje, że spotkanie udane, Sokrotka_26:-) jak po pobraniu krwi, Kseni pobierali z paluszka, ssała cyca a ja byłam blada, ale naszczeście niemusimy tego badania powtarzać Edusia 🌻 Evvik:-) ja też musze przegląd szafy zrobić ale mam lenia, do pt mąż w domu wiec pewnie nic niezrobie ach ja jeszcze nienapisałam że Ksenia sie dzwiga tzn główke na wysokość 30stopni podnosi, neurolog powiedziała, że dziecko w wieku 5-6m powinno sie obracać w okół własnej osi a dopiero 7-8m uczy sie siadać, chyba że na kolanach, Ksenia jest na etapie wkładania sobie nóżek do buzi, na boczki sie przewraca sama a na brzuszek to tylko przy ćwiczeniach ale ja coraz mniej muszę jej pomagać Basia23 :-) no to mogę iść spać jak juz lekcje odrobiłam hihi spokojnej nocy życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z daleka Anglia, bluzka od przyjaciolki, co mieszka w Cambridge ;-) A \"foka\" tez mnie wkurza ale z innego powodu: wsyzstko ok, ale za waska w klatce piersiowej i jak wkladam rece Maxa do rekawow to drze w duchu zeby mu rak nie polamac...No ale jak mi sie juz uda go zapakowac, to zasypia w mig :-)) Moze powinam na noc go w ten kombinezon ubierac zamiast w pizamke :-P Ekinio, u mnie z noworocznej obietnicy niejedzienia slodyczy nici, bo mnie domowy sabotazysta- J ciagle delicjami czestowal :-P wiec rozumiem ten bol, he, he... Mi sie Max budzi co chwila na karmienie, buuuuuu....Nie taki grzeczny jak Xenia, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Roxelka,Vanessa z taka kondycja i mozliwosciami moze juz teraz startowac do olimpiady albo baletu!! :-D Ucaluj ja ode mnie, a ja ciagle czekam na zdjecia Twojej baletnicy! my sie pakujemy i nie spie. Max nie spi, bo taka kupe rabnal, ze hej! :-P A jakie zapachy,tfuuuuuu! J wina, bo podaje mu codziennie cuda-niewidy.... Wczoraj pure z dorsza! Dzisiaj ryz, a wszystko zmieszane z moim mlekiem... Nic a nic nie sugeruje sie radami szwedzkich poloznych, robie jak chce, choc z drugiej strony: niech robi jak chce ;-) Dla mnie to za duzo zachodu-taki len! Ide bo mi placze, pewnie znow cycka chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak milo,ze ktos sie o mnie upomina:-) napisze teraz tylko troszke,bo Mike mi siedzi na kolanach i przeglada sie w plytach. Z daleka Anglia,moj tak ma zawsze po szczepieniu opuchlizne,smaruj altacetem w zelu,delikatnie to rozmasowujac. Ja juz dawno nie dostalam zadnych zdjec:-( Donn,napisz co robisz,ze chudniesz oprocz bliskiej integracji z mezem(glodnemu chleb na mysli:-) ) Ja chodze glodna,ale nic ze mnie nie zlazi....Basiu z Piekar,mam nadzieje,ze sie nie gniewasz....a zreszta spotkamy sie dzis na aerobiku:-) wpadne jeszcze tu potem bo mam pytanie do madrych kolezanek,tymczasem p.s Zuzia,nie rozpisuj sie tyle:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Plusiu,Tobie to zazdroszcze dwoch rzeczy..takiego polotu romantyzmu z mezem i tej kszlanej oranzerii:-) Kpiotrowicz,mowil ten babsztyl nie mowil czym w takim razie czyscic uszy? ja mam takie krople,ale ja wiem.... Wasze pociechy o ile sie nie myle jedza co 4 godziny a moj co 3 i nie umiem tego zmienic,czasem mu sie ulewa jeszcze dlugo,ale ani mu myslec nie wsunac kolejnej flaszki,desrek musze da miedzy posilkami i wcale nie wydluza mi pory miedzy karmieniami...ale ja z innym problemem,mianowicie on znow mi kaszle,ja nie wiem co z nim jest,czyzby taki slabo odporny?? Moze to ta pogoda bezmrozowa...juz nie wiem sama co mu dawac.Czy taki maly organizm moze zwalczyc infekcje sam??czy zawsze nie leczone kaszel musi sie skonczyc antybiotykiem??Naraize podaje mu wiecej owocow,z witamina C i nawilzam powietrze w mieszkaniu,mam jeszcze takie granulki wzmacniajace odpornosc,Bog wie czy pomoga,moze powinnam popedzic po syrop na kaszel.Tylko tak to jest z tymi homeopatycznymi lekami,ze trzeba je podawac conajmniej 10 dni,no zalamka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamusie. Z pobrania krwi nic nie wyszło, bo pani w laboratorium szpitalnym kazała przyjść rano, bo ona nie umie pobierać z żyły tak małego dziecka i wezwie pielęgniarkę z oddziału dziecięcego :(:(:(:(:( Wczoraj mały dostał gorączki, sama nie wiem z czego. Potem w nocy raz ją miał a potem nie, jakaś skakana ta gorączka. Ciągnie mi się dalej za ucho i bardzo się przy tym denerwuję :(:(:( więc musi go boleć, pediatra przepisała antybiotyk na gromkowca ale przeczytałam na nim że również leczy oskrzela, płuca oraz zapalenia ucha więc może pomoże :(:(:(:( pobranie krwi zostanie na później, bo nie będę męczyć dzieciaka jak chory. Ekino, mojemu maluchowi też po szczepieniu został siniak z grudką ale to było tylko raz podejżewam że to nie umiejętnie zrobiony zastrzyk, zeszło po 5 dniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Diann... ja się nie gniewam :D do zobaczenia pod Agawą :P Mam nadzieję, że ten deszcz przestanie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoktorka pameiatj o lekach oslonowych:) Diann - nie mozna czyscic ich maluchom, nam kazala przychodzic na kontrole skoro mala ma tyle woskowiny. Plusia - a moze ja taka panikara jestem i latam po lekarzach a nie Gabi ma pecha?;) zartuje - zawsze dostajemy skierowanie od pediatry;) moze dlatego ze szpital w jednym budynku a mala milaa na poczatku problemy i teraz na nia tak dmuchaja.... Ja dzis w pracy. Wykonczona jestem. Za 2 godz musze sie urwAc do domu, D ma rozmowe w sprawie rpacy. Pozniej biegiem znow wracam... 3 tydz chodze do pracy a 2 raz juz sie zwalnaim.... mam nadzieje ze d. wynegocjuje dobra pensje bo moze bedzie musial i mnie zaczac utrzymywac;) Wszystkie Was informuje ze Padlinka wyglada przepieknie i tylko mowi ze cos z nia nie tak:)Chcialabym tak wygladac :) A wlosy pieknie sciete - tylko ona panikuje ze cos nie tak:) Ekino - nastepnym razem spotykamy sie we 3! Dziewczynki pieknie sie bawily, nawet w 1 momencie poszly spac.... az tylko moja gabi biedna Emilkę wyściskala za ucho myslac ze to zabawka.... Buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Plusia ona jak zwykle nikogo nie pominie :) 🌼,dziekuje za obszerny opis odnosnie wprowadzania nowych potraw,dla waszej trojki milego weekendu !!! diann ja tez juz drugi raz sie upominam o zdjecia twego michasiá! :) roxelka ja ma to samo z nela wcale nie chce pic z butelki ,pije tylko cyca i jak jej daje inny soczek to tylko lyzeczka ,zajmuje to wiecznosc ale co zrobic jak mus to mus ekinio tz ze takiego 6 miesiecznego dziecka nie powinno sie sadzac czy jak,bo nelcia za 2 tyg juz bedzie miala 6 m a juz sadzam ja od swiat ,obstawiam poduchami i ona zadowolona , teraz sie zastanawiam czy robie dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpitorowicz, osłonowo podaję Lakcid, choć mały ma skazę białkową a na ulotce pisze że w takim przypadku nie podawać, ale lekarz nic nie mówił więc daję. Ja sadzam małego tylko u siebie na kolanach, siedzi dość stabilnie, no i jeszcze w krzesełku do karmienia, tam siedzi fajnie. Rehabililtantka jest przeciwna sadzaniu w tym wieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u mnie dzisiaj dzień wielkiego prania :D... narazie 1 pralka zobaczymy jak dalej pójdzie ... Plusia>> ha ha ale sie uśmiałam z tej okładki.. :P ale nigdy nic niewiadomo więc jakby co to dam znać jaką gazete masz kupić... jeżeli chodzi o tą wysypke to Auruś też ma takie czerwone kropeczki koło uszek i szyjki... fajnie że ćwiczenia przynoszą efekty.. ale prawde mówiąc jak zobaczyłam twój brzuch na blogu to naprawde nie mam pojęcia o co ty marudzisz... i jak to z dorsza???? co ten twój J daje bidnemu Maxiowi :D ekinio>> no to Ksenia sie niedługo sama będzie przekracała .. fajnie że robi postępy :)... ja nie ćwicze teraz nic a nic może tylko noszenie wózka i Aurory :Pciesze sie ja niewim że tyle schudłam bo nie pamiętam kiedy tyle ważyłam :).. no może tylko jem niej chleba a więcej warzyw z ryżem :P.. a mi wczoraj lekarka powiedziłą że dzieci czasem robią takie przeskoki jak jej mówiłam że Aurora sie jeszcze nie przekręca ale za ro już chce raczkować.. Stokrotka>> kurcze a skąd to cholerstwo sie przyplątało.. i jeszcze biedaczek ma gorączke.. mam nadzieje że mu to wszystko szybko minie:).. lece następną pralke nastawić :) no już nastawiona... Roxelka>> fajnie że sie odezwałaś.. co do tego chudnięcia to ja ci poraradze tak... zamiast jeść 2xdziennie jedz 5xdziennie tylko małe porcje.. bo jak jesz 2 razy to organizm spowalnia metabolizm bo musi oszczędzać i na dodatek robi sobie zapasy... a jak sie je częściej a potroche to wtedy jest szybsza przemiana materi i nic sie nie odkłada i sie chudnie :D... zuzka>> co spać niemożesz :D.. ale i nie pisz tak dużo bo przeczytać niemożna.. a poza tym to prosze nowe kg Pawełka wrzucić do tabelki.. diann>> jak Michaś kaszle to lepiej idź do lekarza on jeszcze zamały żeby samemu leczyć... a dajesz mu wit C ??? mi lekarka kazała eraz kupić cebion multi to jest chyba zestaw witamin.. kpotrowicz>> biedna Gabi ale dzielna z niej mała kruszynka... i dzięki za wydanie Padlinki.. :P ja odrazu wiedziałam że ściemnia z tymi włosami bo przecież oglądałam zdjęcia :D... podeślij jakieś fotki Gabi ciekawa jestem jak urosła.. a z tą pracą to racja jak mąż będzie odpowiedznio zarabiał to ty sobie siedź i pilnuj Gabi :P Padlinka>> tak jak pisze Plusia zlituj sie nad sobą i pogadaj z lekarzem... po co masz sie męczyć.. a z tym wyglądem to niemrudź bo super wyglądasz i nawet włosy mi sie podobają... moje wypadają tak że wszędzie mam dywany z moich włosów cała pościel we włosach no i dosłownie wszystko.. a dokorek mnie pocieszył że to już raczej tak będzieże można wziąś witaminy obciąć.. jakoś wzmocnić.. ale spektakularnych efektów sie niespodziewać... myśle sobie jeszcze kupić szampon na wypadanie włosów vichy.. podobno bardzo dobry... edusia>> ja też Aurore sadzam.. a co do nowych potraw.. to nam lekarka powiedziła że: ziemniaczek marchewka pietruszka seler ( uważać bo może uczulać) ja Aurorze dałam i nic ją nie uczuliło kalafiora i groszek niby można ale ja niedaje.. oprócz tego jabłuszko i soczek.. ja soczki daje przeróżne ale Aurora i tak ich niechce pić... co do wózków to ja mam spacerowy ale ciężki.. potem pewnie kupimy jakiś lekki.. a krzesełko to n iemam pojęcia jakie.. podobało mi sie to plastikowe za 200zł z regulowanym oparciem... to co ma Agata justa>> Aurora na brzuchu uwielbia leżeć.. i może tak bardzo długo drze sie jak ją przewracam na plecy:) be_B >> a może Michaś był akurat zmęczony i dlatego sie chybotał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×