Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Hej. Mam strasznego doła dzisiaj, stresuję się czy wszystko będzie dobrze, mam coraz więcej obaw i pytań. Dzisiaj idę do dentysty - brr, ale jak trzeba to trzeba. Z kichaniem taż tak mam, chyba kichanie niewskazana, ale cóż nie da się tego powstrzymać. Nie wiem czemu ale zaczynam mieć problemy ze snem (chociaż nigdy nie miałam) wieczorem nie chce mi się spać, chodzę ok. 23-24 a rano budzę się około 5 i już mi się nie chce spać i leżę do 7. Ruchów dziecka nie odczuwam - może jeszcze wcześnie, jestem w 15 tygodniu. Dopiero pod koniec przyszłego tygodnia wybieram się do gin. z wynikami, nie mam jeszcze założonej karty ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jestem z wami od trzech dni ,ale najpierw musiałam nadrobić ,miałam do przeczytania ponad 10 stron...A wszystko przez brak dostempu do netu... Aż miło mi się zrobiło na serduszku że nie zapomnialyście o mnie :) na poprzedniej stronie ktoś wspominał... Unas wszystko w najlepszym porządku ,ja czuję się w miarę dobrze ,oprócz tej okropnej senności i tych buli ,które jak widzę u większości z nas się pojawiły ,więc przestałam się martwić. Od niedawna miałam wrażenie że czuję ruchy ,ale po chwili znów zastanawiałam się czy czasem nie mylę z gazami.. Ale dziś!! dziś miałam dyskotekę :) w 1000% to napewno dzidzia. Dobra wiadomość :koleżanka urodziła :) 25 luty ,chłopczyk ,Marcel :) niestety nie mogłam jej toważyszyć ponieważ właśnie tej nocy mój ukochany wyjechał ,a kiedy wrócił było po fakcie. Teraz zla wiadomość ,która wczoraj strasznie mnie zdołowała i ogromnie przestraszyła ,to że inna moja bliska koleżanka \"urodziła\" w 25 tc martwą córcię... tak strasznie się cieszyła , jej synek ma już 10 lat i już bardzo pragneli tego dziecka...strasznie mi przykro... Blądi ,masz rację ,rany na dzieciach goją się na szczęście bardzo szybko ,wiem to niestety z własnego doświadczenia ,a raczej mojej córci. Kiedy miała osiem/dziewięć miesięcy ściągneła na buzię gorące żelazko, miała szramę przez cały policzek. Na szzęście moja bardzo szybka reakcja chyba ją uratowała ,bo dziś nie ma śladu po tamtym wypadku. Stało się to wiosną ,a latem buzia była \" czysta\" ,jesienią pojawiła się jeszcze czerwona krecha ,ale z roku na rok było coraz lepiej :) Ucałuj synka ,niech szybciutko zdrowieje :) Pozdrawiam was serdecznie Agucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - az mnie ciarki po plecach przelecialy jak napisalas o tej kolezance - spodziewala sie tego - czy cos z ciaza bylo nie tak? Znowu zaczynam sie martwic - czy do konca ciazy nie mozna sie poczuc choc troche bezpieczniej? Mnie tez brzuch boli przy kichaniu - jedyne co pomaga to jak podkurczam nogi (jesli siedze) albo musze kucnac :) Donn - nie mam pojecia jak sie te miesiace liczy - pewnie dlatego wszyscy lekarze licza w tygodniach, bo nie ma niedomowien, mam nadzieje ze na wizycie wszystko w porzadku. Livmar - pewnie ten lekarz nie jest zbyt wprawny w rozpoznawaniu plci i swoja niewiedze pokryl agresja, niestety to dosc czesta reakcja. Wazne, ze wszystko z dzieckiem w porzadku a jeszcze sie Go w zyciu naogladasz:) Marsjanka - czemu jeszcze nie masz karty ciazy zalozonej? Nie martw sie Swoim zlym nastrojem to naprawde w ciazy normalne - hormony szaleja. Pewnie sie uspokoisz dopiero po wizycie u lekarza. Roxelka - ile trzeba dac tej soli, pewnie tylko troszeczke - bo jakos nie moge sobie wyobrazic polaczenia soli z mlekiem i jeszcze z maslem:) ale jesli ma pomoc to nos trzeba zatkac i wypic do dna. Milego wieczoru, czy ta zima sie nigdy nie skonczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny ja czuje sie i wygladam fatalnie zajelo mi oskrzela rycham jak gruzlik ,nos mam jak klaun czerwony i piekacy ,kicham 100 razy na dzien podobnie jak Doris podkurczam nogi ,co jeszcze... aha nic mi sie nie chce a chodze do pracy chyba nie dlugo odejde bo ten brzusio zaczyna konkretnie rwac ,czasem nie moge isc swobodnie bo wydaje mi sie ze zachwile mi wszystko wypadnie ,male kreci sie na calego ,wieczorem siadam i ogladam jak mi brzuch faluje ,jest bardzo aktywne to moje szczescie ,ale mam straszne wyrzuty sumienia ,na poczatku ciazy tez chorowalam z trudem sie wyleczylam ,pozniej kanalowe leczenie zeba i znow teraz ,najgorsze jest to kichanie i kaszel jak ten biedny brzuch podskakuje ,juz mam dosc tego chorobska ,tutaj jedynie co moge zazywac to taylenol i cokierki miodowe ,mleka za bardzo nie moge bo mam alergie ,od czosnku stoje z daleka po ostatnim przesadzeniu az male kopnelo tak pewnie sie nawochal :)mam nadzieje ze wszystko ok z dzidzia ,czekam do poniedzialku na ogolna wizyte i dopiero po tym do lekarza . Sprubuje zrobic ta nalewke wieczorem . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki :-) mnie tez te wiezadla ciagna, jak kichne ale najlepsze jest to, ze w ciagu dnia niespecjalnie, ale za to wieczorem, jak sie poloze do lozka... ujjj czasami az mnie wygnie, no a tam mam problem, bo troche mi padlo na kregoslup, a konkretniej na lewy posladek i udo - ciagnie wlasnie w pozycji lezacej, poki sie troche nie rozlezy, wiec z podciagania nog w momencie kichniecia - nici to tyle tytulem narzekania ;-) a ogolnie, to czuje sie bardzo dobrze no i... czekam na ruchy :-) i z niecierpliwoscia na koncowke marca - bo moze wtedy na USG uda sie zobaczyc, co tam w brzuszku plywa - facet czy babsztyl :-) od kilku dni mialam smaka na rosolek, wiec dzis na obiad musial w koncu byc, ale tez niestaty caly czas mi sie nim odbija i to juz nie jest takie przyjemne to odbijanie, to jest chyba moja najbardziej dokuczliwa dolegliwosc ciazowa - odbija mi sie odkad w ciazy jestem i to w najmniej oczekiwanych momentach... czasem, jak ide cos zalatwic w banku na przyklad, to sie tylko modle i zaklinam, zeby mi sie w trakcie rozmowy nie odbilo ;-) byloby wesolo.... Aga - ale tez cie przetrzymali z tym ubezpieczniem - kawal czasu no ale juz masz i juz niedlugo :-) no i jak maly tak ci tam puka od srodka, to na pewno same b.dobre wiesci po badaniach beda ktora u ciebie godzina teraz jest? 6h wczesniej niz u nas? czy ja jakos zle licze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbijało mi się dość długo, teraz jakby zelżało, bo już przestałam zwracać uwagę.Odnośnie ruchów to już śnią mi się po nocach a tu ciągle nic. Na szczęście jestem zdrowa (odpukać), co wręcz nieprawdopodobne bo zwykle często choruję. Czasem sobie tylko kichnę czy kaszlnę ;). Na początku ciąży byłam lekko przeziębiona, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już po wizycie wszystko wygląda dobrze płci jeszcze nie było widać, ale można było policzyć paluszki u rączek .... pozatym dalej mam brać aspargin i duphaston i kolejna wizyta za 3 tygodnie wtedy już będzie to dokładne usg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze uaktualniam swoje kg, narazie tego nie dużo ale lekarz mnie pocieszył że dopiero sie zacznie, mam nadzieje że tabelka będzie dobra bo wzięłam ostatnią NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,0 agata_27..........Słubice..............27.................1.08.........2,5 doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+2 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08......+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08........+2 SYNEk edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? agusia2................USA................30..................19.08........?? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21 lub 23.08....bz jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................??.............3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
Agula 30, powiedz nam mozliwie najbardziej szczegolowo, co sie stalo, ze twoja kolezanka urodzila martwe dziecko w 25tc, cos sie dzialo wczesniej? jakie byly objawy? chorowala? jakie miala wyniki? bo umrzemy z niepokoju. ja sie tak swietnie czuje, ze wrecz nie do pomyslenia wydaje mi sie, ze cos sie moze stac, ale jak widac, przypadki chodza po ludziach. wczoraj bylam na jodze ciazowej, polecam goraco. dotlenilam sie tak, ze wyszlam troche "pijana", porozciagalam sie delikatnie i bole na dole kregoslupa, ktory odczuwalam od jakiegos tygodnia, dzis przeszly. to wlasnie mnie zmobilizowalo, zeby zaczac chodzic na jakies cwiczenia, a joga wydaje mi sie najlagodniejsza. dodam, ze nie jestem jakims zawaansowanym joginem, bo wczesniej chodzilam tylko miesiac, wlasnie w listopadzie, gdy zaciazylam, a jak dowiedzialam sie o ciazy, to przestalam, bo w pierwszym trymestrze jakos sie kiepsko czulam. a teraz rewelacyjnie, czego i wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wyglada na to ze chyba jednak podjadam za duzo...przytylam 4kg (18tydz.), ale wiekszosc tych kg wyladowala w biuscie, bo z miseczki A jestem zmuszona przerzucic sie na D :-) Moje ukochane jeansy rozmiar 38 to juz tylko piekne wspomnienie. Kupilam dzinsowa spodniczke dla mam (maja takie w H&M) rozm.40 i juz jest \"bardzo dopasowana\"... A propos czosnku, kochane dziewczyny, to absolutnie pod zadnym pozorem nie jedzcie go, kiedy bedziecie karmic piersia! Czosnek, czy jego aktywne skladniki przedostaja sie z mlekiem matki do organizmu dziecka. W rezultacie dziecko zaczyna cierpiec fizycznie, placze, ma wzdecia i przestaje miec apetyt, a wydawaloby sie taki niewwinny ten czosnek... Jesli jestescie jak ja w 18-tym tyg. ciazy to pomyslcie o przyjmowaniu kwasow tluszczowych Omega-3 (oczyszczonych), poniewaz to wlasnie w tym tyg.w przedniej części kory mózgowej powstaje mapa ruchowa i czuciowa ciała i pamietajcie o pozytywnych emocjach, myslach, nastawieniu, bo za szczegółowe uzwojenie mózgu odpowiadają nie tylko geny ale także hormony i doświadczenia - myśli i emocje ciężarnej mamy. Slyszalyscie kiedys o \"efekcie Mozarta\"? Chodzi o to ze dzieci jeszcze w brzuchach mamy moga sluchac muzyki, ktora moze miec fenomenalnie pozytywny wplyw na rozwoj dzidzi, a muzyka Mozarta jest rekomendowana w tej kwestii najbardziej. Czego sie nie robi zeby dziecko bylo inteligentne :-) Zajrze niedlugo. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja ;-) Nie moglam sie oprzec pokusie wpisania sie na tabelke NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,0 agata_27..........Słubice..............27.................1.08.........2,5 doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+2 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08......+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08........+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? agusia2................USA................30..................19.08........?? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21 lub 23.08....bz jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................??.............3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj plusia no właśnie miałam pisać żebyś sie do tabelko dodała, co do tej jogi to też słyszałam że bardzo dobra, ja niestety nie moge chodzić bo jestem na zwolnieniu i mam leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, również dla fasolek, bo pewnie część z nich jest kobitkami :) Karty ciąży nie mam założonej ponieważ o ciąży dowiedziałam się 16.02 na wizycie u gin, 17.02 miałam robione usg a potem tzn. 23.02 byłam u innego gin. po skierowania na badania i z wynikami mam przyjść do niego to wtedy założy mi kartę ciąży, a wyniki dopiero będę miała pod koniec przyszłego tygodnia (na wyniki cytologi czeka się ok. 3 tygodni) Zrobiłam pierwszy zakup ciążowy - kupiłam spodnie ciążowe przez allegro - dostanę je dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, tak naprawdę to jeszcze ich nie potrzebuję, mieszczę się we większość przed ciążowych, ponieważ przed ciążą schudłam kilka kilogramów i miałam je luźne :) a teraz są ok. Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Wszystkiego dobrego kobiety :-) Agula bardzo mnie zmartwiła wiadomość o twojej koleżance. Wystraszyłam się również, ale musimy wierzyć dziewczyny, że wszystko będzie dobrze. Chyba jestem jedyną osobą na forum, która nie chce jeszcze wiedzieć, czy będzie synek czy córka. I nawet nie będę prosić lekarza, żeby przy następnym usg próbował dojrzeć, co też między tymi nóżkami jest :-) Na tym etapie łatwo jeszcze o pomyłkę, a ja nie chcę się nastawić, że będzie np dziewczynka a po miesiącu okaże się, że to jednak chłopiec. Na razie do brzucha mówię UFO :-) Skojarzenia po ostatnim USG mam jednoznaczne :-) maleńki kosmita :-) Zdecydowałam jednak brać Isoptin, bo 2 dni temu serce rozszalało mi się tak, że nie mogłam złapać oddechu. Teraz dużo dużo spokojniej no i nie jestem wiecznie umęczona. Mam nadzieję, że podjęłam dobrą decyzję, chociąż na dobrą sprawę nie bardzo miałam inne wyjście. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka nie miałam usg babka źle wpisała mi termin i na darmo pojechałam do Gdańska dopisuję do tabelki kolejne 2 kg, przybyło mi NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,0 agata_27..........Słubice..............27.................1.08.........2,5 doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08......+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08........+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? agusia2................USA................30..................19.08........?? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21 lub 23.08....bz jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................??.............3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
Wszystkiego Naj drogie "babska", a zdrowia, szcęścia i spokoju jak najwiecej!!!!!!!:) Co do dziwnych "śmierci" nienarodzonych jeszcze dzieciatek... to... jakieś 4 tyg. moja daleka znajoma, a w zasadzie zona znajomego mojego hasbenda opowiedziała mi swoja historię..... cholernie smutne..... Otóż najpierw 3 poronienia, a potem ciąza,9 miesiąc (3 tyg do porodu) i... dziewczynka umarła.... :( Ponoć wszystko było w porządku przez całą ciąże, a 2 dni przed tragedią miała robione USG i też wszystko grało.... Nie wiem czemu mi to opowiedziała... zwłascza, że wiedziała, że jestem w ciązy..... ale chyba gorycz jakas straszna musi ja przepełniać..... Liczę i mam nadzieję, że rzadnej z nas to sie nie przytrafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje sie tym wszystkim nie przejmować bo inaczej zwariujemy, u nas wszystko będzie dobrze i tak trzeba myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
jasne, na pewno bedzie dobrze, pytalam aguli nie po to, zeby nas tu wszystkie zdolowac smutnymi opowiesciami, ale zeby nie przegapic jakichs objawow czy znakow, ze cos sie dzieje, jak mozna jeszcze zapobiec. wszytsko bedzie super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia
wszystkiego naj ....kobietki!!! Ja slyszalam od kolezanki ze jej kolezanka z kolei urodzila dziecko w 22 tyg.ciazy i o dziwo maly mial 750 gr ,przezyl tylko prawie 6 m-scy byl w szpitalu,ale jest juz w domu i narazie wszytko ok,dokladnych szczegolow nie wiem czemu tak wczesnie ,czy chorowala ,nie mam pojecia,nie chcialam slyszec by sie nie martwic,poza tym u mnie juz od tygodnia ruchy w brzuszku -cudowne uczcie,juz zapomnialam jak to bylo z pierwszym! mam pierwszego synka wiec wiadomo chcialo by sie teraz dziewczynki,ale kazdy mi tu wrozy chlopaka,wizyte mam na 24 marca wiec bedzie (mam nadzieje) wiadomo co ,moj synek chcialby braciszka ,bo jak dziewczynka to trzeba zmieniac mieszkanie ,bo nie bedzie miala pokoju(tak mowi),bo on nie ma zamiaru spac z dziewczyna ,no i same widzicie! Ciuszkow nie kupuje wstrzymam sie dotad ,dopoki nie bede wiedziala co,bo tu jak sie pojdzie do sklepu to albo same rozowe rzeczy ,albo niebieskie,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dopisuję sobie swoje pierwsze dodatkowe 1,5 kg :) Jejku, ważę teraz 50,700 kg, ciekawe czy do końca ciązy dobiję np. do 60 kg? Od trzech dni jestem na zwolnieniu, bo się przeziębiłam. Nie jest mi nic oprócz kataru, no ale i to wyleżeć trzeba. Dla dzieciątka. Nie czuję jeszcze ruchów, za to w poniedziałek słuchałam u lekarza bicia serduszka maleństwa :) Drugie usg będę miała za miesiąc (teraz jestem w 16. tygodniu), a jutro jadę na kolejne badania kwi i moczu. Biorę witaminki i antybiotyk (augmentin) od tego nieszczęsnego przeziębienia. Trzymajcie się ciepło! Nie piszę z braku czasu ale czytam Was przez cały czas! Buziaki! :) NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,0 agata_27..........Słubice..............27.................1.08.........2,5 doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? agusia2................USA................30..................19.08........?? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................??.............3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie ostatnio zszokowałam 1.mam juz taki brzuszek ze nie moge sie sama ogolic\"na dole\"bo nie widze:( 2.wraca ochota na sex:) 3.wczoraj ulało mi sie odrobine siary z piersi!!!czy to normalne juz teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, czytałam, że to normalne, mnie też z piersi wycieka siara od jakiegoś tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I PO DNIU KOBIET:) A JUTRO DZIEŃ JAK CODZIEŃ... ZNOWU PRACA I DOM PRACA I DOM,,,MALEŃSTWO MOGŁO BY COŚ ZADZAŁAĆ ZEBYM POCZUŁA ZE W CIĄZY JESTEM...A TU CISZA, CZUJE SIE DOBRZE TYLKO COŚ OSTATNIO BOLĄ MNIE KORZONKI , JAK ZAKUJE TO KROKU NIE MOGE ZROBIC NIE MÓWIĆNIC O NACHYLANIU SIE,,,ALE CÓZ JAKIEŚ UROKI CIĄZY MUSZĄ BYC:) DZISIAJ WROCILIŚMY O 20,30 Z KURSU TAŃCA,,,PADNIECI JAK FREDKI,,,,FACET DAJE WYCISK JAK NA SIŁOWNI,,,,ALE CHOC JESTEM ZMECZONA TO CZUJE SIE WYSMENICIE,,,KONDYCJA TEŻ DOPISUJE ,,,A PLECKI POBOLEWAJA JAKOŚ MNIEJ:) UWIELBIAM TAŃCZYC,,,A MUSZE CHODZIC NA KURS ZE WZGLEDU NA TOMASZA KTÓRY DOPIERO POZNAJE TAJNIKI TEJ PRZYJEMNOSCI...RADZI SOBIE DOBRZE NO I MOZNA JUŻ Z NIM POTAŃCZYĆ( POCZĄTKI BYŁ DLA MNIE KATORGĄ) ALE CÓZ SIE NIE ROBI DLA MIŁOŚCI:) NO NIC TO JA NA TYLE POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY MALENSTWA I M,,,,, IDZIEMY SPAĆ....DOBRANOC, BĄBELKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny ja tez radzilabym aby nie wymieniac sie strasznymi przypadkami nieudanych ciaz ,nie sadze ze to zdrowo wplywa na nasze samopoczucie to ostatnia rzecz ja chcemy slyszec w tak waznym dla nas okresie ,ja jak przeczytalam o tej martwej dziewczynce to krew w zylach mi zamarzla ,badzmy nastawione pozytywnie i nie myslmy o niczym zlym ,tak bedzie najlepiej dla nas i naszych maluszkow:) Roxelka widac nalewka twojej babci dziala dzis czuje sie duzo lepiej ,choc jeszcze rycham i smarkam:)ale widze ze przechodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Pozdrawiam wszystkie kobiety i zycze duzo zdrowka! Macie racje sluchanie strasznych historii zle wplywa na nasze pozytywne myslenie, ktore jest nam teraz bardzo potrzebne a szczegolnie naszym Malenstwom. Ja naczytalam sie smutnych artykulow w gazetach dla rodzicow i rezultat byl taki, ze z nerwow sie dzisiaj poplakalam na badaniu bicia serduszka dziecka.Pielegniarka objezdzila caly brzuch i nic, slychac bylo tylko moje tetno. Dopiero w dole brzucha uslyszala tetno dzidzi. Maz twierdzi, ze tez slyszal ja bylam zbyt przerazona. Pielegniarka wytlumaczyla ze to dopiero 15 tydzien i dziecko jest malutkie, wiec sie schowalo. Za 4 tyg. mam USG i bede szczesliwa jak znowu zobacze moje Sloneczko. Oliwia 13 nie jestes sama, ja tez nie chce wczesniej wiedziec jaka plec. Pozdrawiam! Wszystko bedzie dobrze, musimy byc radosne i myslec pozytywnie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wczoraj niepotrzebnie pojechałąm do Gdańska, wściekłą byłam jak wszyscy diabli, bo baba w rejestracji wpisałą mnie na inny termin niż mi napisała na kartce wrrrrr szkoda że jej nie było bo bym awanturę zrobiła Ale wieczorem mój mężuś bez cienia zazdrości stwierdził, ze mam niezłe powodzenie, bo kwiatków nazbierałam, że ho ho i to od stałych klientów, którzy wczoraj specjalnie po to przyjechali. Czekał mnie w nagrodę całkiem miły \"wieczór\" ;) Częściej mógłby taki być, poczułam się jak na początku małżeństwa. Maciuś wczoraj też niebardzo chciał zasnąć, położyłam go o 22-iej a on zamiast spać to siedział i włączał sobie muzyczki z kota (ma taką pozytywkę przyczepioną do łóżeczka), jak poszłam go okryć to się buntował i chciał zebym wzięła go do nas. Nie popuściłam płakał chwilę i zasnął-zdaje sobie dziecko sprawę, że jak mama mówi spać to znaczy spać. Dlatego dziś nieco niewyspana jestem 😴 Za to dzięki swojej nieustępliwości i wypracowanym rytuałom wieczornym, nie mam większego problemu z układaniem Maćka do snu (przynajmnie coś się udało w jego wychowaniu) ;) Ciekawa jestem jaki będzie ten drugi urwisek, strasznie bym chciała, żeby przez pierwszy rok zachowywał się jak braciszek, nie było grzeczniejszego dziecka od mojego Maćka, a od 3 miesiąca już się wysypiałąm bo maleństwo spało 8 godzin :) Na razie nie daje mi popalić kopniakami w nocy więc jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mojego brzuszka nie mam jeczcze..no, prawie...troche jest widoczny, ale jeszcze moge nosic ciuch sprzed ciazy... a myslalam ze przy kolejnej ciazy brzuchy jakos tak szybciej rosna... libido znowu spada...a juz bylo lepiej.. ehhhhhhhh generalbnie oslabiona jestem bardzo, kawy mi sie ciagle chce vbo mam bardzo niskie cisnienie nawt okolo 90/60..ale nie wiem czy moge- zeby nie zaszkodzic dzidziusiowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuszek widoczny, mam już problem z wysiadaniem z samochodu, mam tak głębokie siedzenia w mercedesie, że to nie lada problem wysiąść. Padlinko--> ja też mam niskie ciśnienie i moja gin powiedziała, że jedną kawkę to wskazane a dozwolone dwie, dziecku na pewno nie zaszkodzi, mojemu Maćkowi nie zaszkodziło, a jak z nim byłam w ciąży to ciśnienie spadało mi nawet do 70/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka - czytalam dosc sporo na temat picia kawy w ciazy i zadne z dotychczasowych badan nie udowodnily jej szkodliwego wplywu - w jednym badaniu sie doczytalam, ze picie 10 kaw dziennie powodowalo przyspieszenie pracy serca plodu - ale nie powodowalo zadnych trwalych nastepstw. W medycznych ksiazkach pisza, ze do dwoch kaw dziennie mozna pic - ale nie za mocnych. I juz to kiedys pisalam lepsza kawa kofeinowa niz bezkofeinowa, bo przy jej produkcji jakies szkodliwe substancje sa uzywane (podobno rakotworcze) i ze lepiej pic kawe naturalna. Najmniej szkodliwa kawa z ekspresu- bo duzo substancji zostaje w resztkach, a nie przechodzi do kawy. Ja osobiscie pije jedna dziennie, staram sie slabiutka - inaczej bym zasnela nad nauka:) Ostroznosc ostroznoscia, ale tez nie ma co przesadzac z umartwianiem sie:) Co do tych strasznych opowiesci - to kobieta w historii Elmirki byla po trzech poronieniach czyli juz z zalozenia jej czwarta ciaza byla wysokiego ryzyka - a z tego co wiem u nas nikt nie ma takiej historii, a jesli ma to pewnie jest pod specjalnym nadzorem:) Swoja droga jak mozna kobiecie w ciazy opowiadac takie historie! Ciesze sie, ze raczej samopoczucia troszke sie poprawily, dochodzimy do polowy ciazy - niedlugo bedziemy sie straszyc porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×