Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

do Plusia : wiesz co ja też mam bliznę na brzuchu po operacji , taka nawet szeroką (wycinali mi woreczek żółciowy) i też sie zastanawiam jak to będzie sie zachowywać podczas powiększania brzuszka. Jak myślicie??? Co do ruchów, co czuję ruchy i to bardzo wyraźne. Nie ma dnia , żebym nic nie poczuła.Brzuszek mi rośnie, ale znajomi i tak się ze mnie śmieją , że na 5 miesiąc to nic nie widać. Może to i dobrze. Gorzej będzie jak później wysadzi. Bóle w podbrzuszu odczuwam już coraz rzadziej, chociaż lekarz mi powiedział ,że mogę odczuwać do końca ciąży. Gorzej jest ze spaniem. Kręgosłup mnie boli, wogóle całe plecy. Macie też tak? To ja się już pożegnam się . Życzę wszystkim miłył snów.PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie mamuski:) Zgadzam sie z kluciami i wszelkim rwaniem ,ja tez tak mam ostatnio dosc czesto czuje te klucie ,ale przestaje moje malenstwo bylo ostatntio cichutko a dzisiaj od 4 popoludniu myslalam ze mi brzuch rozerwie niewiarygodne ,teraz tez pisze do was ono stuka :)ciesze sie bo wiem ze zyje. wczoraj bylam na wizycie ogolnej 4 godziny biurokracja:)w poniedzialek mam lekarza i pewnie dostane na usg moze sie dowiem niedlugo czy chlopczzyk czy dziewczynka ,zrobili mi badania krwi chyba z 9 fiolek chyba juz na wszystko co mozliwe ,aha dziewczyny poprawcie mi termin porodu na 21 sierpien zamiast 19 ,takze wszystko sie zgadza pierwsze ruchy odczulam dokladnie 21 go ,niewiem na ile sie to sprawdza:) Czy wy staracie sie nie jesc slodkich rzeczy jejku ja ostatnio mam straszne zachcianki na slodkie ktorym nie moge sie oprzec i jem . Wiem jedno ze za malo pieje wogole nie mam pragnienia . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ciesze sie, ze u Was wszystko dobrze, ze dzieciaczki rosna i coraz mocniej kopia. Czytam Was regularnie tylko pisac nie bardzo mam czas,ale w kwietniu wszystko nadrobie:) Ja ide dzisiaj wieczorem na USG genetyczne - jednak sie zdecydowalam i umowilam prywatnie - ale tak strasznie sie boje... jeszcze chyba nigdy tak sie nie balam idac do lekarza. Tak bym chciala byc juz po. Moj maz oczywiscie bagatelizuje wszystko i mowi, ze ja przesadzam - on sie nigdy na zapas nie martwi, a ja pol nocy nie spalam, boje sie, ze cos bedzie nie w porzadku. Dobra, przepraszam, ze znowu medze i znowu nasz topik smuce, ale musialam sie gdzies wyzalic a tak jak pisalam wczesniej moj mezus nie jest do tego najlepszy:) Bliznamina brzuchu sie nie martwcie- tam skora jest mniej rozciagliwa (bo ma nie do konca prawidlowa strukture) wiec skora do okola za blizne nadrobi - czyli blizny nie powinny sie za bardzo powiekszyc, ani zmienic. Mozecie je smarowac dodatkowo np.oliwka. Agusia - fajnie wyszlo z tym pianiem, zamiast piciem:) Prosze trzymajcie za mnie a raczej za nas dzis kciuki, pozdrawiam serdecznie Doris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa. Justa ja też mam momentami takie parcie szczególnie przy siusianiu ale lekarz sprawdzał szyjkę macicy i jest dobrze więc to chyba norma. doris trzymam kciuki za wieczorne badanie. Póki co znajdź sobie zajęcie, żeby nie rozmyślać. jestem pewna, że wszystko będzie dobrze :-) roxelka bardzo fajne imie wybrałaś. Ty masz większe możliwości po i polskie i angielskie imiona wchodzą w grę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzidziusie i ich mamusie... My jestesmy po wczorajszej wizycie,,,,powoli dochodzimy do siebie,,,takie wrażenia, niestety nie wiemy czy to pod moim sercem to synus czy córunia ale za to slyszelismy serduszko pierwszy raz, a na usg widzieliśmy małego łobuza ktury juz nie jest taki małybo od główki do pupci ma 10cm,,,ale pani dr powiedziała ze mam na pewno ok 15 bo jest zgiety...:) wiercił sie niesamowicie...machal łapkami i odbijał sie nogami, a iedy sie zasmiałam to sie obracał dookoła siebie:) widok najcudowniejszy na świecie:) Tomasz był w takim szoku ze cały czas powtarzal ze to niesamowite:) po podłączeniu do ktg serduszko biło prawidlowo a na końcu dzidzia tak kopneła ze wszyscy w poczekalni słyszeli:) dostałam namiar na usg 3d we Wrocławiu i za 3 tygodnie pojade je zrobic, juz sie nie moge doczekać kiedy zobacze to moje szczęście ponownie. Dziwne uczucie miałam patrząc na monitor przy USG , oglądałam i widziałam jak mały człowieczek sie kreci i jest pełny zycia,,,i myslalam ze to czyjeś dziecko a nie moje,,,,bo ono sie ruszało a ja nic nie czuje, bo ruchów nic a nic ,,,,nie czuje. ale jak sie zaczełam smiac i dziecko zareagowało na moje skurcze brzucha to dotarło do mnie ze to moje szczeście które sobie eszcze po cichutku żyje we mnie, to takie boskie uczucie,,,Jestesmy szczęsliwi, i pełni podziwu dla tego co sie stało,,,i jak tu w cuda nie wierzyć:):):) Tyle miłości to chyba nigdy od nikogo nie dostałamm, wypełnia mnie to uczucie po koniuszki paluszków:) Pozdrawiam gorąco i szczęśliwie Agusia z dzidziusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
witam znowu. ja wczoraj tez odwiedzilam pana doktora i na szczescie wszystko wporzadku. tak jak i olivi to więzadla sie rozciagaja. wiec nie ma powodu do zmartwien. aha powiedzial ze moje denerwowania prowadzi do skurczow macicy i to pogarsz jeszcze sprawe. niestety nie bylo widac czy to chlopiec czy dziewczynka. a co do imion to mi podoba sie FILIP I ZUZIA ale niestety mojemu mezowi zadne z tych wiec poszlismy na kompromis ze jesli dziewczynka to ja bede wybierac a jesli chlopiec to odwrotnie. jemu dla chlopca podoba sie ALEKSANDER o dziewczynce nie mowi bo jest pewien ze to bedzie chlopczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie martwcie się tym naciskiem i wrażeniem jakby dziecko miało wypaść, tez to mam i w pierwszej ciąży też miałam szczególnie jak dłużej postałam. To też efekt rozciagania wiązadeł i fikania maluszka. Ja mam USG 3D/4D w piątek, ciekawe co nowego się dowiem. A co do palpitacji serca niekoniecznie muszą być spowodowane jakąś wadą serca. Mój Maciek kopał mnie po nerwie błędnym-uczucie okropne bo serce waliło mi jak młotem, dostawałam duszności i nieraz zasłabłam, ale nie bójcie się, to nie jest groźne ani dla maluszka ani dla was. Ale lekarza dla pewności lepiej zapytać. A dziś wstałam chora, katar straszliwie mnie męczy i synuś miał niezłą zabawę jak się ze mnie wyśmiewał rano. Dostałam ataku kichania-dosłownie przestać nie mogłam, ale mam takie kropelki do inhalacji OIL OLBAS , pokropiłam sobie na golf i przynajmniej mogę swobodnie oddychac. Ostatnim razem dzięki tym kropelkom przeszło mi w ciągu 2 dni. Oby i tym razem się udało. Mój Maciuś też dobrze na nie reaguje, jak widzę że mu leci z noska to pokropię na sweterek i na poduszkę w łóżeczku i najdalej po 2 dniach przechodzi :) Ja muszę się wyleczyć bo mam teraz 3 zjazdy pod rząd i dopiero 8-9 kwietnia wolne-jak ja to wytrzymam :O Co do blizn to moja po cesarce zaczyna dziwnie się zachowywać, strasznie mnie swędzi, a czasem aż boli, zrobiła się krwisto czerwona, muszę pogadać o tym z lekarzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
ja po tych kroplach dostalam krwotoku z nosa. raz ich tylko uzylam a w ciago dnia krew lala mi sie cztery razy i tak bylo przez dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris nie zamartwiaj się, chociaż to zupełnie normalne uczucie. Jak byłąm w ciąży z Maćkiem to o wszystko się bałam, przeżywałam to okropnie i mój mąż też twierdził, że przesadzam. Faceci nie zawsze rozumieją nasze obawy, w końcu to nie oni noszą w sobie nowe życie. Trzymam kciuki za dzisiejsze badanie. Na pewno wszystko będzie ok. :D A tak ogólnie to fajnie się czyta o waszych wrażeniach z USG, rozmarzyłam się aż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Doris: Nie martw sie napewno bedzie wszytsko dobrze. Gdzie idziesz na to USG genetyczne i wogóle w którym tygodniu nalezy go zrobić i co ono daje konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp.06 to chyba masz słabe naczynka, powinnaś więcej wit. C zażywać, też kiedyś miałam problemy z krwotokami z nosa, na szczęście przeszło. Ja oprócz witamin Feminatal biorę jeszcze wit. C i Magne B6-nauczona doświadczeniami z poprzedniej ciąży. Magnez to na bolące nogi mam skłonność do żylaków, ale dzięki temu ustrzegłam się tego w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia poprawiam ci date NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....3kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........+1 kg Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........-1kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................??.............3 kg oliwia, kotunia super ze wszystko dobrze, doris trzymam kciuki nic sie nie martw .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....3kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........+1 kg Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........-1kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie mialo byc agusia gdzies mi zjadlo... a... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika- powinno sie go robic 18-22 tydzien ciazy. Ja pierwotnie zapisalam sie na zwykle USG polowkowe do Scanmedu, bo slyszalam duzo dobrego i o sprzecie i o lekarce (dr Huczek) do ktorej sie zapisalam, ale zadzwonili do mnie, ze wziela urlop i moga mi przelozyc to USG na koncowke kwietnia:( wiec oczywiscie zrezygnowalam. Poszukalam w internecie i wybralam nie najtansza opcje http://www.ultramedica.pl/ciaza_usg_2d_genetyczne_nt_przeziernosc_karku_ocena_ryzyka.html ale czytalam, ze lekarz dobry, a sprzet najlepszy. Wejdz sobie na ta strone i poczytaj-dokladne wytlumaczenie czym sie to badanie rozni od zwyklego USG polowkowego. Ja sie zdecydowalam na 2D, ale za to genetyczne - zeby maksymalnie ocenic maluszka pod wzgledem medycznym, a nie zaplacic za to fortuny. Jesli bylabys zainteresowana zwyklym USG polowkowym to z tego co czytalam polecany jest dr Sajewicz-Przychodnia \"Zdrowie Rodziny\" (150z) i dr Homa-prywatny gabinet na Oboznej(80zl). Dam Ci znac jak juz bede dzis po czy warto w tej Ultramedice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapisuja praktycznie na nastepny dzien, wiec jesli sie zdecydujesz to jeszcze zdazysz:) bo Ty juz prawie 21 konczysz -ale ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris. Dziękuje już wszytsko wiem. Ja chyba sie nie zdecyduje bo mój mąż się na pewno nie zgodzi bo i tak mi to nic nie da, bo ciązy ja napewno nie usune. A jak się dowiem że coś nie tak to bede martwić się do końca ciązy i nic mi to nie da. A jeżeli chodzi o to połówkowe to mój gin to właśnie dr Homa i to jemu zawdzięczam właśnie to że jestem w ciąży. Dziękuej jeszcze raz za namiary. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Zdaj relacje jak tylko wrócisz. Napewno będą same dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE DOPISAC KOLEJNY KILOGRAMIK:) JAK NA 17 TYDZIEŃ TO CHYBA DOBRZE ANI DUZO ANI MAŁO... CIEKAWE JAK TO SIE POTOCZY DALEJ NA TEJ SKALI:) NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....3kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........+1 kg Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......3kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........-1kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg DORIS TRZYMAM KCIUKI I CZEKAM,,,,NA RELACJE,,,( TRZYMAMY - CAŁA NASZA TRÓJKA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....3kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........+1 kg Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08.........2,0 roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......3kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........-1kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - No to skoro Twoim lekarzem jest dr Homa to nie ma sensu zebys przeplacala i robila jakies inne USG. To nie tylko bardzo dobry specjalista od USG (do niego wielu lekarzy odsyla swoje pacjentki w razie watpliwosci) ale w ogole bardzo dobry ginekolog i operator i sprzet do USG tez ma dobry, wiec zostan przy nim:) Powiem szczerze, ze tez sie waham co do tych badan genetycznych - bo co mi z tego,ze sie dowiem..., ale jakos tak jak pisalam na forum \"wiosennym\" troche ostatnio za duzo pogrzebalam na stronach z problemami w ciazy i to mnie tak natknelo, zeby jednak sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W tabelce dopisałam sobie 2 kg - wreszcie coś:) Jeśli chodzi o imię to my ustaliliśmy 5 lat temu po długich negocjacjach, że Tomuś będzie. Potem wszyscy (rodzina i znajomi) pytali kiedy Tomuś będzie, i doczekali się - będzie, tzn. jeśli chodzi o płeć naszego dzieciaczka to jeszcze nie wiemy co będzie. Mój mąż twierdzi że wie co robił i Tomuś będzie :) nooo ale niedługo się przekonamy czy wie co robił. Natomiast jeśli okazałoby się że dziewczynka to będziemy mieli problem bo propozycje mojego męża to: Celestynka (brrr jak zakonnica), Afrodytka albo Latoya - wszystkie tragiczne. Będziemy się zastanawiać jak już będziemy wiedzieli kto siedzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczeta 🖐️ u mnie poczatek 17 tyg. i ruchow jak nie czulam tak nie czuje...ach kiedyz to sie w koncu stanie? :-) nie moge sie doczekac...nei pszypuszczalam ze bede tak histerycznie tego oczekiwac, hehe bylam w poniedzialek u fryzjera i jestem zalamana..ogolila mnie strasznie...za krotko i wogole nie tak jak chciaalam...grrrrr wiecej do tej babki nie pojde 😡 no, troche musze sprzatnac...bo bordello mam w chacie, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris: Ja też czytam na internecie a potem sie martwię. Mąż się denerwuje i może dzieki nie mu nie popadam w depresje. Cały czas mnie wspiera i powtarza że wszytsko bedzie dobrze. Pozatym ja tydzień temu byłam u gina i on stwierdził że wszytko jest super. Musimy być dobrej myśli bo inaczej zwarjujemy. Dobrze że pracuje bo jakbym siedziała w domu to miałabym wszystkie złe objawy a tak to przynajminiej zajme się czymś w pracy. Pozdrawiam i niemartw się. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanka: Tomuś super. Mój mąż ma tak na imię i też chce dac synowi Tomuś ale ja niechce mieć dwóch Tomków w domu. Mnie od zawsze podobał się Jakub ale teraz starsznie jest popularne. My z mężem to mamy problem z tymi imionami bo jemu się podoba to co mnie nie i odwrotnie. W końcu to się wachamy między Michałem a Dawidem a jeżeli bedzie dziewczynka to może Natalia albo Magdalena. Mamy jeszcze 4 miesiące czasu na wybranie i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - dobrze CI mowic, ja nie dosc, ze siedze w domu to jeszcze sie ucze do tego cholernego egzaminu - wiec musialam przerobic cala patologie ciazy i porodu, choroby noworodkow, choroby dzieci itp. wiec jak ja moge nie zwariowac i nie dopatrywac sie wszystkiego. Ale prawde powiedziawszy bardziej do mnie przemawiaja opisy osob,ktore to naprawde przezyly niz statystyki w ksiazkach. Mnie ta lekarka tez robi USG za kazdym razem, ale mam zastrzezenia co do sprzetu:( Ale mam dzien zmarnowany, chodze z kata w kat - chyba sobie wyjde na spacer, bo i tak sie nie dam rady uczyc. Dobra, nie marudze Wam wiecej - odezwe sie wieczorem, mam nadzieje z dobrymi wiadomosciami. Jeszcze raz dziekuje Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA to mamy podobny gust ja też dla chłopca chcę Jakub i wszystkim z rodziny się podoba, chociaż mój mąż jeszcze nie zdecydowany, a poza tym koleżanka ma synka Jakuba. Dla dziewczynki będzie problem bo miałą być Paulinka ale Marek się rozmyślił. Mi się podoba Sabina i nie jest to najpopularniejsze imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylam na USG, moim pierwszym i ostatnim podczas tej ciazy, a wrazenia niesamowiteeeee.... Widzielismy wszystko: serducho, nerki, buske, oczka, ssanie kciuka i ....siusiaka, jak na dloni !!! Bede miala synka, dziewczyny! Nie dziwie sie czemu podobaly mi sie bardziej ubranka w kolorze niebieskim, jakby mnie cos na magnes do nich ciagnelo....(w duchu mialam nadzieje,ze bedzie dziewczynka, ale nijak nie podobaly mi sie rozowe ubranka) Obdzwonilam rodzicow i tesciowa, ze z maluszkiem wszystko ok! Wyliczyli mi wg wielkosci malenstwa ze urodzi sie 9 sierpnia, czyli dwa dni wczesniej, niz przewidywalismy dotychczas, zaraz zmienie w tabelce :-) Ale bedzie numer jak sie urodzi 08.08., bo i ja i J. mamy urodziny 04.04. ;-) To tak jakby suma naszych dat urodzinowych!!! Jeszcze tylko slowko do padlinki: Wlosy w czasie ciazy tez zachowuja sie inaczej, wiec moja fryzjerka zabronila eksperymentow na glowie, powiedziala, ze lepiej odczekac do porodu, potem zacznaja sie ukladac jak powinny i wtedy mozna sie pobawic, a podczas ciazy lepiej tzrymac sie sprawdzonych fryzur, albo w ogole nie scinac. No i tabelka: NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....3kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja............29...................09.08...5,0 SYNEK edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........+1 kg Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........-1kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia - no to gratuluje!!! Kolejny chlopak w tabelce! Ciesze sie, ze wszystko w porzadku. A czemu piszesz, ze to ostatnie USG w ciazy? NIe bedziesz robic pod koniec? W Szecji robi sie tylko jedno USG standardowo? Padlinka - fryzura sie nie przejmuj - na szczescie wlosy odrastaja i do tego w ciazy zazwyczaj duzo szybciej, bo lepsze ukrwienie skory glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, w Szwecji, na jej poludniu gdzie mieszkam USG jest wykonywane 2 razy, albo wcale, gdyby ktos sobie nie zyczyl. My zdecydowalismy sie na jedno, zeby sie dowiedziec, czy to ciaza blizniacza czy nie i czy organizm maluszka rozwija sie prawidlowo i kiedy przyjdzie ono na swiat- bo te wsyzstkie informacje mozna otzrymac dzieki USG nie mowiac juz o plci bobaska. Wiecej badan USG nie chcemy, bo niczego nowego sie nie dowiemy, z perspektywy dnia dziesiejszego. Gdybysmy sie rozmyslili, mozemy miec jeszcze jedno badanie w 32 tyg. ciazy. Zobaczymy. Dostalam 7 fotek, na ktorych wyraznie widac ze Max bedzie mial moj podbrodek- taki bardziej spiczasty-bo J takiego nie ma ;-) Widac tez jak ssie kciuka, a na innym zdjeciu rusza nozkami... Tyle mi wystarczy do szczescia. Mam taki charakter, ze im wiecej badan, wiecej pobierania probek, tym bardziej czuje sie chora... A jak unikam szpitali i przychodni, to jestem zdrowa jak ryba, to pewnie dlatego, nie kwapie sie na wiecej badan ;-) Milego dnia babelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×