Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witam:) Dzisiaj o 15.30 idziemy z mężem na wizytę, ciekawe czy nasze Maleństwo nam się ładnie pokaże. Moja szwagierka dzisiaj straciła swoją córeczkę:( była w końcówce 8 m-ca, poszła na badania kontrolne i okazało się, że Maleństwo nie żyje. A dzień wcześniej wyczuwała ruchy, wszystko było wporządku. Dostała tabletki na wywołanie i ma czekać aż zacznie się poród. Świadomość, że rodzi się martwe dziecko jest straszna:( A całkiem niedawno pokazywała mi śliczne sukieneczki dla swojej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggiem, to potworne! W 8 miesiacu!!!!!! rozmawialam z szefowa kiedys na ten temat i podsumowalysmy ze tak naprawde to nigdy nie mozna miec 100% pewnosci :-( Ani po 12 tyg. ani po 6 miesiacu, ani 8, ani nawet w trakcie porodu.... Jedyne co mozna zrobic, to wierzyc, miec nadzieje, ze nam sie to NIE PRZYTRAFI i myslec pozytywnie, a zycie napisze juz taki scenarisuz jaki chce. Ja modle sie codziennie zeby moje malenstwo rozwijalo sie dobrze a porod przebiegl bez komplikacji. Modlitwa mnie jakos uspokaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczeta kpiotrowicz@ chyba sie za bardzo twoimi nogami przejelam bo moje tez mi spuchly Ha ha taki juz nasz los jedna dopadnie wczesniej inna pozniej donn@ ja rannym ptaszkiem nie jestem to moj synek juz sie boje co to po porodzie bedzie jak on juz taki wariatek wielkie dzieki za te pampersy czekam na dokladna cene maggiem @ to straszne co napisalas przerazajace. Ja to po kilka razy dziennie sprawdzam czy dzidz zyje mam takie specjalne sluchawki gdzie slysze serduszko i ruchy .Robie to oczywiscie w te dni gdy jest cicho bo juz kilka razy slyszalam o podobnych przypadkach plusia@ w naszym przypadku jest troche inaczej bo maz ma firme a ja jestem na niego ubezpieczona i pracuje na czarno tak jest nam oszczedniej. Po porodzie dostaje przez 2.5 roku pieniazki na dziecko plus dodatek rodzinny plus dodatek opiekunczy jest tego ok. 700euro miesiecznie Inne rzeczy nas nie obowiazuja bo maz jako prywaciarz moze brac wolne kiedy chce tylko nie platne ale nie jest zle Do tego dostaniemy w Polsce tzw. pepkowe bo nie mamy obywatelstwa austryjackiego Pozdrawiam Was brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati>> bylam w sklepie te pampersy dla maluszkow kosztuja 29 zl za 44szt wiekszych nie mieli, a w duzych sklepach sa napewno tansze i maja duze opakowania... dokupilam tez ten rozek i pieluszki... maggiem>> :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Magiem ale mnie przeraziłaś strasznie :( żeby tylko nas to nie spotkało !!!! Co do pieluszek flanelowych to ja używałam je głównie do wyściełania łóżeczka, poduszkę wsadziłam pod materac (ale dopiero jak miał z 3 miesiące, bo wcześniej spał na płasko) , a prześcieradło frotte wydawało mi się dość drażliwe, więc nakładałam jeszcze pieluszkę flanelową. Poza tym kładłam na przewijak, bo to zimna cerata, a jak było gorąco to przykrywałam synka w wózeczku taką pieluszką. Nie ma się co martwić-można ich używać do bardzo wielu rzeczy. W szpitalu np. zawijają dzieci w dwie tetrowe pieluchy ( w taki kokonik) nie marźnie wtedy i czuje się bezpieczniej tak jak w brzuchu u mamy (tam miało ograniczone ruchy i jak dziecko odwiniemy to jest zdezorientowane). Kładłam też do wanienki podczas kąpania, żeby się nie ślizgał. Oj w wielu czynnościach są przydatne. Pampersy kosztują niecałe 49,- zł za paczkę 54 szt.(ale to jest rozmiar, który teraz mój synuś używa czyli od 12 kg-dla maluszków są pakowane po ok. 64 szt w tej samej cenie), a Happy ta sama ilość 37,- zł, Rossman 31,- zł. Zobaczyć można też różnicę na chusteczkach pielęgnacyjnych, z Pampersa 72 szt kosztują 12 zł, a niefirmowe nawet 6,50 zł. Jeśli chodzi o kołderki to znacznie lepszy jest śpiworek, mama kupiła mi cały komplet pościeli, więc nie kupowałam już śpiwora-szkoda bo kołderkę dziecko rozkopuje. My będziemy rodzić w ciepłymi miesiącu więc do odbioru ze szpitala wystarczy body z długim rękawkiem, śpioszki, bawełniana czapeczka i w rożek, jak będzie chłodniej to jeszcze cieniutki wełniany sweterek i ewentualnie cienki kocyk. U nas jest tragedia z tym macierzyńskim-18 tygodni po urodzeniu 100% pensji (16 tyg. przy pierwszym dziecku), a później urlop wychowawczy do 4 r.ż. ale tylko 450,- zł/mies. i to w dodatku jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 502,- zł, jeśli jest wyższy to 0,-zł :( Mogę się drobnie pomylić bo nie jestem na bieżąco z tymi przepisami, ale wątpię, żeby się coś zmieniło od czasu urodzenia mojego Maćka. Doszło tylko becikowe dla wszystkich 1000,-zł dla wszystkich, a 2000,- zł dla biedniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta dziekuje za ceny! bardzo mi pomoglyscie Ja osobiscie zastanawiam sie nad kupnem rozka bo to takie poreczne no i bezpieczne spiworkow mam kilka bo to najlepsze co moze byc mam tez kolderke ale kiedy jej uzyje to nie wiem moze po roczku Dzisiaj kupilam lezaczek dla dzidzi nie wiem czy w Polsce to tak sie nazywa ale tak wyglada i jest super bo gdziekolwiek nie bede dziecie bedzie lezalo nie gdzies na kanapie tylko w swoim lezaczku Nadal nie umiem zachecic meza do tego zeby chcial poznac plec naszego dzidziusia.Uparty jest jak byk a bykiem jest!°Ha ha Ja spedzam godziny na przygladaniu sie zdjeciom Maximilianka a on przychodzi i wita sie z coreczka Paranoja Smiac mi sie chce bo jego Julia ma ogonek plusia mialas racje mam alergie na pylki gruszy i roztocza wiec jak wroce z urlopu musze wszystko zdezynfekowac juz zmienilismy materace na nowe Na szczescie lekarz powiedzial mi ze to moze byc tylko w ciazy wiec mam nadzieje ze po sie to zmieni Juz odliczam dni do wyjazdu do Polski jeszcze tylko cztery dni Hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie podlamalam, zastanawiam sie czy Was nie poprosic, zebysmy nie pisalay o takich tragicznych historiach, bo ja jakos latwo tego nie umiem zniesc i zaraz sobie wszystko wyobrazam ze szczegolami :-( Mozemy sie umowic, ze bedziemy pisac tylko o sobie, a pozostale dramaty bedziemy omijac z daleka. Wiem, ze to przeciwko wolnosci slowa ale dla naszego wlasnego dobrego samopoczucia bedzie lepiej jesli nie bedziemy sie zadreczac takimi tragicznymi opowiesciami. Zwlaszcza ze kobiety w ciazy z reguly sa nadwrazliwe i latwo je wytracic z rownowagi... Jesli nie podzielacie mojego zdania, to sorry, moze to ja jestem dzis przewrazliwiona, bo spalam 6 godzin z przerwami... przypomnialo mi sie ze nie dopisalam dodatkowego kilogramu: miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg......SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....10kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...8 kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB..........27............18(24).08....10,5kg CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomnialam kpiotrowicz Wlasnie wyczytalam ze lezenie na lewym boku i spanie na nim bardzo pomaga na opuchniete nozki trzeba sprobowac plusia popieram ja jak tylko pomysle ze mojej kruszynce cos mogloby sie stac wpadam w panike a to nie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia>> no to ja tez jestem przewrazliwiona, sttaram sie wogole nie czytac o strasznych rzeczach bo pozniej bardzo to przezywam... no i widzice bylam w sklepie a o spiworek nie zapytalam......ja to mam skleroze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradzcie mi jaki balsam ujedrniajacy kupic, chyba ze lepiej na rozstepy??? skonczyl mi sie juz ten co mialam i sama oliwka sie smaruje a nie wiem czy to wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn ja jestem z mojego bardzo zadowolona nie mam nawet jednego rozstepu i co ciekawe na piersiach mialam po odchudzaniu a teraz sa prawie nie widoczne Kupilam w Polsce firmy DAX Cosmetics Perfecta Body Galaretka przeciw rozstepom Troche sie lepi przy rozsmarowywaniu ale jak wsiaknie skora jest gladziutka. Bardzo wydajny Tubke 150ml mam 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a ile kosztowal?? ja wczesniej mialam vichy na rozstepy tez 150ml ale szybko sie skonczyl :) a drogi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23zl 30 gr kosztowal w lutym jak kupisz to nakladaj po odrobince bo ja pierwszy raz naladowalam jak normalnego i rozsmarowac nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to go poszukam bo za ten moj to moge prawie 4 takie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu bede miala koszmarne sny - zawsze po takich strasznych opowiesciach pol nocy sie mecze :((( Macie racje - jesli mozecie to nie piszcie takich smutnych historii, bo to zadnej z nas dobrze nie robi - no chyba, ze nie macie z kim pogadac i potrzebujecie to z Siebie wyrzucic - wtedy usprawiedliwione. Kati - czy mozna ten kosmetyk w ciazy stosowac? Bo z tego co czytalam to wiekszosc kremow na rozstepy jest w ciazy przeciwwskazana - to dosc silne srodki i dosc gleboko sie wchlaniaja:( Ale moze to co czyatalam to byl chwyt reklamowy srodkow tylko dla ciezarnych - ktore wiadomo drozsze trzy razy:( Co do tych tygodni - to lekarze licza wiek ciazy zawsze jako tygodnie skonczone - czyli np. ja mam na suwaczku dzisiaj 27tydz6dzien - wiec wedlug ginekologa jestem dopiero w 27tygodniu ciazy. Ide dzis z mezem na wernisaz wystawy fotografii - troszke sie rozerwe:) Milego wieczorku i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ten kosmetyk jest rowniez dla kobiet w ciazy powyzej 4 m-ca nie ma w jego skladzie kofeiny tylko jakies sole mineralne z ostryg wit E i d-pantenol i inne ulepszacze ale te sa na wielu kosmetykach ciazowych wiec chyba z nim wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - acha, no to chyba tez sobie go poszukam, bo ja do tej pory stosowalam Mustele - ale cena zabijajaca i wedlug mnie zapach okropny:( a wlasnie mi sie konczy opakowianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, Kati, Doris, zapobiegac rozstepom mozna tez poprzez przyjmowanie wit. E, ktora trzyma skore w ryzach- wzmaga jej elastycznosc. Ja od poczatku ciazy biore witaminki dla ciezarnych, gdzie jest duzo wit. E, a poza tem uzywam oliwki Weledy (dostepna np. w Niemczech, w Austrii chyba tez) zapobiegajacej rozstepom, ktora rowniez w swoim skladzie ma wit. E. Na pewno w tym kremie, czy zelu z Dax Cosmetics dodano rowniez te witaminke- dzisiaj dodaje sie ja do wiekszosci kosmetykow pielegnacyjnych, ale warto sprawdzic. Przeszlam sie na dlugi spacer po miescie, juz sie lepiej czuje na duchu, ale im blizej porodu tym bardziej jestem przeczulona na ludzkie dramaty... Sciskam was co sil kochane dziewczynki, pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia >>> tez lykam witaminki, a ta oliwka to jakas specjana na rozstepy??? pewnie u nas takiej nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75 - dzieki spróbuje z tym lewym bowiek, problem w tym, ze ... ostatnio w ogole ciezko mi sie spi i co chwile sie budze. Kupilam sobie wielka poduche i spie na polsiedzaco - poki co pierwsza noc przespana :) Co do ludzich dramatów- zgadzam sie z Doris- piszmy o tym co nas dotyczy, i tak jest nas tak duzo ze problemow z nami samymi nie brakuje .... Buziaki i dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, nie jestem pewna, wiem, ze Edusia pisala ze w Niemczech jest do nabycia, w Szwecji i Danii rowniez-sprawdzalam. Firma nazywana sie Weleda, a oliwka jest na bazie olejkow eterycznych (skladniki tylko ekologiczne), ponoc ma zapobiegac rozstepom, ale jak zapytalam w aptece, to magister powiedziala, ze nawet oczyszczona (rafinowana) oliwka z oliwy jest wystarczajaca- tylko ze ja mialam chrapke na tamta oliwke, ktora tez i kupilam... Stosuje od 4 miesiaca ciazy, po prysznicu. Narazie \"trzyma sie wszystko kupy\" :D Oliwka Weledy jest rozprowadzana w drogeriach i tzw. \"Body Shop\' ach\". Olejek jest o tyle ok, ze ma sie uczucie, jakby skora rzeczywiscie go wsysala w siebie i jest tak milutko i gladziutko jak sie glaszcze po brzuszku i klade reke, kiedy Max kopie. Skora sprawia wrazenie dobrze nawilzonej i jak powiedzialam elastycznej. A ponoc kiedy skora traci swoja elastycznosc, zaczynaja sie rozstepy. Popytaj w sklepach o oliwki na bazie olejkow eterycznych, na pewno w jakiejs drogerii cos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Witam, Witam! Jestem po wizycie u lekarza troszę się zasmuciłam bo wyszła mi anemia Hb 11,5 ( ostatnio miałam 13,2) dostałam receptę na żelazo Tardyferon Fol mam brać 2x dzienne i codziennie pić sok z buraków-łeeeeeeeee. Pani doktor zmierzyła mi brzuszek i powiedziała, że brakuje jej tu jakiegoś 1 cm ( mam 26, a powinno być 27) nie wiem o co biega??? Mówiła, że maleństwo waży 1kg ale po obwodzie brzuszka jakiś taki szczuplutki..... Co do oliwki na rozstępy to ja używam serii z Rossmanna dla kobiet w ciąży kosztuje chyba 11 zł starcza na 3-4 mc-e, jak na razie jestem bardzo zadowolona nie zrobił mi się ani jeden rozstęp:-) Oprócz tego jest jeszcze żel pod prysznic, żel do stóp-rewelka, i krem na pękające brodawki( to się może później przydać) całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
No i jeszcze 2 kg do tabelki: miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg......SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....10kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB..........27............18(24).08....10,5kg CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Bylam przedwczoraj u lekarza i moja corcia wazy 670 g. Tak czytam wasze wypowiedzi i sie zastanawiam czy to nie za malo? Lekarz twierdzi ze jest akurat na srodku przedzialu ale nie wiem. Doris mialas racje z tym wynikiem testu na glukoze. Ten przedzial ktory byl podany to byl na czczo a wynik po glukozie wiec wszystko wporzadku. A jesli chodzi o te slabosci ktore przechodza po czym slodkim to powiedzial ze mam za szybki spadek cukru i musze jesc mniej a czesciej. Co do napietego i twardniejacego brzuszka to sam zapytal czy cos takiego mi sie dzieje, wiec to chyba normalne. Jednak aby stwierdzic o czym to swiadczy musial mnie zbadac i wtedy powiedzial ze to z powodu rozwijania macicy i ze wwszystko jest ok, ale mowil ze to moze byc oznaka skracajacej sie szyjki i dlatego konieczne jest badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Ja jeszcze w ogóle nie maiał robionego testu na glukozę, a następną wizytę mam 8 czrwca. Coś czuje, że pewnie mi tego nie zleci. Czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula moze zapytaj go jak nie bedzie nic mowil. Chyba powinno sie robic ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Mamusie! Podczytuję sobie Was od czasu do czasu, ale do tej pory się nie odzywałam. Sama mam termin porodu na 10 sierpnia, stąd to zainteresowanie tym topikiem. To moje pierwsze dziecko, w sprawach niemowlęcych jestem zieloniutka jak trawka za oknem, więc wdzięczna Wam jestem za wymianę poglądów na temat pielęgnacji noworodka i koniecznych zakupów, które to poglądy skrzętnie notuję w pamięci celem ich wykorzystania. A do napisania skłoniła mnie Donn. Ja też mieszkam w Krakowie, a i termin porodu mamy zbliżony. Może zdarzy nam się spotkać na porodówce? :-) Gdzie zamierzasz rodzić? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzis bylam u lekarza bo juz prawie nic nie moglam mowic a poza tym zaczelam kaszlec!No i pani doktor przepisala mi antybiotyk ,jezu jestem zalamana bo nie wiem czy mam go brac!!!!DORIS PROSZE napisz czy lepiej go wziasc czy nie?Nazywa sie AmoxiHEXAL 750 i mam go brac 3 razy dziennie,zapalenia oskrzeli nie mam ale powiedziala ze gardlo jest strasznie brzydkie i prawdopodobnie to jest wszystko z zatok,bo mam strasznie ropny katar,poczekam z decyzja na ciebie, Dziewczyny a wy jakbyscie zrobily??????Mam dodatkowo jakies jeszcze ziolowe tabletki Sinupret forte ,nie wiem co robic wstrzymuje sie do wieczora ,zobacze co wy mi doradzicie ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Edusia ja bym chyba nie brała. Jak byłam chora 2 miesiące temu też lekarka mi przepisała jakąś miksturę ale nie brałam bo się bałam. Tylko może u mnie było coś innego... Najlepiej bedzie jak coś doradzi Doris:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka 28-ja tez nie miałam zleconego testu obciazenia glukoza-ale jak czytam na necie to jedni pisza ze nalezy zrobic miedzy 24-28 tyg ciazy a inni ze w 7 m-cu-ja mam wizyte za tydzien-wiec na 7-my m-c sie załapie- tak sobie mysle ze to jest chore zebysmy same musiały sie o badania upominac-przeciez gdyby nie to forum np to skad ja niby mam wiedziec kiedy i jakie badania sie wykonuje? agulka-jedz duzo kiwi-ja zawsze miałam problem z zelazem-czesto znacznie ponizej normy -rekord to 10 -w przypadku gdzie nrma jest od 49-150-kiwi jest bogate w zelazo-no buraki tez ale smak to same wiecie.....:)u mnie o dziwo w ciazy natenczas morfologia ok katienka-witaj w gronie sierpniowych mamuś:)dopisz sie do tabelki i udzielaj w wypowiedziach a nie tylko podczytuj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×