Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

HI,hi chyba tak, dobra to skopiuj swoje dane bo ja już chciałam coś kombinować i znowu bym namieszała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech będzi też się dopiszę NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............4...........16.01 Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.................0............22.01 100krocia....Nina.........24....Rybnik..................0............18.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,...juz jest wszystko wporządeczku! Przydałaby się tabelka dla zaciążonych....bo już jest na naszym topiku parę przeyszłych mamuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam normalnie wiadomość chyba szczęśliwą chociaż ne wiem czy brać to pod uwage...a mianowicie rano zrobiłam tes teścik i nic pooglądaąłm go troszke z jakieś 15 minut i włożyłam do szuflady,pzred wyjściem do pracy czyli po jakieś godzinie od zrobienia zerknełam na niego jeszcze raz ale było ciemnawo u mnie w pokoju weiec mogłam nic nie zauwazyć,przyszłam z pracy i patrze a tam druga krecha.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taka cieniutka nie gruba ale widoczna wyraźnie...wiec nie wiem czy mam brac to pod uwage czy nie...hyymm misiek ma kupić jeszcze jeden test wiec dzis sie okarze co i jak narazie troszke się ciesz,troszke boje i wogóle wszystkie mozliwe uczucia ....🌻 dam oczywiscie znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa..... ale bomba- wg mnie tociąża na 100%! Słyszałam wiele takich historii ze słabiutką kreską, która potem zamieniała się w wyraźną krechę!! :D Super! odezwj się do nas i opowiedz co i jak! buziaczki 👄 dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka---kurcze ale sama ni wiem co mam o tym wszystkim myslec niby jest naisane żeby nie odczyytywac testu po czasie ale ja jak zawsze robiłam testy to sobie je zostawiałam i nigdy po zcasie druga krecha nie wyskoczyła,a teraz...hyymmmmm na dodatek @ nie ma dziś 33 dc,tempka powyzej 37....szyjka macicy nisko opuszczona i zamknita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mam nadzieję agapa, że to ciąża :) ale radziłaby Ci narazie jeszcze się zbytnio nie cieszyć, żeby w razie czego, nie było większego rozczarowania. Jak mi się kiedyś spóźniła @ o 14 dni (3 mies po odstawieniu tabletek) to kupiłam test i na upartego można było się dopatrzeć cieniutkiej czerwonej kreski. Ale to nie było to :) Trzymam jednak kciuki :) Kup nowy test i spróbuj jeszcze raz :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I ja też dopiszę się (oczywiście p waszym czasie :) ) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............4...........16.01 Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.................0............22.01 100krocia....Nina.........24....Rybnik..................0............18.01 emilee.........Emilia.......27....Tczew..................0.........ok8-10.02 niestety zaczynam tak naprawdę dopiero liczyć (co do dnia) bo wcześniej nie musiałam, cykle miałam do zabiegu bardzo regularne 30dni ale po zabiegu we wrześniu trochę się razregulowało i oscyluje: 27-30 dni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana a wiec tak słuchajcie,robiłam dziś test i wyszła jedna kreska...ale słuchajcie,pytałam wczoraj na stronce takiego jednego ginekologa i powiedział że jesli była taka sytuacja to nastepny test powinnam wykonac dopiero za kilka dni. a nawtt na teście \"Quick Vue\" jest napisane ze jeżeli jest małe steżenie Hcg to kreska druga mozę pojawić sie po pewnym czasie i wtedy nastepny test mozna wykonać dpiero po (48 do 72 godzinach),!!! A tak wogóle to tak na moje oko to \"pre test\" ma wiekszą czułość i moze dlatego ta druga kreska potem sie pojawiła a ten drugi moze mieć troszke mniejsza czułośc i dlatego jej nie ma....sama juz nie wiem.Ale nie puszczała pym takich domyslen gdyby nie to ze jednak nadal nie mam @,brzuszek pobolewa,tempka 37,3 i wogóle... ale narazie nie robie nic,poczekam jescze kilka dni i jak andal @ nie bedzie to dopiero zrobie kolejny tes,a jak znwu bedzie 1 krecha to ide do lekaża miłego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka, .. przykro mi bardzo! :( Jak napisałaś, że ta druga kreseczka jednak się pojawiła na teście to byłam pewna, że jesteś w ciąży...zresztą wszystkie objawy na to również wskazywały ! Mam nadzieję, ze Cię wczoraj nie nakręciłam jeszcze bardziej moimi sugestiami, że napewno jetseś w ciąży.....-ja tak naprawdę myślałam! Trzymaj się cieplutko i nie smuć się! {kwiatek] 🌼 🌼 dla Ciebie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka--ja równiez myslałam i byłam pzrekonana ze to ciaża no i do tego dużo obiawów na to wsakazywało ...heheh ale nie ma tego złego....bedzie dobrze. ale z drugiej strony nakreciłam sie strzeaszni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi agapa. Najgorsze są właśnie te cykle, gdy jest się pewnym, że to już to... To już lepiej nie mieć żadnych przeczuć, ale myśleć,że na bank @ i się najwyżej miło rozczarować... A tak to bardzo boli.. Ja w Wigilię jak dostałam @ wpadłam w histerię i ryczałam w nocy z 3 godziny... Ale na szczęście to szybko przechodzi, trzeba zająć myśli czym innym. I wierzyć, że następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana---własnie wiem ze nastaiwc się jest najgorzej i nawet sie w tym cyklu nie nakrecałąm,ale jak test pokazłąm po zcasie ta druga kreseczke to prawie ze byłam pewna ze jadnak dzidzia bedzie:) ale niestety...wiec teraz juz sie nakrecac na bank nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym tygodniu pracy! Dzisiaj jest 28 dc, wczoraj wieczorem temp 37,2, jak na razie @ nie ma. Piersi mnie pobolewają chyba jakby bardziej i inaczej ale pewnie znowu sobie coś wymyśliłam i sobie wmawiam. Boję sie nakręcać ale czekam na @ której mam nadzieję sie nie doczekać:-) Jak dzisiaj nie dostane @ to kupię test i jak do jutra rana nie dostanę to zrobię z samego rana. Oczywiście już się trochę nakreciłam ale boję się że to znowu złudzenie. Pożyjemy, zobaczymy... Agapa- przykro mi, myślałam że będzie wśród nas kolejna szczęśliwa z fluidkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Hej dziewczyny. Witam was i nakręcam dobrymi fluidami ciążowymi. Byłam jednak u lekarza. Zrobiono mi usg dopochwowe i wyszło że jestem w ciąży bardzo wczesnej. Na zdjeciu z usg widać pecherzyk ciążowy wielkości 3,8 mm. Dostałam jakieś tabletki dopochwowe na prawidłowe zagniężdzienie i rozwinięcie płodu oraz prikaz uważania na siebie, bo najgorsze są pierwsze 3 miesiące. następną wizytę mam 1 lutego w moje urodzinki i będę wiedzieć więcej. Jak się rozwija i czy wszystko dobrze. A wiecie jak mój mężuś się ucieszył jak wrócił z delegacji. Teraz nic mi nie pozwala robić i pewnie by mnie na rękach nosił. na uczelni tez wszystko dobrze. Narazie wszystko do przodu. Ale się rozpisałam. Proszę o dopisanie mnie do tabelki. Wiek 23, Śląsk, 5 mięsięcy starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy powinnaś dostać @ ASik25? Dzisiaj? Ja w piątek, ale mam tylko 36.85 (jakoś ot trzech dni) więc nie wierzę w ciąże... :( kwiat4 musiałabyś stworzyć drugą tabelke zaciążąnych ale nie wiem jak ona wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję TABELA I STARAJĄCE SIĘ LUB PRZYGOTOWUJĄCE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............4...........16.01 Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.................0............22.01 100krocia.....Nina........24....Rybnik.................0...........18.01 emilee.........Emilia.......27....Tczew..................0.........ok8-10.02 TABELA II PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC...Poród..........Płeć...LCS kwiat4........?.........23.........Śląsk.......5.....wrzesień......?........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Ja tez chce wiedzieć co to LCS. na imię mam Ania. Dziękuje za stworzenie tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kamila7 swietny prezent sobie zrobiłaś :) a terebka zawsze się przyda> Asik25 czyzby....!? trzymam kciuki :) Agapa głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mam takie dziwne mysli, boję się, że nie dam rady z ciążą, porodem (którego się boję). W jednej chwili bardzo chcem mieć dziecko, a w drugiej myślę po co, ten cały ból... Czyzbym nie był jeszcze gotowa? Czy Wy też macie takie obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I STARAJĄCE SIĘ LUB PRZYGOTOWUJĄCE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............4...........16.01 Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.................0............22.01 100krocia.....Nina........24....Rybnik.................0...........18.01 emilee.........Emilia.......27....Tczew..................0.........ok8-10.02 TABELA II PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dzisiaj dostać @ ale wcale jej nie chce, nie zapraszam i nie chcę jej na oczy widzieć:-) J_A_N_A- taka temp jak masz to też można uznać za podwyższoną. Podwyzszona jest wtedy gdy jest to różnica nawet o 0,2 stopnia więc nie wszystko stracone. Głowa do góry, trzymam za ciebie kciuki a ty trzymaj za mnie! Boję się iść do toalety bo boje się że nadeszła @. Jestem w pracy więc nie mogę co chwilę latac i sprawdzać, śmiesznie by to wyglądało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat4 - jak ja ci zazdroszczę ale tylko w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Chcę tez przeżywać te cudowne chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- myslę że to zupełnie naturalne. Ja tez strasznie pragnę być w ciąży i tak samo mocno boję się bólu, porodu i połogu. Ale każda kobieta która rodziła mówi że warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 trzymam kciuki z całej siły... :) karyn - ja również się boję bólu porodowego... Ale nie obawiam się, że nie dam rady. Tak bardzo chcę mieć dziecko, że czasem myślę, że oszaleję.. Śni mi się po nocy, że karmię i w ogóle... :( Zaczynam wpadać w schizy, że jesteśmy bezpłodni czy coś... Pociesza mnie tylko taka jedna głupota :) Taka wróżba z obrączki (nie mam jeszcze własnej więc użyliśmy rodziców), która mówi ile się bedzie mieć dzieci i jakiej płci. Mi i Mojemu wyszło, że dziewczynka a potem chłopiec. I trzymam się tego jak deski ratunku... :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×