Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Cześć dziewczyny Czemu wy ciągle tak rano piszeciea po południu nie ma nikogo? :) Asik25 co skończyłaś - ja już też jestem po studiach ale jak się uda to od października lub lutego 2007 chcę robić podyplomówkę z matmy JANA a astronomia to gdzie ? w Toruniu? ja studiowałam fizykę z informatyką więc cały czwarty rok też spędziłam na astronomi :) Dziewczyny właściwie w jakim wieku jesteście (domniemam 23-30) a tak dokładniej? Ja właśnie skończyłam 27 (o Boże to już tyle :( ) Pewnie się odezwiecie jutro rankiem chociaż może? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny! Fajnie, ze się odezwałaś J_A_N_A. Astronomia- ciekawy kierunek! Karyn, Beatrycze- dziewczyny odezwijcie sie :) !!! Ja padam dziś ze zmęczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem;) chciałam tylko powiedziec że @ jeszcze nie ma...ale cccciiiii nie zapeszam,ciekawe ile jeszcze wytrzymam bez testowania;) a i chiałąm sie zapytać jak to jest z szyjką macicy na początku ciaży?? czy twarda czy miekka?? czy opuszczona czy nie?? i jakiś taki brzuszek mam twardawy na dole taki inny niż zwykle.... uciekam spac bo męczący dzionek miałam całuje wszystkie z osobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja w grudniu skończyłam 24 latka :) Studia skończyłam w czerwcu. teraz jestem mgr inż. :P Jak do września nie będę zafasolkowana (a raczej nie bo zaczniemy się starać dopiero w maju) to ide na roczną podyplomówkę pt \"Systemy telekomunikacyjne\" :) Kurcze mam mało czasu na pisanie - w pracy trzeba się \"ukrywać\", w domu nie ma czasu i jeszcze co jakię czas wyjazdy służbowe - wczoraj np Wrocław. Padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie piszę nic popołudniu bo dostęp do internetu mam tylko w pracy:-( J_A_N_A- testować zamierzam w poniedziałek, to będzie 28 dc o ile wcześniej @ nie przyjdzie. Trochę pobolewa mnie dół brzucha itd, mam właściwie takie objawy jakby @ miała przyjść lada dzień, ale podobno na początku ciąży też tak jest, więc trochę się łudzę albo przynajmniej mam nadzieję że może tym razem... Choć tak w głębi serca myślę że znowu @ przyjdzie... pożyjemy zobaczymy. Emilee- skończyłam Akademię Ekonomiczną, wydział zarządzania i informatyki. Ale astronomia- to jest coś!:-) Na pewno bardzo pasjonujące. J_A_N_A- a ty kiedy testujesz? Ale ty masz chyba termin pare dni po mnie z tego co pamiętam. Agapa- ja bym nie wytrzymała i już zrobiła test:-) Może pokazałby ten upragniony obraz dwóch kreseczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!🌼 Ja w lipcu kończe 24 lata :) Mam nadzieję zaciążyć zaraz po studiach albo jeszcze przed obroną (!)... zobaczymy jak się jescze sprawy rozwiną. Jeśli jednak do tego czasu się nie uda to idę do pracki. P.S ...Agapa, ja też bym nie wytrzymała z ciekwości i napewno zrobiłabym teścik! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Hej dziewczyny. Jak tam u was dzionek? Bo u mnie super! Wstałam o 4 rano nie mogłam jakoś spać. To już mój 33 dc cyklu i wreście zrobiłam teścik. i wiecie co zobaczyłam po 3 minutach? ........................ dwie czerwone kreski. Hura jestem wreście w ciąży. Już nie mogę się doczekać powrotu męża z delegacji. Chce jeszcze dziś iść do ginekologa i potwierdzić to na 100 %. Bo różnie to bywa z testami. Ale brak @ i 2 kreski to chyba dobry znak. Trzymam kciuki za waś. Może przynosę wam szczęście. Ode mnie się zacznie i wszystkie pokolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat4- CUDOWNIE!!! Wspaniała wiadomość, proszę nas tu natychmiast pozarażać!!! Ale na gin to raczej za wcześnie, no ale kto wie może akurat już coś zobaczy. W ciąży jesteś na pewno, tylko w bardzo wczesnej, dlatego gin może nie być pewny co widzi:-) Naprawdę strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać kiedy ja tak o sobie napiszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść! Brawo kwiat4! Gratuluję! I zazdroszczę... :) Asik 25 - @ ma być za tydzień w piątek, i na bank nie zrobie testu przed tym terminem. A co do astronomii to jest przede wszystkim trudna. I to głównie matma, fizyka i obróbka danych w kompie. Jak ktoś się nastawił na patrzenie w niebo to wyleciał gdzieś po pierwszym roku... :p Agapa - zrobiłambym na Twoim miejscu test, bo na bank w ciąży jesteś, chyba, że często masz nieregularne cykle. 100krocia - ja też się zastanawiałam czy po studiach nie pójść na podyplomówką, ale i tak nie zaprzestanę starań. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ewelajn wszystkiego naj...z okazji urodzinek!!! Spełnienia wszystkich marzeń! Kwiat4 witaj, GRATULUJĘ!!! super wiadomość! U mnie narazie po \"staremu\" objadłam się jak dzik w czasie Świąt, dostałam full prezentów (ponownie, hihi, jak ja kocham Święta) i pierwszy raz w zuciu jadłam miesko z żubra! mniam A teraz wróciłam do pracy i do Was :) a jeśli chodzi o wiek to mam 25 w październiku będzie 26 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Kwiat4 :) wszystkiego najlepszego :) Oby przybywało na naszym forum więcej dobrych wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny @ jeszcze nie ma:) ,tempka rano 37,3 a teraz 37,9 ;) ale testu jeszcze nie robiłam ,ale jak jutro ni edostane to na bank juz zrobie,chociaz chiała bym zrobic jutro bo jutro 13 w piątek a to zawze przynosiło mi szczęscie bo sama urodziłam sie 13;P a co do moich cykli to przed stosowaniem tabletek anty miałam regularne,potem brałam tabletki i jak każdy okres miałam regularny 30 dniowe cykle,dwa miesiace temu odstawiłam tabletki,pierwsze krwawiene przyszło normalnie z odstawienia po 3 dniach,otem nastepna miesiaczka regularna jak w zegarku 29 dniowy cykl:) no i tak mi sie wydaje ze chyba mi sie by tak angle teraz nie przestawił okres ???i chyba tak do 30 dnia powinnam dostać ,dziś mam 32 dzień cyklu ....i narazie @ brak;) wiec dlatego jeszcze testu nie robie bo moze coś jeszcze po tych tabsach mi sie popzresawiało...ale chyba tepmki takiej by nie było wysokiej nie... kwiatuszek---gratulacje ,jak kazre sie ze i ja bede miałąm 2 krechy to bedziemy rodziły mniej wiecej w tym samym terminie:)..ale narazie cciiii nie zapeszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny GRATULACJE - kwiatku -- zakwitłaś nam tak szybko czyżbyś nam szybciej wiosnę przyniosła ? agapa -- a z tym twardym brzuszkiem na początku to prawda ja też tak miałam i nawet przed zrobieniem testu (mimo iż to był mój pierwszy raz) byłam pewna że jestem w ciąży! więc agapa masz bardzo bardzo duże szanse na kreseczki dwie :) Asik też widzę że coś związane z informatyką :) Ja w pracy też mam dostęp do netu ale poza pocztą raczej nie mam czasu z niej korzystać - pracuję w szkole i STARAM SIĘ czegoś nauczyć 16-18 letnie dzieci z fizyki, informatyki i technologii informacyjnej :) Dziewczyny trzymam kciuki za wasze maleństwa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro o 6,00. testowanko,trzymac kciukasy i to mocno...mam nadzieje ze moja szczęsliwa 13 przyniesie mi szczęście;) dam jutro odrazu znac co i jak;) trzymajcie sie do jutra kochane;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kreska...bbuuuuuuuuuuu:( wiedziałam że jak sie tak napale na dwie krechy to nici z tego...ale dlaczego jeszcze oresu nie ma???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piątek 13! Agapa- strasznie mi przykro że wyszła jedna krecha, byłam przekonana że dzisiaj będziemy się cieszyć razem z tobą z twojego najszczęśliwego dnia w życiu... ale może jeszcze za wcześnie na test, może coś ci się poprzestawiało i dopóki nie ma @ to jest nadzieja, proponuję poczekać 3 dni i jeśli nadal nie nadejdzie to zrób ponownie test. Może jednak jesteś w ciąży, jeszcze nie wszystko stracone w tym cyklu. Trzymam za ciebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny! Kwiat4- GRATULACJE!ale nam niespodziankę zrobiłaś :D! Prosimy o ciążowe fluidki :)! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami i będziesz nas nadal odwiedzać !! Agapa, wg mnie twoje symptomy wskazywały jak nic na ciążę... może poczekaj jeszcze trochę i powtórz raz jeszcze test! I nie smuć się... będzie dobrze ---->🌼 dla Ciebie!!! Karyn, nareszczie jesteś :) :)!!! Ale fajnie miałaś z tymi prezentami ;) ale ja sobie też wczoraj zafundowałam prezent (taki bezokazyjny)- nową torebeczkę ;) !!! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 a co u Ciebie? 25 dzieńc cyklu jak się nie myle? Jakie odczucia? U mnie 21 dzień cyklu i nic nie czuje. Tym razem nie mam żadnych objawów. Ale mam wrażenie, że to jeszcze nie tym razem. Za duzo się stresowałam w tym cyklu (uczelnią, kolokwia itp)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć J_A_N_A- tak, u mnie 25 dc, wczoraj wieczorkiem temp 37,1 więc jest dobrze na razie, ale co miesiąc tak jest... Trochę pobolewa mnie brzuch i piersi, poza tym żadnych objawów ciążowych. Też myślę że to jeszcze nie teraz, ale poczekam do poniedziałku i zobaczymy czy @ nadejdzie, a jak nie to zatestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym podobno jakieś inne objawy ciążowe kobiety odczuwają dopiero po terminie @ więc poczekamy zobaczymy, staram się jak mogę żeby się nie napalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może byśmy zrobiły tabelkę, tak jak na innyvh topikach, co wy na to?? Np. nick, cykl starań, termin @, miasto czy coś w tym stylu. To tylko propozycja.... ale napiszcie co o tym sądzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, zaczynam(w tym cykl starań to nigdy nie wiem co napisać -ile za mna czy w trakcie ktorego jestem...bo 4 są za mna, a teraz idzie piąty). Napisze tak: NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01 Asik25.........Joanna....26....DolnyŚląsk..............4...........16.01 Sorry, ale jakoś tak mi nieswojo żeby podać miasto, bo to moje to niezbyt wielkie, może jak się przełamię to napiszę. Wydaje mi się że jakby to czytał ktoś znajomy to od razu by wiedział że Asik25 to ja. Chyba jakąś dzikuską jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A-N_A, może lbedziemy wpisywac te które są za nami...ok? Dobra to ja sie dopisuję: NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01 Kamilla7.......Dominika...23....Kraków................0............22.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra...........4...........20.01 Asik25.........Joanna.....26....DolnyŚląsk..............4...........16.01 Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.................0............22.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×