Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

No kochane, ledwo sie cieszylam ze jeszce nie mam mdlosci a od paru godzin...blehhh, niestety...juz sie zaczely, ale to dobrze, znaczy ze hormony dzialaja ... Bardzo, baardzo mocno was pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny witam was .. ...ja mam dzis barzo melancholijny dzien ,slucham muzyki i ryczec mi sie chce :)na szczescie mdlosci dzisiaj jakby ustapily choc nie chce zachwalac troche mnie nudzilo ale nie to co wczoraj jejku dzisiaj juz jadlam co chcialam ,fasolka dala mamie odpoczac ... Padlinka zal mi cie kochana wiem co to znaczy jejku jak ja nie nawize tego uczucia juz wole bol zeba...mam nadzieje ze po tym calym tygodniu mina na zawsze:) Lorelay...jak sie ciesze z twjego szczescia juz czekalm na twoj wpis bylam ciekawa wiec jestes mamka super wpadaj czesciej na rodzimy w sierpniu j do gina we wtorek ale nie na 100owe bo swietuje moj doktorek nie wiem kiedy wraca ..pa dziewczyny powodzenia i wszystkiego najlepszego w nowym roku a mysle ze bedzie szczesliwy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny witam was .. ...ja mam dzis barzo melancholijny dzien ,slucham muzyki i ryczec mi sie chce :)na szczescie mdlosci dzisiaj jakby ustapily choc nie chce zachwalac troche mnie nudzilo ale nie to co wczoraj jejku dzisiaj juz jadlam co chcialam ,fasolka dala mamie odpoczac ... Padlinka zal mi cie kochana wiem co to znaczy jejku jak ja nie nawize tego uczucia juz wole bol zeba...mam nadzieje ze po tym calym tygodniu mina na zawsze:) Lorelay...jak sie ciesze z twjego szczescia juz czekalm na twoj wpis bylam ciekawa wiec jestes mamka super wpadaj czesciej na rodzimy w sierpniu j do gina we wtorek ale nie na 100owe bo swietuje moj doktorek nie wiem kiedy wraca ..pa dziewczyny powodzenia i wszystkiego najlepszego w nowym roku a mysle ze bedzie szczesliwy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane...... abyscie Wy i Wasi mezczyzni w sylwestra 2006-2007 mogli, majac w objeciach (albo w brzuszkach) dzieciatka, pomyslec \"TAK, TO BYL NAPRAAWDE DOBRY ROK\" Wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 i super sylwestra ...sobie i Wam zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy nowy 2006 roczek.......obysmy wszystkie szczęśliwie zafasolkowały❤️ zyzce wam z cąłego serducha❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
No i zaczął się nowy rok, wiem że będzie dla mnie przełomowy i ciesze się z tego......... Zycze wam wszystkim by ten rok był tym najlepszym z wszystkich dotychczasowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelay---napewno bedzie pzrełomowy i taki szcześliwy dla ciebie:)...zazdroszcze ci bardzo:);)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym 2006 roku. Zycze Wam wszystkim duzo, duzo zdrowka, szczescia i spelnienia marzen. Agusia2, Lorelay, Padlinka i inne kobietki w ciazy, ten rok bedzie chyba jednym z najszczesliwszych dla Was bo urodzicie swoje upragnione dzieciatko. Zycze Wam szczesliwego rozwiazania i zdrowiutkiego dzidziusia. A nam starajacym sie zycze wytrwalosci w dazeniu do celu i rowniez zdrowiutkich i slicznych bobaskow. Ostatnio troche rzadziej pisze na forum ale czytam na biezaco. Ja w tym cyklu odpuscilam sobie starania (z ciezkim sercem) ze wzgledu na przeswietlenia zeba, ale w nastepnym nie odpuszcze. Trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie kochane zycze wam aby kazda z was otrzymala najcudowniejszy prezent jakim jest najpierw fasolka pozniej dzidzi ,,,ja osobiscie czuje sie nie najgorzej choc z tymi mdlosciami roznie bywa ale jakos wytrwam...zaczynam pomalu przygotowania do slubu ,szukania skromnej sukienki ,dla kochanego gajer i obrczke . Tak Lorelay masz racje to bedzie wielka zmiana w moim zyciu chyba juz do konca zycia ,teraz zacznie sie inny swiat ,poglad na zycie sie zmieni i wogole wszystko no ale ciesze sie ze bede miec wkoncu ulozone zycie w miare ..wiadomo pozniej tez so rozne problemy ale ale juz z innej beczki:) powodzonka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczynki - mam pytanie odnośnie Foliku - cudo to jest cholernie drogie... Kiedys kupowałam dla brata kwas foliowy 5 mg chyba (były oczywiście także inne dawki), ale byłam teraz w aptece i farmaceutka powiedziała że tylko Folik jest :| Hmmm... Nie wierzę że tamtych tanich nie ma, może one teraz na receptę są? Kosztowały 1,70zl za opakowanie... Czy któraś z was pytała się o to lekarza prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje folik w dawce 00,4 miligrama w cenie około 6 zł;) bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaqwna
tylko folik jest bez recepty-pozostałe te mocniejsze i o dziwo tansze -sa na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku :) Ja już jestem po pierwszych \"tarczycowych\" badaniach. TSH mam super - 1.20 a i USG nic złego nie pokazało. Są więc 2 możliwości: - samo się wyleczyło ;) - lekarze \"z dzieciństwa\" byli zbyt nadgorliwi - ten lekarz teraz się nie zna ;) Lekarz kazał mi zrobić jeszcze badanie ATPO, żeby się upewnić czy wszystko jest ok. Pójdę na nie w tym tygodniu, ale jestem dobrej myśli. JAk będzie w porządku to zacznę przygotowania (wizyta u gina, folik, zdrowa żywność, więcej ruchu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Witajcie!!! Powoli się przyzwyczajam do myśli, że będe mamą! O dziwo mimo, że się boję to ten fakt daje mi siłe i nie pozwala się załamać, żeby nie wiem co, czuje się szczęśliwa! Agusia2, dzięki za wszystkie słowa od Ciebie, mam nadzieje że będziesz się dobrze czuła...mnie wczoraj wieczorem dopadły takie mdłości, że ledwo zasnęłam! Kiedy idziesz do gina?A i życze udanych przygotowań do ślubu, kiedy to....hm? Ja to niedawno przeszłam, niezapomniane wydarzenie! Agapa, będzie dobrze, dowiesz się o bobasku, w najmniej oczekiwanym momencie, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylam dzis u gina i potwierdzzil ciaze, 7 tydzien wg niego, tylko ze kazal mi isc prywatnie na usg, ze wzgledu na moja przygode z zasniadem. troche mnie nastraszyl, bo powiedzial ze onkolog za szybko pozwolil mi zajsc, ale ja mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. dzis pojdziemy na to usg i zobaczymy juz moze bijace serduszko naszej dzidzi... dalej nie wiem na kidy mam termin, czy na sierpien czy wrzesein, ale w sumie to nie jest istotne, i tak znowy bede chodzila latem z brzuchem, heheeh mowie wam jaka placzliwa jestem przez te hormony...grrr, wczoraj np, gralismy z rodzicami i szwagierstwem z karciochy i ja cos skwasilam, oni zaczeli sie ze mnie smiac, a ja w ryk, i tak z 5 min. nie moglam sie uspookoic, sama z sibie sie juz smieje, bo to normalnie chore, heheeh pozdrawiam was moooooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Powróciłam!~! Ale tylko do czwartku, bo do poniedziałku znów na wolnym (drugie święta). Dziękuję za życzenia i oczywiście też o Was myślałam, brakowało mi Was :) Padlinka wielkie gratulacje!! Wyskoczył mi błąd, spróbuję wysłać początek, zaraz dopiszę resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A WRACAJ DO NAS SZYBKO!!! To ja tu z urlopu wracam, a Ty uciekasz? I głowa do góry ja tez miałam @, okropnie mnie męczyła i te wszystkie objawy były okresowe :( 100krocia, Brida, Monika33, Emilee, Olka27 witajcie :) 100krocia ja tez chciałabym na wiosnę urodzić dzidzię, jakoś tak jest radośniej, lżej i lato z wózkiem, jest gdzie pranko rozwiesić (a pewnie będzie nie małe, hihi) i też chcemy mieć córeczkę. Chociaż w zasadzie bez róznicy oby zdrowe. Jak po Świętach i Sylwku? u mnie bardzo rodzinnie, mineły bardzo szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję ciąże ale najpierw musze sie skonsultować z kardiologiem wiec narazie muszę czekać ale tak bardzo bym chciała miec juz dzidzię choć wiem że są pewne przeszkody ale są one do przejscia: - uczelnia - brak małżeństwa slubu - brak pracy choć mam rente. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja tak na chwilkę... Nie potrafię nie czytać kafeterii, choć mocno się ograniczam w tym. Karyn skłoniła mnie żeby się jednak odezwać :p I trochę dół mi już przeszedł. U mnie czas intensywnych starań. Ale owulacji jeszcze nie miałam, więc na Sylwestra sobie popiłam. I na Gwiazdkę też - z żalu... Kaśka22 a czemu brak małżeństwa jest przeszkodą? Mi to nie przeszkadza. Choć ostatnio się zastanawiamy czy może jadnak nie wziąć ślubu... zzuzza - Foli chyba nie jest aż tak kosmicznie drogi, 30 tabletek 6.80...Starcza na miesiąc... agusia2, padlinka, lorelay - ah jak ja wam zazdroszczę, aż mi psych siada tak chcę miec dzidzię.... Mojemu juz też odbija. Ostatnio się mnie zapytał czy może nie wyrzucać opakowania po orzeszkach , bo bedzie dla dziecka na kredki świecowe... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. J_A_N_A jak milo ze sie odezwalas. Domyslalam sie ze czytasz nas nadal tylko rzadziej i nie odzywasz sie. Ja tez jak dostalam @ to pomyslalam czy nie ograniczyc czytania i pisania na forum bo moze nakrecam sie za bardzo od tego, ale nie wytrzymalam .Moze pisze teraz mniej ( bo dzialam tez mniej w kierunku dzidzi w tym cyklu) ale sledze na biezaco topik.Zagladaj do nas. I udanych staranek. Karyn Ciebie rowniez milo znow czytac bo jestes optymistka i wprowadzasz radosny nastroj co sklania do pozytywnego myslenia. Dziewczyny uda nam sie juz niedlugo spelnic nasze najwieksze marzenie. Jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku!!! (dla nas chcących maleństwa będzie pewnie najlepszy :) o tych, które już nie chcą bo mają nie wspomnę) Przez was też zaczęłam brać ponownie witaminki (bo leżały sobie od września w szufladzie) i poszłam do apteki po folik. Byliśmy z mężem w sylwkia na balu i było naprawdę ekstra. Tylko wykręciłam się od napojów wyskokowych (śladowe ilości szampana) bo przez to nieliczenie za bardzo nie wiem czy mogłam pić, a testu tak jakoś nie chciałam robić żeby się nie rozczarować . No cóż ok 15 będę pewnie wiedziała :) - Zobaczymy zobaczymy Jeśli nic nie wyjdzie to nic się nie stanie ale gdyby jednak... to będę miała super niespodziankę :) I miałam jutro iść do lekarza tak na kontrolkę i teraz nie wiem iść czy poczekać 2 tyg?? Jak myślicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! JANA super że sie odezwałaś! Co to za smutasy? Już mówiłam, co się odwlecze to nieuciecze! Dziecko samo wybierze najlepszy czas na przyjście, cież się teraz wolnością, luzem i radością ze staranek :) Beatrycze75 i Ty też? Hej Dziewczyny głowa do góry! Niedługo topik padnie, bo wszystkie się wycofamy :( Emilee trzymam kciuki. Ja znów mam problem :( a wszystko tak fajnie się układało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za ortografy, ale jestem jeszcze przed poranną kawą. A gdzie podziałyście się dziewczyny? Kamila7, Barbiepoznan, Markotka, i wszyskie inne? Kto mi potowarzyszy w porannej kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karyn, jak miło że do nas wróciłaś:-) J_A_N_A- Ciebie też miło widzieć, że mimo wszystko nas nie opuszczasz. Czy zdajecie sobie sprawę że dopiero zaczyna się nowy rok i jest ogromna szansa że jeszcze w tym roku większość lub wszystkie z nas będą już ciężarne a niektóre nawet zdążą doczekać się dzidziusia na tym świecie? Czyż to nie wspaniale brzmi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asik25:)) nowy rok nowe nadzieje, już się nie mogę doczekać. Brzmi wspaniale ... tak bym chciała,żeby to juz była wiosna... Co dostałyście pod choinkę? Ja znów muszę robić prezenty, a za bardzo nie mam pomysłu. Może coś ściągnę od Was? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie Dziewczyny w Nowym Roku!!!! Sylwek był super; orkiestra, pięć gorących posiłków, sala parkietowa do tańca i miłe towarzystwo! Pierwszy raz byliśmy na takim sylwku /zawsze albo jakiś pub, albo u znajomych/ w tym roku inaczej i jesteśmy bardzo zadowoleni! Karyn, nareszcie jesteś :) !Ciesze się baardzo! J_A_N_A ale nam niespodziankę zrobiłaś, pisz do nas tak często jak to tylko możliwe! Padlinak, ty sie nic nie martw tym usg, wszytsko będzie ok!!!!Dla Ciebie i Lorelay- jeszcze raz GRATULACJE!!! 100krocia dobrze, że masz w panie zrobić ATPO, ja w tym tyg robię te wsztstkie badania na tarczycę! Beatrycze, fajnie że sie odezwałaś / tylko dlaczego tak rzadko :( / ja tez na twoim miejscu odpusciłabym staranka ze względu na to prześwietlenie. agusia, czekają Cię piękne chwile...:) jedne znajpiękniejszych!!!!....zazdroszcze, bo ja mam to już za sobą a wróciłabym się do tego momentu raz jeszcze!!! WITAM RAZ JESZCZE WSZYSTKIE DZIEWCZYNY, ( przepraszam, że nie wymieniłam wszytskich dziewczyn, ale mój post byłby niesamowicie długi....)...... już jest zadługi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamila, Fajnie, że już jesteś. My w tym roku skromniej ale za to b. rodzinnie, bo bylismy u mojej 2 mies. chrześniaczki. Tylko raz byliśmy na balu sylwestrowym. Mój mąż nie lubi tańczyć, więc takie imprezy raczej nie wchodzą w grę, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki Tu sie poprzenosiłyście , a ja pisze w tamtym topiku:) co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, ja barzdo lubie tańczyć, a mój małżonek- nie przepada, ale stara się, bo wie że ja uwielbiam :) Więc, jak go pochwalę to nwet całkiem nieźle mu idzie... :D Za chwileczkę wychodzę do lekarza po skierownia na badzania /morfologia, tarczyca/ i jutro rano je zrobię! Jakiś kroczek do przodu w kierunku przygotowań przed starankami! A w piątek wizyta u gina! P.S Karyn, szkoda że znów będziesz musiała nas opuscić! A kiedy wrócisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×