Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

dzięki to dopiero drugi cykl starań ale mam nadzieję że się uda. Mam już jedno dziecko synka ma 4,5 ale już czuję że czas na drugie maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia26- może zostaniesz z nami na dłużej? Jeśli masz ochotę to dopisz się do tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Część dziewczyny. Już jestem i opowiadam o wczorajszej wizycie u lekarza. Byłam bardzo wystraszona jadąc tam i czekając w poczekalni. Bałam się ze może coś jest nie tak. Dobrze że towarzyszył mi mój kochany i wyrozumiały mąż, bo ostatnio jestem bardzo rozdrażniona. Ale do rzeczy. Moja pani doktor (bardzo sympatyczna i miła osoba) zawołała mojego męża i oczywiście wcześniej pytają mnie czy się zgodzę na obecnośc męża przy badaniu i zaczęła badanie. Zrobiła mi usg dopochwowe i z szczegółami opowiadała mężowi i pokazywała na ekranie. Bardzo przyjemne uczucie patrzeć na zadowolona minkę męża. Ale tak ciąża przebiega prawidłowo. Wszystko jest ok. Jak byłam pierwszy raz to był jeśli pamiętacie pęcherzyk ciążowy wielkości 3,8 mm. Wczoraj pecherzyk miał już 29 mm i był już płód (dzidziuś mój)który ma już 11 mm. Jest również widoczne ciałko źółte (czy jak to sie nazywa)co odżywia moje maleństwo. Termin porodu obliczono mi na 17 września. Dziś mam już 7 tydzień i 4 dzień. Potem zadawalismy różne pytania na które dostaliśmy szczegółowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat4- brak słów- wzruszyłam się.... to musi być niesamowite szczęście. Mam nadzieję że już niedługo będę przeżywać to samo:-) Jak możesz to napisz coś więcej, co mówiła gin. Jakie pytania zadawaliście i co odpowiedziała, co masz brać, czy jakieś preparaty, witamyny itp. Pisz wszystko! To bardzo interesujące chyba dla nas wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kwiat, 🌼 wszystkiego nalepszego z okazji urodzin, spokoju, radości i oby wszystko było jak należy z Dzidziunią! 🌼 Cieszę sie, że wizyta u gina przebiegła w tak miłej atmosferze, to musi być cudowne uczucie widzieć swoją Kruszynę na monitorze....:) Jesli możesz to napisz cosik więcej! Emilcia26, witak u nas i tak jak juz Asik proponowała- wpisz sie do tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............1..............3-4.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... dziękuję za miłe przyjęcie już się dopisałam do tabelki nr II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Pytaliśmy czy możemy współżyć. Można nie ma żadnych przeciwskazań byle nie szalony maraton. Czy rodzić w naszym szpitalu czy gdzieś indziej. Sugerowała ze lepiej w naszym gdyż zawsze na miejscu i ona tam jest i można o wszystko zapytać. Jeśli mi czegoś braknie to mąż może zaraz mi przywieźć. czy i kiedy można dostać L4. Tylko w konkretnych przypadkach. Ciążą zagrożona i możliwością poronienia itp. czy mam na siebie uważać czy nie wolno mi pracować. Mam normalnie funkcjonować i się nie stresować, ciężkich rzeczy nie nosić. Czy brać jakieś tabletki lub witaminy. Tylko kwas foliowy. jesli boli brzuch można zażyć no-spe lub apap. Zapomniałam przedtem podać że pani doktor widziała już serduszko mojego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kwiat4- za informacje:-) jakby ci się cos jeszcze przypomniało to pisz! Ojej- widziałaś serduszko swojego dziecka:-) Teraz na dniach oczywiście nie dostaną @ Mikołajka i julk_a:-) Czekamy na relacje!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik25 czemu uważasz że jest szansa na małą fasolkę właśnie tego 1.02 bo mi się właśnie wydaję że to raczej większa szansa była tego 31.01 a właśnie tego dnia nie było przytulanka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik25 czemu uważasz że jest szansa na małą fasolkę właśnie tego 1.02 bo mi się właśnie wydaję że to raczej większa szansa była tego 31.01 a właśnie tego dnia nie było przytulanka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja niestety dostałam dziś @ i po skończeniu rozpocznę następny cykl starań. No coż, widocznie nie tym razem... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............1..............??? emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... Nie wpisuję daty @ bo nie wiem kiedy mogę dostać, co cykl mam inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........????.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............1..............??? emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... Cześć! Kwiat4 ...super wiadomości, czyta się jak bajkę... U mnie narazie przeziebienie przeszło, ale od wczoraj boli mnie jajnik (ciągnie) i zauważyłam przezroczysty kurzęcy śluz, czy to ozacza, że teraz mam owu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a, nie smuć się ! następnym razem sie uda, trzeba wierzyć i myslec pozytywnie! Trzymam kciukasy!!! Karyn.....kurcze, nie rozumiem: nie miałaś jeszce @, a teraz niby owulacja ????Cosik tu nie gra!!!Przepraszam, ale nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, że coś nie gra :( Wszystko mi się rozregulowało ostatnio. Będzie mnie chyba czekała wizyta u gina. Przed tabletkami znałam swoje ciało, teraz nie mogę dojść z nim do ładu. Dlaczego lekarze o tym nie mówią? Tylko przepisują tabletki bez zastanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, zgadzam się z tym, że lekarze powinni infomować- nie wiem czemu tego nie robią.... Słyszałam tylko takie stwierdzenia, ze po odstawieniu tabsów organizm (cykl, płodność) szybko wraca do normy, ja tam nie ufam do końca takim twierdzeniom dlatego tabsy odstawiłam ponad rok temu, tak żeby dać sobie duuużo czasu na powrót do normy. Ale u mnie od pierwszego cyklu było ok! Karyn, może najpierw, przed wizytą u gina wyklucz ciążę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko7 wyklucze napewno, a u Ciebie było wszystko ok. po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! kwiat4 wszyzstkiego NAJ NAJ NAJ lepszego zdrowia szczęście pomyślności z okazji urodzin :) I gratuluje małego ludzika w brzuchu :) Też bym tak chciała.... :) Nie zdałam dzisiaj egzaminu. Mam wrażenie że wszystko mi idzie na opak. Opieram się rękami i nogami depresji, ale powoli paskudztwo zaczyna mnie wciągąć, a ja tak nie lubię patrzeć na świat w czarnych barwach... :( Co do tabletek, to u mnie akurat przed miałam okropnie nieregularny, a teraz już po odstawieniu (brałam 5 lat) już jest lepszy (ale to raczej dzięki Duphastonowi), chociaż nie zdziwię się jak mi się znowu rozreguluje.... Ale za to przez tabletki nabawiłam się torbieli - najpierw na piersi a potem na jajniku. Obie zniknęły (po Duphastonie) ale się przez to nadenerwowałam, szczególnie z tą piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia26- uważam że jest szansa na małą fasoleczkę, bo dni płodne obejmuja nie tylko dzień owulacji ale też tuż przed i po. Nie jestem jakimś ekspertem, ale szansa jest, co wcale nie znaczy że na pewno zajdziesz, bo wiesz jak to jest. Psychika i wiele innych czynników mają też duży wpływ na te sprawy. Trzeba być dobrej myśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, u mnie przed tabsami maiłam cykl 28 dniowy i tak jest też teraz po odstawieniu tabletek. +/- 1 dzień.Nic się nie zmieniło. Także wróciło do normy zaraz od pierszego cyklu po odstawiniu. Owulację ma między 12-14 dniem-- byłam w tych dniach u gina i wtedy dojrzewa pęcherzyk (pracuje lewy i prawy jajnik). Dobrze, że Ty także odstawiłaś tabsy wcześniej, nie tak zaraz przed strankami. Jeśli wykluczasz ciążę (ja to rozumiem, bo ja też bym ją wylkuczała :), bo jestesmy w podbonej sytuacji....) to skontroluj sprawe u gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat4 a na ból głowy też można apap? Pytam z ciekawości, b w drugiej fazie cyklu nie biorę tabletek tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj J_A_N_A! Nie przejmuj się egzaminami! Napewno sobie poradzisz i wszytsko zaliczysz! Nie wolno się poddawać- mam na mysli dzidzi! A pozytywne myślenie to podstawa :) Głowa do góry, każda z nas ma te gorsze dni, ale po nich przychodzą te dobre--->i tego się trzymaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kamilla7! :) Staram się nie poddawać :) Zawsze mi lepiej jak się wygadam na forum, a potem mojemu Lubemu. Muszę przyznać, że powoli dochodzi do perfekcji w pocieszaniu mnie jak przychodzi @... Wie kiedy i co powiedzieć i wyczuwa mój nastrój :) Za to moi rodzice kompletnie nie mają wyczucia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jana, właśnie po to tu jestśmy razem żeby móc się wygadać, pocieszyć się, pomóc sobie na wzajem jakąś poradą itp. I o to chodzi! Dobrze, że twój facet umie Cię wesprzeć- bo to bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A i Kamilla7- cieszę się bardzo że jest ten topik, rzeczywiście dużo nam on daje dobrego:-) Rozumiemy sie doskonale bo mamy to samo wielkie pragnienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ja też się cieszę! Mam rózwniez nadzieję, że spełnia sią się nasze marzenia, a szczególnie to jedno.... :) CZEGO WAM I SOBIE ŻYCZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, dziewczyny, może i głupio pytam, ale po ilu dniach następuje zagnieżdżenie czy cos, co nieraz jest odczuwalne jako ból? Trochę mnie pobolewa z lewej strony, nie wiem czy to dobrze czy nie. Niby owulacja powinna być 29.01- 30.01 ale jak tak dokładnie nie potrafię tego określić. Może wcześniej, może później. Temp sobie nie mierzyłam w tym cyklu. Eeeeee tam, pewnie znowu coś wymyslam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
jana możesz brać tabletki oparte na paracetamolu, Gin powiedziała ze jeśli boli głowa, brzuch to można zarzyć apap bo jest słabszy. zapytaj jeszcze w aptece czy sa jakieś słabsze bo jestes w ciąży i napewno Ci dają. A teraz słówko do Karyn. sądze ze jestes w ciąży. Piszesz że masz śluz jakby była owulacja a czekasz na @. Ze mnie tez ciągle leci taki śluz i pani doktor wczoraj powiedziała że jest tak całą ciążę, że to normalnie i nie mam sie czym przejmować . To może zrób test i wszystko sie wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat4- zgadzam się z toba. Karyn zrób test, bo nadal cię podejrzewamy:-) Uciekam do domku, jeśli ktoś zna odp na moje pyt to jutro odczytam. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprodukowałyście przez te parę minut :D J_A_N_A 😘 to pewnie wszystko przez nerwy, proponuję lampkę dobrego wina! A jakie miałaś objawy torbieli jajnika? jesli mogę zapytać. Kamila7 to masz super z regularnością. a fakt nie staramy się narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×